Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#1001) deicide


deicide
veterán

Akinek esetleg kétségei vannak, arra ajánlom fel a kódjaimat, amire akarom, emiatt senki ne írogasson Blue-nak kérem, nem nyerészkedni akar, én akartam így.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1002) Bluerainbow válasza djculture (#1000) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Meg is van az eredménye hogy nyitott a PH steam csoport

deicide - kösz ;)

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#1003) djculture válasza Bluerainbow (#1002) üzenetére


djculture
félisten

Most egy orosz vagy másféle származású ember is megtudja köszönni pl ha nyer egy játékot meg egy magyar is lehet olyan hogy nem fogja megköszönni soha az életben.
Ugyanakkor egy más nemzetű is lehet bőkezű és meghirdethet a csoportba felajánlást.
Nem látok benne problémát de oké értem a te szempontodat is.
Így látod és ennyi én meg máshogy a te döntésed.
Itteni bluegifteden is van rengeteg potyautas aki azt se mondta hogy bikmatty mikor nyert hiába ph rag meg magyar.

[ Szerkesztve ]

(#1004) DeFranco válasza djculture (#1003) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most már szerintem legyen elég. Megbántasz másokat, pedig semmi alapod nincs rá.

Tényleg megér ennyit, hogy ánuszrózsát csinálj a szájszervedből csak azért mert valaki akihez semmi közöd felajánl valakiknek akikhez semmi közöd egy olyan játékot amihez semmi közöd?

#1005: azóta finomítottál :) De tényleg ne balhézzunk, lehetnél megértőbb.

[ Szerkesztve ]

(#1005) djculture válasza DeFranco (#1004) üzenetére


djculture
félisten

Semmi megbántás nem volt de abbahagytam és elnézést.
Ha megfigyelted én nem írtam levelet se nem bántottam másokat vele hanem ide írtam hogy mit gondolok nem muszáj velem egyet érteni. :R Nem balhé ez amúgy se hanem eszme csere.

[ Szerkesztve ]

(#1006) GabN73 válasza djculture (#1003) üzenetére


GabN73
addikt

No...

Kötelet ne adjak?

Ennyi erővel kitehette volna az összeset freeben, nem? :U :U
Most komolyan erről akarsz vitatkozni? Vagy hogy kezdjek el én vitatkozni? Felőlem...

Az meg hogy ment máshová is a felajánlásból... Volt miből.

[ Szerkesztve ]

(#1007) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Jött egy vagon kód. Tudtam hogy lejárnak , tudtam hogy ennyit itt nem lehet kisorsolni. Ezért azt gondoltam , hogy lehetne minél több embernek örömet okozni. Megbeszéltem deicide-vel majd rutival.
Félretettünk egy szép nagy adagot BlueGiftre. Elitre , kicsi elitre simára és még free-re is , hogy tényleg mindenkinek jusson.
A maradékot lassan fel akartam pakolgatni különböző magyar csoportokra , hogy minnél több tagnak okozzak örömöt. Mint mult héten irtam is NAGY meglepetések lesznek. Lettek volna ha...
Mikor fordult elő a BlueGift történelmében hogy 20 deus exet sorsolunk ki free lotteryben ???

Erről ennyit. Jót akartam , belebuktam. Meglepetést akartam belebuktam.
Máskor máshogy lesz.
OVER

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#1008) po1son válasza Bluerainbow (#993) üzenetére


po1son
addikt

azért mert 500 darab kódot kaptam deicide-től

fuuuu akkor van még itt kód dögivel.... :C :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1009) bul07 válasza Bluerainbow (#993) üzenetére


bul07
nagyúr

500, na ez szép

Amúgy aki bármit is kétségbe von csak abba gondoljon bele hogy simán eladhata volna darabját egy ezresért, de nem tette hanem fel lett ajánva sorsolásra, a vezetőség meg majd eldönti hogy milyen módon sorsolja ki

Inkább mindenki azt nézegese hogy mit tudna felajánlani, én már várom a Halloweeni akciókat hátha az Amazon megint virít valamit, mint hétvégén 10$ fizetem 8játékért a steam-en listaár szerint 120€ lett volna ment is sorsolásra, meg egy személytől megvetem ugyaneből a csomagból két játékot 600Ft-ért ami 35€ értékű

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1010) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#1007) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ha tényleg ilyen sok akkor miért nem raktad ki, hogy 20-at sorsolsz és mindenkinek elküldted volna h nyert.. Az is meglepetés lett volna.. Sztem.. És jó párt tovább adhattál volna.. Most is dirt-re ott van vagy 30 jelentkező.. De mondhatnám a shogun-t vagy a Deus Exet is..

