Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Vanir


Vanir
veterán

Sziaztok elado dört biciglim.érdeklődjetek nyugodtan

(#3052) EmberXY válasza Bjørgersson (#3050) üzenetére


EmberXY
addikt

ki vilan a motor?

Up the Irons!

(#3053) szabogabor10 válasza EmberXY (#3052) üzenetére


szabogabor10
veterán

Gondolom a check engine hibajelző lámpára gondol.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3054) zoo8800


zoo8800
veterán

Na, ki hogy bírja a fájdalmat?

rip and tear, until it is done

(#3055) Bjørgersson válasza zoo8800 (#3054) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Napi chemtraillel kezelt páciens.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3056) ígyvanferi válasza Bjørgersson (#3055) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Le vele a Taigetoszról, de gyorsan.

(#3057) Buci21 válasza zoo8800 (#3054) üzenetére


Buci21
addikt

Itt a helyesírásnál is ragyogóbb maga az eszmefuttatás és a mondatszerkesztés elképesztő komplexitása :D :C

(#3058) zoo8800 válasza Buci21 (#3057) üzenetére


zoo8800
veterán

Főleg a mondattagolás zsenialitása miatt linkeltem

rip and tear, until it is done

(#3059) Buci21 válasza zoo8800 (#3058) üzenetére


Buci21
addikt

Igazából az elkezdett, de be nem fejezett zárójel a kedvencem :R Mintha csak lefejelte volna a klaviatúrát

[ Szerkesztve ]

(#3060) localhost válasza zoo8800 (#3054) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most mi ebben a rendellenesség?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3061) EmberXY válasza Bjørgersson (#3055) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem már felszállás előtt kiitta a tartályt, nem várta meg, hogy rászórják... :D

Up the Irons!

(#3062) localhost


localhost
Közösségépítő

"Ha Valakinak van Elado Autoja Irjon Leci Es Kepet Is Kerek Meg Arat !!! Elore Is Koszonommm"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3063) Vanir


Vanir
veterán

(#3064) localhost válasza Vanir (#3063) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Moon them Bike

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3065) EmberXY válasza Vanir (#3063) üzenetére


EmberXY
addikt

Gyakran használják így: [link] :D

Up the Irons!

(#3066) Bjørgersson válasza localhost (#3064) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mún dem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3067) dobragab válasza EmberXY (#3065) üzenetére


dobragab
addikt

Keresési javaslat: montenbájk

I don't want to live on this planet anymore... :(((

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3068) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

290-en

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3069) dobragab válasza Bjørgersson (#3068) üzenetére


dobragab
addikt

:C [link]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3070) ígyvanferi válasza Bjørgersson (#3068) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk ez szövegkörnyezettől függően lehet helyes is, csak mondom.

(#3071) Kernel válasza Bjørgersson (#3068) üzenetére


Kernel
nagyúr

Már ahhoz vagyok szokva, hogy ilyenek nem nagyolják el, inkább 290-ven, az a biztos.

Igazából az tud kiakasztani, hogy (h) némelyik spórol minden leütéssel, mintha a betű pénzbe kerülne.

De a hülyeségre bezzeg nem sajnálja.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3072) Bjørgersson válasza ígyvanferi (#3070) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az adott szovegkornyezetben viszont nem az, csak mondom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3073) EmberXY válasza Bjørgersson (#3072) üzenetére


EmberXY
addikt

"csak mondom..."

A #3068-ból nem sok minden derül ki a szövegkörnyezetet illetően, csak mondom... ;]

Up the Irons!

(#3074) Bjørgersson válasza EmberXY (#3073) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ertelemszeruen nem azert masoltam be, mert a szovegkornyezetben helyes volt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3075) EmberXY válasza Bjørgersson (#3074) üzenetére


EmberXY
addikt

Mindenesetre tartalmas idézet volt. :D

Up the Irons!

(#3076) #33253120


#33253120
törölt tag

"kigoogle-zott" ?

(#3077) Vanir válasza #33253120 (#3076) üzenetére


Vanir
veterán

Viccen kívül ezt amúgy hogy kell helyesen leírni? :DDD

(#3078) Bjørgersson válasza Vanir (#3077) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hat, mivel ilyen szo - tudomasom szerint - hivatalosan nem letezik, sehogy / akarhogy. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3079) zoo8800 válasza Vanir (#3077) üzenetére


zoo8800
veterán

A gordiuszi csomót átvágva: kiguglizott
persze csak szerintem :)

rip and tear, until it is done

(#3080) Vanir válasza zoo8800 (#3079) üzenetére


Vanir
veterán

Én is így szoktam, úgyhogy talán nem látom viszont magam a topikban egy ilyen megnyilvánulás után. ;]

(#3081) Kernel válasza Vanir (#3080) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ilyen esetben simán mehet a fonetikus átírás, illetve ez a módja szerintem is. Engem inkább az szokott zavarni, amikor egy hozzászólásban angol szavakat írnak át fonetikusan, de nem is csak egyet. Baromi viccesnek képzeli magát az illető, sorozatban tolja.

