Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#951) F-ECT$ válasza blackscholes (#949) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, én is elhanyagoltam a támadást a védelemért cserébe, nem is vertek be, csak 2 hetente 1x. Most kicsit rágyúrtam a támadásra, így a védelmi épületeket nem fejlesztettem, erre az elmúlt 5 napban 3x vertek le.

Dive ever, work never.

(#952) iRoBEi válasza F-ECT$ (#951) üzenetére


iRoBEi
újonc

Én csak támadok. Level 35-ön 350-es VP. Naponta 5x gyalulnak le. Mind 39-42-es csókák. A védelem is csak annyit ér amennyi a VP-d.

[ Szerkesztve ]

(#953) Silent77 válasza iRoBEi (#952) üzenetére


Silent77
veterán

Ugyanez nálam is. :K
Tegnap 5x támadtak ver, vittek több mint fél milla aranyat. :W
Szomszédnak most 45 szintűt rakott be, sok esélyem lenne ha letámadnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#954) #99546112 válasza iRoBEi (#947) üzenetére


#99546112
törölt tag

Itt nem találok térképet!

(#955) blackscholes


blackscholes
újonc

Kicsit furan hangzik, de igazabol orulok ha megtamadnak, legalabb megy le a vp-m. Sokat rabolni nem igazan szoktak. A nagy fejleszteaeknek csak akkor allok neki ha van 1-2 szabad oram, hogy addig toljam a tamadast amig megvan a nyersi

(#956) blackscholes válasza F-ECT$ (#951) üzenetére


blackscholes
újonc

A tankok nalam felemas kepet mutatnak, akkor jo ha nem lovik ki oket. Mert amugy a tobb mint fel oras ujragyartasi ido, sot ha a hajon levo mindkettot kilovik akkor tobb mint 1 ora! az baromi sok. Ha egy jelentosebb fejleszteshez 4-5 szigetet is gyalulni kell akkor a fel nap ramehet :( meg az ember idege :).
Viszont ha a canonokat sikerul kiiktatni akkor a tankok szinte megallithatatlanok foleg ugy level 5-6-tol. Nekem eddig a heavy-zooka jott be a legjobban de a 2. Rocket megjelenesevel kenytelen leszek warriorra atallni

(#957) iRoBEi válasza #99546112 (#954) üzenetére


iRoBEi
újonc

pedig ott van az

/dl/upc/2014-10/07/510957_hemumbhz0uqk2bzr_img_0269.jpg

(#958) iRoBEi válasza #99546112 (#954) üzenetére


iRoBEi
újonc

pedig ott van az

(#959) Cseri0058


Cseri0058
őstag


Erről így mi a vélemény?

(#960) Fecogame válasza Cseri0058 (#959) üzenetére


Fecogame
veterán

Tetszetős. Viszont sok a VP-d, javaslom, hogy ideiglenesen a HQ-t tedd ki a partra, hogy a támadások során csökkenjen :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#961) iRoBEi válasza Fecogame (#960) üzenetére


iRoBEi
újonc

Miért gondolod, hogy sok a VP-je?

(#962) Fecogame válasza iRoBEi (#961) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is 32-es szinten vagyok, viszont csak 164 VP-m van jelenleg. Így ad nagyjából olyan szintű ellenségeket, mint én. Valamint már 2 hete (!) csak egyszer támadtak meg, akkor is sikertelenül :)

Nekem így néz ki a bázisom:

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#963) F-ECT$ válasza Fecogame (#962) üzenetére


F-ECT$
titán

Én inkább ezt hívnám kevésnek. Olyan 190-ig elmehetsz, akkor se fognak betámadni sikeresen.

Dive ever, work never.

(#964) tipuka válasza iRoBEi (#958) üzenetére


tipuka
addikt

ha ez a térkép hamarább elémkerül.... :D

[ Szerkesztve ]

(#965) F-ECT$ válasza tipuka (#964) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel a Radar eléggé behatárolja, hogy merre nézelődhetsz, ezért szerintem olyan nagy előnyt nem jelentett volna.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#966) Sanyi.mTs válasza Cseri0058 (#959) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

alul, a piros szobroknál a cannon és a boom cannon sarka összeér, így azokat egy füst alatt ki lehet lőni.

