Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6751) pocokxx válasza Pocee (#6750) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Bizonyára rajta lesz a rendelt dobozon is, de én ezeket találtam:

-virágpor: Határozottan javasolt. [link]

-spirulina algapor: Terhes vagy szoptatós anyák, továbbá bárki, aki orvosi kezelés alatt áll, vagy erre szorul, konzultáljon kezelőorvosával! [link]

-búzafű por: Kismamák, szoptatós anyukák is nyugodtan fogyaszthatják. [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6752) rii


rii
nagyúr

hello

keresnák egy dokumentum filmet,
valami olyasmi volt, hogy "levél a gyilkostól" .. vagy " .. levél a sorozatgyilkostól"
ez egy dok. film volt

egy sorozatgyilkosról, akit elkaptak, bebörtönöztek
majd a halálbüntetést úgy kerülte el, hogy újabb áldozatok felderítésével hitegette a nyomozkat (mindig levelket irogatott a nyomozóknak)
akiknek ki kelletszálniuk a hlyszírne a gyilkossal, de az ragaszkodottm hogy a cellatartásávla, Jesus-aé menjenek együtt, és női ruhát kér magának, mivel belső énje, Christine szerepében akar megjelenni

megvan: Egy Sorozatgyilkos Levelei.MPG

bocsesz
(amint beírom, egyből neglesz mindig)

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6753) Fecogame


Fecogame
veterán

A mostani nyereményjátékot hol találom meg? Vagy csak holnap lesz meghirdetve?

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6754) Qru válasza Fecogame (#6753) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak holnaptól lesz.

#nincsbennetarcsi

(#6755) Muton


Muton
addikt

Heló!
Ismer valaki valami prémium édességboltot? Régebben volt a Deaák utcában egy, de bezárt, most meg csak az Astoria melletti Csokiboltot találtam, de annak nem túl nagy a választéka.
Tehát olyan boltot keresek, ahol a minőségi csoki nem merül ki a Milkában és AfterEight-ben, hanem tényleg különleges külföldi cuccok is vannak, amit a Tescoban és a sarki boltban nem tudok megvenni.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6756) Qru válasza Muton (#6755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gúgli 2. találat.

[link]

#nincsbennetarcsi

(#6757) Muton válasza Qru (#6756) üzenetére


Muton
addikt

thx! :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6758) degu válasza Muton (#6757) üzenetére


degu
senior tag

Hat en is gondokkal kuzdok! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6759) Muton válasza degu (#6758) üzenetére


Muton
addikt

:F

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6760) kaoszpapja


kaoszpapja
aktív tag

Hali!

Cukrászdát keresek Budapesten: beülős, csendes, igényes és nem túl drága helyet szeretnék.
Tud valaki segíteni?

Üdv.

(#6761) marsu válasza kaoszpapja (#6760) üzenetére


marsu
addikt

Ismerek pár helyet, de melyik részére gondoltál?

Budapest elég nagy ...

Mod:

Bár most nézem az órát, így hajnali egy óra magasságában, sanszos, hogy mind be van zárva, nem baj?

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#6762) kaoszpapja válasza marsu (#6761) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

A 4-es, 6-os vonalán bárhol, plusz szóbajöhet metrós megfejtés is.

Szerk.: A héten valamelyik délutánra tervezem.

[ Szerkesztve ]

(#6763) marsu válasza kaoszpapja (#6762) üzenetére


marsu
addikt

Esetleg ez? A Nyugati és a Margit híd között: Európa Kávéház és Cukrászda, H-1055 Bp. Szent István Krt. 7-9

Press any key to continue ...

(#6764) kaoszpapja válasza marsu (#6763) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

Tökéletes, mester! Árban amúgy milyen?

(#6765) marsu válasza kaoszpapja (#6764) üzenetére


marsu
addikt

A Váci utcánál sokkal megfizethetőbb, de minőség / ár arányban kifogástalan.

Press any key to continue ...

(#6766) kaoszpapja


kaoszpapja
aktív tag

Mert az árlap nem működik.

(#6767) marsu válasza kaoszpapja (#6766) üzenetére


marsu
addikt

Két fő részére két-két süti meg egy-egy kávé ezerötből bőven megúszható ...

... legalábbis legutóbb amikor ott jártam.

Press any key to continue ...

(#6768) kaoszpapja válasza marsu (#6767) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

Rendben, köszi a segítséget!

(#6769) marsu válasza kaoszpapja (#6768) üzenetére


marsu
addikt

Bár nem is merem a pénztárcádat, és nem tudom neked mennyi a sok vagy a kevés, vagy az olcsó és drága, de remélem azért ebben a kategóriában keresgettél ...