Ezt persze csak ötletnek írtam .. Nem rossz szándékból

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1011) Zsolty001


Zsolty001
tag

Ha valakinek még nem lenne meg a BioPH csoportból:

Total War: Shogun 2 - Blood Pack DLC

http://www.steamgifts.com/giveaway/BbMly/total-war-shogun-2-blood-pack-dlc

(#1012) Bluerainbow válasza BigBlue69 (#1010) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Most komolyan tenleg mindent reszletesen el kell magyarázzak ???
1 Azért mert be akartam osztani.
2 Azért mert Dirt-ből van a legkevesebb , abból nem lehet csak ugy szórni
3 Shogunból jóval több van , de Deus-ból rengeteg , annyit nem lehet itt elosztani.

Ha esetleg valaki ugy gondolja még kell magyarázatot adjak most szóljon.
És várom azon emberek jelentkezését is akik ugy gondolják náluk jobb kezekbe volna a BlueGift és jobban csinálnák.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#1013) psycroptic válasza Bluerainbow (#1012) üzenetére


psycroptic
őstag

Most komolyan! Minek kell felülni az ilyen dolgoknak? Mit foglalkozol mások rosszmájú megjegyzéseivel? Mi nem fizetünk Neked a BlueGift-ért Te ezt ingyen csinálod. Nem tartozol magyarázattal senkinek. Csináld ahogyan jónak látod.

PSNID: Tomy83PS

(#1014) ruti válasza psycroptic (#1013) üzenetére


ruti
Közösségépítő

+1 :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1015) BigBlue69 válasza psycroptic (#1013) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem rosszmájú megjegyzésnek gondoltam csak 1 ötletnek.. Hanem tetszik nem tetszik.. Ennyi..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1016) Zsolty001 válasza Bluerainbow (#1012) üzenetére


Zsolty001
tag

Szerintem nemes gesztus volt több csoportban is osztogatni, jómagam SG.hu-n is ott vagyok és sokan örültek a felajánlásaidnak! Többek között én is! Ha már kiderült, hogy ilyen sok kód van így teljesen érthető, amúgy meg úgy osztod el a kódokat, ahogy jónak látod illetve, ahogy a felajánló - deicide - kérte! Senkinek nem lenne joga megkérdőjelezni ezt szerintem, még ha haszonszerzésből csinálnád, akkor sem! De erről szó nincs! Inkább örülnétek, hogy deicide idehozta ezt a rengeteg kódot BlueGift-re is! Én szégyenlem magam mások helyett is...

(#1017) po1son válasza BigBlue69 (#1010) üzenetére


po1son
addikt

Ha nem tetszik a rendszer, akkor viszontlátásra! :DDD
Kicsit kezd unalmas lenni ez a szöveg, hogy "miért nem így csinálod" etc...
Ha elégedetlen vagy azért mert nem nyertél múltkor, akkor menjél steamgiftre, ahol nem 30% esélyed van dirt3at nyerni, hanem 0.01%...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1018) BigBlue69 válasza po1son (#1017) üzenetére


BigBlue69
őstag

Na jó akkor leszek én a következő megaNépiEdény.. De értsétek már meg .. 1 rohadt ötlet volt nem lázadás..

Szerintetek nekem van bejom az egésszel? Az első felajánlás tőlem vlot.. Nem keveset nyertem Amit nagyon köszönök mindenkinek... Amikor tehetem felajánlók..Még olyat is amit én is nyertem..

Mondtam egy lehetséges ötletet.. Ennyi.. Nem kell ezen lovagolni..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1019) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na jól van, most már elég legyen!

Aki a témában először megszólal, azé lesz a vödör sz@r. :((

:P

@BigBlue69: késő... ;] küld.fény.post. (nyiss ablakot)

[ Szerkesztve ]

(#1020) BigBlue69 válasza DeFranco (#1019) üzenetére


BigBlue69
őstag

Még 8 óra--

Total War: Rome

Nem akarok K@kit :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1021) GabN73 válasza DeFranco (#1019) üzenetére


GabN73
addikt

milyen állagú kaki? színe szaga? esetleg pontos anyaga... (Ha színarany akkor jöhet :DDD)

(#1022) psycroptic válasza BigBlue69 (#1015) üzenetére


psycroptic
őstag

Konkrétan nem a tiedre gondoltam. Nem akartalak megsérteni. Bocsánat. :R

PSNID: Tomy83PS

(#1023) DeFranco válasza GabN73 (#1021) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Natúr lakossági kaki.

