Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) cibus válasza Ear001 (#62749) üzenetére


cibus
aktív tag

bocs, kösziii :D

(#62752) tboy93 válasza ferrari1 (#62750) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én 80prs-en frissítettem, csak utána működött a nexus5-el a BT. Ha minden megy normálisan kár vesződni vele.

(#62753) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Ules alatti aktiv melynyomokkal van valakinek tapasztalata?

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#62754) tboy93 válasza G.Zs. (#62753) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én mindenkitol csak azt hallottam hogy ergya. Csomiba egy 15L-es zárt ládikó mondjuk egy raptor6-al, speak-on csatival köröket ver az ilyen ülés alatti megoldásokra...

[ Szerkesztve ]

(#62755) ferrari1 válasza tboy93 (#62752) üzenetére


ferrari1
őstag

Hibátlanul dolgozik, BT is kifogástalan. Hagyom úgy , ahogy van. Köszönöm! :R

(#62756) G.Zs. válasza tboy93 (#62754) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Gondoltam egy kerdest meger, hataha valaki talalkozott normalis rendszerben is hasznalhato megoldassal.
Viszont ha mar teszek ladat a csomiba, akkor az egy normalis 25-os sub lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#62757) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Androidos kínai fejegységek terén mennyire van képben a topik?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#62758) BBéci válasza dethroner (#62757) üzenetére


BBéci
titán

Nem érik el azt a minőségi szintet, amit hifinek lehet nevezni. Szóval szerintem semennyire.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62759) bajnokpityu válasza dethroner (#62757) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mondeósok írtak róla. 4.4es mára már kiforrott, újabbak még nem teljesen, gyakori a fagyás. Hangja nem jobb, mint a leggyengébb gyári. Beszereléshez vágni kell lemezt, hiába írja a gyár, h plugandplay. Vétele retek.Stb..
Aztán lehet a többi típusé jobb.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62760) dethroner válasza bajnokpityu (#62759) üzenetére


dethroner
veterán

Egyik munkatárs szeretne venni a faterja Octaviajába és megkért nézzek valamit olyan 200$ körül, ami minimum android 6 (franc se érti minek ilyen friss rendszer kocsiba), gps meg ilyesmi. Amikor mondtam hogy nem szívesen ajánlok semmit mert nincs egy teszt sem ezek hangjáról, azt mondta az szinte tökmindegy, a faterja bányász volt, szar a hallása :) S
Vajon van aki vett valami ilyen kínai kacatot és elégedett vele?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#62761) bajnokpityu válasza dethroner (#62760) üzenetére


bajnokpityu
félisten

akik kütyüzés miatt vették, ők elégedettek. az is élmény, h naponta jön valami új szoft, amivel egyszer egyik, másik nap másik gomb működik ;]

az alapvető probléma, hogy kinai gyárak nem fejlesztik őket, fejlesztői androiddal adják ki. aztán szépen lassan önjelölt fejlesztők csinálnak belőle valamit, ami nem fagy le 2 percenként. Ezért van, hogy az 5 éves 4.4 már használható.

oktáv gyári hifi sztem amugy rémesen szól, attól legalább nem biztos, h gyengébb lesz az androidos mp3 esetén (EQt használni kellett a mondisoknak, mert nem volt mélye a gyárihoz képest) . rádió esetén viszont esélyes, h vételi gond is lesz.

aztán, amit még olvastam, hogy a GPS vétellel is gondok vannak, kb mindenki még egy antennát berak. (világ vicce, amikor g4es LG pincegarázsban jelet talál, ezeknek meg külön antenna kell.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62762) pengusz77


pengusz77
senior tag

Remélem jövőre többen leszünk passzív kategóriában :)
Köszönöm mindenkinek a sok szakmai segítséget.

(#62763) troll81 válasza pengusz77 (#62762) üzenetére


troll81
addikt

Gratulalok hozza :K ha lenne idom meg minden klappolna ki probalnam versenyszeruen en is :K

(#62764) troll81


troll81
addikt

valakinek van e tapasztalata HELIX DSP.2 vagy ezzel Helix DSP 8 Kanal Sound Prozessor :F illetve most melyik a jobb mi a kulonbseg probalom atlatni :K

[ Szerkesztve ]

(#62765) kukulec


kukulec
őstag

hali, toyota auris-ba keresnek a gyarinal jobb hangzast. ha jol ertem komponens sugarzokra lenne szuksegem, egyelore csak fejegyseggel. valami javaslat? neztem hertz es focal tipusokat, de nem tudom melyik hogy szol.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#62766) spiky03 válasza pengusz77 (#62762) üzenetére


spiky03
veterán

Én is gratulálok. :C

Remélem én is eljutok egyszer egy ilyenre, igaz csak néző/hallgatóként. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#62767) kacsa7 válasza troll81 (#62764) üzenetére


kacsa7
őstag

DSP.2 az újabb, a DSP a régebbi. A DSP.2-be kiegészítő modulok is pakolhatóak, 6Voltosak a kiemenetei( a réginek 4V) és újabb DSP proci van benne. Beállítások terén egyébként pont ugyanazt tudja elvileg mindkettő, mert Helix 4-es szoftver már a régebbin is megy és ugyanazok a DAC és ADC chip-ek vannak bennük.
Én a régebbit vettem használtan, mert a másik csak újban van, jelentősen drágábban. Imádom. Jól konfigurálható, pontos és jó hang, jó méret és BurrBrown a bele.
Ha teheted, vedd a DSP.2-t, mert abba belerakod az USB modult, rákötöd a telefont kábelen és mehet bármilyen zene veszteségmentesen.

