Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) public73 válasza moha bácsi (#8200) üzenetére


public73
aktív tag

az bizony, köszi! :R
dec. 23-ig oda vagyok németbe!
kicsit dógozgatok, majd jövök!
jók legyetek!

(#8202) MorphBCS válasza Undoroid (#8199) üzenetére


MorphBCS
tag

Igazán nincs mit, használd egészséggel!

Valaki nem tud akkor jóféle elektroszakit, aki kábelt cserél az egerentyűmön??

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#8203) fero02 válasza MorphBCS (#8202) üzenetére


fero02
veterán

Mi a baj vele?

(#8204) ZetorGumi válasza moha bácsi (#8200) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hogy mászhatott fel oda? : )

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#8205) benzol válasza forintuser (#8169) üzenetére


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Ez is Csaba, bár a városból nem sokat mutat, de az őszből annál inkább... :N

ez pedig már Szabadkígyós:

///\oo/\\\

(#8206) Tybee21 válasza benzol (#8205) üzenetére


Tybee21
aktív tag

hangulatos, szép képek gratulálok hozzá :C :R

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8207) ko9 válasza benzol (#8205) üzenetére


ko9
addikt

Tényleg szépek, gratulálok :R

Más:
Nincs véletlen valakinek olcsóért USB-s külső floppy olvasója? Windows 98at kéne telepítenem egy ősrégi gépre, és azon még a CDről bootolás hírbe sincs, és kellene egy 98 indító lemez. Kiszedtem a gépből a floppyt, rádugtam az asztali gépre, de a Win8 le se reagálja, hogy ilyen van (BIOSban engedélyeztem stb...).

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8209) ko9 válasza moha bácsi (#8208) üzenetére


ko9
addikt

Az öreg gépbe van floppy olvasó, nekem az újban nincs, és egy boot floppyt kéne készítenem.
Viszont ha megvan még az a CD, az nekem is hasznos lenne. Esetleg valahova nem tudnád feltölteni, és elküldeni? :B

Viszont most lehet elb*sztam a vinyóm, mert ahogy ügyködtem a floppy olvasóval (elfelejtettem, hogy nem mindegy hogy melyik vége van az alaplapban és melyik az olvasóban), úgy nem vettem észre, hogy félig lecsúszott a vinyó SATA tápkábele. Visszatoltam, azóta kattog... Most nyomok rajta egy CHKDSK-t, fél óra alatt végig kattogok ~100 szektort...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8211) ko9 válasza moha bácsi (#8210) üzenetére


ko9
addikt

Sajnos nem hiszem, hogy tudna CDről bootolni. BIOSban nincs lehetőség bootsorrend állításra (ez egy Socket3-as Pentium gép :) ).

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8213) Tybee21 válasza ko9 (#8211) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Lehet win98 telepítőm nekem is van... de valszínűleg kiírva nincs... t*rr*nt oldalon nincsenek már fent ilyesmik?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8214) fero02 válasza ko9 (#8207) üzenetére


fero02
veterán

Szted egy olyan alaplap, ami nem tud cd-ről boot-olni az kezeli az usb-s floppy meghajtót? :U :DDD

(#8215) fero02


fero02
veterán

:DDD

(#8216) Tybee21 válasza fero02 (#8214) üzenetére


Tybee21
aktív tag

azért ebben van valami :DDD

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8218) fero02 válasza moha bácsi (#8217) üzenetére


fero02
veterán

Annyira szakmai volt, h 2 sor után nem olvastam tovább. :DD

(#8219) ko9 válasza fero02 (#8214) üzenetére


ko9
addikt

Wáááá nem értitek... Vagy én magyarázok ennyire rosszul? :B

Az újratelepítendő gépben VAN floppy.

Nekem az asztali gépemhez kéne az USB-s floppy olvasó, hogy megcsináljak egy floppyt amiről tud bootolni.
Stimt? :)

moha bácsi
Amit küldtél oldal még mindig nem változott semmit, nemigazán tudom mi lenne, ha lejönne a cumó :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8220) Tybee21 válasza ko9 (#8219) üzenetére


Tybee21
aktív tag

a durva az, hogy kígyóson van valószínűleg boot floppym, ha persze működik még, de itt Bcsabán az albiban tuti nincs olyan, és bizony még napokig nem tervezek arra járni :U

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8221) fero02 válasza ko9 (#8219) üzenetére


fero02
veterán

Jahogyja!

Én eddig full úgy értettem, hogy a régihez kellene.

Ha jársz Szarvas felé tudok adni.

