Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#651) tipuka válasza F-ECT$ (#646) üzenetére


tipuka
addikt

Este végre HQ-t építenék.... erre megint kirabolnak!!!! 3x 80k fát meg 3x 65-70k követ stb.... 1 nappal csúszok ezek miatt. Most potiztam a 13%os szobrot 26%osra, remélem fltudom reggel építeni most már. :W

(#652) Pepeninho válasza iRoBEi (#650) üzenetére


Pepeninho
őstag

A szobrok elrejtése felesleges ha kicsit is felderít az ember támadás előtt. A faüzem támadásához nagyon lámának kell lenni. :D

Ps4, p30 pro

(#653) iRoBEi válasza Pepeninho (#652) üzenetére


iRoBEi
újonc

Nyilván. Vicces ezen a szinten ilyeneket látni.

(#654) Flind


Flind
senior tag

A (volt?) világelső meg kirakta elől szobrokból a felhasználónevét, nagyon menő. :D

(#655) iRoBEi válasza Flind (#654) üzenetére


iRoBEi
újonc

:C :C

(#656) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na egy kicsit visszafogom magamat a támadások terén. Lenne pár kérdésem. Erről a terror szigetes papáról mit kell tudni? Lesz még? Illetve amit a gép rak be bázisokat ha egy ideig nem támadom meg eltünik?

(#657) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#656) üzenetére


F-ECT$
titán

Terror: heti 2x van (szerda, szombat). Kvázi "ingyen" nyersanyag az első pár leverésig, aztán néhány szintlépés után úgyis erősebb lesz a védelme, mint a támadóid.

Gép bázisok nem tűnnek el, és a játékos bázisok is csak akkor, ha rányomsz a "Find new opponent"-re.

Dive ever, work never.

(#658) Cseri0058 válasza F-ECT$ (#657) üzenetére


Cseri0058
őstag

Értem köszi. Meg annyi jó van még ebben a terrorban h nem kapunk victory pontokat.
Akkor most ezeket a gépi bázisokat hanyagolom... Ha van olyan játékos aki gyengébb beütöm aztán csókolom. Így talán normalizálódik a helyzet! :)

[ Szerkesztve ]

(#659) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#657) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Terror kiegészítés: akkor jön heti 2szer, ha leverted a Hammerman első két szigetét, mert azok helyén jön a doki.

(#660) marked one94 válasza Sanyi.mTs (#659) üzenetére


marked one94
őstag

30as Hammerman csak én nem bírom elverni? :B

You'll Never Walk Alone

(#661) tipuka válasza marked one94 (#660) üzenetére


tipuka
addikt

Szintúgy, 32-es vagyok.

(#662) #99546112


#99546112
törölt tag

Én 51-ig jutottam! :DD 32-es vagyok. Amúgy én nemrég a délebbre lévő hammermannt is legyűrtem, asszem tán ez már a 3. szigete volt. Hatalmas amúgy a térkép? Mert 12-es szint következik. 20-as szintig van ez is?

(#663) marked one94 válasza tipuka (#661) üzenetére


marked one94
őstag

Ha meglesz a fúst gránát akkor talán azzal meg őslakosokkal menni fog.

You'll Never Walk Alone

(#664) tipuka válasza marked one94 (#663) üzenetére


tipuka
addikt

Akkor 100%, hogy igen, a tegnap 3 nagy támadás kiégette a maradék agyszálam ,1 napig kb. semmit nem tudtam csinálni, mert a HQ-t akartam fejleszteni, most kezdtem el, holnap este már lehet füstgránátozni. :DDD

(#665) marked one94 válasza tipuka (#664) üzenetére


marked one94
őstag

Én holnap leszek meg 32es, utána lehet gyűjteni a HQ-ra :D

You'll Never Walk Alone

(#666) tipuka válasza marked one94 (#665) üzenetére


tipuka
addikt

Nagyon aktívlégy, mert ezek tudják mikor akarsz építeni és hajnali 3-5 között támadnak. :DDD

(#667) #13110016 válasza tipuka (#666) üzenetére


#13110016
törölt tag

A mai nappal befejeztem a játékot.
13-as a HQ jelenleg, a szint meglenne már a fejlesztéshez, de nem tudok annyi nyersanyagot elérni, mert rabolnak… 32-es létemre 37-38-as playerek fosztanak ki. Így meg az életbe nem lesz annyi nyersanyagom, fizetni meg nem fogok, mert az egész game egyszerűen nincs balanszolva… Nektek persze további jó game-et!

Ja, és ez nem válasz akart lenni! :W

[ Szerkesztve ]

(#668) F-ECT$ válasza #13110016 (#667) üzenetére


F-ECT$
titán

Az elérhető maxon vannak a védelmi fegyverek? Én is már tudnám a HQ-t fejleszteni, de egyelőre inkább fejlesztem azokat, hogy amikor a HQ-ra gyűjtöm a cuccot, akkor ne legyen sikeres támadás ellenem.

