Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#1651) F-ECT$ válasza felixo (#1643) üzenetére


F-ECT$
titán

Megváltozott jutalmak, új katona, kis grafikai update, 1-2 játékmenetbeli változás, összességében papíron tetszik, aztán majd kiderül.

Dive ever, work never.

(#1652) Silent77 válasza F-ECT$ (#1651) üzenetére


Silent77
veterán

Kevesebb jutalom valószínű, de ne legyen igazam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1653) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Kevesebb? Nekem ez is keves!

2 percenkent nezem, hatha mar be lehet menni. xD

Ps4, p30 pro

(#1654) jozefgucci1 válasza Pepeninho (#1653) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én már benn vagyok :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1655) Silent77 válasza Pepeninho (#1653) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is, de eddig úgy vettem észre ez a trend. Mióta van klán, azóta jóval kevesebb az ellenfél, és azóta nem raboltam 100k felett, pedig folyamosan takarítom a térképet. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1656) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Mekkora az adatmennyiseg? Nem leszek csak este WIFI kozelben?!

Ps4, p30 pro

(#1657) F-ECT$ válasza Pepeninho (#1656) üzenetére


F-ECT$
titán

Én leszedtem 4g-n kb fél perc alatt, olyan 85 MB körül van.

Dive ever, work never.

(#1658) Pepeninho válasza F-ECT$ (#1657) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nekem valamiert nem akarja.... Grenader, fasssza!

Ps4, p30 pro

(#1659) Stevan87 válasza hedgehog (#1650) üzenetére


Stevan87
tag

Köszönöm!!! :-)
Ezt se tudtam,de akkor... f@szán megcsinálta a Rovio,így delete.
Viszont,amit mondasz,kipróbálom.
Mert most tab-on tolom,ráteszem telefonra,és kíváncsi leszek,hogy azt tölti-e be majd,amit tab-on is van. Reménykedek... :U

(#1660) #99546112


#99546112
törölt tag

Jihhá látom vannak újdonságok, remélem értelmesebbek. Minek kapcsán ad kevesebb jutalmat? A radarnál mi a változás? Több ellenséget ad akkor? Basszus nemtok frissíteni mert kevés a mobilnetem :/ melóba meg nincs wifi :D

(#1661) Stevan87


Stevan87
tag

Nem lehet belépni,lehet vmi hiba csúszott a rendszerbe.

(#1662) Stevan87 válasza Silent77 (#1649) üzenetére


Stevan87
tag

Köszi Neked is, ez így tényleg működik. :R így emiatt nem aggódok.
Másik kütyüre feltéve,valóban felajánlotta a már játszott profilom betöltését.
Bár arra kíváncsi lennék (ha netalán,valaki a cancel-re kattint,utólag ez módosítható-e vagy mi történt,akkor helyre hozható-e)

Valahogy Nekem az internetes,felhős dolog nem tetszik,megfoghatatlan :)

Rovio meg bekaphatja,az is nagy cég,és... erre nem gondolnak? Főleg,hogy utólag olvastam,a frissítés után másnak se indult,letörölte,és 1-es szinttel adta be,szóval törlés...

(#1663) #99546112


#99546112
törölt tag

Na még mindig semmi?!

(#1664) Doki16


Doki16
addikt

Jópofa lett ez az új hajó :D [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1665) Sajtqukac válasza Doki16 (#1664) üzenetére


Sajtqukac
tag

Valósághűbb is hogy nem egy kis tutaj hoz annyi rengeteg követ. :D De ha így haladunk lehet pár hónap múlva űrhajó lesz e helyett is. :DDD

(#1666) Buster17


Buster17
addikt

Egy régebbi csata után maradt egy wari és amíg újragyártottam őket addig nézegettem a kínálatot és egyet bevállaltam 1 warival :DDD

(#1667) maggi1886076


maggi1886076
addikt

A játék felhőbe ment, ugye?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1668) Buster17 válasza Buster17 (#1666) üzenetére


Buster17
addikt

Kép hova lett, lol?

(#1669) tipuka válasza F-ECT$ (#1651) üzenetére


tipuka
addikt

Mesélj kérlek milyen játékmenetbeli változás van, mert én kajak nem vágom. Fontos lenn tudnom.

