Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#2501) bullseye válasza GabN73 (#2499) üzenetére


bullseye
addikt

Ez tuti Photoshop, mert én már sok Photoshopot láttam, és itt is látszik, hogy pixelesebb, ahol be lett illesztve...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2502) GabN73 válasza bullseye (#2501) üzenetére


GabN73
addikt

Photoshop, kinek van arra pénze, Paint 4 ever! <3 :DDD ;]

(#2503) Zsolty001 válasza GabN73 (#2499) üzenetére


Zsolty001
tag

Kék hurka? :Y :)

(#2504) Amantius válasza GabN73 (#2499) üzenetére


Amantius
senior tag

Zimmer GabN73

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2505) GabN73 válasza Amantius (#2504) üzenetére


GabN73
addikt

Jól mondod, egy Zimmer-t tényleg elfogadnék :)) :D

(#2506) ruti


ruti
Közösségépítő

íme a 2012-es BG Karácsony mini statja

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2507) Bluerainbow válasza ruti (#2506) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Kissé fanyar szájizzel , de köszi szépen. Az tuti hogy emlékezetes lesz számomra és mások számára is ez az akció.
Jó lett a design , grat :C

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#2508) kovsol válasza Bluerainbow (#2507) üzenetére


kovsol
titán

Miért fanyar szájízzel ?

May the Force be with you!

(#2509) DeFranco válasza ruti (#2506) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vidaila

(ez a nagystatból van)

összfelajánlás értéke: 288,8 EUR
összfelajánlás darabszáma: 41 db
(ez már gyanús)

jelentkezések száma: 439 db
nyerések száma: 39 db
össznyeremény érték: 603 EUR

A felajánlásait kigyűjtöttem excelbe, a 90%-a 1 dolláros bundle-k desura kulcsai (a steameseket persze megtartotta) de azokat bundle-nként ötösével ajánlotta fel, tehát 5 HIB2 desura kulcs, majd 5 HIB3 desura kulcs és így tovább.

A következtetéseket mindenki vonja le maga.

[ Szerkesztve ]

(#2510) Vertigo18 válasza DeFranco (#2509) üzenetére


Vertigo18
addikt

lehet nem is onnan vette, hanem már jó régen megvoltak neki... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2511) DeFranco válasza Vertigo18 (#2510) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nyilván egycentes bundlevásárlások voltak, amikből megmaradt a desura kulcs (nem tudom mennyitől ad ilyet, de azt hiszem ahhoz nem kell 1 USD-t sem adni).

Jobb esetben adott értük 1 USD-t és a kulcsokat eladta a vaterán jó pénzért, vagy megkapták a haverok.

Nem ez a kemény, hanem hogy egy bugot (mert ez még mindig bug, hiába szólok érte mindig) kihasználva röhögve nyeri tele magát AAA játékokkal. Mi meg nézzük.

(#2512) bullseye válasza DeFranco (#2509) üzenetére


bullseye
addikt

Nem tudok levonni, mert nem értem. 5 HIB az egynek számít, vagy ötnek (gondolom ára kb. 5 dollár), és hogy lehet külön Desura és Steam kóddal is használni? És egyáltalán mi van? (talán aludnom is kellett volna éjjel...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2513) Vertigo18 válasza DeFranco (#2511) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hidd el, megértem, amit mondasz, egyet is értek egy csomó dologban, dehát karácsony van! :B

Gondolj bele, a Te "AAA"-s játékod, ha hozzá kerül, akkor biztosan jó helyen lesz... :K

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2514) DeFranco válasza Vertigo18 (#2513) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2515) Agyzuzo válasza DeFranco (#2511) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez is csak azt bizonyítja, hogy a szabályrendszer még csiszolásra szorul. :)

Ejj, nagyon a mániád ez a potyautas-történet. :D Engem jobban zavar aki ezt milliárdos nagyságrendben csinálja (mármint nem a BlueGift-en, hanem IRL...)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2516) Vertigo18 válasza DeFranco (#2514) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt észrevettem...

