Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4850 / 4870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#940) lipi67 válasza twine (#882) üzenetére


lipi67
veterán

"Soha az életben nem használtam "belenyúlt" oprendszert...Lehet ez az én allergiám,és gyógyszert kellene rá szednem, de rosszul voltam/vagyok még a látványától is az efféle oprendszereknek..." - Ha ilyen plútókról, torrentes nlite vackokról beszélsz akkor ok, de ez más..nagyon.

"Az hogy a "Fenyő",,,vagy más nagyeszű nyúlt bele,,,nállam részletkérdés...(és ezt most nem sértésnek,vagy személyeskedésnek szántam)" -Én spec Lipták vok, nem Fenyő, személyeskedésről igy szó sem lehet ;) :R

"Ha segitségül hivnak hogy ez, vagy az nem működik a gépen, vagy "segits má' me' megin' nem megy ez a szar",,,,és meglátom hogy efféle lof@sz van a gépen,,,néha még valami megmagyarázhatatlan émelygés is elkap " - S lyenkor jön a bolt, veszel nekik oprendszert, mert ez a jó. (sp2 szóba se jöhet? , az már belenyúlás.) Legyen csak olyan szar ahogy kijött.Szarba lehetsz egy cad proginál ha kiderül, hogy nem eredeti..

"De kell a népnek az "XY" verzió,,,,mint ahogyan a "Maónika show" is...." - Hát ha igényről szólna..Kva süket lenne a rádió is, vagy összemosnák az solarist és az Archívumot, stb...
Győzike, Lagzi Lajos és társai éheznének, Pákó meg egy fa tetején, rácson belül várná a banánt, nem pénze, gazdája lenne..

"Meg a tuning,,pedig az első alaplapját veszi mr. vér......." - Te! Hol kapni q9300-ast ami alap 3,4GHz-en megy, ramot ami 1105-ön, mint nálad? (igaz..tuning szóba se jöhet, 7es szorzóval az inkább fanatizmus) -Tudom, olvastam, a kulcsszó az első volt, de ha esetleg megkeresne "első" és elmagyaráznád neki, talán pár hónap múlva már "második" lenne:)

"Majd el felejtettem,,,a "mozis Divx" majdnem kimaradt " -Hát ja! Pedig az elmúlt évek termését nézve még az is dicsőség a mai filmeknek.. . Viszont..Gondolom ha nem divx, akkor nem szar számítógépen nézed, holmi ratyi alaplapi vagy SB hangkártyával spékelve, s még a gatyamadzag is Van den Hul, s nem szaros 1500Ft/méter kategória.

S nem utolsó sorban: Nem holmi magamfajta hülyékkel beszélgetsz.

:R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4850 / 4870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.