Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4850 / 4870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) lsc válasza lsc (#899) üzenetére


lsc
nagyúr

Kimaradt az előbb, itt pl 500/750-ről tudnak .

Az élet kegyetlen .

(#902) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Gondolkozok egy hamarosan eljött CrossFire Párosításomon....
Szerintetek egy Intel Core2Duo e8400 nél azért még észre lehetne venni hogy 2 kari van benne? ! (3.8 - 4.0 Ghz járatom most a nagy melegben, csak 3.8 Ghz :) ne hogy *megfőljön*
egy ATI HD 4870 512M GDDr5 van a gépemben végül is akkor tök mind1 milyen párját veszek neki nem? 4870 1G? a CrossFireX támogatás miatt nem lényeg gondolom... viszont még azon agyalok hogy a lapom nem CrossFireX támogatottságú. Csak CrossFire. Vagyis akkor nekem muszáj a szín ugyan azt a kártyát megvásárolnom?!
Vagy csak azért CrossFire Ready a lapom (2x16 Pci-e 2.0) (Asus Rampage Formula x48)
mert csak 2 pci-e csati van rajta? :U :U

(#903) Djuree válasza Dj Dekko! (#902) üzenetére


Djuree
félisten

a Rampage Formula-nak illene támogatnia a crossfirex-et. ha alapból nem is, bios frissítéssel igen. de kérdezd meg a lap fórumába, ott megmondják a tutit ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#904) virkir válasza ManFer85 (#895) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz nem.
Ezek a kártyák nem tudnak 3-at egyszerre kezelni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#905) lsc válasza Dj Dekko! (#902) üzenetére


lsc
nagyúr

Crossfire.

Az élet kegyetlen .

(#906) ManFer85 válasza virkir (#904) üzenetére


ManFer85
csendes tag

Köszi a gyors választ. Tudnál esetleg javasolni, hogy mi lenne a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás? Azzal meg tudnám pl oldani ha vennék egy másik olcsó pci-os atit és arra tenném a 3. monitort?

(#907) Dj Dekko! válasza lsc (#905) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Ha ezt jól szűrtem le akkor csak az amd chipszettje tudja a CrossFireX et.. :U :U

(#908) lsc válasza Dj Dekko! (#907) üzenetére


lsc
nagyúr

maga a Crossfire név később "ATI CrossFire X" lett.

Az élet kegyetlen .

(#909) D1Rect válasza Dj Dekko! (#907) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, vegyél még egy ugyanolyan karit mint a tied, és csak picit leszel alatta a 4870X2-nek. Ugye az X2-k 2x [1Gb-os 4870 egy nyákon]. Remélem érthetően írtam. :B
Vagy eladod a jelenlegit és veszel egy X2-t.
Mod: vagy eladod a jelenlegit, és veszel 2 db 1Gb-osat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#910) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

lenyomhatnának már egy olyan Cf-et miben nem kell egyeznie a GPU-nak. vagy hasonló széria is elég lenne :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#911) Dj Dekko! válasza D1Rect (#909) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Akkor brutális teljesítményre nincs szükségem csak hát a GTA IV hez nem árt hozzá dobni még egy karit... és elég olcsón dobálják őket így 2 Darab Szépen meghúzottal megelégedek ;] 800 / 4000 2x512M GDDR5 Csak elég lesz!
Megjegyezném 1280x1024 felbontásban használom csak a gépet ;] :P

(#912) lsc válasza FoBCRaistlin (#910) üzenetére


lsc
nagyúr

Létezik olyan is Ati Hybrid Graphics, csak az nem annyira a teljesítményről szól .

Az élet kegyetlen .

(#913) BlackV válasza bozont (#836) üzenetére


BlackV
senior tag

Nem vágom nem vágom.. Asszem megszerelted a videókártyámat. Levettem a ramokat 800ra és 1,8 voltra. Szőröskocka vigyorogva ment 10 percig. (Előtte max 1,5 percig ment aztán VPU.)
Remek. De voltam annyira maximalista, hogy nem értem be egy alulfeszelt ram kompromisszummal, mondom visszarakom 1066-ra 2,14 feszre, hátha esetleg helyrekattant valami és most már menni fog a VGA stabilan. Hátha.. És igen. 1 órát ment a szőröskocka hiba és VPU nélkül. Ja és még a hőfok is kellemesedett.

Még azért nem merem elkiabálni, de asszem most megkíméltél egy iponos garanciális ügyintéző kiscsajt egy leordítástól.
Köszöni!

