Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35701) Satyricon válasza Realradical (#35700) üzenetére


Satyricon
addikt

Hali

Azért gondoltam az ilyen frissítésre, mert nincs se pendrive-om, se floppy meghajtóm. Viszont van mp4 lejátszóm amit fel tudnék használni, csak az a gáz, hogy azt nem javasolják bios frissítésre...

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35702) Realradical válasza Satyricon (#35701) üzenetére


Realradical
őstag

Egy floppy drive 500huf. Ennyit befektetnék, hogy biztos legyen, de te tudod.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#35703) föccer válasza Satyricon (#35697) üzenetére


föccer
nagyúr

Látom még mindig ez a problem :)

If you want to update the Bios on your Gigabyte GA-MA770-UD3 (revision 2.0) then you need to download the latest file below: version FKB (or an older version if you are having a problem with the current one), unpack the file, then run the EXE that is included and follow the prompts. If the suggested way does not work then you can download Gigabytes @BIOS program and update your GA-MA770-UD3 to version FKB or any other with the application, this is useful for those using Windows 7 64bit. Before perform a Bios update; please ensure that your motherboard is the GA-MA770-UD3 2.0.

Forrás: [link]

Tehát letöltesz egy exe-t, amit indítasz, és követed az utasításokat.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35704) Satyricon válasza Realradical (#35702) üzenetére


Satyricon
addikt

Persze, ezzel nem is lenne gond, holnap kölcsön is tudnék kérni, de már minden bajom van, aludni sem tudok emiatt. Ha törik ha szakad az éjszaka szeretném megcsinálni! :K

Szerk.: esetleg más megoldást tudnál javasolni?

Szerk2.: Hali Föccer. :D

Igen, még mindig itt tartok, egész délután ez járt a fejembe meló közben is. :D Am FKB-s a biosom, és az a legdurvább, hogy ilyen bios verziót nem is taliztam a giga oldalán :F Szóval most nem tudom, hogy mennyire új a biosom...

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35705) föccer válasza Satyricon (#35704) üzenetére


föccer
nagyúr

Vidd el szervízbe és 6k-ért megcsinálják neked. :) Most őszintén, ennél többet hová segítsünk? Kiguglizzuk, a megfelelő leírást, még be is linkelem az oldalt. Már csak meg kell csinálni. Ha félsz, nem mered, akkor bízd rá másra. Ha bevállalod, akkor meg minden infód meg van hozzá, csak el kell olvasnod és végre kell hajtanod.

Egyébként meg ne legyél ideges. Inkább aludd ki magad, és kipihenten álj neki. Sokkal kisebb a hibázás lehetősége.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35706) Satyricon válasza föccer (#35705) üzenetére


Satyricon
addikt

Meg merem csinálni, azzal nincs gond. Csak vannak olyan dolgok, amikbe nem vagyok biztos, pl h mennyire új ez a mostani bios... De igazad van... Az lesz a legjobb ha kialszom magam és holnap kölcsönkérek egy floppy meghajtót! Nagyon köszi mindenkinek! :C :R

Üdv
Satyricon

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35707) föccer válasza Satyricon (#35706) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon helyes :K

Egyébként meg a bios verziót kiírja a gép közvetlenül bekapcsolás után. Vedd fel telefonnal, vagy kamerával, és annak a képéről le tudod olvasni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35708) Satyricon válasza föccer (#35707) üzenetére


Satyricon
addikt

Uhh még valami eszembe jutott, amit még nem is írtam: Utolsó kérdés :K : FSP Bluestorm II 400W-os tápegységem van. Nem lehet hogy ez kicsi a konfigomhoz és emiatt kékhalálozik a gép? :F Lehet a mostani proci(Phenom II X2 550 BE) többet fogyaszt mint az X2 6000+-os??? A konfigom az adatlapomon talizható. :U

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35709) RootRulez válasza Satyricon (#35706) üzenetére


RootRulez
félisten

anno p3 gépen, se floppy, se USB. Újraírható cdre kiírtam a flashelő progit és a BIOS fájlt. win 98 CD-vel elindítottam a gépet, elindítottam CD rom támogatással. Amikor CD-ről elindult a DOS, Win cédé ki, újraírhatós be, flash progi indít és flesselzem is...