(#62768) I'am Dony válasza kukulec (#62765) üzenetére


I'am Dony
őstag

Mikori autó? Márkatárs vagyok😊

(#62769) I'am Dony válasza pengusz77 (#62762) üzenetére


I'am Dony
őstag

Gratula👏👏👏

(#62770) kukulec válasza I'am Dony (#62768) üzenetére


kukulec
őstag

2007-es

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#62771) I'am Dony válasza kukulec (#62770) üzenetére


I'am Dony
őstag

Volt ilyenem, ismerem a rendszerét. Ennél a tipusnál erősítő beiktatása nélkül ne cserélj semmit, mert rosszabb lesz mint a gyári -ami egyébként a nagy átlagot tekintve nem is olyan rossz - ez biztos. Ha erősítőt nem akarsz, akkor szigeteld le az ajtókat az sokat hoz majd hangzásban. Amúgy is egy nulla a szigetelése.. már a gyári cuccot felhangosítva is rezonál az egész kárpit.

(#62772) Gábor984


Gábor984
tag

Sziasztok!

JVC KD-R 981bt fejről van valakinek tapasztalata?

(#62773) cibus


cibus
aktív tag

Hali!

ez az Alpine esetleg milyen ennyiért?

(#62774) Chris82 válasza Gábor984 (#62772) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem egyenlőre annyi a tapasztalat, hogy néha nehezen olvassa be a Pendrive-ot. Ha megy, akkor már nincs gond. Hangminőség nekem bejön, sok beállítási lehetőség.

(#62775) Gábor984 válasza Chris82 (#62774) üzenetére


Gábor984
tag

Köszönöm, örülök, hogy végeredményben meg vagy elégedve vele.

(#62776) Gábor984 válasza cibus (#62773) üzenetére


Gábor984
tag

Személyes tapasztalatom nincs vele, de nem sok jót hallottam róla. Nekem MRV-F300 van és nagyon lebeszéltek az F-1200-ról anno. Mondom, nem ismerem a negatív kritikát egy szaki mondta. Üdv!

(#62777) ferrike válasza dethroner (#62760) üzenetére


ferrike
csendes tag

3 ève van az autómban ilyen "kacat"..Bár minden nagy nevűnek gondolt elektronikai termèk lenne ennyire kacat. A 3 hete lehalt Sony telefonommal az èlen. Android 4.4 , waze, ecuscan, poweramp lejátszó, tolatókamera stb. FM vètel tényleg nem a legjobb, de a hangja nem rosszabb mint a gyári volt, cserèbe rengeteg szolgáltatást nyújt normális nagy, jól látható kijelzőn. A beèpített erősítő helyett külső erősítővel hallgatva, komponens első szettel, ládával az èn fülemnek ès igènyszintemnek abszolút jó! Èletèben nem fagyott le sohasem.Ès tènyleg "plug&play" volt, nem hogy reszelni nem kellett, összedugtad ès gyári megjelenèst hoz.Kezeli Canen a multikormányt is termèszetesen.Ezzel nem azt akartam mondani, hogy ez hú mekkora csillagvirág, de ez az anblokk kínai kacatozás, kicsit már kezd karcos lenni. Termèszetesen igazi high end vadász biztos nem kezd ezzel, de azèrt jócskán van a mèrleg másik serpenyőjèben is èrtèkelhető èrv az általános szarozáson kívül.

(#62778) tboy93 válasza cibus (#62773) üzenetére


tboy93
nagyúr

Inkabb a regebbi tipusok fele nezelodj, 35xx szeria.

(#62779) Lite válasza pengusz77 (#62762) üzenetére


Lite
őstag

Gratula! :C

(#62780) dethroner válasza ferrike (#62777) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi :R
Van még esetleg valaki, akinek pozitív tapasztalata van a kínai androidos ketyerékkel?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#62781) bajnokpityu válasza ferrike (#62777) üzenetére


bajnokpityu
félisten

milyen autóba raktad?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62782) #28001792 válasza dethroner (#62780) üzenetére


#28001792
törölt tag

Rengeteg embernek.. csak ők vagy nem a zenei részét keresik,vagy csak nem hallottak jobbat :) Ha fontos a hangja,el kell felejteni.. ha nem,akkor meg kell venni..