(#914) FoBCRaistlin válasza lsc (#912) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

igazán kíváncsi lennék még a hátterére. mármint, hogy nem tudják vagy nagyon nem akarják megoldani ezt a (köss össze barátom bármilyen hasonló szériás ati kártyát, oszt had segítsék már ki egymást.) dolgot. :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#915) lsc válasza FoBCRaistlin (#914) üzenetére


lsc
nagyúr

Abban már nem tudok segíteni, de mint a gyakorlat mutatja kis kártyánál nem feltétel az egyező gpu . A nagyoknál nem tudom miért nem lehet ilyet .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#916) D1Rect válasza Dj Dekko! (#911) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha GTA4 kell akkor vegyél inkább 1 db 1 Gb-os 4870-et. De ha jól tudom, nagyon CPU erőre támaszkodik a GTA4.
Vagy rögtön vehetsz 2Gb-osat is. ;]

(#917) virkir válasza ManFer85 (#906) üzenetére


virkir
veterán

Az elméletileg működhet, legalábbis régebben így oldották meg.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#918) ollie válasza Dj Dekko! (#911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1x512MB, ugyanis a 2 kártya nem képes egymás memóriáját kezelni.

***

(#919) FoBCRaistlin válasza lsc (#915) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ok, úgyis csak elmélkedtem róla. :B
azért thx

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#920) ManFer85 válasza ollie (#918) üzenetére


ManFer85
csendes tag

igen ezt én is olvastam, ha jól értem ott nem működik a monitor kiterjesztés csak a klónozás, viszont nvidiásnál ment rendesen. lehet bepróbálkozok egy 8ezres karvial és lesz ami lesz. Köszi a segítséget még1x!

(#921) #57919488


#57919488
törölt tag

Hali.
VGA vásárlás előtt állok és a kérdésem az lenne, hogy 1440-es felbontás mellé most 30E ft-ig mi az ajánlott vétel?
Én ezekre gondoltam:
[link]
[link]
Előre is köszi a helpet:)

(#922) MarioAna válasza #57919488 (#921) üzenetére


MarioAna
senior tag

Mind a kettő nagyon jó vétel ebben az árkategóriában, de 1440*900-ra elég lehet egy HD4830 is pl: Sapphire HD4830 512MB, de végülis az sose baj, ha van egy kis tartalék :) . Milyen proci lesz mellé?

[ Szerkesztve ]

(#923) madgie válasza Dj Dekko! (#892) üzenetére


madgie
titán

Mind a két Crysis megy Win7 RC alatt... mondjuk a 7229 nem a "hivatalos" RC.

(#924) Dj Dekko! válasza ollie (#918) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Valamit biztos számít... Majd kíváncsi leszek rá... maga ha nem a memória méret is, de legalább a pufferólása gyorsabb lesz *Vramból...egyszóval csak gyorsulhat valamit... :U

(#923) madgie .: Nálam a bin64x exét nem lehetett elindítani, töltött fekete kép és semmi ... (persze x64 oprendszerrel teszteltem Win7 x64 RTM 7229 ) :U

[ Szerkesztve ]

(#925) #57919488 válasza MarioAna (#922) üzenetére


#57919488
törölt tag

C2D E6320 1.86 Most még a gagyi táp(vmi Mode-com 500W) miatt csak 2,5Ghz-ig húztam de abból 1 Gigabyte Superb 460W-t néztem ki.
Néztem én is a 4830-at de ilyen árak melett nem hiszem érdemes lenne kihagyni, jó ilyen alapon vehetne az ember 4870-et de ahhoz már nagyon fejlesztéseket kéne csinálnom anyagilag a gépen.
4730-at és 4770-et néztem de nem igazán érik meg mert drágábakk és csak megközelíteni tudják ezeket a tesztek alapján, de a teszt 1 dolog és én jobban szeretem ha tapasztalatból mondja valaki, hogy mi a jó.
Nvidia-t nem látom értelmét venni ár/érték arányban nagyon nem tetszenek, de még soha nem volt ATI-m.

(#926) MarioAna válasza #57919488 (#925) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nekem egy E7300 van alapon (2.66GHz) és 1280*960-ban játszok, szóval egy ~2.5re húzott E6320 is megfelel majd neki :) . Nekem volt E2180-am 3GHz-en szétfeszelve ugyanezzel a VGA-val és még azzal is bőven játszható volt minden. (E2180-al toltam ki Crysist még anno ;] ).
HD4770 lenne még egy jó vétel, de a mostani árakon jobban megéri a 4850/30 még.
A táp meg mindenképp csere, az a Gigabyte nem rossz, vagy esetleg még FSP abban az árkategóriában.

