Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

> 2021. végén hozták el nekünk a Battlefield 2042-t

Meglepő, hogy milyen régen volt. Ennyi idő még nem telt el BF játékok között, és még be sincs jelentve.

/s

(#2) markknight


markknight
veterán

Eddig volt támogatva? :D haha

(#3) pRoject22


pRoject22
őstag

Mai napig játszogatunk vele, szerintem jó BF lett.

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Hopkins95 válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Őszintén mondva szerintem túl gyors is ez a tempó, nem lenne szükség ilyen gyakorta mindig új Battlefieldre, főleg annak tekintetében, ahogy az utolsó 2 rész megjelent. Én még csak tavaly vettem meg és azóta játszom csak igazán, mert sokáig tartott, míg úgy igazából rendbe rakták meg akkorra ment le jól az ára is. Szóval nekem még viszonylag új a cucc, mondom úgy, hogy a nyílt bétával is játszottam már. Nem kéne ezt a szokásukat folytatni. :N

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ez amennyire rossz lett szerintem, annyira jó volt a BF3. Mennyit nyomtam azzal....
Viszont akkor a közeljövőben várhatjuk az új bejelentést....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) GoodSpeed válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Mert eddig gondolkodtam, hogy mi legyen a téma. Lenne egy aktuális, vennék is mint a cukrot, de azt nem engedik. Olyan ez mint amikor megpróbálkoztak az afganisztáni konfliktussal a Medal of Honor esetében, és akkora politikai botrány lett belőle, hogy kénytelenek voltak még a kasztokat is átnevezni tálibokról lázadókra.

Érdekes dolog ez, mert az I. VH, II. VH véresen komoly volt, ahogyan Vietnám is. Azokat lehet, mert bár ugyanúgy hús-vér emberek haltak meg, de már "régen" volt. Szóval az érdekesség abban mutatkozik meg, hogy mi számít régennek, mert ez egy szubjektív dolog.
Ukrajnában is véresen komoly a dolog, ráadásul olyan változatos fegyverarzenállal, ha a politika rábólintana, le sem tudnák szerintem mindet modellezni időben!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7) bexinho23


bexinho23
őstag

BC2-vel rengeteget játszottam. Majd a BF3-mal (egyik kedvenc), BF4-gyel, BF1-gyel (másik kedvenc). A BFV már sokkal kevésbé tetszett, nem a éreztem hangulatában a háborút, mint pl, a korábbi részekben, így nagyon vártam a következő epizódot, ami hatalmas csalódás volt számomra.

Nem is vettem meg a 2042-t, csak a PS+ havi ingyenessége révén jutott el hozzám. A grafika szép, de teljesen sterilek a pályák. Rombolhatóság mértékét hagyjuk is, pályák üressége és fantáziátlan kidolgozottsága lehangoló, járművek-gyalogság pályán eloszlási aránya nem nyerte el a tetszésemet.

Szóval alig várom az új bejelentést, szebb grafikai motorral és porig rombolhatóság mechanikával. Korban felőlem játszódhat a 2.VH-ban, 90-es, vagy 2000-es években, csak könyörgöm, ne legyen futurisztikus!

(#8) MikeWazowski válasza bexinho23 (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Korban felőlem játszódhat a 2.VH-ban, 90-es, vagy 2000-es években, csak könyörgöm, ne legyen futurisztikus!" - +1
pont ez a véleményem nekem is. COD-okba is csak azok a részek nem jöttek be amik a jövőben játszódnak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) GoodSpeed válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerencsére a 2142-t azt már ellőtték 2006-ban. Így nem valószínű, hogy megint megtennék.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#10) csibe1 válasza GoodSpeed (#9) üzenetére


csibe1
addikt

Majd lesz 2242 :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11) GoodSpeed válasza csibe1 (#10) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

😆
Igen, sajnos benne van a pakliban, hogy valami elvont irányba mennek el a jövőt illetően, de akkor kb borítékolható hogy olyan sikere lesz mint a 2142-nek.
Pl a koreai háborúhoz nem nyúltak, mert úgy vélték, hogy nem sokakat fogna meg. Ezt szerintem jól látták. Vietnám lehetne megint mert bár kétszer volt, de az első ami nem DLC volt, az 20 éves. A második ami már nem volt grafikailag ocsmány, 13 éves. BF1 jó volt, de duplázni nem fognak szerintem, ahhoz még nem elég régi, meg ott extrát már nem igen lehet mutatni .BFV nekem nagyon bejött, speciel sosem unom meg a második világháborút, de nem hiszem, hogy megint az lesz, mert 2018 sem volt olyan régen.

