Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#151) #13110016 válasza 5381 (#150) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én egyelőre maradok a warrioroknál. Nem nyűgözött le a tank.
Ám ma reggel ismét kiraboltak, lvl 30... én meg vagyok 25-ös...

(#152) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hej de kár, h nincs a játékon belüli nyersanyag kereskedelem. tele vagyok kővel és fémmel, míg fából alig van.
gondolom ezt azért nem csinálják, mert kiölné az IAP-ot a játékból.

(#153) #13110016 válasza Sanyi.mTs (#152) üzenetére


#13110016
törölt tag

Van nyersanyag kereskedelem, csak úgy hívják támadás.

(#154) saelin válasza Sanyi.mTs (#152) üzenetére


saelin
veterán

Az egy igazán hasznos update lehetne, csak akkor a játék túl könnyűvé válna a barátok révén.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#155) tipuka válasza saelin (#154) üzenetére


tipuka
addikt

meg több okostelefonnal rendelkezőknek. :D

(#156) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Ma lefrissítettem a játékot és azóta elvan csúszva a kép. Valaki tapasztalt hasonlót? Tablet-en játszok, eddig semmi gond nem volt.

You'll Never Walk Alone

(#157) #13110016 válasza marked one94 (#156) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem volt már ilyen, egy újratelepítés megoldotta a hibát.

(#158) marked one94 válasza #13110016 (#157) üzenetére


marked one94
őstag

Ha újratelepítem nemfog eltűnni minden?

You'll Never Walk Alone

(#159) #13110016 válasza marked one94 (#158) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem, mert van cloud save.

(#160) Sanyi.mTs válasza #13110016 (#159) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mármint, ha G+-al bejelentkezik a játékba, akkor van cloud save.

(#161) marked one94


marked one94
őstag

Most itt munkahelyen elindítottam, és megjavult :))

You'll Never Walk Alone

(#162) tipuka


tipuka
addikt

Srácok, most építettem tengeralattjárót, de ez mikor megy cuccért? :D

(#163) 5381 válasza tipuka (#162) üzenetére


5381
aktív tag

Kell mellé legalább 7-es szintű radar, ami a kincset megjeleníti a térképen. Egy kis sárga zászlócska az. Ott tudod leküldeni majd a kincsekhez. Ez pénzbe kerül és nem is biztos, hogy megéri. Esetleg, ha sok felesleges pénzed van, akkor jó lehet.

(#164) marked one94


marked one94
őstag

Mennyire jó taktika 4 tankkal menni? Holnap lesz meg a 11 HQ és múltkor úgy raboltak ki, hogy 4 tankkal támadtak meg. Általában ha 1-2vel jönnek azokat vissza bírom verni.

You'll Never Walk Alone

(#165) tipuka válasza 5381 (#163) üzenetére


tipuka
addikt

Van 7-es szintű radarom már, de nincs sárga zászlócska. :)

(#166) marked one94 válasza tipuka (#165) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor még nem oldottál fel olyan területet ahol van.

You'll Never Walk Alone

(#167) 5381 válasza marked one94 (#164) üzenetére


5381
aktív tag

Amire ügyelni kell a tankos támadásnál, hogy igényel tankonként 2 energiát, tehát ne hagyj 8 energiapontot az indításukhoz. Én sokszor előtem mindet és csak egyesével tudtak elindulni. Egyébként a tank sem jó mindenhová, valahol a bennszülött a jobb, valahol a heavy+zooka páros. Ki kell tapasztalni. Az biztos, hogy, ha nagy tűzerőbe mész a tankokkal, azok is könnyedén szétszednek.

(#168) marked one94 válasza 5381 (#167) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt nem is tudtam hogy 2 energia pont kell köszi, hogy szóltál :R
Van pár sziget amit nem bírok heavy+bazooka párossal bevenni remélem tankkal sikerül.

You'll Never Walk Alone

(#169) marked one94


marked one94
őstag

Na idáig ez a 5 tankos felállás nagyon tetszik :) Agyon tudom farmolni magam ;]

You'll Never Walk Alone

(#170) tipuka válasza marked one94 (#166) üzenetére


tipuka
addikt

Tegnapról mára megjelent a sárga zászló, és nem vettem azóta új területet aranyért. :D Egyelőre nem éri meg búvárkodni vele, fejelszteni kel la katonákat :))

(#171) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha egy búvárhelyet kimerítettem a merülésekkel, akkor az "visszatöltődik" egy idő után?

(#172) marked one94 válasza Sanyi.mTs (#171) üzenetére


marked one94
őstag

Igen, de fogalmam sincs hány nap.

You'll Never Walk Alone

(#173) Dragster72 válasza Sanyi.mTs (#171) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Egy búvárhelyen négy merülési pont van, ebből hármat választhatsz ki. Ha mind a hármat kiürítetted, akkor az a pont eltűnik, és majd lesz helyette máshol másik. Elvileg 5 pont lehet max egyszerre.

(#174) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Ilyen a Terror stage 11-es pálya.