(#927) Dj Dekko! válasza MarioAna (#926) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Gigabyte tápot nem vennék... :U :U egyik boltban is leakartak róla beszélni gondolom nem véletlenül --- bár kitudja... lehet csak azért hogy rám sózzon egy drágábbat ;] :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#928) 8nemesis8 válasza Dj Dekko! (#927) üzenetére


8nemesis8
veterán

Gondolom Giga 460 SuperBről volt szó, ami ugye FSP bele, tehát ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#929) #57919488


#57919488
törölt tag

Ahogy én olvasgattam FSP belsővel van ellátva, Corsair-t nézegettem csak kicsivel drágábakk már és ehhez a kari+procihoz elég lenne sztem.

(#930) vzsryl válasza #57919488 (#929) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Bőven, vedd meg nyugodtan. Épp most dicsérte meg valaki a tápos topicban. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#931) Dj Dekko! válasza #57919488 (#929) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Nekem a Corsair TX750W tápot a 9800 GX2 Sli miatt kellett, azóta megvagyok vele elégedve és hát *iponból 720 hónap papír garit kaptam rá.. :U :U

(#932) 8nemesis8 válasza Dj Dekko! (#931) üzenetére


8nemesis8
veterán

720 :Y
Akkor egy darabig be tudod cserélni ha baja lesz ;]
Nem kicsi elírás. :W

[ Szerkesztve ]

(#933) Dj Dekko! válasza 8nemesis8 (#932) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

;] állítólag nem elírás... rákérdeztem... erre az 1 termékre ahogy ők kapták :D 720 Hónap garancia volt kiírva neten is... iponnál a Táp adatainál... mondom biztos vicc...
és ahogy rá kérdeztem... mondták igen... 720 hónapig válalja a bolt a garanciázást... NEM A GYÁRTÓ! a bolt ;] ;]
aztán nézem a gari levelet is mindent... 720 Hónap... de a következőre már neten is 5 év volt írva... úgy hogy annyit mondtak szerencsém van :U Bár remélem nem kell vinnem gariztatni egy darabig :P Viszont eladásnál meg jó pofa lehet... figyu ezen 60 év Papir gari van :D unokáid vihetik majd gariztatni :D

(#934) 8nemesis8 válasza Dj Dekko! (#933) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szép ezt a mákot.:D

Tudom nem ez a topicja, de ez jobban pörög.
4830 1GBos változatában mennyi 800SP-os kártya van?
Mert tudom, hogy mostanság sok a 4830 Sapphire, ami 800-as.

(#935) vzsryl válasza Dj Dekko! (#931) üzenetére


vzsryl
nagyúr

TX750 SLI-hez? Minek? Egy 520HX is simán megbírkózik vele egy húzott Core i7-es mellett...
És az a 720 bizony elírás, mivel 72 hónap akar az lenni. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#936) bozont válasza BlackV (#913) üzenetére


bozont
veterán

Nekem viszont nem segített, pedig a proci feszültségből is visszavettem. :( Bár most amúgy szar az alaplapom. :U

(#937) kriszbon válasza 8nemesis8 (#934) üzenetére


kriszbon
őstag

Az a mostanság már mintha elmúlt volna, mert az utóbbi 1-1.5 hétben nem olvastam, hogy valaki azt kapott, akik előtte vettek sokan azt kaptak(pl. én is)azok is 512-esek voltak.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#938) lipi67 válasza ollie (#879) üzenetére


lipi67
veterán

Én értelek és megértelek, nem is ez volt a"vita". Ez ok. Csak nem hiszem, hogy eredeti szoftverekre költene valaki (is) aki pl az apróban 500Ft-on szőrözik.(erre értettem).

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#939) 8nemesis8 válasza kriszbon (#937) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen én is ezt olvastam. Akkor lehet ,hogy most 640esek vannak soron.Vagy mindenki 4850et vesz inkább:)

Ha valaki vásárolt mostanság 4830at és 800SPje lett, akkor sikítson és írjon már nekem. :DDD

(#940) lipi67 válasza twine (#882) üzenetére


lipi67
veterán

"Soha az életben nem használtam "belenyúlt" oprendszert...Lehet ez az én allergiám,és gyógyszert kellene rá szednem, de rosszul voltam/vagyok még a látványától is az efféle oprendszereknek..." - Ha ilyen plútókról, torrentes nlite vackokról beszélsz akkor ok, de ez más..nagyon.

