Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6551) qdak válasza V.Stryker (#6549) üzenetére


qdak
addikt

linket, nem hozza be, ugyanugy eszik a ventis is sztem, mindegyik sokat ! az a baj.
nekunk volt 1 nagy 380V os de mar evek ota nem volt bekapcsolva...
jobb megoldast nem tudok, de sztem nincs is :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6552) V.Stryker válasza qdak (#6551) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem behozza a linket...mindegy. A lényeg, hogy ilyen elektromos konvektor néven fut. Gondolom fűtőszál van benne, ilyen kerámia rúdon.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6553) qdak válasza V.Stryker (#6552) üzenetére


qdak
addikt

telorol vok, bizti azert, hat ahogy a kolega is mondta, olaj radiatorra szavazunk.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6554) degu válasza V.Stryker (#6547) üzenetére


degu
senior tag

Mivel /tudomasom szerint/ a baba sajat hofokszbalyozasa megbizhatatlanul mukodik 6 honapos korig,ezert en feltetlenul az olajradiatorra szavaznek,mert:
1./Szamitasaim szerint ma /kedden/ olcsobb a villamos futes,mint a gazos.
2./konnyen szabalyozhato.
3./ ha nem piszkaljak,akkor veszelytelenebb,mint a gazkeszulek barmelyike.
De az olajradiator feltetlenul thermosztatos,es ne kezi szabalyozasu legyen!
Es vegezetul...nem ez lesz a babara a legnagyobb kiadasod a kozeljovoben,de az egyik legfontosabb!
Sok szerencset! :R

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6555) DeFranco válasza V.Stryker (#6552) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olajradiátor biztonságosabb... nincs benne a nyitott részen egy izzó fűtőszál, az be van zárva a kasztniba, kevésbé tűzveszélyes. Mellesleg tovább is tartja a hőt mint a sima villanyos.

(#6556) Fecogame


Fecogame
veterán

A családi pótlék meddig jár? Amíg be nem töltöm a 20. életévem ( és ott, akkor vége ), vagy amíg iskolába járok ( az adott évben, vagy még tovább )?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6557) krizmo_ válasza Fecogame (#6556) üzenetére


krizmo_
addikt

Abban a tanévben, amelyikben betöltöd a 21. életéved még jár a családi pótlék. Aztán már nem kapod, ha jársz iskolába akkor sem.

[ Szerkesztve ]

(#6558) FehérHolló válasza Fecogame (#6556) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem 20, speciális nevelési igényűeknél kicsit több. Iskolába kell járni hozzá 18 fölött is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6559) philoxenia válasza krizmo_ (#6557) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azaz, ha szeptemberben töltöd, akkor majdnem 21 éves korodig, ha augusztusban, akkor a 20.-ig... :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6560) krizmo_ válasza philoxenia (#6559) üzenetére


krizmo_
addikt

Igen, ezt leírhattam volna...

Fecogame
Itt lehet nézelődni:
Családi tudakozó - Szociális tájékoztatás, tanácsadás

[ Szerkesztve ]

(#6561) Fecogame válasza krizmo_ (#6557) üzenetére


Fecogame
veterán

És a családi adókedvezmény is ugyanígy?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6562) krizmo_ válasza Fecogame (#6561) üzenetére


krizmo_
addikt

Ha kizárólagosan azért kapod a családi adókedvezményt, mert jár a családi pótlék, akkor az is megszűnik.
Nem ismerem a körülményeket, de fentebb linkeltem neked egy oldat onnan letudod tölteni, amire szükséged van. Nem hosszú, lényegre törő, és biztos információ forrás.

(#6563) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Egy hétvégére szeretnénk nyugodtan kikapcsolódni a párommal valami kevésbé nyüzsgős, romantikus helyen. Ha erdő közepében lenne egy kulcsos vadászlak az lenne a legjobb. :) Két fontos tényező van:
1. legyen kandalló a házban
2. 20km-es körzetben legyen termálfürdő
Tudtok ilyen helyeket? Esetleg honlapokat ahol ehhez hasonló szállásokat lehet keresgélni?
(Van ilyesmire már topic, vagy csak én nem találtam?)

Üdv, Balázs

(#6564) FehérHolló válasza Antibazsi (#6563) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miskolc-Tapolca környéke?