(#967) blackscholes válasza Cseri0058 (#959) üzenetére


blackscholes
újonc

Szerintem fejleszd a hajokat 12-esre minimum, de inkabb 14. 201vp sok? Szerintem lvl 32-n inkabb keves..

(#968) tipuka válasza F-ECT$ (#965) üzenetére


tipuka
addikt

Hát előszőr mindig a fás területeket oldottam volna fel, mart azzal vagyok hadilábon állandóan, és így egyből lehet támadni a fás kisszigeteket. :D

Most végrte söszegyült a zöld masterpiecre való, a 17%-os faszobrot le kellene váltani, ha esne helyette masterpísz fásra. . :D (mindig ellövöm a lötyiket ,hogy 34% legyen 3 napig, de elfogy 1 héten belül, ha nem duplázom meg a szobort. :D )

[ Szerkesztve ]

(#969) blackscholes válasza tipuka (#968) üzenetére


blackscholes
újonc

Hat nem tudom. Valoszinuleg teljesen mas szemlelettel kozelitem meg a jatekot de egyelore zold szobor ingyen se kene inkabb piros vagy lila. A het szoborbol 3 gunboat-os. Kb. 1 kozepes tamadasbol ossze lehet annyi nyersit szedni mint amit a banyak egesz nap kitermelnek szoval inkabb tamadasorientacio :)

(#970) F-ECT$ válasza blackscholes (#969) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem van egy 43%-os wood, így óránként jön 9.5k. A legtöbb támadható ellenfélnél meg van max 40-50k, de sokszor csak 10-20k, mert ez mindenkinél hiánycikk. Szóval akár napi 4-5 támadás is kellene, de az meg nagyon felnyomné a VP-t, és utána csak lerabolnának, és én se tudnék támadni.

Dive ever, work never.

(#971) tipuka válasza blackscholes (#969) üzenetére


tipuka
addikt

És 40%os fa esett. :D
-
Lilából van 1 gunboat 36%os
1 rewardos 15% és 1 18%-os

Piros 1 27% hp 1 10% damamge

Zöld 1 13% resource produkction és 1 40% fa. :D

(#972) iRoBEi válasza blackscholes (#969) üzenetére


iRoBEi
újonc

Csatlakozom. Azt vettem észre, hogy ahogy drágulnak a dolgok, úgy egyre nagyobb a zsákmány is ami elérhető. Csak le kell cserélni az ellenfeleket, ha kevés a zsákmány. Konkrétan 5 csatával 1,5 millás artillery upgrade. Meddig kellene gyűjtögetni ezért?

ui.:
nyilván nekem a boom cannon level 3 a legdurvább védelmem.. :D

(#973) milan53


milan53
csendes tag

Jézus, meddig kell gyűjtögetni, hogy 1000 fölötti gyémántod legyen? nekem soha nem volt még 300 felett!!

(#974) F-ECT$ válasza milan53 (#973) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár hónap, és nem kell elszórni. Nekem pl 1800 van, és 1 Ft-ot sem költöttem.

Dive ever, work never.

(#975) Fecogame válasza milan53 (#973) üzenetére


Fecogame
veterán

Kicsit több, mint 2 hónapja játszom és költöm is rendesen, mégis van 1300+. Gyűjteni kell rendszeresen a térképről a ládákat.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#976) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az mitől van, hogy volt 20k fám (épp egy upgrade után voltam), a vaultom véd 46k-t, betámadtak, levertek, és mégis elvittek kb 2k-t?

Dive ever, work never.

(#977) blackscholes válasza F-ECT$ (#976) üzenetére


blackscholes
újonc

Erre en is kivancsi lennek, olyan meg nem fordult elo hogy valamibol 0-t vittek volna. Valami minimalis mindig van pedig tobbnyire a vault eleg kene hogy legyen...

(#978) marked one94 válasza F-ECT$ (#976) üzenetére


marked one94
őstag

Mert amikor scout-oltak sokkal kevesebb volt :)

You'll Never Walk Alone

(#979) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. A szobroknál ez a power powder mire való? Én még csak kispályás vagyok. :D

(#980) F-ECT$ válasza marked one94 (#978) üzenetére


F-ECT$
titán

Annak semmi köze ehhez. Amikor Scoutolnak, az befixálódik, és annyit fogsz nyerni, akármikor is támadsz.