(#1024) a178 válasza DeFranco (#1023) üzenetére


a178
tag

olyan napiszar... ;] Mi van, egyesek megint bal lábbal keltek fel? :W Bluerainbow barátom, nyugi, nem lehet mindenkinek mindig jó napja. Azt tanácsolom, te sem vegyél mindent magadra. Te találtad ki ezt az egészet, csináld úgy ahogyan Te szeretnéd. Nem tartozol számadással nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#1025) GabN73 válasza DeFranco (#1023) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor az nem kell :(

(#1026) bullseye


bullseye
addikt

Azért szerintem itt sokan rátapintottak a lényegre.. deicide aljas szándékból ajánlott fel 500 játékot, mert aztán majd lesz egy ELITE sorsolás, csak 10000 Euró felettieknek, és azon csak ő fog indulni, így tuti megnyeri a legújabb indie bundle-t... le van ez zsírozva, én mondom!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1027) deicide válasza bullseye (#1026) üzenetére


deicide
veterán

:DDD

megmondtad a frankót, alattomos módon próbaképp már jelentkeztem is 1db sorsolásra, de direkt szóltam, hogy ne nyerjek, mert ez csak a próba volt...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1028) BigBlue69 válasza deicide (#1027) üzenetére


BigBlue69
őstag

LOL és milyen érzés volt?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1029) deicide válasza BigBlue69 (#1028) üzenetére


deicide
veterán

A sorsolás előtt bizsergő izgalom fogott el, aztán belegondoltam, hogy ez csak próba és elmúlt. Meg úgyis tudom, hogy a NAGY sorsoláson egyedül fogok indulni, mert olyan lesz a kiírás, mint a kormányzati tenderek, csak egyvalaki tudja teljesíteni a feltételeket... :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1030) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Akkor ezek szerint semmi értelme ezek után DE: HR-t felajánlani mert már mindenkinek megvan?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1031) BigBlue69 válasza tupacamaru (#1030) üzenetére


BigBlue69
őstag

Missing Linket viszont elfogadunk.. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1032) maross válasza BigBlue69 (#1031) üzenetére


maross
veterán

ott a szefben, csak el kell ninjazni :)

tudom tudom, akkor inkabb megveszitek :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1033) Mister_X válasza maross (#1032) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy kérünk egyet Bluerainbowtól, úgy is sok van még nála ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1034) maross válasza Mister_X (#1033) üzenetére


maross
veterán

Missing link-rol beszeltunk :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1035) Mister_X válasza maross (#1034) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valamiért Deus Exet olvastam, nem értem miért :F :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1036) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Semmi.

Mobilról nem bírok normálisan fórumozni.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1037) Amershan válasza tupacamaru (#1030) üzenetére


Amershan
csendes tag

Biztos van még akinek hiányzik, próba cseresznye, legfeljebb rádmarad:)

(#1038) Zsolty001


Zsolty001
tag

"Top Contributors This Week"

1. Bluerainbow $1,009.61

Gratula! :C :R

(#1039) AxBattler válasza Zsolty001 (#1038) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezanemsemmi! Grat! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1040) ViharVadász válasza Amershan (#1037) üzenetére


ViharVadász
őstag

Jaja, pl nekem sincs meg :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1041) shrd válasza Zsolty001 (#1038) üzenetére


shrd
csendes tag

GG :R

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#1042) ViharVadász válasza Zsolty001 (#1038) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem semmi, gratulálok hozzá! :Y :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1043) alratar válasza Zsolty001 (#1038) üzenetére


alratar
addikt

Ez igen, grat. :C

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1044) Niczo válasza Zsolty001 (#1038) üzenetére


Niczo
senior tag

Nemsemmi, grat hozzá :C

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#1045) kervantas


kervantas
aktív tag

Ninjaaa
Omegalodon (Desura)

1ZVH8-JJKUH-HILKD-GCQB5-KNLBM

(#1046) Gaborka30 válasza kervantas (#1045) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszönöm :)

(#1047) bullseye válasza kervantas (#1045) üzenetére


bullseye
addikt

01H46-1JXYT-M1GMZ-NBNXW-JUQ98

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1048) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

(#1049) alratar válasza Bluerainbow (#1048) üzenetére


alratar
addikt

Áh.... kéne a Batman! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1050) psycroptic


psycroptic
őstag

Ma este 19:30-tól DOTA 2 Beta kulcs a BioPH-s csoportnak a steamgiften! Sok sikert az érdeklődőknek!

Ha úgy érzitek, hogy ne ide írjam, akkor szóljatok és töröltetem. :R

(#1051) GabN73: gondolom játszani és egyben kipróbálni a játékot, de az is lehet, hogy már nem is beta, nem tudom. Igaz, hogy facebookon is osztogatják.

(#1052) po1son: nekem mivel már megvan a Dota2 így felajánlom az enyémet. Plusz van még egy gift-em is belőle de azzal megkérdezem az egyik rokont, hogy kell-e neki.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.