Az aktuális konfliktus aranybánya lehetne, de nem engedik politikailag. Szóval nehéz lesz témát találni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#12) freeapro


freeapro
senior tag

Szerintem a pörgős játékmenetekben a COD végérvényesen lenyomta a BF-et. A járműves harcra kellene fókuszálni, mert abban még mindig jobb a BF, és nem kellene COD irányba menni vele, hogy végtelen várakozni kelljen egy nyomorék tankra.

(#13) Fitzgerald válasza freeapro (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A pörgős játékmenet az mindig inkább a CoD erőssége volt, a Battlefieldnek sosem kellett volna ebbe az irányba mozdulnia. De a BF1-ig még legalább valamennyire jól állt neki. Az az utolsó, igazán jó Battlefield.

#11 GoodSpeed

Erről már valamikor beszégettünk a 2042 topikban, valószínűleg pár év múlva az összes hasonló játék az Ukrán-Orosz háborút fogja feldolgozni.
Most még nyilván érzékeny téma, nem is az oroszok miatt, az orosz nem számít embernek a nyugati világban háború ide, vagy oda.
Ukránokra való tekintettel.
Az alacsony intenzitású, iraki, afganisztáni konfliktusokat is oda-vissza feldolgozták.
Ez viszont egy igazi háború.
Arma Reforgerhez vannak már amúgy custom szerverek a témában.

(#14) MikeWazowski válasza GoodSpeed (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát remélem. Vietnam -nak mondjuk örülnék. Cod-ból is a BO1 a kedvenc.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#15) GoodSpeed válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Lehet az a pár év 20 is :( .
De jó lenne, ha sokkal előbb, csak van pár fegyver amit nagyon nehéz bevinni a játékba.
Pl korábban ugye BF1942-ben ott voltak a tengeralattjárók (komolytalan volt), meg az anyahajók :).

Na most az orosz-ukrán háborúban mind a két oldalon előszeretettel támaszkodnak a tűzérségre (ez ugye BF2-ben volt), meg a drónokra. UAV volt a BF2-ben. De egy jövőbeli BF-ben elég érdekes az, hogy ülsz a pálya egyik felén, másikon meg az ellenség a Leopardban, aztán kap egy Lancet drónt az arcába rögtön :XD Persze a BF sosem a realisztikusságról volt híres, pl vicces, hogy 900 méter magasan repülő harcigépet nem tud befogni a földi légvédelem, mert out of range :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#16) k-adi válasza GoodSpeed (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

Többi korszakot is ennyi erővel.
A ww1 esetén ott a BF1, ww2 esetén pedig a BFV, modernek meg ez.. így marad a futurisztikus. Én pont örülnék neki, ha futurisztikus lenne az új rész. Ott még több féle jármű, drón, repülő stb. lehetne amiben az erősnek kéne lennie, mert gyalogos harcban a COD lenyomja.

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Valaki magyarázza el nekem, hogy miért kell új rész?!?

Kipróbáltam bétában, EA előfizetésben egy évvel később meg kb egy éve.

A csillagokat leígérték az elején, hogy a Portal mode-al mindent is meg fognak/lehet majd csinálni. Hát nem volt valami játékosbarát a végére a kivitelezés, ki sem lett használva a benne rejlő potenciál.
BR nem volt benne, "DMZ" mode-ot magára hagyták, F2P eleme végül nem is lett.

Számomra a legnagyobb csalódás. Nem mondom, hogy a végére ne lett volna most már belőle egy élvezhető játék, de inkább BF3/4-ezek egy kicsit. Az is igaz, hogy nekem a BF1/5 sem jöttek be már úgy.

Miért nem csinálnak egy full.live service címet belőle, mint a Warzone? Vagy nem akarnak inhouse versenytársat még mindig az Apex-nek? Mert simán kaphatná az engine update-eket meg beépülhetne minden "további rész" egybe.
Mai napig hiányzom a Firestorm F2P megjelenését, pedig simán lehetett volna már most.

Na mindegy is. Én mindenkin csodálkozom, aki pénzt ad még érte, főleg, hogy annyi F2P FPS van ma már a piacon és aki akar BF élményt már bőségesen válogathat.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) markknight válasza ribizly (#17) üzenetére


markknight
veterán

Engem például egyik Battlefield sem tudott megszólítni. Warzone, Fortnite, Apex, Overwatch.. el tudták érni, hogy leüljek és játsszak velük. Ez a játék meg már alapból betöltött konzolon egy okádék grafikával, súlytalan fegyókkal, mechanikával.. akkora red flag mint az állat. Legalább a BF1-gyel toltam vagy 8-10 órát. Az 5-tel kb semmit, ezzel meg ha 10 percet se.

Nem gondolom, hogy csak bennem van a hiba, ilyen erős konkurencia mellett illő lett volna felkötni a gatyát, nem egy félkész retket odadobni a palira vett vásárlóknak. 120 év alatt csináltak belőle egy átlagos játékot az átpalizott rajongók pénzéből, hát gratula nekik.