De ne aggódj, általában az ilyenek le lesznek reagálva, csakhát idő kell... Új a rendszer, Te is tudod, majd lesz erre is valami biztos...

Aztán amikor már tökéletes lesz a rendszer, akkor lesz egy új, ismét hibás rendszer... :D

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2517) kovsol válasza DeFranco (#2511) üzenetére


kovsol
titán

Majd most bevásárol steamen/amazonon stb és ajánl fel jó játékokat az akció után :) Állj hozzá pozitívan
Én is már egy kis csokrot összeállítottam felajánlásra. Semmi extra, de mindenkinek nem telik sajnos friss aaa címek felajánlására, de a régebbiek már elérhető árra süllyedtek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2518) BigBlue69 válasza DeFranco (#2511) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tavaly Karácsonyi Steam Szén hadjárat alatt vezették be az 1 dolcsis minimumot.

Ez a Humble Indie Bundle 4 -nél volt.. Sőt még ugye abból is lehetett venni akár 0.1-centes csomagot is steam kulccsal.. Azt ne firtassuk, honnan tudom pontosan.. ;]

De komolyan akkor vettem én is magamnak meg egy barátomnak is így.. Ezért tudom..+ ezt a bundlet vettem először..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2519) DeFranco válasza kovsol (#2517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te is tudod, nem az a baj, hogy ilyeneket ajánl fel, semmi gond, szeretjük, jöjjön.

A gond az, hogy emellett van rajta bőr 440-szer jelentkezni, és 600 EUR érték felett nyerni (összesen 39 esetben), és nincs benne annyi gerinc, hogy megálljon.

Nem barátom, ez nála üzletszerű. Befektetés 0, vagy nagyon kevés (a desura kulcsokat el lehet kérni a baráti társaságtól is, nem kell senkinek a steames mellé), és onnantól kezdve csak jelentkezgetni kell, meg felmarni a szajrét. Na ez a durva. Ez szerintem kifejezetten rosszhiszemű eljárás.

Mindig ez a válasz, hogy nem telik. Ez nem válasz. Nekem sem telik. De nem is jelentkezek mindenre.

És nem állok hozzá pozitívan, mert jóhiszemű és jóindulatú vagyok, nem birka. Akkor lesz itt kiszeretkezett Európa, ha az ilyeneket kiveti magából a közösség. Mert ez a közösségre káros magatartás, ezért ki kell vetni. A civilizált társadalmak ezért működnek.

[ Szerkesztve ]

(#2520) Vertigo18 válasza DeFranco (#2519) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát így elolvasva, amit írtál, tényleg siralmas kicsit...

Ne b@szd már el a kedvünket! :D

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2521) kovsol válasza DeFranco (#2519) üzenetére


kovsol
titán

Jó mondjuk tényleg durván sok sorsolásra jelentkezik, ez tény. Mondjuk arra is meglett volna az esély, hogy 600€ -t nyer, ha nem 400 hanem csak 50-re jelentkezik.

Azt még be lehetne hozni szabálynak, hogy ahol több kulcsit is adnak, ott mindet fel kell ajánlani.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2522) DeFranco válasza Vertigo18 (#2520) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg szoktam mondani a frankót. Rendszerint ezért is nem vagyok népszerű.

Ilyen ez a popszakma, nem érdekel. Aki bírja kitart mellettem, aki nem, az mehet. Önazonos vagyok, nincs púder.

[ Szerkesztve ]

(#2523) ruti válasza DeFranco (#2509) üzenetére


ruti
Közösségépítő

DeFranco:
az alapigazságok nálad annak, azokkal a személyekkel kapcsolatban, akik nem minőségi felajánlásokkal operálnak,
illetve a bundli-témában is, amelyet az új árazás, a tiltólista, és az új jelentkezési feltételek azért jelenleg jól kordában tartanak (lásd majd lentebb vidaila példáját)
a bundli-ügy akkor fog végleg megoldódni, amikor a free bundlikra sem lesz elegendő jelentkező, de ez még messze van

----

nem tisztem és feladatom megvédeni vidaila-t, mert biztos meg tudja magát védeni, ha szükségesnek látja