Skynet is real. It's called Google.

(#6565) Antibazsi válasza FehérHolló (#6564) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

:R Esetleg konkrétabban is tudsz ajánlani valamit?

Üdv, Balázs

(#6566) FehérHolló válasza Antibazsi (#6565) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nemannyiranagyon. Viszont kettő a három feltételedből ott adott. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6567) rii


rii
nagyúr

vannak BP-ről nagyfelbontású légifotók?

budatétény, budafok?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6568) Integra


Integra
titán

ha vettem az teszkóban egy elektronikus eszközt, vevőszolgálaton legariztattam, de hazahozom és látom, hogy kilopták a töltőjét és vissza kell vinnem, ugyanabba a teszkóba vagyo kköteles? vagy vihetem oda, ami közelebb van hozzám? semmi kedvem megint a városon keresztül autózni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6569) philoxenia válasza Integra (#6568) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Általában aláíratják, gariztatáskor, hogy hiánytalanul vetted át.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6570) Integra válasza philoxenia (#6569) üzenetére


Integra
titán

én nem írtam alá semmit, csak kivették a papírt lepecsételte a nő és a számlát hozzá csatolta. neki sem tűnt fel, nekem meg pláne nem, mivel elvette és ő csinálta, ő is rakta vissza a dobozba

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6571) philoxenia válasza Integra (#6570) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából ki kellene venni mindent a dobozból, megnézni benne van-e aminek kell és utána visszapakolni a cuccot...
Próbálkozz a legközelebbiben először és reménykedj, hátha szerencséd lesz... Ilyenkor persze nem érdemes verni az asztalt.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6572) Integra válasza philoxenia (#6571) üzenetére


Integra
titán

az lesz, elugrom a legközelebbi non-stop hiperbe, 5 perc autóval, ott megpróbálom, de vissza budaörsre nem megyek, többe kerül kiautózni meg vissza mint ez a 3200 pénz..
értelek, de a fene se gondolja, hogy ilyen előfordul, egy dokkolót kilopni a töltőhöz.. én ilyenre nem vagyok felkészülve, nem ehhez szoktam hozzá. minden esetre valóban szomorú. :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6573) Jorus válasza Integra (#6572) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mi porszívóval jártunk így a Tesco-ban, otthon derült ki, hogy nincs benne a kiegészítő kefekészlet vagymi. Másnap visszavittük, mondtuk mi a gond, és szó nélkül visszaadtàk a pénzt. Aztán vettünk egy ugyanolyat, de azt már alaposan megnéztük az ügyfélszolgálaton.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6574) Integra válasza Jorus (#6573) üzenetére


Integra
titán

nálam nem ez volt. ellenben kitöltöttek egy elutasító jegyzőkönyvet, végignéztem, ahogy megküzdenek a nyomtatással (nem volt papír, ezért egy sárga fehér áruházi lapot kotort valahonnan elő), aztán mehettem isten hírével utamra.. mindezt közel 45 perc alatt... vicc :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6575) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ha este 10-kor (ahogy ma is) benyomok egy almát, az valóban nem egészséges? :F

meg

(#6576) Integra válasza peugeotmate (#6575) üzenetére


Integra
titán

én este 8 és éjfél között zabálok, de szó szerint mindent, nappal pedig nem eszem. úgyhogy szerintem nyugodtan :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6577) krizmo_ válasza peugeotmate (#6575) üzenetére


krizmo_
addikt

Attól függ, ha mondjuk nem kevés a gyomorsavad, akkor fájhat a gyomrod.
Elvileg lefekvés előtt 3-4 órával semmit sem kéne enni.

[ Szerkesztve ]

(#6578) peugeotmate válasza Integra (#6576) üzenetére


peugeotmate
őstag

Meg elvileg ha jó ízűen, jó étvággyal, jó kedvvel, jó hangulatban fogyasztja el az elemózsiáját az ember, az is csak jót tesz az emésztésnek. Mondjuk mióta a nassolásról leszoktam (leszámítva az extrém helyzeteket) teljesen, azóta max gyümölcsöt eszem este 8-9 után (többnyire :DDD ).

krizmo_
Ilyesmivel jön nővérem is, hogy az este 6 után megevett gyümölcsöt már nem tudom megemészteni rendesen, de ez csak HABI szerintem. Tavaly nyár óta elég sok kilót sikerült így is ledobnom.

