Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#1) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

IOS után a napokban androidra is megjelent a Boom Beach.

A játék hivatalos oldalán hasznos információkat találhatsz a játékról, épületekről, harci egységekről, stratégiákról és még sok másról.

A fórumban nyugodtan megbeszélhetjük a játékkal kapcsolatos élményeket, kérdéseket.

(#2) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki hányas szinten áll, kb mennyi játék után? Én kb 10 nap alatt lvl 18, HQ lvl 8, 93 victory points.

Dive ever, work never.

(#3) #13110016 válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én egy napja játszok, és jelenleg 8-as szintű vagyok.
ja, és fából k kevés van:D

(#4) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, végre találtam egy szigetet, ahol fát kapok. Akkor ezek szerint több szigetem is lehet, viszont itt nem tudok semmit se építeni?

(#5) tipuka válasza #13110016 (#3) üzenetére


tipuka
addikt

én 2 napja, szintén 8-as, te nagyon ráérsz akkor :D

(#6) #13110016 válasza tipuka (#5) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát amikor tudok akkor belépek:)
+ jó dolog, ha valami elkészül jelez a telefon.

(#7) F-ECT$ válasza #13110016 (#4) üzenetére


F-ECT$
titán

Több szigeted is lesz majd, telepíteni nem tudsz védelmet, ha megtámadják és visszaveszed, akkor nő rajta a védelem.

Dive ever, work never.

(#8) #13110016 válasza F-ECT$ (#7) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szuper.
Jó lesz ez a game:)
Ám olyan kristályt, amivel lehet guardian szobrokat csinálni, csak úgy lehet szerezni hogy valós playereket ölök meg? Valamint, melyiket érdemes megcsinálni? Látom van jég, tűz stb.

(#9) F-ECT$ válasza #13110016 (#8) üzenetére


F-ECT$
titán

A nap végén jön egy hajó, és megjutalmaz az előző napon elért eredményedért, abban is lehet kristály. Eleinte főleg zöld kristályod lesz, aztán persze idővel majd mindenből érdemes lesz megcsinálni a legnagyobbat.

Dive ever, work never.

(#10) tipuka válasza #13110016 (#8) üzenetére


tipuka
addikt

Ezeket te hol látod? mert jött egy hajó és kínált nekem 3 féle különböző színű kristályt, a számomra ismeretlen lilát kértem, (nem a pinket, amiket kapok néha néha am is), de a szobrokat meg ezeket nem találom. :D
Nagyon rá vagyokok függve, sajnos még csak 9e-es vagyok és 2. napja játszok. :D

(#11) #13110016 válasza F-ECT$ (#9) üzenetére


#13110016
törölt tag

:R
Vettem 2k-ért kavicsot. Hát, kicsit felgyorsult a játék:)

tipuka - meg kell építeni ezt az épületet.

[ Szerkesztve ]

(#12) tipuka válasza #13110016 (#11) üzenetére


tipuka
addikt

értem köszönöm, akkor így minden érthető. :D

(#13) #13110016 válasza tipuka (#12) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na, nem tudom, hogy pontosan miért, de kaptam egy zöld követ.
Már kövem is van, de termelni nem tudok. Függő lettem:D

(#14) Sanyi.mTs válasza #13110016 (#8) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

kis %-ban jönnek csak a kövek, gép és player ellen egyformán.
ha megnézed a szigetet, akkor bal felül látod, h miket tudsz zsákmányolni, illetve alatta, h mire van esélyed, ha szerencséd van. ad pl +1 victory pontor, vagy találhatsz a 3 különböző szintű kristály közül is néhányat.

megjelenés napjától tolom, lvl21, HQ lvl9

(#15) #13110016 válasza Sanyi.mTs (#14) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen-igen, már látom én is.
Egyébként mindezt IAP nélkül, vagy fizettél már?

(#16) Sanyi.mTs válasza #13110016 (#15) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

IAP nélkül, bár néha elgondolkodtam gyémánt vásárlásán is, de még ellenállok.

(#17) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#14) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom a magasabb szintű magyar játékosok akkor ios-en tolják.

Dive ever, work never.

(#18) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#17) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen. vagy keményen fizettek, amit nem nagyon hiszek.