═════════════════════════════════════════

(#35710) föccer válasza Satyricon (#35708) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha viszonylag jó hatásokkal működik a tépod, akkor simán bírnia kell. Ez a konfig terhelve sem eszik 250-280W-nál többet.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35711) moha21 válasza föccer (#35710) üzenetére


moha21
addikt

A hatásfok majd mindegy a lényeg adja le a kakaót ( persze csak működési szempontból :D )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#35712) Satyricon válasza föccer (#35710) üzenetére


Satyricon
addikt

Értem! :R

Üdv
Satyricon

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35713) Realradical válasza Satyricon (#35708) üzenetére


Realradical
őstag

Többet eszik, de nem kéne bajnak lennie. Jó kis táp az.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#35714) Satyricon válasza Realradical (#35713) üzenetére


Satyricon
addikt

Az tuti! Nagyon szeretem! :K

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35715) Hunter2 válasza Synthwave (#35662) üzenetére


Hunter2
addikt

ott szerintem más probléma volt, én mindenhol gyors formatot használok és sehol nem volt semmi probléma. ;)

(#35716) Synthwave válasza Satyricon (#35708) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tuti elég.

Hunter2: Gyanús, hogy csak gyorsformat után telepített Win-nel voltak problémák. Mindenesetre maradok a rendesnél; lassabb, de biztosabb - a tatár meg nem kerget. :)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#35717) kenwood3 válasza dewid138 (#35695) üzenetére


kenwood3
őstag

Ezt találtam neked [link] válaszd ki a windows típusát majd szedd le az audio drivert . Egy próbát megér ha nem menne akkor passzolom a kérdésedet

Mi az az ekezet dragasag??

(#35718) Qru válasza Synthwave (#35716) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy a gyors format okozta volna. Az a különbség a kettő közöt, hogy a teljes formázásnál effektíve felülírja az összes szektort a winyón, gyors formázásnál csak üresként jelöli meg, de valójában nem írja felül.

#nincsbennetarcsi

(#35719) kabanka


kabanka
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudja esetleg hogy HW monitorban mit jelent a Temperature alatt az hogy AUXTIN? Nekem 82 fokot ír ki)) mi a tök az?

[ Szerkesztve ]

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35720) kabanka válasza kabanka (#35719) üzenetére


kabanka
aktív tag

Megtaláltam köszönöm.

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35721) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Most raktam össze a gépem, és telepítettem szépen a windows 7-et, de elindulás után ez a hiba üzenet fogad:

Mi a túrót kezdjek vele, azon kívül, hogy bezárom. :U

Köszi! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#35722) kabanka válasza BioNiCMaN (#35721) üzenetére


kabanka
aktív tag

Mindig megjelenik? Win7 telepítése után tettél fel programokat? Mondjuk ilyen alaplap vezérlő, kijelző akármit?

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35723) BioNiCMaN válasza kabanka (#35722) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Minden indítás után megjelenik. :(((

VGA, LAN, Chipset, mást nem. :U

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#35724) kabanka válasza BioNiCMaN (#35723) üzenetére


kabanka
aktív tag

Nagyon rémlik hogy ilyet már én is kaptam...

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35725) Realradical válasza BioNiCMaN (#35723) üzenetére


Realradical
őstag

Event logban nincs egy kicsit bővebb infójú bejegyzés? Mondjuk én a chipset driverre gondolnék, a VGA és a LAN driver nem hiszem, hogy bármit is le akarna ellenőrizni a BIOS-on.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#35726) haly


haly
őstag

Helló!

Hülye kérdés, de muszály választ kapnom. Win 7 telepítés volt. Feltettem az adobe flash-t és ha prohardveren vok, akkor mindig megkérdezi, hogy engedélyezem-e. De nincs olyan opció, hogy ne kérdezze meg. Büdös winfos :((( PLS segítsetek!

Még egy kérdés: Van nekem egy 5.1-es mediatech fülesem, és van hozzá driver is. Nos, az alaplapi hangkártya drivert feltettem (realtek oldaláról, a quicklinknél, mert a pontos típusra nincs driver-.-), és amikor felteszem a driverét a fülesnek nem szól. Előtte sem szól, sehogyan sem. Usb-s a füles, és ha jack dugós fülest rakok be, vagy hangfalat, akkor működik az. Mi lehet a baj???