[ Szerkesztve ]

meg

(#6579) DeFranco válasza peugeotmate (#6575) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem teljesen ok. Ha csoki lenne vagy oldalszalonna, akkor mast mondanek, de az alma az nem nehez, nagy resze viz, a tobbi rost, nem egy nehezen emesztheto gyakorlat.

Annyi hatranya van, hogy a gyumolcscukor feltolt energiaval, es nehezebben alszol el, es azert emeszteni is kell, de ha lefekves elott minimum fel-egy oraval eszed, akkor szerintem ok.

Arra figyelj oda hogy utana egy ideig ne moss fogat. A gyumolcsben levo savra ugy hallottam nem jo rasikalni, arthat a fogzomacnak, meg kell varni amig a nyal helyreteszi a ph erteket.

(eeerted... ph ertek :)) )

(#6580) krizmo_ válasza peugeotmate (#6578) üzenetére


krizmo_
addikt

Ha neked ez így bevált. Én anno minden lefekvés előtt jóllaktam, ma már ezt nem tudom megtenni, mert reggelre fáj a gyomrom, semmit sem eszek már este.... Mondjuk a kor előre haladtával figyelni kell mikor mit eszik az ember. Mert ha nem jönnek a kilók.

(#6579) DeFranco Én is így tudom, amit a fogzománcról írtál. Semmilyen savas étel után nem szabad egyből fogat mosni. Régebben volt ez a nagy fogmosás minden után mániám....

(#6581) Integra Ez nálam is működött kb 23 éves koromig.... Te mennyi idős vagy, ha túl indiszkrét vagyok, akkor bocs, nem akarok tolakodó lenni, csak kíváncsi vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#6581) Integra válasza peugeotmate (#6578) üzenetére


Integra
titán

az én étrendem totál szembe megy mindennel amit a társadalom alapvetően belénk égetett az évek alatt, de működik és sokkal jobb így. napi egyszer kaja, bármit bármiből bármennyit, ahogy jól esik. este túlevés, nappal irányított böjtölés, méregtelenítés. több az erőm nappal, edzéseken is, sokkal jobban koncentrálok és még sorolhatnám. nekem bejött, frankón működik, de tudom, másoknak nem sikerült, nem tudták megszokni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6582) DeFranco válasza Integra (#6581) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tuti ramenne a gyomrom... 30 alatt vagy?

(#6583) Integra válasza DeFranco (#6582) üzenetére


Integra
titán

ááá, már réges rég felette :)
mindig el lehet kezdeni, ez agyban dől el, a tested azt csinálja amit mondasz neki.
de tény, én veszett sokat edzem is mellette, tiszta ételeket eszem, absz pozitív gondolkodás, soha nem vagyok beteg és még sorolhatnám. szóval keményen teszek érte, hogy sokáig erős és egészséges legyek.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6584) krizmo_ válasza Integra (#6583) üzenetére


krizmo_
addikt

És nincs túlsúlyod sem? Nekem az tűnt fel először, a kiadós esti evészetek kapcsán hogy jönnek a kilók felfele. Aztán megváltoztattam az életmódom...és most jól vagyok kiló ügyileg.

(#6585) peugeotmate válasza Integra (#6583) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én is valahogy úgy vagyok vele, hogy fejben kell ott lenni. Mindenkinek más-más életvitel felelhet meg, persze átfedésekkel.
De köszi mindenkinek, akkor továbbra is eszem este almát. :D

MÁS:
Ti mit hoznátok be Amerikából, ha most kimennétek és be tudnátok "vásárolni"? (Amit megérné kinn venni.) Ennek van topikja de halottabb, mint kéne.

meg

(#6586) Integra válasza krizmo_ (#6584) üzenetére


Integra
titán

nincsen, semmi felesleg, szálkás, szikár, erős alkat vagyok. alvási fázisban nagyon dolgozik a test, éget el mindent. ha nem eszem este, nem alszom jól. nappal meg már nem hiányzik a kaja, max gyümölcsök, vagy kaukázusi kefír. pont ez az érdekes benne, hogy nem hízom semmit, max izomban jön fel. és egyre erősebb vagyok a sok funkcionális edzéssel és bunyóval egybekötve. piszok mód élvezem. 40 évesen lefogom mosni a 20as 30as suhancokat lazán.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6587) DeFranco válasza Integra (#6586) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs kedved irni errol? (logout)

szivesen olvasnam.

