Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) tááo


tááo
csendes tag

Az ilyen pollen térképet nagyon kedvelem. Nyáron is elbírnám. :K
Na meg Őt meg Őt minden évszakban. :)

Nagy segítség:

Konyhatündér:

Nagy mák: (lehet fake)

Macsek.

:D :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#8652) fero02 válasza tááo (#8651) üzenetére


fero02
veterán

Az elsŐt vizi hullára nyalnám...! :K :B :U ;]

(#8653) BaKeSZ87 válasza fero02 (#8652) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

+1
Elég brutális. :B

(#8655) SipiBcs válasza Geby (#8654) üzenetére


SipiBcs
őstag

Már működik! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8656) tááo válasza Geby (#8654) üzenetére


tááo
csendes tag

Megnéztem volna , de f@szbuk volt a helyén. :(

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#8657) Geby válasza tááo (#8656) üzenetére


Geby
tag

[link] [link]

Sipi: azmiaz hogy műanyag borítású ? jég lesz rajta ?

(#8658) SipiBcs válasza Geby (#8657) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elképzelésem sincs, de ezt gugliztam!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8659) Geby válasza SipiBcs (#8658) üzenetére


Geby
tag

Azt írják, hogy 10 évig jó a cucc. Érdekes. A kori nem vág bele vályút ?

(#8660) Undoroid válasza Geby (#8657) üzenetére


Undoroid
őstag

Ez a kép nem sikerült valami jól... Eléggé előnytelenül mutatja a szereplőket!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8661) SipiBcs válasza Geby (#8659) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem tudom, de ki akarom próbálni! :C Életemben nem koriztam még! :B

Undoroid: Kellő bunkóság ilyen képet kitenni közszereplőről.... még ha nem is ez a fő megjelenési formájuk! :W

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8662) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Azt hiszem egy jégkorcsolyát ki fogjuk próbálni a menyasszonyommal, bár ez a műanyag-jég lehet nem ugyanaz, mint Szegeden az igazi hideg műjég :)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8663) Undoroid válasza SipiBcs (#8661) üzenetére


Undoroid
őstag

Megnéztem Geby első linkjét és ott is volt egy hasonló...

Viszont találtam jobbat is: 1 - 2 Azt kell mondanom, hogy nagyon csinos! :K

Arra viszont már most számítaniuk kell a szervezőknek, hogy a korival azon a fa léces terepen lesz pár baleset: pont be tud szorulni a kori éle a lécek közé! Kellemetlen tud lenni, ha ilyenkor elesik valaki! :Y

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8664) fero02 válasza Geby (#8657) üzenetére


fero02
veterán

Ki ez a jó kis buxa? :B :U

(#8665) littlelion21 válasza Undoroid (#8663) üzenetére


littlelion21
addikt

Van itt jobb is... :))

fero: olvasni tudol-e? Amúgy itt van, csak hogy ne mondhassa senki hogy nem segítek a hátrányos helyzetűeken. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8666) SipiBcs válasza Tybee21 (#8662) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szabadtéren van ez is, hidd el mocsok hideg! :DDD

Undoroid: köszönöm neked, hogy helyre raktad a libidómat! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8667) fero02 válasza littlelion21 (#8665) üzenetére


fero02
veterán

Tudok, de minek olvassak, ha kérdezek mindig van egy hátrányos helyzetű hülye, aki készen tálalja! ;] :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#8668) littlelion21 válasza fero02 (#8667) üzenetére


littlelion21
addikt

"Tudok, de minek olvassak..." - gondolom ez a "tudok" is kimerül a teszkós-újságban, fészbúkban meg a napinában, nem véletlenül ilyen segghülye az ország. ;]

(#8669) Morris


Morris
veterán


;] :D

(#8670) fero02 válasza littlelion21 (#8668) üzenetére


fero02
veterán

fakófeka21...

