Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) KaitouP válasza somogyib (#11149) üzenetére


KaitouP
veterán

gyuri81 én nem akarlak rávenni semmire, ez a nyúl hatalmas forma. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11152) somogyib válasza Dr. 444Hertz (#11150) üzenetére


somogyib
őstag

Hú! Ezt a mesét te jobban ismered, én a hangyára nem is emlékeztem. :D

(#11153) gyuri81 válasza KaitouP (#11151) üzenetére


gyuri81
veterán

Amúgy nem rossz...kisvakond csak fülekkel :DDD

(#11154) Dr. 444Hertz válasza somogyib (#11152) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gyakori mellékszereplő ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11155) Zimmi91 válasza gyuri81 (#11153) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a szét cuccozott nyúl hibátlan, én nagyon adom :DDD :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#11156) jim bcs válasza Zimmi91 (#11155) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11157) CactuS válasza somogyib (#11149) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, de annak ellenére, hogy folyamatosan cuccolt a szeme alapján, becsajozott, sőt, Berkit megelőzve élőben leadta a kisnyulak születését premier plánban. :DDD

Egyébként rengeteg mese karakter szabad még, én pl. nagyon örültem Marie-nek a Macskarisztokratákból. De ott van még Thomas O'Pamacska, vagy Napoleon és Lafayette:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11158) somogyib válasza CactuS (#11157) üzenetére


somogyib
őstag

"Berkit megelőzve élőben leadta a kisnyulak születését premier plánban" :DDD :DDD :DDD
Arra a részre én is emlékszem. :D

(#11159) Memmaao


Memmaao
addikt

#kenwood3, én nem értelek! Szerintem messze a mostani 2pac avatarod a legjobb! Miért akarsz helyette másikat? Tök jellegzetes kép róla, nagyon jól ki van dolgozva.
Én mondjuk eleve nem értem az arckép cserét. Nekem mióta megvan a bulldog, eszembe nem jutna lecserélni semmire.

My name is Bond, James... Dean.

(#11160) CactuS válasza Memmaao (#11159) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én 8 év után azért frissítettem, de nem akarnék másik avatart. Főleg, hogy most már 2 schnauzerünk van, igaz törpék:

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11161) Dr. 444Hertz válasza CactuS (#11160) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jaj hát egyem a zuzájukat

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11162) pepe091 válasza Memmaao (#11159) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pluszban az ilyenek után elég nagy százalékban szokott az lenni, hogy pár hónap után visszajönnek, hogy "nem sikerült megszokni", állítsuk vissza a régit. Én sem cserélném le a helyében.

(#11163) CactuS válasza Dr. 444Hertz (#11161) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagy kópé mindkettő. Bár a fekete ezüst csak kb. 1 hónapja került hozzánk, befogadtuk. De imádom őket, két lökött tini fiú. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11164) Dr. 444Hertz válasza CactuS (#11163) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez a kép is zseniális :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11165) Memmaao válasza CactuS (#11160) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekünk ő volt a boldog bulldogunk, sajnos már nincs köztünk.
Ribizli volt a neve. Pár hete megépítettem LEGO-ból 🖤

My name is Bond, James... Dean.

(#11166) CactuS válasza Memmaao (#11165) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pofás kis példány. :D Nem pótoltátok? Amikor jött próbahétvégére a 2. kutyus, utána néhány napra hazavitték. Üres volt nélküle a ház, biztos voltam benne, hogyha nem adják ide, akkor veszünk egy második kutyust is. Ha majd egyszer sokára elmennek, akkor tuti, hogy pótolni szeretném őket, jó dolog ha van kutya a családban. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11167) Memmaao válasza CactuS (#11166) üzenetére


Memmaao
addikt

Az az igazság, hogy most 6-4-2 éves fiúk mellett így is éppen elég izgalmas az élet. 2 éve költöztünk, még az is új élmény, hogy füves a kert. Ha nőnek még a fiúk, szerintem lesz még kutyánk.

My name is Bond, James... Dean.

(#11168) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,
Hogyan/mi módon/melyik topicban tudok télapósapkát barkácsolni/kérni az avatáromhoz, merre keresgéljek légyszi? :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11169) pepe091 válasza OPiiPO (#11168) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudsz ilyet kérni. Csak topikgazdáknak/segítőknek volt játék, ahol nyerhettek ilyet.

(#11170) OPiiPO válasza pepe091 (#11169) üzenetére


OPiiPO
addikt

Értem. Csak decemberre lehet kérni külön arcképet?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11171) DS39 válasza OPiiPO (#11170) üzenetére


DS39
nagyúr

egyéni arcképet bármikor lehet kérni, de annak téli / sapkásított verziója szerintem csak bizonyos időre szól. (pl. dec-jan.)