(#8222) benzol válasza Tybee21 (#8220) üzenetére


benzol
aktív tag

Tybee21, ko9: köszi, elég sokat járok(munkába) mostanság a futófolyosón, ahol a képek is készültek...

Nekem is jó eséllyel van egy-két boot floppym (talán van még egy tuningolt DOS-os is, ami a CD meghajtót is indít atapicd.sys-es), csak elő kellene kotornom egy doboz mélyéről. :K

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#8223) ko9 válasza Tybee21 (#8220) üzenetére


ko9
addikt

A durva az, hogy nekem is van valahol, de olyan rég kellett, hogy foggalmam sincs hol :W
Mindenesetre köszönöm az Uraknak a segítséget, sajnos még Csaba közelébe se járok mostanság, majd valahogy összehozom. Ha másnem összerakok egy régebbi gépet, van itt annyi hulladék simán menne :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8224) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#8225) ko9 válasza Devid_81 (#8224) üzenetére


ko9
addikt

Még a FociVB környékén volt egy hasonló fáma:

Tegnap este egy csodálatos romantikus filmet néztünk a barátnőmmel.
Feküdtünk az ágyban, átadtuk magunkat az érzelmek sodrásának, amikor egyszercsak a film közepén, a párom odafordult hozzám és így szólt: - Te vagy a legidegesítőbb, legelviselhetetlenebb bunkó paraszt, akit a Föld valaha a hátán hordott, hogy dögölnél meg! Bevallom ez annyira váratlanul ért, hogy kiesett a kezemből a vuvuzela.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8227) SipiBcs válasza moha bácsi (#8226) üzenetére


SipiBcs
őstag

most már szép! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8228) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Akinek Inviteles netje van az megnézné nekem ezt a linket? [link]

Köszönöm.

(#8229) Pacák válasza DLDKox (#8228) üzenetére


Pacák
senior tag

Céges net, invitel a szolgáltatónk.
[link]

Nuclear launch detected

(#8230) DLDKox válasza Pacák (#8229) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Köszi, hogy megnézted.

(#8231) doberman


doberman
senior tag

sziasztok...
most néztem van fenn SE hun.. az bootos...

8lnu

(#8232) doberman válasza benzol (#8222) üzenetére


doberman
senior tag

jéééé én meg itt lakom 200 méterre...

( a képek - szépek )

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#8233) Tybee21


Tybee21
aktív tag

mobilról se sűrűn voltam eddig itt fent, ma de most...

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8234) littlelion21


littlelion21
addikt

Urak, Hölgyek*, tegyétek már meg pls. hogy itt nyomtok egy szavazatot Kovácsné Tóth Hajnalkára.
/semmi regisztráció, e-mail, nem nyit meg semmit, nem dob át sehova - csak egy kattintás/

Köszönöm :)

*vagytok még?

(#8236) napocska2 válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


napocska2
senior tag

Feladat teljesítve. :)

(#8237) DLDKox válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Én is szavaztam :C

(#8238) ErikSon válasza DLDKox (#8237) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Szintén!

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#8239) Zodicus válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


Zodicus
senior tag

szavaztam

(#8240) grozam válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


grozam
tag

Ment a szavazat

(#8241) Tybee21 válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


Tybee21
aktív tag

+volt

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#8242) sanzi89 válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


sanzi89
addikt

Szavazat ment!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8243) Morris válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


Morris
veterán

én is.

(#8244) Devid_81 válasza littlelion21 (#8234) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igazabol arra a kis Szemesre akartam eloszor szavazni, mert hat szemesnek all a vilag, de kesobb megsajnaltalak... :DDD

...

(#8245) tááo válasza Devid_81 (#8244) üzenetére


tááo
csendes tag

...és nem csak a világ. :) De azért én is ejtettem egy pacát. :)
De ha már csaj. :)
(fero nem jössz ismerősöd ismerősére voksolni?) ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#8246) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#8247) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

littlelion21: Én is savaztam. :) Csak hogy ne rajtam múljon. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#8248) Devid_81


Devid_81
nagyúr

e?

...

(#8249) tááo válasza Devid_81 (#8248) üzenetére


tááo
csendes tag

Talán buliztok "ottan" kint így kedden este? :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#8250) Devid_81 válasza tááo (#8249) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eloszor nagyon megijedtem am, mert az elso e betudnek kell egy plusz enter...de rajottem, es megnyugodtam, csak a vernyomasom emelkedik...mar ahol :DDD
Amugy semmi party, mostanaban, melo, edzes, haza, fozes, esti film, majd alvas...ennyibol allnak a napjaim...nem sok de legalabb keves :D :O

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.