[ Szerkesztve ]

(#35727) kabanka válasza haly (#35726) üzenetére


kabanka
aktív tag

64bites böngészőt indítasz? 64bites böngészőhöz nincs még Adobe flash plugin. Ezért kérdezi meg használd a 32 bitest. Semmi különbség.

Nem bántásként, de a muszály az pontos J.

[ Szerkesztve ]

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35728) kabanka válasza haly (#35726) üzenetére


kabanka
aktív tag

Ha USB-set dugsz be valószínűleg telepítése után a Windows hangeszközkezeléőjében, (óra mellett a hangszóróra kattintva) Lejátszásieszköz vagy mi. Ott kiválasztod alapértelmezettként a Mediatech fülest.

5.1es füles:DDDD ez kemény:D

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35729) Nova96 válasza föccer (#35690) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi.
moha21:és hol lehet megadni? :R

(#35730) DJ WOKKY válasza haly (#35726) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ki kell keresni az audió eszközöknél és alapértelmezettre tenni mivel usb-s. Ahogyan a fórumtárs is írta előttem.

(#35731) Realradical


Realradical
őstag

Kérdés:
DB2-höz van olyan jellegű eszköz amivel trace futtatható? Mint az SQL profiler mondjuk.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#35732) haly válasza DJ WOKKY (#35730) üzenetére


haly
őstag

Én is próbáltam, de nem hajlandó akkor sem szólni. A vezérlőpultban a driverét megnyitva, sem csinál semmit. Meg sem nyitja. Utólag meglestem a cd-n lévő dolgokat, és a driver csak vista-hoz meg xp-hez van. Külön nem találtam win7hez. Most nem tom mit csinálok majd, de ez elég ciki :F

(#35733) kabanka válasza haly (#35732) üzenetére


kabanka
aktív tag

Elméletileg a vista drivernek kell mennie win7el is. nem minden esetben van így, de elég nagy százalékban.
Ha ilyened van OTT JOBB OLDALT vannak a driverek és WIN7 is van... próba azt.

Plusz ott vannak a PDF-ek Kövesd az útmutatót.

[ Szerkesztve ]

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#35734) haly válasza kabanka (#35733) üzenetére


haly
őstag

Nem, nem jó a vista driver, hiába szinte ugyan az a win7-el. Én is tudom, mert ugyan azokat a frissítéseket használják pl. Na mindegy már megoldottam, haverom segített keresni. Support oldalon találtam win7-es drivert hozzá. Most már tökéletes. Azért köszi!

(#35735) Jofi81 válasza kabanka (#35727) üzenetére


Jofi81
őstag

Van 64 bites flash player plugin, csak beta.

(#35736) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, sürgős lenne!
Behalt az xp-m. Újratelepítettem a BT driver-t, majd újraindítás után besz@rt az egész rendszer. Konkrét a logon szállt el, amikor feldobná a név/jelszó ablakot, akkor újraindul! Mondjuk nem tudom mi köze van a BT driver-hez...

Az a baj, hogy így csökkentett módba sem tudok belépni, nem tudok semmit kezdeni a rendszerrel, pedig egy szimpla rendszer visszaállítás biztos vagyok benne, hogy megoldaná.

Próbáltam a legutolsó helyes konfigurációval indítani, próbáltam a címtárszolgáltatások visszaállítását, de semmi.

Tudnátok segíteni helyreállítani rendszert? Nagyon fontos lenne! Nagyon nem lenne időm most mindent újratelepíteni, meg beállítani.

A windows telepítő cd-nek nincs ilyen rendszer helyreállító módja? Vagy azt csak akkor dobja fel, ha win alól indítom?

Esetleg, ha nem jó topikba kérdezem, akkor át tudnátok irányítani a megfelelőbe?

Előre is köszönöm mindenkinek!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35737) AthlonXP válasza Jofi81 (#35735) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen, csak az a baj, hogy évek óta béta állapotban van... Mintha abba hagyták volna a fejlesztést. :U
Bár sok jelentősége nincs, mert a 32 bites böngészőkkel minden megy rendesen, így jelenleg nincs is szükség az x64-es flash-re.