[ Szerkesztve ]

(#11172) OPiiPO válasza DS39 (#11171) üzenetére


OPiiPO
addikt

Rendben, köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11173) -secret- válasza DS39 (#11171) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bármikor, ha megvan az engedély hozzá. :)

(#11174) Szabi®


Szabi®
addikt

Sziasztok, kissé csalódott vagyok, mert nagyon nem így képzeltem az egyedi avatárok igénylését. Sajnos olyan szinten korlátozva van az egész, hogy bármi ami egy kicsit is "emberszerűbb" az már nem felel meg, sajnos úgy jártam, hogy már egy "vonalakból" álló, fekete fehért "portré" sem megfelelő, így aztán eléggé eltanácstalanodtam.
Ezt a képet szerettem volna, bármennyire is lebutítva, lenne esetleg valakinek ötlete hogyan tudnám elérni ? Esetleg tovább effektezni ? :F :R [kép]

(#11175) Memmaao válasza Szabi® (#11174) üzenetére


Memmaao
addikt

Jelen esetben Te ülsz fordítva a lovon :U, egyértelműen nem olvastad el a kepgyarosok kérését és még te sértődtél meg, hogy akkor maradjon a mostani képed. Ezt itt minden kepgyaros a saját szabadidejében csinálja, pusztán szívességből. Szóval legyen kicsit több benned az alázat és akkor talán jutsz is valamire!
Ez fotó és hiába keresel róla grafit rajzot, fotó marad:

Ez képregény szerű és jó:
vagy akár ez:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#11176) Szabi® válasza Memmaao (#11175) üzenetére


Szabi®
addikt

Félreértettél, nem az arcképgyárosok miatt írtam, hogy akkor hagyom a "gyárit", hanem az első amit szerettem volna avatár, amire odajutottam hogy lehet, addigra az már nem engedélyezett, mert szigorúbbak a feltételek. (John Kennedy-t szerettem volna, ezért írtam, hogy akkor hagyom, mert sok ötletem nem volt ezen kívűl)

[ Szerkesztve ]

(#11177) CactuS válasza Szabi® (#11174) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bocs, de elolvastad, amit segítő szándékkal linkelt neked pepe? WyII anno elég sokat dolgozott azon, hogy könnyen emészthető legyen, hogy miért nem jók ezek a cartoonizer effektek és társaik. Ezek lehet jól mutatnak egy YT borító képen vagy instán, de 64 pixelen katasztrófa a végeredmény. Olvasd el, kérlek: [link]

TLDR: valami ilyesmi a rajzos forrás: [link] , [link] , esetleg: [link] . Bár a karikatúra mindig necces 64 pixelen.

Ami a kötöttséget illeti: az évek során sokat finomodott az arcképek szabályozása, pont ezért már kezd egységes képet ölteni a dolog, csak a régi képek lassan kopnak ki. De a szabályok nem sokat változtak az elmúlt 3-4 évben, szóval olyan nagy meglepetés nem érhetett, fotóból szerintem már vagy 10 éve nem készülnek avatarok. És egy részletes kézi rajz is annak számít.ebben az esetben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11178) Memmaao válasza CactuS (#11177) üzenetére


Memmaao
addikt

ezek is vallahatoak szerintem.

My name is Bond, James... Dean.

(#11179) Szabi® válasza CactuS (#11177) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszönöm a segítségeket :R Ez esetleg működne ? Ő is egy kedvenc színészem.

[ Szerkesztve ]

(#11180) vond válasza Szabi® (#11174) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És ha ezt kiszíneznénk? Látom, CactuS is linkelte már. Szerintem ez lenne a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#11181) Szabi® válasza vond (#11180) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszönöm,de ez sajnos annyira nem jön be. És ez esetleg ? [kép]

(#11182) vond válasza Szabi® (#11181) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sok munkával ebből és ebből is ki lehet valamit hozni, de nem ideálisak.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#11183) Szabi® válasza vond (#11182) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem ez vagy a másik sokkal egyszerűbben megrajzolva jó lenne.