DE az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak december hónapban valóban 20 db feletti teljes bundlit ajánlott fel,
AZONBAN MINDET FREE-re, mivel tiltólistáról valók, tehát 0 €-val van beszámítva az összfelajánlásába
a NORMÁL jelentkezéshez számbavett felajánlásai valóban 41 db, de összességében 71 db felajánlása van, amiből tehát 30 db 0 értékű

ugyanakkor a BG legelején ő volt aki a DESURA kódjaival nagyot lökött a rendszer indulásán, amikor még a fasorban sem voltak AAA-s címek

a mostani karácsonya 23 jel/2 nyerés, igaz abból elvitte az ún. 100€-s fődíjat, mire összesen csak négyen jelentkeztek, tehát mondhatjuk, hogy elég jó nyerési eséllyel indult rá

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2524) Agyzuzo válasza DeFranco (#2522) üzenetére


Agyzuzo
addikt

;] Amúgy egyetértünk. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2525) BigBlue69 válasza DeFranco (#2519) üzenetére


BigBlue69
őstag

Lehet csak az achira pályázik..Azért jelentkezik mindenre.. :P

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2526) ruti válasza Bluerainbow (#2507) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szeretném remélni Főni, hogy csak a "szerencséd" miatt fanyarogsz :)

vígasztalásul:

nepszter1: 13-ból semmi
Zsolty001 :11/0
Tom6, chungee: 9/0
dfdfdf: 8/0

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2527) bullseye válasza kovsol (#2521) üzenetére


bullseye
addikt

De velem megesett, hogy 1 kulcs kellett, a többi jött ide. Úgyhogy lehessen csak felajánlani, max. járjon érte 0/0. Sokszor most is az jár. Az nekem pl. nem fáj, valakinek meg kellhet olyan játék is, ami nekem nem kell még sornak sem, 1 dolcsiért....

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2528) po1son válasza DeFranco (#2509) üzenetére


po1son
addikt

Erre már felfigyeltem én is... :(((
Gondolkoztam, hogy megkérem blue-t, hogy az én mostani felajánlásomra ne jelentkezhessen, mert nem szívesen láttam volna nála, de amint látom nincs ilyenre lehetőség...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2529) kovsol válasza bullseye (#2527) üzenetére


kovsol
titán

Úgy értettem, ha egy játékhoz jár több kulcs. Nekem a leírtak alapján az jött le, hogy volt steam meg desura kulcs is a játékhoz és az egyik lett csak felajánlva a másik meg fel lett használva. Bár lehet én értelmeztem szarul.

May the Force be with you!

(#2530) maross válasza ruti (#2526) üzenetére


maross
veterán

en mondtam hogy huzni kell egy hatart, amig a bluegift vendegszeretetet elvezi mindenki (pl 100euro), utana 50% visszaajanlasi mutato folott lehet csak jelentkezni. Ez kiszuri azokat, akik elvben 2x, gyakorlatban 4x annyit nyertek mint felajanlottak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2531) Bluerainbow válasza ruti (#2526) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Más nem szerencséje , nem vigasztal.
A fanyalgásom okának 50%-át képezi a szerencsétlenségem a nyerésben.

A vidaila ügyhöz 3 dolgot fűznék.
1 Mikor azokat a desura kulcsokat a srác felajánlotta , a bluegift még gyermektopánkában táncikált. Nem voltak kiforott elképzelések-szabályok. Azóta ilyenekért már nem jár kredit (BP)
2 Egy jó ideje már nem adnak desura kulcsokat , vagyis ez a kiskapu be lett zárva (akaratunkon kivül)
3 Nem tudom , észrevettétek-e (tuti hogy igen) , de az uj szabályrendszer bevezetése óta , pezsgőt bontunk ha 3-4en jelentkeznek a normál sorsolásokra. Egyértelmüen azért,mert mindenki figyel arra ,hogy mire jelentkezik.
DE ennek megvan a mellékhatása , éspedig hogy nincs jelentkező a sorsolásokra , igy azok előbb-utóbb free lotteryre mennek , persze ott vadul van rá jelentkezés. Én ugy látom hogy ezzel egy ujabb kiskapu nyilt , melyre egyenlőre nem látok megoldást. Gyakorlatilag , a félninják és a ninják rájöttek,hogyan lehet nyerni ingyen. De ha nem csinálunk free lotteryt , nem tudunk "megszabadulni" a kulcsoktól.