"Az hogy a "Fenyő",,,vagy más nagyeszű nyúlt bele,,,nállam részletkérdés...(és ezt most nem sértésnek,vagy személyeskedésnek szántam)" -Én spec Lipták vok, nem Fenyő, személyeskedésről igy szó sem lehet ;) :R

"Ha segitségül hivnak hogy ez, vagy az nem működik a gépen, vagy "segits má' me' megin' nem megy ez a szar",,,,és meglátom hogy efféle lof@sz van a gépen,,,néha még valami megmagyarázhatatlan émelygés is elkap " - S lyenkor jön a bolt, veszel nekik oprendszert, mert ez a jó. (sp2 szóba se jöhet? , az már belenyúlás.) Legyen csak olyan szar ahogy kijött.Szarba lehetsz egy cad proginál ha kiderül, hogy nem eredeti..

"De kell a népnek az "XY" verzió,,,,mint ahogyan a "Maónika show" is...." - Hát ha igényről szólna..Kva süket lenne a rádió is, vagy összemosnák az solarist és az Archívumot, stb...
Győzike, Lagzi Lajos és társai éheznének, Pákó meg egy fa tetején, rácson belül várná a banánt, nem pénze, gazdája lenne..

"Meg a tuning,,pedig az első alaplapját veszi mr. vér......." - Te! Hol kapni q9300-ast ami alap 3,4GHz-en megy, ramot ami 1105-ön, mint nálad? (igaz..tuning szóba se jöhet, 7es szorzóval az inkább fanatizmus) -Tudom, olvastam, a kulcsszó az első volt, de ha esetleg megkeresne "első" és elmagyaráznád neki, talán pár hónap múlva már "második" lenne:)

"Majd el felejtettem,,,a "mozis Divx" majdnem kimaradt " -Hát ja! Pedig az elmúlt évek termését nézve még az is dicsőség a mai filmeknek.. . Viszont..Gondolom ha nem divx, akkor nem szar számítógépen nézed, holmi ratyi alaplapi vagy SB hangkártyával spékelve, s még a gatyamadzag is Van den Hul, s nem szaros 1500Ft/méter kategória.

S nem utolsó sorban: Nem holmi magamfajta hülyékkel beszélgetsz.

:R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#941) lipi67 válasza twine (#882) üzenetére


lipi67
veterán

Kben..bocs, belőlem is csak kifakadt. :K :R Én se személyeskedésnek számtam, s értettem a célzásokat, de..
Alapvetően nem az oprendszerekkel (nem csak) van a baj, hanem "Pistikével" aki (lehet"vér Pistike"is) kezdi felpakolgatni a cumót rá, ilyen meg olyan codec stb..Felpakol minden fost, majd ne adj isten tuningra vetemedik(ez se lenne baj), csak kvra lusta, b@szik elővenni a leírást, tapogatózik, türelmetlen és feltünik egy topikban és kérdez-kérdez..persze meg se várja a választ, nyomja tovább...Na neki tök mind1, hogy milyen oprendszert használ, elintézi legyen az bármi.
Az igénytelenség (erre hegyezted ki) meg nem 1enlő a pénztelenséggel. Senki se (még én se) buzdított arra senkit, hogy 4gigás Xp-t használjon, hallgasson sz@rt, nézzen 4 pixelből álló,mozis haggal megszólaló szemetet. Hidd el, ez se az én világom. Azt mondtam csupán, ha 1x feltennél egy "olyan"Xp-t, lehet a procid 1,246-on tudná amit most, s ebben semmi rosszindulat nem volt. ;) :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#942) ManFer85


ManFer85
csendes tag

Találtam egy leírást, ahol egyértelműen le van írva, ha crossfire van, akkor 4 monitor is van, lehet ez egy értelmű, nekem nem volt az. Kérdésem az lenne hogy cf-be lehet e kötni 2 különböző kártyát vagy csak ugyanolyan fajtát. Jelenleg MSI 4870 MD1G-m van, ami most kb 40 körül mozog. De nem szívesen adnék ki 40et érte mivel játékoknál egyáltalán nem fogom kihasználni, magyarul a leges-legolcsóbb megoldás érdekelne ami passzol ehhez a kártyához. Szívesen vennék kártyaajánlásokat azoktól akik képben vannak ebben a crossfire témában, mert nekem ez az egész nagyon homály.