(#11184) Dr. 444Hertz válasza Szabi® (#11183) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez nekem szerintem teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11185) Szabi® válasza Dr. 444Hertz (#11184) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor [ez] lehetne ? Nagyon megköszönném, ha vállalnád :R

(#11186) kenwood3 válasza Memmaao (#11159) üzenetére


kenwood3
őstag

...hát mondasz valamit, lehet le teszek róla most is . Nem igazán találok olyat, ami tetszene róla

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#11187) SOAD19 válasza Szabi® (#11183) üzenetére


SOAD19
addikt

Pár alternatíva, remélem ugyanaz a karakter:
[link] [link] [link]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11188) Szabi® válasza SOAD19 (#11187) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos nem, amit linkeltem az még Ray Stevensonról volt mintázva (amolyan karikatúra stílusban). De köszönöm, hogy próbáltál még ötletet adni. :R

[ Szerkesztve ]

(#11190) jim bcs válasza kenwood3 (#11186) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

A tiédet maximum frissíteni lehetne, egyéb opció nincs.

link link link link
[link]
link
link link

[ Módosította: pepe091 ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11191) SOAD19 válasza jim bcs (#11190) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezeket és ezekhez hasonlókat már korábban linkeltem neki, de vélhetően nem jöttek be. Pedig, tényleg van köztük jó részletes.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11192) jim bcs válasza SOAD19 (#11191) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ettől többet már én sem tudok hozzá tenni, szétkutattam a netet 40 percen át. Vagy elmegy más irányba, vagy megtartja a mostanit.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11193) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Itt lenne a legutolsó hozzászólásom:

[link]

Illetve Dr.444Hertz válasza:
Sajnos nem jó egyik sem.
A legutolsó talán, de túl egyszerű, nem mutatna jól.
Szerintem menjünk át az off topikba.
Azt tanácsolom, a kapucnit engedjük el, mert sok kapucnis alak rohangál már a fórumon.

Szóval most két dolog jöhetne szóba ami tetszene:
- Witcher de sajnos ebből már kettő is van ahogy látom..
- Valami ilyen dark, shadow assassinos kép (Kapucnival ha lehet :D)

Nem tudom, hogy ha esetleg az utolsó képet kicsit fel lehetne tuningolni, hogy valahogy kinéző legyen?

:R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11194) jim bcs válasza Csokishurka (#11193) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ne mindent mi adjunk a szátokba, ezt gondolom megérted te is, súlyos órákat is elvehet 1-1 alkalmas forrás keresése ami után jómagam is rendszeresen keresek. Első sorban ti keressetek. Mehet Witcher is, de a meglévő 2-től merőben térjen el, vagy nézz más karaktert a witcheren belül. Ugyanez igaz a másik elgondolásodra is, mindkét elképzelésből temérdek van, ha találsz olyat ami eltér merően akkor az mehet. Vagy olyan vonal amin mi is el tudunk indulni keresgélni mert szívesen segítünk keresni, azért mondhatni általában 40%-ban legalább mi is jelen vagyunk mikor megfelelő képet kell keresni, tudjuk mi a jó forráskép és találunk általában ha ti nem is, csak adjatok megfelelő támpontot a szabályoknak megfelelően.

Lovag meg ehhez hasonló vonalon ne is keresgélj mert tömeg van belőle, esélytelen. Ha valami pl. fekete-fehér azon ne aggódj ha jó a forráskép, majd a srácok kiszínezik.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11195) Dr. 444Hertz válasza Csokishurka (#11193) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Engedd el a fantáziád, hozzál ötleteket, forrásokat ;)
Ha az első kupacodban John Wick-et hoztál, akkor csak létezik olyan karakter, aki tetszik kapucni nélkül is.
Ha meg kapucnit szeretnél mindenárom, hozzál olyan képregény-/rajzfilmszerű rajzot, ahol merőben máshogy néz ki a karakter, mint amik vannak a fórumon (használd az arckép keresőt), és jól felismerhető legyen.
Meggyőzni szabad minket.
Ezért vagyunk :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11197) kenwood3 válasza SOAD19 (#11191) üzenetére


kenwood3
őstag

& jim bcs

Köszönöm a segítségeteket , de így van egyik se igazán jön be.
Valószínûleg megtartom a mostanit... :)

A másik ötlet 1 DB karaktet lenne, de ezt 3 éve se engedték, így marad Pac

Mi az az ekezet dragasag??

(#11198) Dr. 444Hertz válasza kenwood3 (#11197) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

(Nem ötleteket akarok adni, de simán vannak olyan DB karakterek, akik jól felismerhetőek és nem Goku vagy Vegita rokona.)

[kép] [kép] [kép] [kép]
Csak pár szereplő a sok közül, és nincs hozzájuk hasonló foglalt DB karakter.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11199) kenwood3 válasza Dr. 444Hertz (#11198) üzenetére


kenwood3
őstag

Pedig Vegitát akartam a DB Superből Sötét kék hajjal, de nem lehet

Mi az az ekezet dragasag??

(#11200) Dr. 444Hertz válasza kenwood3 (#11199) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt tényleg nem lehet.
Kb. annyira lenne egyedi, mint mondjuk tizedik 2pac, kék fejkendővel és kék szemmel.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.