Keményithetünk itt - ott , de minden uj szabály , uj lehetőségeket-kiskapukat is hoz.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#2532) Zsolty001 válasza ruti (#2526) üzenetére


Zsolty001
tag

A részvétel a fontos! :K

(#2533) po1son válasza Bluerainbow (#2531) üzenetére


po1son
addikt

Így azért már más a helyzet, de azért szerintem azt te is belátod, hogy egy kicsit abszurd, hogy minden sorsolásra jelentkezik, ami megjelenik bluegiften már nagyon-nagyon hosszú ideje...
Ahogy defranco írta a legtöbb esetben nem a játék érdekli őt, hanem hogy legyen +1 sor neki steamen...
Így, ha nyer akkor sok esetben elveszi olyan tagoktól a lehetőséget, akik tényleg szeretnék az adott játékot...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2534) ruti válasza maross (#2530) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szerintem már mondtam, hogy lepróbáltuk azt a verziót is, amikor a jel. feltétel az érték szerinti visszaajánlási mutató,
leprogramozni már bármit le lehet,
a legutóbbi szabálymódosítás során a db számos jelentkezési "varázsképlet" mellett döntöttünk, és csak a normálra vonatkozóan,
célunk az volt, hogy a NORMÁL sorsolás kategóriát életben tartsuk, és felértékeljük,
egyelőre a FREE-be leeső normál kategóriát érdemlő játékok sorsa nem tetszik, de meg fogjuk oldani
ja, és ha észrevettétetek, megugrott az ELITE, de csak <3 fő jelentkezést hozó sorsolások száma,
tehát a BP "Gazdálkodj Okosan" működik

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2535) Bluerainbow válasza po1son (#2533) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ne akard hogy kilistázzam neked (megnézheted a statot) , hányan vannak akik ezt csinálják. Meglepődnél !?
Persze ez a tendencia csökkent az uj szabályok bevezetése óta. De lássuk be , valahogy az ember vérében (TISZTELET A KIVÉTEL) benne van az a mentalitás , hogy ingyen minden jöhet , még ha ezzel csalódást okozok embertársaimnak , vagy olyantól veszem el aki VALÓBAN szeretné.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#2536) föccer válasza ruti (#2534) üzenetére


föccer
nagyúr

Az én jelentkezési mennyiségemmel kb pont nem érdekel, hogy mennyi BP-m van. Biztos kifutja belőle a 2 havonta 1 jelentkezés :))

DeFranco:

Kellenek az ilyen vélemények is, mint a tiéd. Olykor kemény vitákat tud szülni, de sokszor nagyon hasznosak, ha a társaságban (szélsőséges) indulatok nélkül meg tudjuk beszélni. Ez építő jellegű.

Ha még megvan az xls táblád a teljes statról, akkor át küldenéd nekem? itteni e-mail címemre jöhet :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2537) psycroptic


psycroptic
őstag

Mi lenne, ha megszűnnének a FREE sorsolások? A bundle kulcsok is minimum 1-2BP-be kerülnének amellett, hogy a felajánló nem növelheti vele az egyenlegét.

PSNID: Tomy83PS

(#2538) Vertigo18 válasza psycroptic (#2537) üzenetére


Vertigo18
addikt

nem lennének jelentkezők a Free-ből "felugrott" normál sorsolásokra, mert ott meg számolgatni kellene, kinek mennyi van még...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2539) deicide válasza Vertigo18 (#2538) üzenetére


deicide
veterán

Nem gondolod, hogy akkor valami értékesebbet is felajánlanának, hogy legyen kreditjük? Mert gondolom ez a cél.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2540) Vertigo18 válasza deicide (#2539) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kérdés, hogy a nindzsáknak is ez a cél??? :F