:)

Press any key to continue ...

(#6770) kaoszpapja válasza marsu (#6769) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

Tökéletes. :)

(#6771) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Meglévő tv szolgáltató mellé (Digi) belehet köttetni egy másodikat?

(#6772) Qru válasza ToBeY (#6771) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen.

mod:

Akár 3 is lehet egyszerre. Függetlenek egymástól, a szolgáltató meg csak az érdekli, hogy fizesd be amit kiszámláz.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#6773) marsu válasza ToBeY (#6771) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Igen.

Budapesti lakásomban volt rá példa. Korábbi szolgáltató a juropnet adta netet és a tévét is, de amikor váltottam UPC-re, behúztak még egy koax kábelt és egyszerre meg volt a régi is és a új is.

Ha te nem mondod le a régit, csak beköttetsz egy újat, akkor duplán fizetsz, dupla kábeled lesz.

Megéri?

Press any key to continue ...

(#6774) ToBeY válasza marsu (#6773) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mivel patthelyzet alakult ki a családban megéri-Apu és báttyámnak kell a digi által nyújtott sok sportadó.Nekem pedig kéne Discovery-k,CC,MTV,rtl2 stb. és a sportadók egyáltalán nem érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#6775) marsu válasza ToBeY (#6774) üzenetére


marsu
addikt

Ha csak egy tévé van a lakásban akkor az nem túl jó.

De ha sok tévétek van, főleg mindenkinek külön, akkor érthető a probléma ...

Mod:

Vagy beszerez mindenki egy távírányítót és aki erősebben nyomogatja a gombokat azt nézi a család ...

;]

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#6776) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hali! Haverom füzetéből egyszerűen nem tudom kivenni mi van oda írva , tehát valaki írja le rendesen .

" Alaplap: az a tábla alakú lap, amire a számítógép egyes részeit rögzítik , integrálva vannak.. " Tehát hogy hangzana helyesen? Vagy jó ez igy?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6777) Jorus válasza b4sxe (#6776) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tábla alakú lap? :) Wiki-s szócikk-ből tudsz mazsolázni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6778) b4sxe válasza Jorus (#6777) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Ezt nem én találtam ki a tanár így írta fel !

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6779) Fecogame válasza b4sxe (#6778) üzenetére


Fecogame
veterán

Legyél kicsit független a tanári jegyzettől, szerintem jó az is, ha a saját szavaiddal írod le :)

Az nem hiszem el, hogy szó szerint kéri vissza :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6780) b4sxe válasza Fecogame (#6779) üzenetére


b4sxe
aktív tag

És hogy lehetne a legegyszerűbben le írni egy mondatban , hogy

ALAPLAP : :F :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6781) Bjørgersson válasza b4sxe (#6780) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A számítógép működéséhez nélkülözhetetlen áramköröket egy közös lapon helyezték el. Ezt nevezzük alaplapnak. Rendelkezik továbbá csatlakozókkal, melyekbe további funkciókat megvalósító kártyákat lehet behelyezni.

Az alaplapon a számítógép működéséhez elengedhetetlen áramkörök találhatóak. Egy részük fixen beforrasztva, míg mások (pl. a processzor, a memóriák) csatlakozókban helyezkednek el. Az alaplap biztosítja az áramkörök közötti kommunikációt és a rajta található csatlakozók révén modulárisan bővíthetővé teszi a számítógépet.

Ezekből szerintem össze lehet rakni valamit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6782) kerteszgabi


kerteszgabi
tag

Szerintem a rács is fontos de egy jó fajta risztó sem árt, a rács, és az ajtó mellé.

(#6783) b4sxe


b4sxe
aktív tag

BERSHKA , ez az oldal mennyire aktuális az itthoni boltokra? Azok vannak itt fent ami váciba, arénába van ? Vagy csak külföld ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6784) Fecogame


Fecogame
veterán

Van értelme panaszt tenni a Volánnál, mert az egyik busz az előírnál 6 perccel előbb jött? Ha igen, hol/milyen elérhetőségen?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6785) marsu válasza Fecogame (#6784) üzenetére


marsu
addikt

(H-P: 8-16), (06-1) 382-0888

Az, hogy hamarabb jött, az nem ok a panaszra, de ha nem várt meg és el is ment 6 perccel hamarabb, az már megérhet pár keresetlen szót.

:U

Press any key to continue ...

(#6786) Fecogame válasza marsu (#6785) üzenetére


Fecogame
veterán

Úgy értem, hogy 6 perccel előbb el is ment... Fel is hívom őket, kösz a számot ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6787) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Sziasztok!