(#6588) krizmo_ válasza Integra (#6586) üzenetére


krizmo_
addikt

Akkor megtaláltad a hozzád passzoló életmódot. Az biztos, hogy a kitartó munkának meglesz az eredménye. Sokan elhagyják magukat a kor előrehaladtával....

(#6589) Integra válasza krizmo_ (#6588) üzenetére


Integra
titán

óóó, én nem :)
én olyan vagyok mint a sean connery és a hasonszőrűek, évről évre jobb minden tekintetben :D
de nem kevés évembe tellett idáig jutni, főleg azért mert hamar megérzem ösztönösen, mi az ami nekem jó és amiben látom az értelmet és a rációt. ha rajtam múlna a fél élelmiszer ipart felgyújtanám.. :DDD

DeFranco:
nem tervezek írni, mert nem látom értelmét. főleg nincsen kedvem vitatkozni olyanokkal akik sosem próbálták, ellenben a sarki gyúrós bolti tanácsadótól meg a nők lapjából nagyon okosak lettek. ráadásul amit én gondolok, nem tükrözi más életmódját, a szemléletet, nem biztos, hogy másnál hasonlóan működik. de a könyv ez, vedd meg, olvasd el, ezerszer jobban leírja, hogy mi miért és hogyan működik. igaz, nekem annyi segítségem volt már, hogy sok-sok éve a gondolkodásom erre felé nyílt, már jóval korábban megtanultam irányítani a gondolataim, a testem, nekem ez már csak egy teljesen természetes lépés volt. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6590) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Kötelező biztosítással kapcsolatban kéne egy nagyon gyors megerősítés.

Szóval, az új díjak ugye már kint vannak. A figura ott van, hogy én tavaly pont ilyenkor vettem az autót, tehát az holnap jár le. Az új kockázatviselési év kezdete az holnapután, harmadika. A régi biztosító már kiküldte a csekket is. Közben én úgy voltam vele, hogy váltanék, de mondja unokatesóm, hogy volt valami törvénymódosítás és hiába kötöm meg a neten valamelyik alkusz oldalon, a mostani biztosítóm nem fog elengedni, mert 60-30 nappal az évforduló lejárta előtt, tehát most októberben kellett volna jeleznem a mostani biztosítóm felé, hogy váltani fogok. :Y Most akkor mi van? Most akkor mikor fogok tudni váltani? Jövő októberben jelzem és akkor jövő ilyenkor? :Y :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6591) wolfman


wolfman
veterán

FONTOS KÉRDÉS!

Porszívó vásárlás előtt állok! Porzsák nélkülit szeretnék venni, mert annak idején 2 albérletben ahol laktam is olyan volt, meg voltam velük elégedve és tetszett hogy a kukába lehetett önteni a koszt majd kiöblíteni a hepa szűrőt.
Bátyámék viszont nagyon ellenzik, mert hogy gyengék az ilyen porzsák nélküli porszívók, a porzsákosok jobbak, nekik is egy új Philips porzsákos van és nagyon meg vannak elégedve.
Most így meg nem tudok dönteni. Szerintetek melyik éri meg jobban, mi szól mellettük és mi ellenük?

Nem mellesleg ezt néztem most ki magamnak Philips PowerPro FC8761. Szerintetek???

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6592) V.Stryker válasza wolfman (#6591) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekünk van mindkettő és én inkább egy hibridet ajánlanék. :) A porzsák nélküli valahogy nem az igazi és hiába mossuk ki a szűrőt, valahogy büdös. A porzsákos meg nem gazdaságos. Viszont pár éve mi egy ilyet vettünk és k.rva jó. Ötvözi a kettőt. A kosz nagy része a tartályba megy, amit csak kiöntesz és egy nagyon kevés por megy a zsákba. Szerintem én max egy évben egyszer cserélek porzsákot a készülékbe, miközben kétnaponta porszívózunk többek közt a gyerek és a kutya miatt. Én csak ilyet vennék. De ettől még lehet jó más is. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6593) wolfman válasza V.Stryker (#6592) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt már hallottam én is hogy a porzsák nélküliben a szűrő mosás után büdös. Hmm. Akkor van benne valami. Mondjuk egy 40e Ft-os porszívótól elvárnám hogy fasza legyen.