(#35738) Satyricon válasza syl5 (#35736) üzenetére


Satyricon
addikt

Hali

Ha jól emlékszem nekemis volt ilyesmi problémám. Én úgy oldottam meg, hogy elindítottam a win telepítő cd-t és ott a javítás menüpontot választottam ki. Minden helyreállt, a hiba megszűnt. Szerintem próbáld ki. :K

Üdv
Satyricon

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#35739) sgergi


sgergi
veterán

Sziasztok!

A problémám a következő: Van egy párhuzamos portra csatlakoztatható scannerem. Driver csak XP alá van hozzá, win7-hez nincs, viszont én szeretném már csak a win7-et használni és az xp-t letörölni. Eszembe jutott az xp mód használata, az viszont nem támogat párhuzamos portot, csak sorosat.
Kérdésem az lenne, hogy van-e olyan program, ami az op. rendszernek azt mondja a soros portról, hogy ő párhuzamos port? Ugyanis a fizikai átalakítás megoldott egy
soros -> párhuzamos átalakítóval. A program azért kéne, mert így a scanner drivere a párhuzamos porton keresi az eszközt, de én így sorosra dugnám. Esetleg más ötlet, hogy hogyan lehetne beüzemelni az eszközt?

Köszi.

(#35740) Itachi82


Itachi82
aktív tag

Csá all!
Az mitől lehet, hogy be kapcsolom a gépem bejön az asztal, de után semmi csak tölt, nyomok egy resetet majd ki írja milyen módban akarom indítani, rá nyomom a normál módban indításra és akkor meg jó! Win7-em van! Ezt meg oldhatja egy rendszer újra rakás? Már regében is csinálta nagy ritkán talán áram szünet után, de csak az első indításnál, most meg minden bekapcsolásnál!
Amúgy le töröltem véletlen pár rejtett fájlt (vissza akartam állítani pár el veszett cuccom) és azóta nem tom használni a mini alkalmazásokat, de más problémám nem volt!
Előre is köszönöm a segítséget!

(#35741) ch003067 válasza Itachi82 (#35740) üzenetére


ch003067
addikt

Háth ez sok mindentől lehet. Próbáld újrarakni a WIN-t, ha az nem segít, akkor hardveres probléma lesz.

(#35742) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok,
google chrome-mal kapcsolatos kérdésem lenne.
Köszi!

One Ring to rule them all

(#35743) Mad6 válasza sgergi (#35739) üzenetére


Mad6
tag

Mit szólsz Ehez?
Ez egészen baráti megoldás.
Vagy esetleg egy új scannerhez? ;]

Nem rakosgatok hetekig semmit! Aki előbb eljön érte azé a cucc!

(#35744) Itachi82 válasza ch003067 (#35741) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Kösz a válasz, meg próbálom! Remélem csak a Win7 problémázik!

[ Szerkesztve ]

(#35745) Mad6 válasza LOTR (#35742) üzenetére


Mad6
tag

Beállítások, személyes dolgok, mentett jelszavak kezelése asszem. :)

Nem rakosgatok hetekig semmit! Aki előbb eljön érte azé a cucc!

(#35746) LOTR válasza Mad6 (#35745) üzenetére


LOTR
addikt

igen, köszi, még tegnap onnan is kitöröltem, és éppen most ajánlotta fel újra, hogy mentse, tehát kitörlés után nekem 5-6 bejelentkezés kellett hozzá, hogy újra felajánlja a tárolást

One Ring to rule them all

(#35747) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Sziasztok,

Azt meg tudom valahol nézni, hogy egy weboldal (nem saját) látogatottsági mennyi? Vagy vmi hozzávetőleges érték is jó.

Köszi :R

(#35748) ch003067 válasza Stanley-B. (#35747) üzenetére


ch003067
addikt

[link] Ide beírod, akkor nagyjából megmondja + azt is, hogy mekkora értéke van az oldalnak.

(#35749) sgergi válasza Mad6 (#35743) üzenetére


sgergi
veterán

Köszi az ötletet, de írtam, hogy a virtual pc nem tud párhuzamos portot, csak sorosat.
Az új scanner még szóbajöhet. :)

(#35750) Mad6 válasza sgergi (#35749) üzenetére


Mad6
tag

egy multi nyomtatót kapsz már 10k-ért, a scanner néha soloban drágább. :D

Nem rakosgatok hetekig semmit! Aki előbb eljön érte azé a cucc!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.