[ Szerkesztve ]

(#19) GoodSpeed válasza ribizly (#17) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Én mindenkin csodálkozom, aki pénzt ad még érte, főleg, hogy annyi F2P FPS van ma már a piacon és aki akar BF élményt már bőségesen válogathat.

Azt ne felejtsd el, hogy az eladások jelentős részét a tinik teszik ki! Olyan ez mint Facebooknál, hogy 14 év alatt nem lehetne regisztrálni, ezzel szemben, mivel nincs személyiigazolványhoz kötve a regisztráció, amelyik nem fogyatékos, az egyszerűen kiválasztja, hogy 2010 előtt született és már ott is van, fiktív születési dátummal de... Na most játéknál meg 12+ besorolás van azt hiszem, de általános iskolában is egymást cikizik, ha valamelyik nem játszik... Persze, nyilván az lenne a kiadó érdeke, hogy a 20-50 éves korosztály is játsszon, de ezt nem tudják tartani, mert folyamatosan azt látjuk, hogy a Medal of Honort lenullázták, hogy ezt a BF-et is több stúdió rakta össze, mégis az elején volt teljesen elcseszve, és onnan már nem lehet reálisan felállni, akármit is csinálnak, a következő BF-et meg négy fejlesztő brigád készíti, de valószínűleg az sem lesz magasabb színvonalú mint pl ez.

A csillagokat leígérték az elején, hogy a Portal mode-al mindent is meg fognak/lehet majd csinálni.

Speciel én a Portal mode miatt vettem meg, mert az volt az üzenet, hogy Battlefield 1942 új köntösben. Aztán beülték a tankba és mintha a kor katonája konkrétan monitoron nézett volna ki a páncélosból... de ami még gázabb volt, hogy ugyanaz a játékmenet, nem fejleszthető fegyverek, mint 19 évvel korábban, de még az sem teljesült, mert a tengeralattjárók már kimaradtak, ha már visszamennek 2002-be, és abban volt ...

A mapok azért voltak sivárok, ötlettelenek mert egy fejlesztő elmondta, hogy eredetileg az volt az EA parancsa, hogy BR-t kell készíteni, csak közben meggondolták magukat, valahol félúton. Egy BR játéknál nincs időd a részletekben elmélyedni, meg nem is arra van kitalálva, hogy stratégilailag úgy legyen felépítve a pálya, mint egy klasszikus BF-ben.

A CoD jelenségről: az is hanyatlik már...ott is a kis taknyok veszik, a 20+-os korosztály már látja, hogy ez csak egy újabb bőr... ők sem tudnak újdonsággal előjönni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20) GoodSpeed válasza k-adi (#16) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nálam a 2042-ben is kiverte a fiktív tankok (T28, M1A5, EMKV90-TOR) miatt a biztosítékot. Mivel ezek nem léteznek, még törekedni sincs ok, a hogy az orosz tank, kb mennyit üthet az amcsin. Az EMKV90-TOR meg olyan, ha egy ilyen elven működő tank így fog működni, akkor kár is legyártani! :D

Amit viszont megcsinálhatnának: oké, nem Ukrajna lenne a helyszín, hanem valami fiktív vacak. Hogy lennének Armaták, Leopardok, Challengerek stb...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#21) ribizly válasza GoodSpeed (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Lehet. Sajnálatos azért ez valahol, mert szerintem az a közösség sem találja meg teljesen azt amit keres. A CoD egy sokkal jobb irányt vett az MW2019/Warzone (1.0!) megjelenésekor, bár azóta mi is ismét elhagytuk. :U
A lényeg, hogy már nem is nagyon kell gondolkodni ennek a megvásárlásán még akcióban sem, mert kétlem, hogy túl sok player marad majd rajta.

#18 markknight
Mi többen a BF3-ba toltuk a legtöbb időt. Az valahogy meg tudott ragadni. Azóta nekem csak a PUBG csípődött be igazán, más nem tudott hosszan lekötni. A BF4-nél is kénytelenek voltak évekkel a megjelenés után a komplett fegyvermechanikát a 3-ból átemelni, mert senki sem viselte az újításokat jól. A BF1 és V nekem simán túl gyors volt BF-hez. És nagyon hiányoltam a rombolhatóságot, ami azért a BC2/BF3/4 esetében eléggé fókuszban voltak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) freeapro válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


freeapro
senior tag

BF3 vagy 4-ben volt egy játékmód, ahol a Noshar Canals-ban lehetett a konténerek között futkosni, az elég pürgős volt. Ráadásul a map még így is nagyobb volt, mint a kis COD map-ek, amiket egyszerűen megúnsz pár óra körbe- körbe futkosás után.