(#943) Johnyy


Johnyy
tag

Sziasztok,
Tegnap lettem az adatlapomon látható gáp tulajdonosa.
Ezek a problémák léptek fel:
Xp sp3-at telepítettem, aztán az alaplap CD-jéről mindent, és az eszközkezelőben volt 3 kérdőjeles hanggal kapcsolatos cucc is, ebből kettőt eltüntettem, de a 3-at nem tudom telepíteni, (Hangeszköz a High Definition Audio buszon),

aztán sajnos a net se jó :)) azon a gépen (most egy másikról írok), valószínűleg a Router miatt, ami nem tudja kezelni szerintem az alaplapon lévő hálókártyát.

A videókártya is érdekes módon viselkedik: everestben néztem, egyszer leveszi az órajeleket, aztán a következő másodpercben meg 50%-al tuningolja, az alaphoz képest, és így ugrál állandóan :W

Jah és van egy TV- kártyám is, és a változatosság kedvévért az se müködik jól, amikor bekapcsolom akkor le mute-olja a hangot, és a kép se valami jó rajta. Az előző gépben tökéletesen müködött.

Kérdéseim:
1, hogy tudom ezt a Hangeszköz a High Definition Audio buszon telepíteni, (minden idításnál jön hogy új hardver, de nem találja sehol, még a CD-n sem :W )
2, Router: Edimax BR 6204WG, ezen esetleg be tudom állítani, hogy jól kezelje a Gigabites hálókártyát? vagy az alaplapon be tudom állítani hogy a Router jó legyen?
3, videókártya szerintem ez se jól viselkedik, mit csináljak vele?

Segítsen aki tud.

[ Szerkesztve ]

(#944) jagada válasza Johnyy (#943) üzenetére


jagada
őstag

Biztos hogy jó tocsikban tetted fel a kérdésed????????????????????? :F :F :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#945) racis


racis
tag

Mi a vélemény, tapasztalat ezzel a kártyával: [link]
A fogyasztása milyen egy 4830-hoz képest?
Milyen a hűtése?

[ Szerkesztve ]

(#946) Johnyy válasza jagada (#944) üzenetére


Johnyy
tag

Nem biztos, de nem tudom hogy hol kellett volna, ezért tettem fel itt.
+ A videókártya miatt félek a legjobban, azt el is felejtettem, hogy már egyszer lefagyott a gép játék telepítés közben.
Egyszer meg tiszta kék lett a monitor és úgy bugott mitha fel akarna robanni. :W

(#947) lsc válasza ManFer85 (#942) üzenetére


lsc
nagyúr

Elméletileg a 4830-al is menne együtt a kártyád, a sapphire 22 körül kapható .

Az élet kegyetlen .

(#948) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nagy dillemmába vagyok.
Nem vagyok nagy játékos sőt, suli mellett nincs időm játszani csak nagyon ritkán egy kis kikapcsolódásra kellene a VGA.
Azonban ez mellé van egy FullHD monitorom, ami ugye igényel erős kis VGA-t.
4830 800SP-n vagy 4850 1GBon gondolkozom, tudom, hogy 4870et kellene vennem, ami most ugye nem is vészes az ára 40alatt már kapni,de vennem kell komplett gépet, íyg nem tudom megengedni magamnak.
Szerintetek azért használható lenne 4850 1GB vagy 4830 1GB is nem?

(#949) ollie válasza Johnyy (#943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A high definiton audio a vga-ra integrált hangkártya. Letöltheted a driverét az ATI-tól, de felesleges, hacsak nem HDMI-n keresztűl kötöd monitorra/tv-re a vga-t.
A többi hiba: hát a franctudja, bármi lehet. Ha nem teljesen szűz XP-t tettél fel a vga betolása után, akkor javaslok egy oprendszer újrahúzást nulláról.
A tápod elég jónak tűnik a konfigodhoz, bár azt megjegyezném, hogy a mostani ASUS lapom előtt Gigabyte volt nekem is, és folyamatosan problémám volt az ATI + Giga kombóval, történtek kb. hetente rendszeres fagyások, és csak akkor szűnt meg, mikor lecseréltem a lapot ASUS-ra (bár akkor még HD3870-em volt).

***

(#950) ollie válasza 8nemesis8 (#948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehhez a felbontáshoz mindenképpen 1 gigás karit vegyél, és minél erősebb legyen (tehát minimum 4850-et ajánlok). De szerintem sok új játékhoz már a 4850 is kevés full hd-ben.
És ne CF-ben gondolkodj, mert 2x512MB nem ugyanaz, mint az 1x1GB (előbbi eset olyan, mintha csak 1x512MB lenne).

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4850 / 4870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.