(#62783) vilmaboy válasza RAiN91 (#62719) üzenetére


vilmaboy
őstag

Őszintén csodálkoznék én is ha ott nem jönne be semmi adó. Viszont szerintem az antenna lesz a ludas. Ha egy rossz jelet erősítesz, az nem biztos hogy jó lesz. Lehet hogy inkább egy értelmes antenna kellene. Nem gondolom hogy a rádió tunere ilyen gyenge lenne. Max hibás...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#62784) pengusz77 válasza Chris82 (#62774) üzenetére


pengusz77
senior tag

Firmware-t frissítettél? Nálam fél percről 5sec-re csökkent a beolvasásával. Kdx330bt

(#62785) ferrike válasza bajnokpityu (#62781) üzenetére


ferrike
csendes tag

Fiat Bravo 2008-as Tjet

(#62786) pengusz77


pengusz77
senior tag

Remélem jövőre többen látogattok el a versenyekre, illetve többen neveztek. Nagyon jó a társaság, segítenek, amiben tudnak, és nem mellesleg nagyon sok jó autóhifit lehet meghallgatni. Lesz megint "rendes" weboldal, majd belinkelem, illetve jövőre mindig írok, ha lesz verseny (az első biztosan AMTS-en lesz)
Érdemes még Az autóhifi SQ csoportot is követni (aki még nem tette meg)
[link]

(#62787) bajnokpityu válasza pengusz77 (#62786) üzenetére


bajnokpityu
félisten

meghivásos csoport

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62788) pengusz77 válasza bajnokpityu (#62787) üzenetére


pengusz77
senior tag

Rendben, akkor írj privátot

(#62789) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

30k körül szeretnék venni 16cm-es hangszórót. Mi az ajánlott vétel ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#62790) tboy93 válasza (jan) (#62789) üzenetére


tboy93
nagyúr

Használt játszik? Milyen stílusú zenére? Miről hajtanád? Milyen komponenseid vannak már?

(#62791) (jan) válasza tboy93 (#62790) üzenetére


(jan)
őstag

Fejegységről lenne hajtva, nincs mellette más csak a peremvesztett gyárit akarom cserélni.

Focal R-165S2

Hertz DSK 170.3

Melyiket lenne érdemesebb megvásárolni?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#62792) tboy93 válasza (jan) (#62791) üzenetére


tboy93
nagyúr

Inkább ezt. Könnyen hajtható és fejegységről hajtva ennél jobbat nincs értelme venni.

(#62793) (jan) válasza tboy93 (#62792) üzenetére


(jan)
őstag

Köszi a tippet!

A hertz-el amúgy mi a baj ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#62794) BBéci válasza (jan) (#62793) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem semmi baj vele, nyugodtan megveheted azt is, ha Neked jobban tetszik. A Focal érzékenysége alacsonyabb, azért nem ajánlott fejegységről hajtásra.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62795) kacsa7 válasza (jan) (#62793) üzenetére


kacsa7
őstag

Visítós a magasa.

(#62796) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

jött a házhoz egy rx 44 és egy µ-Dimension Jr.4-300 erősítő az audison sett, meg egy 30as u Dimension Element 30as zárt sub mellé. Az RX44 teljesítménye a duplája a Juniornak, ámde nekem elég lenne aktivban hajtani az u dimension is. Nézegetem a belét a két erősítőnek, olyan óriási nagy difit nem találtam a felhasznált alkatrészekben, az alapján mindkettő tudna jól is, és csapnivalóan is szólni.

Tehát úgy járok jobban, ha a RX hajtja a subot, a Junior meg a a szettet? Ha nem muszáj, akkor nem próbálnám ki mindkét verziót, ha könnyen eldönthető a kérdés.

Ear:Szted a JVC 981el boldog lennék? Külsőre nagyon nem tetszik, ritka trének gondolom az egychipes megoldást, de többen dicsérik. dedikált dac chip nem divat?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62797) Champ1on válasza Champ1on (#62621) üzenetére


Champ1on
tag

Sziasztok! Egyik gondom megoldódott. A mélyláda megvan, egy SAL XB-8 subcső [link].
A kérdés hogy milyen erősítőt és jelszint átalakítót vegyek hozzá. (gyári fejegységem van)
Köszi.

(#62798) Ear001 válasza bajnokpityu (#62796) üzenetére


Ear001
addikt

Azt a JVC-t nem ismerem sajna, viszont szerintem a két erősítő eléggé másképp tud szólni, szerintem nem úszod meg a próbát.

(#62799) bajnokpityu válasza Ear001 (#62798) üzenetére


bajnokpityu
félisten

elméletileg melyik milyen karakter?
az rx44re lágyat mondtak eddig (ami meg nemigen jó subra)

másik kérdésem meg a külön dac chip tényleg kiment a divatból?

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#62800) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Udv. Szuksegem volna 4db 1 utas 13cm atmeroju es 55mm mely kozep hangszora renault laguna 1 es combiba a gyari helyett. Mi ajalnott? Kozepkat alja. Ar mind1.

Koszonom!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.