Remélem befér ide: Hogy lehet az megoldani, hogy egy felhasználó hsz-eit lássam kilistázva az adott topicból (szóval adott egy több ezer hsz-es topic, és abból nekem csak egy nick hsz-ei érdekelne csak).

Köszi! :R

Mentalita'

(#6788) degu válasza Fecogame (#6786) üzenetére


degu
senior tag

Ahogy Rejto Jeno irta a *Harom Testor Afrikaban*
...mert a vasutnal elso a pontossag...
Csakhogy ez nem vasut,se nem Rejto,se nem Szolgaltatas! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6789) leslieke válasza nincsisbéla (#6787) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Részletes keresés -> Szűrés felhasználó szerint

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6790) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

van pénzügyes topicunk? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6791) Fecogame válasza Mr.Csizmás (#6790) üzenetére


Fecogame
veterán

1

2

Ilyenre gondoltál?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6792) leslieke válasza Mr.Csizmás (#6790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is az: Mibe tegyem a megtakarításaimat?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6793) degu válasza leslieke (#6792) üzenetére


degu
senior tag

Sztem rossz a kerdesfelteves!
Igy hangzana helyesen:
...honnan vegyem a megtakaritasaimat... ;]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6794) Jorus


Jorus
nagyúr

Mien csákány jó követ törni? Régi kerti kőjárdát igyekszem felbontani, de a zsírúj csákány (vastag fanyelű (50*70mm), 2.5 kilós hegyes-lapos fejjel) a második odasomásra eltört a fej alatt. Majdnem átrepült a feje szomszédba. :D Szal vmi tipp jó lenne, mivel érdemes. Légkalapácsot majd a végére hagyom. Ja, mivel az egyik oldalán kerítés lábazat, a másikon meg a ház van, így az nem megoldás, hogy körbeásom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6795) Jorus válasza Jorus (#6794) üzenetére


Jorus
nagyúr

Esetleg veszek vmi 5-6 kilós kőtörő kalapácsot, és azzal menjek neki?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6796) Fecogame válasza Jorus (#6794) üzenetére


Fecogame
veterán

Pedig a légkalapáccsal kellene kezdened, annál egyszerűbb/jobb megoldás tudomásom szerint nincs. :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6797) philoxenia válasza Jorus (#6794) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kő, vagy beton? Ha kő, milyen méretű kövek?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6798) Jorus válasza philoxenia (#6797) üzenetére


Jorus
nagyúr

Beton vagy műkő lehet, a mérete az az 50*120 cm-nyi felület, 10-15 cm vastagságban.A tömege miatt talán inkább az utóbbi. Merthogy a kert többi részében már szedtem fel hasonló tömböket, és egyedül be tudtam őket emelni a taligába (igaz, a talicska kicsit elhervadt eközben), szal szentem nem lehetnek több 80-90 kilónál, ha meg betonból lennének, akkor nehezebbnek kellene lenniük. Mert az oké, hogy teremben simán felhúzok 2 mázsát, de annak van fogása, és egyenletesen oszlik el a tömeg. :) Így néznek ki, csak ugye a földben vannak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6799) philoxenia válasza Jorus (#6798) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez beton. A betont legkönnyebben hegyes betonvéső és két-háromkilós kalapács segítségével könnyű összetörni... Betonvésőt meg legegyszerűbben vastag, 20-as fölötti betonacélból lehet csinálni, tetszőleges hosszban, persze olyanban érdemes, ami még nem hajlik meg. Darabolni, hegyezni és kész...
Bár vehetsz is:[link] A téglalap azon részébe kalapálhatsz vele, ami a kívánt törésvonalba esik. Kalapáccsal is törhető, a legkönnyebben úgy, ha aláásol kicsit, hogy az egyik oldalon ne legyen alátámasztás és tízkilóssal odaütsz neki embereset a sarkára. Az is egy módszer, hogy ugyanezt a közepére teszed, de oda akkor többet és nagyobbat kell ütni... A csákánynak egyébként nem volna szabad eltörnie, nem Te voltál erős, a szerszám volt rossz.... :)

Na itt derül ki, hogy mit ér a "badizás".... ;] Egyébként a legtöbb melóhoz fifika és ész többet ér, mint az erő...
hogy egy klasszikust idézzek, "többet erővel, ha ész nincs... :D " kicsit félresikerült közmondás az ismeretségi körből....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6800) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Szokott itt játszani valaki a RIZIKÓ nevezetű társassal?
Kérdésem az lenne, hogy van benne olyan rész, hogy terület alapon jár plusz csapat, na most ez minden kör elején felvehető, vagy csak ha átléptem a határszámot, mert erre a leírásban egyértelmű válasz nem volt. :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.