Kérlek NE mindig magadból indulj ki. Azért, mert Neked erre van igényed, nem kellene másokra is ráhúzni a csoffadt-picinyke lényed vágyakozásait. :R

:DDD ;]

bakter: Te meg legalább csukott szájjal rágózzál. ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#8671) littlelion21 válasza fero02 (#8670) üzenetére


littlelion21
addikt

jóvan' ferike, hagylak tovább játszani.

(#8672) fero02 válasza littlelion21 (#8671) üzenetére


fero02
veterán

Gúdbáj!

[ Szerkesztve ]

(#8673) littlelion21 válasza fero02 (#8672) üzenetére


littlelion21
addikt

(#8674) fero02 válasza littlelion21 (#8673) üzenetére


fero02
veterán

Szerinted Téged mennyire basznának meg szárazon VIP létedre (eleve nevetséges ;] ), hogy moderátor torreádor korszakodból hátramaradt, lementegetett képekkel villogsz? :U ;] ;)

(#8675) littlelion21 válasza fero02 (#8674) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez egy nyilvános fórum, az hogy épp' akkor coming out-oltál az ne az én bajom legyen már.

Lehet csinálok is egy blog-bejegyzést a képnek "Lehet azt hiszed a fórumon biztonságban vagy, de itt is köztünk járnak" címmel. ;]

(#8676) fero02 válasza littlelion21 (#8675) üzenetére


fero02
veterán

Ez nem a nyilvánosságról, és a szted "coming out"-ról szól, hanem hogy mennyire etikus (és szabályos) az, amit csinálsz... ;)

Nem nagyon láttam még más moditól, hg-tól olyat, amit pl most is csináltál. De ugye ezt Neked tudnod kellene. :U

(#8677) littlelion21 válasza fero02 (#8676) üzenetére


littlelion21
addikt

Mit? Lementeni egy kommentet egy nyilvános fórumról (a tartalmától függetlenül) hol szabálytalan vagy etikátlan?

Egy hasonló ps-huszárkodást te is bemutattál, úgyhogy itt ne játszd meg a két lábon járó lelkiismeretet légy szíves.

(#8678) fero02 válasza littlelion21 (#8677) üzenetére


fero02
veterán

Csak velem ellentétben mindezt Te mod-ként tetted! ;)

Gondolom azóta az adott post ment a levesbe, Te meg előszed a gépedről. Az milyen már?

Ha gondolod rólad is szívesen csinálok egy fasza kis pár kockást. ;) :K ;] :DDD

(#8679) kissdani22


kissdani22
csendes tag

Sziasztok valaki tudna segíteni itunes ba? frissíteni akarom az ipod touch 4 emet de nem sikerül még a restor se 3194 es hibakódot dob ki akkor is ha megpróbálom recorverből is. A host fileban néztem mert állítólag ott szokott szarakodni hogy az apple sort ki kell törölni de nekem benne sincs.

Yesterday is History - Today is a Gift - Tomorrow is Mystery...

(#8680) littlelion21 válasza fero02 (#8678) üzenetére


littlelion21
addikt

Jesszus, ezt a "ferikét bántotta a nagy testvér (vagy annak egy eleme)" attitűdöt felejtsd már el. Magánemberként genyóztam, nem mint mod, nem kell összemosni a dolgokat, ezzel akkor is tisztában voltál.
Érdekes, akkor is azóta is mindig jót röhögtél rajta, most meg jössz itt nekem az etikával, meg adott itt az ál-tiszteletet a nagy kezdőbetűs megszólításokkal, meg a kacsintós szmájliaiddal. Ezzel menjél inkább az index.hu-ra, oda való.

Neked kb. ugyanannyi erőfeszítés előkaparni a gépedről a kreálmányod, vagy csinálni még egyet, mint nekem előkeresni a hsz-ek közül.