A porzsákossal az a bajom, hogy emeleten lakunk és lejárkálni vele, meg egy idő után átengedi a port a zsákon, a hepának meg ugye az a lényege, hogy a 2. szűrő sűrűbb, így az már a finom port se engedi át. vagy igen?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6594) krizmo_ válasza wolfman (#6593) üzenetére


krizmo_
addikt

Nekünk porzsákos porszívónk van, mi nem szoktunk lerohangálni vele. Hanem beletesszük egy kukászsákba, amit összefogunk és abba jól kirázzuk, aztán kimossuk. Van hozzá textil és papírzsák is.
Mi elégedettek vagyunk vele.
Porzsák nélkülit még nem használtunk.

(#6595) wolfman válasza krizmo_ (#6594) üzenetére


wolfman
veterán

Jó, hát nekünk is van porszívónk, de már 7 éves és a szövet zsákja kinyúlhatott, mert már bármennyire is kitisztítom, már a bekapcsoláskor látni hogy a levegőbe fújja tovább a levegőbe, ezért gondoltam a hepást. :) Meg vannak a vizes porszívók, azokról vélemény?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6596) V.Stryker válasza wolfman (#6595) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem nem kell vacakolni a szövet zsákkal. Veszel eldobhatót és amit linkeltem előszűrős cuccal sokáig kitart, majd ha megtelt, kidobod és beteszed a másik eldobhatót és nem kell leszaladgálni, mosni, stb.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6597) Pocee válasza wolfman (#6591) üzenetére


Pocee
senior tag

Szia!

Csak porzsák nélkülit,amióta megvettem 4éve a philips akkori egyik csúcsmodelljét,soha többet nem vennék mást.
90ért vettem,akkor úgy voltam vele,hogy tudtam hogy precíz vagyok vigyázok rá,megveszem és nem kell minden évben venni egyet.megérte.
Nem költök porzsákra,szűrőket a zsákosban is cserélni kell,hepa szűrő ebben is van,szerintem semmi hátránya nincs a zsákossal szemben.
Az enyém 2000W 400Wszívóerővel.
Semmivel nem gyengébb.

De ez az én véleményem.

Mr.Brightside

(#6598) Qru válasza V.Stryker (#6590) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

No para. Egyszerűen nem fizeted be a csekket és akkor díj nem fizetés miatt megszünik 30 nap után a kgfb. Ezek után ahhoz a biztosítóhoz mész amelyikhez szeretnél.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#6599) wolfman válasza Pocee (#6597) üzenetére


wolfman
veterán

Jó hát amit én kinéztem az 40e, de sztem nem kéne szar legyen ennyiért. Ez is 2000W, 390W szívóerővel. Csak nem szeretnék belebukni, azért érdekelnek vélemények.

Hetente kb. 2x porszívózunk, aztán igénybe lesz véve.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6600) Pocee válasza wolfman (#6599) üzenetére


Pocee
senior tag

Mi heti 5xör szívunk,de figyelek rá hogy vizet nem,nem ütöm verem...stb.
Ezért is áldoztam rá,szüleim 15évvel ezelött beleugrottak a LUX porszívóba kb 300.000el.
A világ egyik legnagyobb átverése volt,persze az ETA porszívókhoz képest nagyon jól szívott,de ma egy 20.000es samsung philips hozza azokat a paramétereket.
Ja és a mai napig 3havonta küldik a 2-3000es(pontosan nem tudom) költségű porzsákpakkot.ha kéred ha nem...

szerk.:hogy ennyit költöttem,az az én f@szságom is persze,kb ugyan azt tudja teljesítménybe mint a tiéd,csak ennek van a szívórészen infra távirányító(nem kell hajlongani:)) )
Gombnyomásra kirázza a tartályszűrőjét,ilyen kis apróságok.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.