Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#293) reasonfan039


reasonfan039
csendes tag

Sziasztok,

köszi a válaszokat - ha jól értem, ''a buherálás kezdi látni az alagút végét''? szép magyarul... :)
Azért (mivel hülye vagyok) :), összefoglalnám, mire szeretném használni:
-WIFI-vel két laptop csatlakozna
-LAN-on 2 asztali gép csatlakozna
-mindegyik használna http-t, ftp-t, skype-ot, az egyik asztali BT-t, DC++t is
-a skype-nak (alkalmazás alapon), illetve az egyik laptopnak (MAC alapján) sávszélesség prioritást szeretnék adni (hogy a bt-t ne kelljen lekorlátozni, hanem hadd menjen, ha tud), ha a laptop feljelentkezik, kapjon mondjuk 100k el, 20 fel, garantáltan, ez a laptop VPN-t is használna.
-USB2-es külső vinyó a routeren, a felhasználók hálózati mappaként (különböző jogosultságokkal) látnák
-a vinyón lévő, az előző megosztással nem feltétlenül azonos anyagokat ''ftp-n'' kívülről is, különböző jogosultságú felhasználók láthatják
-valamilyen, az utorrenthez hasonló képességekkel (egyszerre hány torrent, torrentenként és globálisan hány szál, prioritás, torrenten belüli file-onkénti kiválasztás, letiltás, stb.) rendelkező torrent kliens letöltene a vinyóra és seedelne vissza
-hálózati nyomtatóként működne a rákötött nyomtató
-később jó lenne az USB kamerás történet is, távolról, jogosultság alapján megnézhető lenne

Ha jól értem, a nagyja már most megy, igazából csak a kamerás rész a kérdés? (természetesen, ha megoldódik a pl. azuerus kliens telepítése. A ctorrent-et nem ismerem, parancssoros? Az még nem annyira nagy baj, ha állíthatok az egyes torrentekben kb. olyasmit, mint amit feljebb leírtam)

Előrei is köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.