Az eddigi pályafutásodból kiviláglik a kifinomult kulturális és etikai érzéked (most mondjam én is hogy mit niggerezel, amikor tisztában vagy a szó pejoratív jelentéstartalmával), úgyhogy te ezt ne, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#8681) fero02 válasza littlelion21 (#8680) üzenetére


fero02
veterán

Látom nem érted, amit kérdeztem. Viszont mellé dumálásból jeles. :( :U

Sebaj, hátha majd az idő megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#8682) tááo


tááo
csendes tag

Csináljunk szivárványt AK-val:

:D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#8683) littlelion21 válasza fero02 (#8681) üzenetére


littlelion21
addikt

Egy kérdést láttam, arra ott a válasz a második, "Neked..."-el kezdődő bekezdésben.
Ezt az álságos viselkedést nem tudom mire véljem, de remélem kinövöd, eddig nem ilyennek ismertelek.

(#8684) ErikSon válasza fero02 (#8681) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Kár lenne elcseszni ezt a jó párost (21 vs fero)... :(

Én/mi remekül szórakoztunk az eddigi odamondogatáson, szurkálódáson (lapockatartisznya és tescos cola az orron át)

..szerintem dőljetek mindketten a saját kardotokba és öleljétek megy egymást.
UFF!

[ Szerkesztve ]

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#8685) fero02 válasza littlelion21 (#8683) üzenetére


fero02
veterán

Nincs szó álságos viselkedésről, egy kérdés volt, amire azóta sem válaszoltál. :U

És még vmi: amikor én átszerkesztettem paint-be az egyik hozzászólásodat (a melegezőset), te akkor is azt hiszem mondhatjuk így visszaéltél a moderátori hatalmaddal, átszerkesztetted az egyik postomat, (majd vissza -vagy nem, de ez most nem is lényeg-) és utána törölted. Ez számomra legalább annyira unfair volt, mint ami a kérdésem most.

Számomra nem gond a csipkelődés, meg egymás heccelése, csak akkor játszunk egyforma szabályok szerint. :R

ErikSon: sztem nincs szó elcseszésről. Csak nem értem hogy tényleg nem érti, vagy nem akarja megérteni amit kérdeztem?

Amúgy bármikor átmennék Oh-ra és leosztanék neki 1-2 fülest. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8686) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Nahát, éppen azon tűnödtem hogy írok egy bejegyzést, hogy több mint 5éve vagyok regisztrálva a ph-n, de ennyire jópofa, szórakoztató topicot mint ez, nem láttam. Nem tudom hogy ki hogy van vele, de nagyon jókat szoktam szórakozni a beírásokon, és ebbe beleértem az egymással szembeni viccelődést.
Hamarosan -ha minden jól megy- visszaköltözök Pestre, de ezt a topicot akkor is meghagynám a kedvencek között, és bármerre is visz az utam, ha egy kis jókedvre, nevetésre vágyok, akkor tudom hogy itt ez garantált.

-ez lett volna az eredeti gondolat. Most meg kicsit azt látom hogy valaki magára vette a viccet. Szerintem senki sem rossz indulattal küldte el a beírásokat, legalábbis én nem úgy vettem észre. -pedig eléggé érzékeny vagyok a bunkóságra, hamar kiszúrom. De ez szerintem MÁS ;] volt!

(#8687) littlelion21 válasza fero02 (#8685) üzenetére


littlelion21
addikt

Moderátori hatalommal való visszaélés....az bzmeg, te amúgy olvasod is amiket írsz?
Neked már agyadra ment a ph, meg a hónapok-évek óta tartó "háború" a modikkal, Kalandorral, yetikével, etc., és azóta is a fogást keresed a rendszeren, vagy azok tagjain, mintegy önigazolásként.

Azt a poénod simán magad ellen fordítottam, igen nekem megvolt erre a poénra az eszköztáram, neked meg nem, na bumm ennyi történt, érdekes akkor még így tudtál reagálni, tehát rohadtul nem zavart a dolog.