[ Szerkesztve ]

(#175) F-ECT$ válasza Dragster72 (#174) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép. Ilyen jók azon a szinten a kiskatonák?

Dive ever, work never.

(#176) Dragster72 válasza F-ECT$ (#175) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Igen, azzal nyomom most, olcsók és gyorsan töltődnek vissza. Most a Riflemanok lvl 14-esek.

[ Szerkesztve ]

(#177) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Sikerült is leverni terror 11-et(50rifleman múlt ki, újragyártásuk 40k gold), ilyen a 12-es pálya:

(#178) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Ilyenek közül lehet válogatni merülés során, szerintem megéri a goldot, mert könnyen megszerezhető:)

(#179) takika258


takika258
tag

Nekem mindig ez a toltokeperny fogad es már vagy 3-4 hete csinalja ezt,már tolroltem minden adatot es ujratelepitettem es probaltam má regebbi vezrzival is,de semmi.Valami ötlet?

[link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#180) tipuka válasza takika258 (#179) üzenetére


tipuka
addikt

Hülye kérdés, de inkább megkérdezem. WI-FI és/vagy mobilnet be van közben nyomba? Mert internet kell a játékhoz.

(#181) saelin


saelin
veterán

Üdv.
Lvl 19-es szinten vagyok a játékba és olvasgatom a topicot egy ideje. Pár hasznos tippel megtudna dobni valaki? Elég lassan haladok mostanság és a támadásaim is erejüket vesztették. A nyersanyag bázisaimat ugyan mindig visszafoglalom, de a kisebb falvakkal nem nagyon foglalkozom. Megéri beléjük energiát ölni? Főként pénzt adnak, amiből mindig tele vagyok.

Pár direkt kérdés:
- A vas mikortól kerül be a képbe?
- ... és a tengeralattjáró?
- Bizonyos tornyokra mik a jó egységek? Gondolom van valami kő-papír-olló szabály ilyen téren.
- Épületek közül minek szenteljek nagyobb prioritást a fejlesztések terén? Eddig a raktárakra, vaultra és csak utána koncentráltam a fegyverekre. A katonákat meg ha van pénzem, akkor fejlesztem.

Perpill ennyi jut eszembe. :R

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#182) 5381 válasza saelin (#181) üzenetére


5381
aktív tag

A kisebb falvak nem igazán érik meg, keveset hoznak. Mondjuk sok kicsi sokra megy. :D Inkább a játékosok szigetei és a Dr Terror szigete éri meg a csatákat. Meg a nyersanyag szigetek.
A támadó egységeket is mindig váltogatni kell, nem mindig éri meg tankokkal nekimenni a szigetnek.
Épületeknél a nyersanyaggal kapcsolatosak, az armory és a szobros ami fontosak. Gyakorlatilag mind :D Elsődleges a főhadiszállás, de azt csak ezek fejlesztése után tudod húzni.

(#183) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, mégis csak jók ezek a tankok. 5 db-al letámadtam egy 26-os kőfejtős szigetet. Volt 2 rakétavető, 2 lángszórós, és vagy 6 nagyobb gépágyú. Ja, meg egy cannon. mind 10+ os volt. Végül kettő meg is maradt.
jelenleg lvl 27-es vagyok, lehetne a HQ-t is fejleszteni, de annyi nyersanyag kéne, mint égen a csillag. Na, és mivel állandóan kirabolnak, lehet megint fizetnem kell...

[ Szerkesztve ]

(#184) marked one94


marked one94
őstag

Valakinek van valami jó taktikája a védelem kiépítésére? Melyik tornyot hova érdemes elhelyezni a HQ közelébe?
Elmúlt 3 napban 6x támadtak meg és elég szép nyersanyagot vittek tőlem :O

You'll Never Walk Alone

(#185) #13110016 válasza marked one94 (#184) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem is ez a gondom. Rablás után megnézem, hogy raboltak ki. Ahol bejutottak ott megerősítettem a védelmet. Aztán megint támadnak másfelől, akkor ott erősítem meg, és így tovább. Ráadásul már nem csak 5+ szinttel nagyobb player rabol ki... szóval én is örülnék egy kis helpnek...

(#186) F-ECT$ válasza #13110016 (#185) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy látom 2 féle koncepció van védelemre:
-A főépület be kell tenni a sarokba és köré tenni majdnem az összes védőtornyot. A többi épület meg a sziget közepén - másik végén szintén 1 kupacon hagyni, max 3-4 toronnyal.
-A főépület középre, köré telepíteni a kisebb hatótávú tornyokat, majd a többi épületet elszórva, de úgy, hogy az épületeket minden irányból legalább 1-1 négyzet válassza el egymástól. A nagyobb hatótávolságú tornyokat pedig úgy elhelyezni, hogy lefedjék a teljes bázist.

Mindkét megoldásnak vannak előnyei-hátrányai.

Dive ever, work never.