"Rimúv dö pászvőd, dilít" és hasonló baromságok.

Ez már a majomkodás esete, mire jó ez...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3082) #33253120 válasza Vanir (#3077) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem kell leírni. Használj más kifejezést. :)

(#3083) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

sziasztok van egy olyan problémám hogy mindig kidob a játék most frissült se storyba se onlinba nem engedbe kidob hiba üzenetbe tegnap is elkezdet szorakozni elölröl akarta mindig kezdeni a toryt onliba be se engedet jelentkezni
ez csak nekem van vagy van valakinek is ??

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3084) localhost válasza Bjørgersson (#3083) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Válasz egy szóban: IGEN.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3085) Bjørgersson válasza localhost (#3084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

30cm-rt

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3086) EmberXY válasza Bjørgersson (#3083) üzenetére


EmberXY
addikt

bele kel ütni ökölel a storyba asztán jólesz utána enged be jelent kezni!! Nekem is volt ilyen aztán többet nem lett (gép se)

;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3087) Kernel válasza Bjørgersson (#3085) üzenetére


Kernel
nagyúr

"Én Tatabányától 30Km-re észak keleti irányban telepítettem egy barátomnak régi bontott lepkét. Légvonalban gerecsére rálát, max 15Km-er. Sopron is majdnem irányban van így és jobb terjedéskor a 40-42-es muxok vehetőek. Nem stabilan de vehetők. Ugyanezen helyen egy régi spektrum antennával, terra erősítővel Graz stabilan vehető, ami uszkve 250-270Km-er. :DDD
Tehát jók a lepkék csak én inkább yagi párti vagyok. ;)"

SPEKTRUM és TERRA márkanevek (így nevezik a termékeket, nagybetűkkel).

Yagi egy japán mérnök volt.

A lepke is egy antennafajta, ha valaki nem ismerné, többi no comment...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3088) EmberXY válasza Kernel (#3087) üzenetére


EmberXY
addikt

És mi az a mux? A többi tényleg rendben van. :DDD

Up the Irons!

(#3089) Bjørgersson válasza EmberXY (#3088) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Multiplexer, ha nem tévedek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3090) Kernel válasza EmberXY (#3088) üzenetére


Kernel
nagyúr

Pl. ott a 40 és 42-es csatornán fogható digitális multiplex csomagok. Frekvenciatáblázat.

Digitális adásnál minden mux (nem szoktam így nevezni, mert nekem nem szimpatikus ez a rövidítés, de sokan így tolják) több csatorna képét, hangját (több nyelven is), teletext és egyéb azonosító adatokat továbbít, egy digitális adatfolyamba csomagolva. Vételi oldalon ez természetesen szétválasztásra kerül.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3091) Buci21


Buci21
addikt

Az előbbieknél cseppet földhözragadtabb, de mind nyelvtana, mind színvonala szerint :W facepalm :W szösszenet faszbúkról...

(#3092) EmberXY válasza Kernel (#3090) üzenetére


EmberXY
addikt

+ kovy29:

Köszönöm, így már világos. Azt hittem, az is valami elírás. :D

Buci21:

Ez egy teljesen átlagos tudományos facebook színvonal, aki ennél jobbat produkál, az festi magát. :D Az a szenny közösségi oldal is megérett már a pusztulásra...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3093) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én nem értem, ha arra képes valaki, hogy lenyomja azt a szaros shiftet, hogy "mondat" közben valamit nagybetűvel írjon, akkor arra mi a retekért nem képes, hogy pontot, vesszőt, többi írásjelet is lenyomja?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3094) EmberXY válasza Bjørgersson (#3093) üzenetére


EmberXY
addikt

Mert nem ismeri őket?

Up the Irons!

(#3095) localhost válasza EmberXY (#3094) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tegnap szó szerint ezt írta egy hidetős csopotban agyament:

tvt vennék valakinek

Aztán mikor többen beletrollkodtak,, hogy akkor nekem vegyél, akkor kisköcsögözött, faszozott, kurvaanyázott, hogy ide jönnek okoskodni a hirdetésébe.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3096) Vanir


Vanir
veterán

(#3097) Buci21 válasza Vanir (#3096) üzenetére


Buci21
addikt

Ez románul van? :DD úgy hangzik...

(#3098) Bjørgersson válasza Vanir (#3096) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most nézem, hogy ez céges hirdetés?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3099) #33253120 válasza Vanir (#3096) üzenetére


#33253120
törölt tag

Magnifique... :)

(#3100) EmberXY válasza Buci21 (#3097) üzenetére


EmberXY
addikt

Úgy is látszik... :DDD

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.