Dive ever, work never.

(#669) tipuka válasza #13110016 (#667) üzenetére


tipuka
addikt

1 nappal elhalasztottam a HQ fejlesztést, mert bő 200k fát és 300k követ elraboltak, de nem csüggedtem, eltoltam boostot a rewardra és a nyersanyagtermelésre, így tegnap este el is kezdtem a termelést.
Te is támadsz másokat, ez így fer. :) Mindenki támad mindenkit. Te tudod, de ne add fel szerintem még.

(#670) marked one94


marked one94
őstag

Na végre nekem is összejött egy nagyobb rablás 220k fa jött így már most elbírtam indítani a HQ fejlesztést.
Ja meg az őslakosokn is ment egy erősítés. :))

You'll Never Walk Alone

(#671) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na meg van a hq 10. szintje! :)
Most elhatároztam addig nem fejlesztek hq t amíg mindennél el nem érem a max szintet.

(#672) tipuka válasza Cseri0058 (#671) üzenetére


tipuka
addikt

én is agyaltam ezen a taktikán, majd kérlek oszd meg mire jutottál! :)

(#673) Flind válasza tipuka (#672) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem semmi értelme, mert nem HQ szint alapján dobálja a játékosokat. Vagyis annyi, hogy a következő HQ-nál kevesebb dologra kell majd fókuszálni.

(#674) Fecogame válasza Cseri0058 (#671) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is így akartam még akkor, de aztán rájöttem, hogy egy erős HQ többet ér, na meg ugye ott vannak a korlátozások a fejlesztéseknél. Szóval amint lehet ( szint megengedi ), fejlesztem a HQ-t.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#675) tipuka válasza Flind (#673) üzenetére


tipuka
addikt

Hát igen, én is, ha elérem a kövi szintet egyből a HQ-ra fókuszálok, csak az a rohadt fa mindig... :D

(#676) F-ECT$ válasza tipuka (#675) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. Most kellene olyan 2m a nagyobb fejlesztésekhez, de óránként 6k jön...

Dive ever, work never.

(#677) Flind válasza tipuka (#675) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem most hozott 100k-t a tengeralattjáró, de persze már el is fogyott. :D Tegnapelőtt meg meglett az első zöld Masterpiece szobrom, reménykedem hogy megsegít fa ügyileg, de nyilván más lett.. Jó lenne ha mondjuk 50 gyémántért lehetne választani.

(#678) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Egyébként nem akarjuk egymást felvenni g+on? Csak h legyen pár emberke a friendsnél :D + megleshetném kinek milyen a szigete.. :D

(#679) tipuka válasza Flind (#677) üzenetére


tipuka
addikt

Jajaja, nekem 100k + 2 db piros kő jött tegnap előtt kb. :D HQ-hoz kellett is.
Ne is mond, most én is a köveket választom direkt, hátha jön egy fás szobor. :D

(#680) marked one94


marked one94
őstag

Úristen milyeneket bénázok a füstgránát+őslakos kombóval :D Megnéztem pár videót youtube-on de még mindig nem az igazi, kb 150k gold elment a fenébe.

You'll Never Walk Alone

(#681) F-ECT$ válasza marked one94 (#680) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor én lehet először AI szigeteken fogom csak kipróbálni :)

Dive ever, work never.

(#682) #99546112 válasza Cseri0058 (#678) üzenetére


#99546112
törölt tag

Azt hogy kell? :D
Én most lettem 34-es, de már 330 victorym van :S nehezeket ad, lehet kicsit pihentetni kéne a katonáimat. xD
Én maximálisan a stratégiára megyek rá. Folyamatos őslakosok fejlesztés, szobrok fejlesztése. Így még van hogy egy 39-es szintű 15-16-os HQ-s ellenfél is sima ügy, de persze nem mindig, védelem függő a dolog. Továbbá szépen oldom felfelé a szigeteket, valamint ilyen gigafejlesztéseket csinálok, pl; katonai cuccokat fejlesztő kis épületet fejlesztem folyamatosan, 70k fa kell a mostanihoz is, de pár győzelem és megvan az is, aztán a hajót fejlesztem, minél több energy legyen, fejlesztem a vaultot, és a szoborkészítőt, már 7 szobrom van, viszont a kövi fejlesztést csak 16-os HQ-nál engedi már, az viszont távolibb még. A védelmet totál nem fejlesztem, majd csak ha a gigafejlesztések nagy része megvan. Azt is úgy hogy a hátaő védelmet maxra fullozva, mert míg elől feltartják őket, addig hátulről kapják az ívet. Kb ennyi nagyvonalakban.