Viszont kicsit utána olvastam, és valószínűleg a be nem gyűjtött fa vault által nem védett részét vitték el.

Dive ever, work never.

(#981) Regirck válasza F-ECT$ (#980) üzenetére


Regirck
senior tag

Az raktar ami x szazalekot megved!

(#982) F-ECT$ válasza Regirck (#981) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ezt tudom, és?

Dive ever, work never.

(#983) Regirck válasza F-ECT$ (#982) üzenetére


Regirck
senior tag

A nyersanyagod valamennyi szazalekat vedi meg fejletsegtol fuggoen. Ez ugye a protect.

Majd ami nyeranyagoknal fel van sorolva az plusz raktarnak szamit, nem anyit vedd meg minimum. Csak valamennyi szazalekot ved.

[ Szerkesztve ]

(#984) milan53


milan53
csendes tag

Véleményeket, építő jellegű kritikát, tanácsokat várnék:)

(#985) F-ECT$ válasza Regirck (#983) üzenetére


F-ECT$
titán

ami nyeranyagoknal fel van sorolva az plusz raktarnak szamit, nem anyit vedd meg minimum. Csak valamennyi szazalekot ved

Nem, rosszul tudod: When your Headquarters is destroyed, the Vault protects the resources contained within it as well as an additional percentage of resources outside of the Vault.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#986) milan53


milan53
csendes tag

Miért nem jelenik meg a feltöltött kèpem? Van valami trükkje? ( almás nokiával próbáltam)

(#987) Regirck válasza F-ECT$ (#985) üzenetére


Regirck
senior tag

Szoveget nem is neztem, csak az adatokat es abbol kovetkeztettem...

(#988) blackscholes válasza F-ECT$ (#985) üzenetére


blackscholes
újonc

Kerdes hogy ez csak a banyakra vagy a hajokra is vonatkozik?

(#989) blackscholes


blackscholes
újonc

Na vegre meglett a lvl34 nagy kuzdelem aran beindult a hq 15 fejlesztese. Kivancsi vagyok a medikit katona mennyire jo. Tapasztalatok?

(#990) F-ECT$ válasza blackscholes (#988) üzenetére


F-ECT$
titán

A hajóról nem viszi el, csak a bányából. (De a hajón is van max tárolási kapacitás.)

Medic: én egyelőre nem használom, a 30 warrior elég.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#991) Cseri0058


Cseri0058
őstag


Gyémánt time!!!+ a másik hajóból választhattam még +15 gyémántot :)

[ Szerkesztve ]

(#992) #99546112


#99546112
törölt tag

Nekem most kristályból adott legmagasabb szintűeket és nem is egyet, nem egy fajtából! :R Bár lehet h a 65%-os power stone chance miatt főleg ;D (duplázás nélkül!!)

(#993) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

befoglaltam egy fa termelő szigetet. Még nem volt senkié. 1320 fa per óra :Y

(#994) Fecogame válasza Sanyi.mTs (#993) üzenetére


Fecogame
veterán

Hányas szintű radarral fedezted fel?

Egyébként vannak direkt "gép" által foglalt szigetek, amiket aztán az elfoglalása után a többi játékos is megszerezhet :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#995) Sanyi.mTs válasza Fecogame (#994) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

lvl 12

ezen a lépen a bal alsó Hammerman szigetnek a jobb felső fakitermelője

(#996) iRoBEi


iRoBEi
újonc

Még 114 VP és Top 50! :)) :)) :))

(#997) Fecogame válasza Sanyi.mTs (#995) üzenetére


Fecogame
veterán

Tényleg, már észrevettem. Az már megvan :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#998) Cseri0058 válasza iRoBEi (#996) üzenetére


Cseri0058
őstag

Továbbra is profi a védelmed? :D

(#999) iRoBEi válasza Cseri0058 (#998) üzenetére


iRoBEi
újonc

Mint kés a vajban :D Ma jött egy pali, aki szétrombolt mindent pá tankkal.
Egyszer csak mielőtt a HQ felrobbant volna (már lángolt), akkor dobott egy flare-t a szembe lévő sarokba és utána visszavonult.... :Y

(#1000) Fecogame válasza iRoBEi (#999) üzenetére


Fecogame
veterán

Lehet csak a jó szándék vezérelte és megmutatta, hol gyenge a védelmed :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.