(#187) #13110016 válasza F-ECT$ (#186) üzenetére


#13110016
törölt tag

Véleményem szerint az első megoldás nagyon rossz. Mivel mire odaér a védelemhez, lerombolja az épületeket, és így baromi sok pontja lesz…
Nekem most úgy van, hogy minden épület teljesen hátul van, szélesen, a főépület kb. középen, és minden védelmi épület körülötte, kicsit távol. Szerintem ez a legjobb megoldás, csak az elrendezést nem tudom…

(#188) 5381


5381
aktív tag

Én így pakoltam össze az épületeket, azóta 2 támadást túlélt, de ahogy megnéztem a visszajátszást, elég ügyetlen támadások voltak. A lényeg szerintem, hogy az egységek mindig a legközelebbi épületet támadják, ezért fontos, hogy sűrűn legyenek az épületek. A fegyverek meg viszonylag szétszórva, de a civil épületekkel foglalatoskodó ellenfeleket tudják aprítani és egymást is védjék valamennyire. Viszont így több energiát kap a támadó, így lehet, hogy mégsem ez a megfelelő stratégia.

(#189) marked one94 válasza 5381 (#188) üzenetére


marked one94
őstag

Kipróbálom ezt a elrendezést. :R

Majd itt a fórumon közösen összedobunk valami jó védelmet :))

You'll Never Walk Alone

(#190) 5381 válasza marked one94 (#189) üzenetére


5381
aktív tag

Meg támadási stratégiákat, nehezebb szigetek elfoglalásához ;]

(#191) #13110016 válasza 5381 (#188) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerény véleményem szerint ez a legrosszabb elrendezés. Mire eljut a HQ-ig, vagy a védelemig, annyi pontot gyűjt össze, hogy a hajóval rombolja le a HQ-t.

Nekem most így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#192) marked one94 válasza #13110016 (#191) üzenetére


marked one94
őstag

Itt meg szerintem az a baj hogy túl elől van a HQ.

You'll Never Walk Alone

(#193) #13110016 válasza marked one94 (#192) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az a lényeg, szerintem.
Mármint, hogy ne tudjon lerombolni semmit, hogy ne legyen bónuszpontja, hogy a hajóval támadhasson. Szerintem ez jó stratégia, csak a védelem elrendezése nem jó.

(#194) 5381 válasza #13110016 (#191) üzenetére


5381
aktív tag

Az én szigetemen, ha középen elindulsz, végigdarál az összes fegyver a bázisig. Talán csak szélen érdemes elindulni, egyből a sziget hátsó részébe. Nem tudom, létezik-e tökéletes védelem. Szerintem nincs.
A tiednél meg az a baj, hogy jobb alul, ha kiiktat 2 cannont, egy géppuskát és két sniper tornyot, onnan zavartalanul lövi tankokkal a HQ-t. Esetleg a mortar odaköpköd, de az nem túl jelentős.

(#195) Sanyi.mTs válasza 5381 (#188) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ennek is van gyenge pontja. hq előtt kilövi a cannonokat, majd jobb vagy bal hátra rohannak a warriorok. a veszélyes épületeket sokkolja és a warriorok már le is verték a hq-t egy kis medkit támogatással.

(#196) 5381 válasza Sanyi.mTs (#195) üzenetére


5381
aktív tag

Igen, inkább csak úgy lehet, de nagyon sok energia kell a 2 cannon kiiktatásához, jelzőfényezni, sokkolni.... 27 szinten fejleszthetem a HQ-t, kapok pár új fegyvert, amiket majd hátul helyezek el.
Egyébként kevesen gondolkodnak ilyen támadásban, inkább nekimennek szemből az egésznek. Több szigeten is lehet egyből a HQ-t támadni, csak sokkolni kell párat, meg jelezgetni a warioroknak. Ott meg már kopácsolnak annyit, hogy visszatöltődjön az életük.
Ha van bombabiztos szigetberendezésed, ne habozz, tedd fel... :)

(#197) Flind válasza 5381 (#188) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem is az a jó stratégia ha össze-vissza vannak az épületek a fegyverek mellett, mert folyton jelzőfényezni kell a fegyverekre, így nem marad pontja másra. Az épületeket meg hülye lenne hagyni elkezdeni lőni, mert közben csomó fegyver szorgosan aprítja a katonáit. Szóval vagy pontja marad, vagy katonája. A kettő együtt nem megy.

(#198) 5381


5381
aktív tag

Este kirabolt valami kínai nevű csávó(nem valami sokat vitt), oldalt szaladt el a sziget hátsó részére. Ezzel egyelőre nem tudok mit kezdeni, szintet kell lépnem és akkor kapok egy mortart, boom cannont, sniper tornyot, amiket hátra le tudok pakolni. Kell még hozzá egy kis favágást is rendeznem :D

(#199) #13110016 válasza 5381 (#198) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezért kell szerintem a védelem előre. Akkor nem tud hova futni...egyből lövik az ellent.

(#200) Flind válasza #13110016 (#199) üzenetére


Flind
senior tag

Érdemes egyébként megnézni Play játékok ranglistán a világelső, vagy csak Mo.-n első játékos szigetét. Mindenkinek úgy van felépítve ahogyan 5381-nak is, hátul a HQ, és előtte rendezett sorokban a fegyverek és épületek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.