(#14) vegytek
kiegészítés: magyar androidos megjelenés napjától tolom, lvl21, HQ lvl9

[ Szerkesztve ]

(#19) fdisk


fdisk
őstag

Én még sehol sem tartok. :D
2 órája kezdtem kb.
De fa a k.rva kevés van. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#20) 5381 válasza fdisk (#19) üzenetére


5381
aktív tag

Majd többet termelsz, amit nem tudsz majd hová tenni. Aztán építesz tárolót, és gyűjtögetsz jó sokat. ekkor kirabolnak és építesz rejtekhelyet. Ekkor meg kevés lesz a pénz. Akkor arra állsz rá. Utána jó pár szintig, haladsz is, meg van anyagod pénzed, azt hiszed, egyenesben vagy....erre bedobja a kő és vasigényét az építkező brigád :D Én így haladtam előre, most kicsit belassultam a kő és vasigény miatt, de 18-as szintig egész jól lehet menetelni. Már rengeteg drágakövem is van, amit boost szobrokra válthatnék, csak az épületük még nem fejleszthető.

[ Szerkesztve ]

(#21) fdisk válasza 5381 (#20) üzenetére


fdisk
őstag

No, ez elég lelkesítően hatott . :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#22) Flind


Flind
senior tag

Én is csak pár napja kezdtem, lvl 13, HQ 6.
Ez olyan nagy köcsögség, bejött a kő, mindenhez több ezer kell, de bányát még nem tudok lerakni, a környező szigeteken meg 100 alatt kapok csak..

(#23) 5381 válasza Flind (#22) üzenetére


5381
aktív tag

No ekkor kellenek majd a lila gyémántok :)

(#24) Flind válasza 5381 (#23) üzenetére


Flind
senior tag

De jó.. :D Na mindegy, 200 remélem elég lesz.

(#25) Sanyi.mTs válasza Flind (#22) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ugyan ez lesz a vasnál is :DDD

(#26) Flind válasza Sanyi.mTs (#25) üzenetére


Flind
senior tag

Na bameg. Mégiscsak ez is megy az IAP-ra, tudtam hogy van, de nem volt rá semmi szükség. Akkor mégis van..

(#27) #13110016 válasza Flind (#26) üzenetére


#13110016
törölt tag

Megy ám... eddig 3k HUF-ot nyomtam el :O

(#28) Flind válasza #13110016 (#27) üzenetére


Flind
senior tag

Hol tartasz?

(#29) 5381 válasza #13110016 (#27) üzenetére


5381
aktív tag

De mi olyan sürgős? Lehet ezt vinni fizetés nélkül is. Így van kihívás és nem csak végigrobogsz a max szintig pár nap alatt.

(#30) F-ECT$ válasza Flind (#26) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt a pár ezer követ, ami ahhoz kell, hogy legyen kőbányád pár 10 gyémántból meg lehet venni. Szóval nem kell hozzá IAP.

Dive ever, work never.

(#31) Flind válasza F-ECT$ (#30) üzenetére


Flind
senior tag

Az oké, nem is terveztem vásárolni. De nem véletlen van hogy bevezetik a követ, és mindenhez kell, bányát viszont csak később engednek lerakni. Később a vassal ugyanez. Ha nem akarnának IAP-ra ösztönözni a kővel a bánya is elérhetővé vált volna.
Persze ettől még tetszik a játék.

(#32) F-ECT$ válasza Flind (#31) üzenetére


F-ECT$
titán

Szigetfoglalással is lehet követ szerezni.

Dive ever, work never.

(#33) 5381 válasza Flind (#31) üzenetére


5381
aktív tag

Csak a lehetőség adott, nem kell fizetni. Az a baj, hogy sokaknak már az első akadálynál remeg az ujjuk a fizetés gomb felett.

(#34) tipuka válasza 5381 (#33) üzenetére


tipuka
addikt

hát aki nem tudja magát kontrollálni, meg van miből tejelnie, az illető akkor fizessen... :D

(nekem az emelt díjas sms és hívás fogadása/küldése tiltva van, hogy még más se tudjon nekem venni semmit véletlen se!)

(#35) Flind válasza F-ECT$ (#32) üzenetére


Flind
senior tag

Tudom hogy lehet, azt is csinálom, csak még kevesebb mint 100-at adnak. Azért ha csak egy alap bányám lenne sokkal többet érne.

(#33) 5381: Nem terveztem IAP-pal fizetni egy játékban sem, akkor sem a lehetetlen nélküle továbbjutni, akkor inkább letörlöm. 6-os HQ alatt én is úgy éreztem, és kellemes meglepetés volt, viszont most nem véletlen így hozták be a követ.

(#36) #13110016 válasza Flind (#28) üzenetére


#13110016
törölt tag

13-as vagyok jelenleg. HQ 6.
Viszont egyre nehezebben foglalom el a környező szigeteket... van négy hajóm. Kettőn összesen 12 riflman, van egy heavy. meg 2 zooka. Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#37) citkar


citkar
addikt

Különböző színű köveket (shardokat) kapok, azokkal mit lehet kezdeni?