(#1670) jugen


jugen
csendes tag

Teljesen beleuntam ebbe a játékba... Töröltem hosszú játék után... Tamagocsi...

(#1671) #99546112


#99546112
törölt tag

Szóval, ezt kellene lefordítani mert én nem értem:
[link]

(#1672) iRoBEi válasza #99546112 (#1671) üzenetére


iRoBEi
újonc

Invasion cap info:
(Fully Explored Radar Level -> Invasion Cap)
Radar szintje és maximum sziget visszafoglalás aránya (maximum sziget):
1 -> 2
2 -> 5
3 -> 7
4 -> 9
5 -> 11
6 -> 13
7 -> 15
8 -> 17
9 -> 19
10 -> 21
11 -> 23
12 -> 24
13 -> 26
14 -> 27
15 -> 28
16 -> 30
17 -> 31
18 -> 32
19 -> 33
20 -> 34

After the next update things will work as follows:
Így mükszik:
- Invasion cap includes: PvP bases, NPC bases
Visszafoglalási maximum játékos és gépi bázist is magába foglalja.
- Invasion cap doesn't include: Resource Bases, Lt. Hammerman, Dr. Terror
Visszafoglalási maximum limit nem foglalja magába a terror, hammerman és res base szigeteket.
- Every 19 minutes your game "rolls the dice" to see if you'll get a new invasion
Minden 19. percben "a kocka el van vetve" és eldől hogy kapsz e visszafoglalást. (véletlen szám generátor)
- With each failed invasion roll, your chance of an invasion increases next roll
Fordítottan arányosan jönnek a visszafoglalások, ahogy az idő telik. Több idő, nem jön sziget, akkor a következő 19. percben már nagyobb eséllyel kapsz visszafoglalást. (remélem érthető)
- With each successful invasion, your starting chance decreases next roll (reaching 0% at your Radar's cap)
Minden egyes visszafoglalással csökken a következőkben a visszafoglalási esély aránya egész adig, amíg a radarodnak megfelelő maximum limitet el nem éred. (ergo a radar maxodnak megfelelő sziget arány végén sokáig tart már hogy kapj ellent)
- Your % chance of a new invasion is highest when your map is free of PvP and NPC bases
Legnagyobb esélyed akkor van szigetvisszafoglalásra, ha lepucoltál mindent.
- If you have more PvP bases on your map, you have a higher chance of your next invasion being an NPC invasion (and vice versa)
Ha több gépi bázisod van, akkor nagyobb eséllyel kapsz játékos bázist és fordítva.

:Y

[ Szerkesztve ]

(#1673) iRoBEi válasza iRoBEi (#1672) üzenetére


iRoBEi
újonc

ebbe az a kurva bosszantó, hogy én pl hajtok a vp-re, de közben aki magasabb exp szintű több ellent gyilkolhat ergo töb vpít gyűjthet... hol itt a fairplay?

[ Szerkesztve ]

(#1674) F-ECT$ válasza tipuka (#1669) üzenetére


F-ECT$
titán

New toys:
• The Grenadier! A powerful ranged unit that deals area damage, rather inaccurately (available at HQ 16)
• Leaders and Officers can spend Intel to sabotage (destroy) random defensive buildings in Task Force operations
• Added a fresh batch of new Power Bases and NPC levels

Gameplay improvements:
• Dr. Terror's Wednesday event Statues have been weakened
• More consistent invasions (tap here to find out more)
• Operations will display "too easy", "easy", "normal", "hard" or "impossible" based on your Task Force's strength
• Old Flare timers are hidden when a new Flare is used
• Gunboat ability timers don't stack on top of each other anymore
• After maintenance, you can't attack player bases or Resource Bases for a short while
• You now get one extra guaranteed Power Stone Crystal after beating Terror Stage 19
• Changed VP reward to give Shards instead of Crystals (tap here to find out more)
• Leaving a Task Force at any point during an operation will make you ineligible for the OP reward