(#683) blackscholes


blackscholes
újonc

Udv, 27-es szinten vagyok eddig egesz jol elvoltam a heavy-zooka 1-2 tank komboval, de azt hiszem itt az ideje a warriort is kiprobalni. Tudtok vele jo strategiat illetve hogy az elete milyen aranyban toltodik vissza?
Az elejen nagyon toltam a rangot, de egy ideje mar nehezen gyurom le a 3-4 szinttel erosebb ellent. Ugyhogy azota hanyagolom.
Dilemmazom hogy legalabb egy hajot feltoljak 12-es szintre hogy 2 tank beferjen de a 11-es szinthez szukseges 212k fa meg 12-es kello 320k egy kicsit megremit. Szerintetek annak mikor erdemes nekiallni?

(#684) F-ECT$ válasza blackscholes (#683) üzenetére


F-ECT$
titán

Warriorral leginkább az megy, hogy lebénítod a védelem egy részét, berohansz a hq-hoz, és 10 sec alatt szétszeded.

A tank szerintem szar, akármennyi van belőle.

Dive ever, work never.

(#685) Cseri0058 válasza #99546112 (#682) üzenetére


Cseri0058
őstag

Felejtős. Ahogy nézem csak a facebook ismerősöket látja.
Én amint lehetett csak az őslakosokat használom. A legjobbak szerintem. Mindennap van 1-2 olyan játékos akit simán be lehet velük ütni.

(#686) Pepeninho válasza Cseri0058 (#685) üzenetére


Pepeninho
őstag

Vegyessel meg napi 8-10et. xD

Ps4, p30 pro

(#687) Flind válasza Cseri0058 (#685) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem is azok a legjobbak, de néha kénytelen vagyok átváltani Heavy + Zookára.

(#688) F-ECT$ válasza Pepeninho (#686) üzenetére


F-ECT$
titán

Az sem mindegy, hogy melyik szinten. Meg néhol nekem a Rifleman az egyetlen, ami sikert hoz.

Dive ever, work never.

(#689) Pepeninho válasza F-ECT$ (#688) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én csak akkor használok warriort ha sok a légvédelmi rakettttta. Egyébként 1 szekérnyi riffleman 3zooka és 2 heavy. Sokkolás és gyógyítás. 10ből 9szer oké!

Ps4, p30 pro

(#690) Fecogame


Fecogame
veterán

Troop health +25% szobrocska megszerezve, plusz Hammermann HQ 30-as legyőzve, kaptam is hozzá pár követ :D ( ezekből lett a szobor )

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#691) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok olvasom itt , hogy a szobrokat is lehet fejleszteni azt hogyan ? Mert most vagyok HQ9 és amúgy 18-as szinten és van három alap szobrom ami ad 7-9%-ot kő-fa gyártásra . Azt látom , hogy le lehet őket bontani ,de az mire jó ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#692) F-ECT$ válasza jozefgucci1 (#691) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lehet őket fejleszteni. Lebontani lehet és nagyobbat építeni ha megvan hozzá az alapanyag.

Dive ever, work never.

(#693) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Mai cél a 200 támadópont!

Ps4, p30 pro

(#694) F-ECT$ válasza Pepeninho (#693) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb 2 hét alatt nem vesztettem szinte semmit, erre 2 nap alatt 2 fontos resource szigetemnek is annyi, és egyelőre nincs esélyem visszafoglalni se :( Pedig direkt nem nagyon támadtam, hogy ne legyen sok VP-m.

Dive ever, work never.

(#695) daweequ


daweequ
újonc

Haliho.
12-es vagyok és valami taktikát nemtudtok mondani ennek az elfoglalására?:)
Előre is köszönöm.

(#696) daweequ


daweequ
újonc

Kép kimaradt bocsi

Link:http://kepfeltoltes.hu/view/140901/Screenshot_2014-09-01-15-30-20_www.kepfeltoltes.hu_.png

(#697) F-ECT$ válasza daweequ (#696) üzenetére


F-ECT$
titán

Ehhez szerintem heavy + zooka kell, de lehet, hogy 12-n nem fog menni.

Dive ever, work never.

(#698) Pepeninho válasza daweequ (#696) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én az ilyeneknél warriort hazsnálok. Felmennék a heledben a bal oldalon sunyiba. Leszedném a légvédelmet és utána mennék a főépületre. Közbe sokkolnám az ellenfelet és ha úgy van támadópont akkor mehet bobmba is a HQba, hogy hamar rotty legyen.

Ps4, p30 pro

(#699) F-ECT$ válasza Pepeninho (#698) üzenetére


F-ECT$
titán

12-n szerintem ilyen cuccok még nincsenek :)

Dive ever, work never.

(#700) Pepeninho válasza F-ECT$ (#699) üzenetére


Pepeninho
őstag

Warrior se? :O Huuu, már nem emlékszem. Akkor sorry!

Ps4, p30 pro

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.