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2541) deicide válasza Vertigo18 (#2540) üzenetére


deicide
veterán

Akkor ők lemorzsolódnak. Persze, akkor nem sokan maradunk, de valahogy határozni kell, mert így sem túl jó.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2542) Vertigo18 válasza deicide (#2541) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fog ez még csiszolódni...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#2543) GabN73 válasza DeFranco (#2522) üzenetére


GabN73
addikt

Nem rossz módszer, eddig is használtam, de mostantól többet fogom :))

(#2544) DeFranco válasza Bluerainbow (#2531) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vannak olyan játékok, amik igenis free-re valók. A bundle-s játékok, és a hasonló árkategória pl. pont ilyen, aki akarja, az megveszi egy dollárért, nem fog bohóckodni a jelentkezésekkel. Ezt be kell látni.

Semmi gond nincs ezzel, a free is ugyanolyan jó, mint a többi, csak free. Nem rosszabb, mint egy elite sorsolás, csak más körnek szól, nem baj ez.

Az ilyen kulcsokat én be sem venném, vagy ha igen, akkor ingyen, semmi nem jár értük. Sem felajánlás szám, sem blue coin. Meg van oldva, lesz egy kevés, az mehet free-re, de nem is fulladsz bele.

Mindent kivédeni, mindent kiszorítani nem lehet, mert akkor tényleg kiürül a bluegift, tuti receptem nekem sincs. Én valószínűleg megkeresném vidailát személyesen, és megmondanám neki, hogy akkor most egy kicsit elmegy pihenni úgy fél évre, és elgondolkozik, vagy hozok olyan objektív szabályt, hogy az életbe nem jön vissza. Azért tartanám ezt jó megoldásnak, mert egy ember hülyesége miatt nem szívna mindenki más, és nem szívna maga a BG.

Senki nem mondta, hogy ez demokrácia, nem is kell annak lennie, te vagy a vezető, saját szuverén döntésed valakit felkérni a pihenőre, akár magánúton diszkréten. Én felhatalmazlak rá, mint r=1 tag, és szerintem ezzel így van a többség is. Innentől kezdve csak rajtad áll, hogy felvállalod-e. Azt is megértem, ha nem, de a csoportnak ez lenne a legjobb, és a legkevésbé káros.

@föccer: hát, ez van :) A stat elérhető online, én is onnan vettem az adatokat, ha nem haragszol nem terjeszteném az excelbe áthúzottat, mert nem véletlenül van PDF-ben, nem szeretnék kiszúrni rutival.

@GabN73: hát... a fene tudja. A csontoknak jót tesz, de a telefonom nem merül le a folyamatos hívásoktól. (Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki utál, vannak barátaim, csak kevesen. De azok legalább minőségiek.)

@Agyzuzo: lepuzséroztál? teeee... :DDD amúgy a falra mászok a fazontól, mert sokat hallgattam annak idején még a rádióban, és rájöttem, hogy tök üres a fazon, csak jól tudja pakolni magát.

(#2546) föccer válasza DeFranco (#2544) üzenetére


föccer
nagyúr

Oké, semmi baj, akkor én is megcsinálom magamnak. Csak ugyan azt az adatokat akartam kigyűjteni amit te is megcsináltál.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2548) kovsol


kovsol
titán

Kíváncsi vagyok holnap nyerek-e valamit szülinapom alkalmából xD mondjuk csak a The Darkness II -re jelentkeztem. :D

May the Force be with you!

(#2549) BioNiCMaN válasza kovsol (#2548) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én asszonykám szülinapja alkalmából találtam egy 40-es ládát (~12db tf2 kulcs) TF2-ben. :D De az is lehet, hogy kislyányom 50 napos "szülinapja" alkalmából. :D Vagy csak mert szimplán mázlista vagyok. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2550) kovsol válasza BioNiCMaN (#2549) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem az utóbbi :)
Én meg azzal ünneplek ma, hogy 12 órát melózhatok, mert a 8 nap szabimat amit év végére kivettem visszavonták. :W Mehetek szervereket babusgatni, de mégha engedték volna a home office -t, de az tilos.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.