Things that look cooler:
• A captured Blackguard freighter delivers your OP reward
• Power Core and Power Cell destruction effects have been amped up
• Gears and fans have been turned on in operation levels
• New invasion and destruction animations on the map
• New attack in progress animations on the operations map
• New look for several building upgrade levels: HQ (4, 5, 6, 17), Quarry (2, 4, 5), Iron Mine (2, 3, 5, 9), Sawmill (7, 8, 9), Sculptor (1, 2, 3, 4, 5), Cannon (11) and Rocket Launcher (7)

UI improvements:
• New invasion information can be found on the Radar info screen at level 6 (see here)
• Previous operations can be viewed from the operations map
• Activity Log now shows Dive Location spawns
• Visit Task Force members' bases from the chat
• Check out potential recruits' bases from their join requests
• See which Task Forces your friends are in from the Friends tab
• Attacker's name is now shown when watching a replay or spectating
• Confirmation check before committing to your Task Force attack

Bonus material:
• Epic win sound plays when you beat an operation, Terror Stage 20 or Lt. Hammerman

Dive ever, work never.

(#1675) #99546112


#99546112
törölt tag

Érdekes mert 17-es radarom van ergo harmincakárhány ellenségem lesz?! Fura. Mivel lehet viszont a százalekot fentebb tornászni.

(#1676) tipuka válasza F-ECT$ (#1674) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, de csak magyarul tudok, azt se normálisan sokszor. :D

iRoBEi-nek köszönöm a fordítást én is, amit itt a fórumon megosztott! :R

(#1677) iRoBEi


iRoBEi
újonc

Szerdai terror óriási! Tele vagyok mindenből. a legdrágább upgradek is simán mennek.

(#1678) F-ECT$ válasza iRoBEi (#1677) üzenetére


F-ECT$
titán

Warriorral mész, csak a HQ-t ütöd, lősz ki előtte bármilyen védelmet vagy csak sokkolsz?

Dive ever, work never.

(#1679) tipuka válasza iRoBEi (#1677) üzenetére


tipuka
addikt

hevy+zooka remélem van olyan hatékony, mert nagyon kellene már fejelsztenek a radart, armoryt, vault, meg a hq17 után most már a fatermelést. hajókkal meg lvl 14-nél megragadtam, most nagony 1 helyben toporgok. :)
egyedül aranyból sok, nagyon sok

[ Szerkesztve ]

(#1680) F-ECT$ válasza tipuka (#1679) üzenetére


F-ECT$
titán

Engem a 11-es szint megfogott H-Z-vel.

Dive ever, work never.

(#1681) tipuka válasza F-ECT$ (#1680) üzenetére


tipuka
addikt

lehet akkor át kellene állnom warrikra, csak velük teljesen máshogy kell "harcolni". :) tankokra is gondoltam már, nem tudom, hogy lenne a legjobb.

(#1682) Fecogame válasza F-ECT$ (#1680) üzenetére


Fecogame
veterán

Engem is, warriorokkal és Heavy+Zooka kombóval is.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1683) #99546112 válasza iRoBEi (#1677) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én az ellenkezőjét mondanám, 3millió fát eddig se tudtam összeszedni, a mostani frissítés után mégkevesebb ellenséget kapok, szóval méginkább esélytelen összeszedni annyi nyersanyafot és itt a fejlesztéseim megállnak, kár érte :/

(#1684) iRoBEi válasza #99546112 (#1683) üzenetére


iRoBEi
újonc

Ne haragudj noá de valami nem stimmel akkor. Bár másoktól is hallom, hogy nehezen megy a nyersanyag gyűjtés.

Én nem így látom. Azért ennyi csak, mert lejárt az időm és már megtámadhattak volna később és a hajó upgradet el akartam indítani. Így utána már nem támadtam, de még volt 4 player basem.

szóval bocsánat, de nem értem

[ Szerkesztve ]

(#1685) tipuka válasza iRoBEi (#1684) üzenetére


tipuka
addikt

Jézus!!

Ennyire jók a warrik?! :D

(#1686) F-ECT$ válasza iRoBEi (#1684) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked átlagosan 1 nap alatt hányszor verik be a HQ-dat, illetve hányszor próbálkoznak?

Dive ever, work never.