(#23) wjbhbdux válasza freeapro (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

CoD meg BF közös rákfenéje hogy minden fegyverrel 99999 kill kell hogy feloldj minden bizbaszt és ezért egyre kisebb pályákra tömörülnek az emberek, hogy feljebb tornásszák a statisztikát mielőbb. Aztán ha most megnézem évekkel később már alig játszanak ilyen módokban, hanem megy a CQ, ahogy eleve kéne..

/s

(#24) csibe1 válasza freeapro (#12) üzenetére


csibe1
addikt

A BF nem pont a pörgésről szólt, hanem a járműves csapatjátékról, lehetőleg szakaszokban játszva.
Ezért szeretnék, emiatt lenne más; kicsit taktikusabb, mint a CoD, de hát újabban ezt nem lehet összehozni.
A bétát megnéztem, aztán ott is hagytam, mert szerintem a 2042 az nem BF.
Azóta se foglalkoztam vele, nem ér annyit.
A hangsúly a járműveken lenne, de én ezt nem igazán láttam a 2042-nél.
A BF1 után nem is játszottam egyik rész multijával sem.
A BFV single részét kipróbáltam, de elég nyamvadt konzolport lett.
Szóval nem ártana körülnézni a kiadónak-fejlesztőnek; kivéve ha a CoD-os csillámpónis vérpistikéket akarja bevonzani.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ha valamilyen csoda folytán a F2P Delta Force játék népszerű lesz, akkor az új BF-nek nem tudom mennyi esélye lesz hosszú távon. Fizetősként.

Live-Die-Respawn

(#26) wjbhbdux válasza oriic (#25) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért az csak egy mobiltelefonos játék, nem hinném hogy túl mély lesz a játékmenet. CoD Mobile új skinnel kb.
Ennyi erővel ott a World War 3 ingyenesnek, az legalább PC game.

/s

(#27) oriic válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A zárt bétás videó alapján full BF copy az egész. Még a WW3-nál is jobban.

Live-Die-Respawn

(#28) Hopkins95 válasza oriic (#25) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én épp ezért nagy érdeklődéssel figyelem azt a játékot, szurkolok nekik, hogy jól sikerüljön, hogy aláfűtsenek kicsit a Dicenak. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) wjbhbdux válasza oriic (#27) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egy dolog ahogy kinéz, meg egy másik játszani vele. Szerintem addig tart a lelkesedés amikor lenyomod az egérgombot és elsírod majd magad a mobiltelefonos tapicskolásra tervezett recoilon :D . A számtalan ilyen kínai klónjáték tapasztalatai alapján, minden van csak gameplay igénytelen, persze ettől még lehet itt-ott népszerűek lesznek, de egy BF, CoD, CS stb után downgrade játszani velük.

/s

(#30) gabor7th


gabor7th
addikt

Szerintem se volt rossz játék, sokat játszottam vele, de valahogy... elég volt. lyet egy korábbi Battlfieldnél se éreztem, azoknál az volt, hogy úgy éreztem sohase hagynám abba őket, ha nem lenne új rész.

Mostanában Helldivers2 megy, az a játék visszaadja az érzést amit a lövöldözős játékok adtak amikor nagyon szerettem játszani őket és valahogy életemben először... nem vágyok új Battlefieldre.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#31) fornettisuti válasza ribizly (#17) üzenetére


fornettisuti
veterán

Elmagyarázom: PÉNZ!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) fornettisuti válasza oriic (#25) üzenetére


fornettisuti
veterán

A 2042-nek is volt mobilos változata, ha még emlékszel rá, (nem is élt sokáig).

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33) GoodSpeed válasza fornettisuti (#32) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az milyen innováció volt, amikor 2013-ban BF4-nél a táblagépet lehetett használni kiegészítő képernyőként!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#34) oriic válasza fornettisuti (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig amúgy nem volt rossz annak a fogadtatása a régiós tesztek alatt. Más kérdés, hogy a 2042 rossz startja annak is betett, végül kukázták...

Live-Die-Respawn

(#35) fornettisuti válasza GoodSpeed (#33) üzenetére


fornettisuti
veterán

Anno sokszor voltam Commander tabletről.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36) GoodSpeed válasza fornettisuti (#35) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja, tényleg azt is lehetett :)
Szomorú, hogy a gamerek, akiknek azért futotta táblagépre, nem igényelték elegen, mert különben nem hagyták volna félbe. :( Vagy nekem speciel tetszett a Battlelog is.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#37) csibe1 válasza GoodSpeed (#33) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, és lehettél Commander PC-n is, ha nem fértél mér be a pályára. :D :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#38) gabor7th válasza GoodSpeed (#33) üzenetére


gabor7th
addikt

Commander mode. Nagyon szerettem. A mostani játék jó nélküle is, de ha lett volna commander mode még jobb lehetett volna.

Amúgy sajna egy idő után már nem működött az az app.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.