(#38) Sanyi.mTs válasza citkar (#37) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ebben az épületben majd szobrot tudsz csinálni belőlük, ami plusz dolgokat ad. pl. + sebzés/élet a támadó egységeknek, védekező épületeknek, + x% fa/kő/vas termeléshez, stb.

[ Szerkesztve ]

(#39) F-ECT$ válasza #13110016 (#36) üzenetére


F-ECT$
titán

Fejleszd a hajókat. Heavy-t pl akkor érdemes venni, ha már 2 elfér 1 hajón (azaz 8 helyes), addig jobb a Rifle.

Dive ever, work never.

(#40) #13110016 válasza F-ECT$ (#39) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen, épp azt csinálom.
Ám most fedeztem fel egy 10-es szintű bázisát a fekete kapitánynak. Elég szépen adna matit, ha legyőzném. De az még odébb van.

(#41) F-ECT$ válasza #13110016 (#40) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem azt lvl16-on sikerült bevennem, de persze meg lehet előbb is próbálni.

Dive ever, work never.

(#42) Flind válasza #13110016 (#40) üzenetére


Flind
senior tag

Én is 13-as vagyok 6-os HQ-val, 6 Heavyvel és 4 Zookával megyek (egyelőre mindkettő hármas, de épp most fejlesztem az Armoryt hogy tovább húzhassam őket).
Nincs annyira odébb, én 4-esre fejlesztem a Heavyket és letámadom, a töltényem is 3-as, azokat beleeresztem a fő fegyverébe, marad kb. 8000 élete, azt a Zookák gyorsan szedik, a 6 Heavy meg jó sokáig bírja. A két mortar meg utána gyerekjáték.

(#43) #13110016 válasza Flind (#42) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem is 3-as jelenelg a heavy, de nagyon soká lesz 4-es.
Ám az a fura, hogy eddig egy olyan szigetet találtam ahol nem goldot kapok...

(#44) citkar válasza Sanyi.mTs (#38) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, a következő kérdésem épp az az épület lett volna, de így már azt is megválaszoltad.

(#45) #13110016 válasza F-ECT$ (#41) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mondom betámadom most. Volt 2 heavy-m, 13 rifle, meg 3 zooka.
A stratégiám mindig az, hogy előbb kiszállok a heavyvel, rá 1-2 mp-re a rifle-ekkel, utána 1-2mp-vel a zookaval. Utána adom a jelet nekik, hogy mit támadjanak. meg is adtam, hogy a középső nagy gépágyút támadják, de a 3 zooka lehet korán kapta a parancsot támadta az ágyút... pontom nem volt új parancsot adni, így végül megöltek... pedig meglett volna. Ja, és a végén derült ki, hogy 7 riflemant elfelejtettem partra vinni:D Így azokkal hazatértem...

(#46) Flind válasza #13110016 (#43) üzenetére


Flind
senior tag

Nem fura, minden sima szigetnél goldot kapsz, csak a resource baseknél nem, abból meg egyenlőre csak egy van. Nekem inkább a bajom hogy csak 2-es rajta a sawmill, és nem akarja senki betámadni (akkor automatikusan fejlődne rajta minden).

(#47) F-ECT$ válasza Flind (#46) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első resource szigetemet azt hiszem nekem se támadta senki, a későbbieknél volt 1-2 oda-vissza csata.

Dive ever, work never.

(#48) Sanyi.mTs válasza Flind (#46) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pontosabban: akkor fejlődik a resource sziget, ha elhódították tőled. plusz még egyet fejlődik, ha visszafoglalod. sikertelen foglalásnál nem fejlődik, ha jól tudom.

ma tapasztalat: volt egy magas szintű kőfejtő sziget, a nagy szintkülönbség miatt nem is próbáltam bevenni, de pár nap után lehetett váltani, mint a játékosok szigeténél.

[ Szerkesztve ]

(#49) bepken


bepken
veterán

na ma örömmel láttam (CoC frissítés alkalmával), hogy végre androidra is elérhető ez a játék :)

nem mertem nagyon ráfüggni, mert holnap még vizsgám van.... :DDD de hétvégén valószínűleg jobban is beleásom magam a dolgokba :)

egyébként teljesen más, mint amire számítottam! és ezt jó értelemben mondom. tökéletes kiegészítője lesz a CoC-nak, ahol már csak viszonylag lassan tudok fejlődni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#50) 5381


5381
aktív tag

Találta már valaki kincset a tengeralattjáróval? Nekem még sehol sem jelzett, de kíváncsi vagyok miket fog osztani.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.