(#1687) #99546112


#99546112
törölt tag

Az a kis óra mi ott a gyémánt mellett? Arról a visszaszámlálóról volt szó? Csakmert én azt még egyszer nem láttam ott :D vagy külön be kell kapcsolni?

(#1688) F-ECT$ válasza #99546112 (#1687) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor jelenik meg ha sokáig vagy online.

Dive ever, work never.

(#1689) Pepeninho válasza iRoBEi (#1684) üzenetére


Pepeninho
őstag

Felvágós majom! xD

Ps4, p30 pro

(#1690) Silent77 válasza iRoBEi (#1684) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is nagyon nehezen megy, nincs nyersanyag a szigeteken amit támadok.
20-100.000 között, akkor már örülök. Pedig mind 45-47 szintű.
+ amit fentebb írtam, hogy ha már sok van nálam akkor támadnak egyfolytában. :(
Utána próbáltam amit írtak, picit jobb lett a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1691) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Amugy nalam sincs kanaan. Ha teljesen lepucolnam a terkepet ( ami az en seregemmel lehetetlen) akkor is max. 1, 1.5 millio jonne fabol, kobol 800 k korul vasbol meg nagyjabol 3-400. Ebbol nem lehet megtolteni a raktarakat.

Ps4, p30 pro

(#1692) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Srácok, a héten már 2szorra maradtam le a támadásról. Nem trehányságból, hanem a munka miatt. Remélem nem lesz következménye.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1693) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez durva :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1694) KillHates válasza Fecogame (#1693) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj ne!!! Megint egy kiskapu... Már látom lelki szemeim előtt, mikor dokihordákkal támogatott wariorok lepik majd el a bázisom.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1695) iRoBEi válasza Pepeninho (#1689) üzenetére


iRoBEi
újonc

ha már az életben be kell fogni a szám, mert az a jó taktika, akkor legalább egy ilyen játékban hagy verjem a nyálam :)

kiszámoltad, hogyha boostolsz egy res rew mastert akkor mennyi a nyersanyag? én majdnem duplázom

magasabb vp magasabb nyersanyag az ellentől. boost a szobrokra és legyen időd játszani annyit, hogy összeszedd amig online vagy. ez az ami működik nálam

ui.: az első posztom pedig kifejezetten arra vonatkozott, hogy az új szerdai terror elég fasza. a 17et is bevertem volna, de már nem volt rá időm és ez a mennyiség ez annak köszönhető

[ Szerkesztve ]

(#1696) iRoBEi válasza F-ECT$ (#1686) üzenetére


iRoBEi
újonc

5-8 között, de semmi értelme védelmet fejlesztenem, amikor level 6 boom cannon a max és 1 barrage kiszedi amikor bemátamadnak

[ Szerkesztve ]

(#1697) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Maggi: egy még belefér, a tegnapit meg beütöttük, szóval nem számoljuk. Itt ilyeneket ne írjunk, mert olvassa a MAGYAR ELIT is. Mi van ha klánháborúk lesznek és tudják mi itt a divat? xD

iRobei: Fúúúj de nagyképűűűű! :) :DDD

Ps4, p30 pro

(#1698) Pepeninho válasza Fecogame (#1693) üzenetére


Pepeninho
őstag

50 k-s HQ és cannon ne legyen a közelben különben csá. Ettől nem félek. xD

Ps4, p30 pro

(#1699) hekosz


hekosz
csendes tag

Sziasztok

Még új vagyok játékban (kb 1 hete játszom), azt szeretném kérdezni hogy mire jók a klánok a játékban?
Tudnátok -e nekem tanácsokat adni, akár saját tapasztalataitokat vagy más magyar nyelvű oldalak linkjét ?
Mit éri meg jobban fejleszteni az elején? Hadsereg+Raktárak vagy védelmi tornyok+bunker? (HQ10)

[ Szerkesztve ]

(#1700) Regirck válasza hekosz (#1699) üzenetére


Regirck
senior tag

Nincs tuti modszer!

Mindenkinek van egy egyedi stilusa ami alapjan halad elore. En peldaul probalom egyensulyban fejleszteni a vedelmet, nyersanyag gyujtes es raktarozast valamint a tamado eletmodot. De ezzen logikam neha megborul de tobbsegeben ez van nalam...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.