Ha ezt akkor írod hogy inkorrektnek tartasz (akár így, akár privátban), talán még el is hiszem hogy így gondolod, és szó nélkül törlöm/visszaállítom, nekem annál többet ér a haverság.
De nem, másfél évvel utána játszod magad (mert azt csinálod) hogy unfair, etikátlan, meg visszaélés. Megjegyzem bő egy éve nincs semmilyen jogosultságom, te is azt és oda tölthetnél fel amit akarsz, akár most is válaszolhattál volna valami hasonlóval, egy szavam nem lenne a szokásos osztáson kívül, ezzel te is tisztában vagy.

[ Szerkesztve ]

(#8688) littlelion21


littlelion21
addikt

Amúgy csak nekem k*rva lassú a ph?

(#8689) ZetorGumi válasza littlelion21 (#8688) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Csak neked. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#8690) littlelion21 válasza ZetorGumi (#8689) üzenetére


littlelion21
addikt

visszamennyé' ;]

(#8691) Rimuru válasza littlelion21 (#8690) üzenetére


Rimuru
veterán

503-as hiba lassúnak számít? :DDD

Vigyázat, csalok!

(#8692) fero02 válasza littlelion21 (#8687) üzenetére


fero02
veterán

Az az volt, hiába is figurázol.

Régóta leszarom a ph-t, az egész szaros rendszert is kalandorral az élen, és kurvára nem keresek semmi fogást ezen a tetves ph-n. Nem tudom a mod/hg is miért pörögnek ezen, mert egy baromság. Gyakorlatilag csak a lokál miatt járok ide. Nekem nem kell önigazolás, nincs szükségem ilyenekre.

Igen, akkor tudtam így reagálni, mert akkor poén volt. Még utána is. Viszont most már nem, sőt.

És igen, most jött el az az idő, amikor meguntam (?), hogy akárhanyadjára látom és ki is mondom, h akkor unfair voltál. És akkor mi van? Annak idején is tudtam, h nem legális keretek közt csináltad, de akkor a poén jóval nagyobb és jobb volt, mint sem hogy kimondjam amit gondolok.

Na mind1, leszarom az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#8693) littlelion21 válasza fero02 (#8692) üzenetére


littlelion21
addikt

"legális keretek", lol, ezen megakadt a szemem, a többi akkora bullshit, hogy az eszméletlen.
tényleg pihenjél.

elnézést érte hogy viccből is melegnek állítottalak be, illetlen viselkedés volt egy nővel szemben, mert annyit picsogsz itt mint egy r****c. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8694) ZetorGumi válasza littlelion21 (#8690) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Énmár visszamentem. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#8695) public73


public73
aktív tag

na végre srácok, így kell ezt csinálni! :C ;] :DDD
tényleg ne hagyjátok abba egymás ujjazását, mert én speciel nagyon jókat röhögök rajtatok!
úgyhogy fel a jejjel és csak így tovább! ;] :DD :D

(#8696) littlelion21 válasza public73 (#8695) üzenetére


littlelion21
addikt

kussoljá' ;]

szerk.: hiába provokálsz, sértéseid leperegnek rólam :D

[ Szerkesztve ]

(#8697) public73 válasza littlelion21 (#8696) üzenetére


public73
aktív tag

Feró bazdmeg, a csávó meg akar halni! ;] :C
ha leugrassz o.házára pofánbaszni szaladj már el értem óvárra és megyek én is veled megrugdosni a niggert! :DDD :DD :D

(#8698) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Jó lenne valami tetszik gomb a ph-n.
Amúgy meg csak így tovább.

ui: nem lesz valami összeröffenés mostanság?

(#8699) public73 válasza DLDKox (#8698) üzenetére


public73
aktív tag

a vérszagra csak előjön itt mindenki! :D

(#8700) fero02 válasza public73 (#8697) üzenetére


fero02
veterán

Orosházán csak egy féle ember létezik: sz@rházi! ;) :K ;]

Lexarom, küldöm az egyik emberemet:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.