Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) l.skywalker válasza CactuS (#11100) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor én vagyok fordítva bekötve, mert én az autók között nem látok fikarcnyi különbséget sem :D

Meg kérdés, miért áltag emberhez viszonyítva készülnek a képek, ha ez nem egy átlagos fórum ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11102) koxx válasza l.skywalker (#11101) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Engem is sokszor zavarnak a nagyon hasonlo avatarok hiaba tudom, hogy tok mas a karakter. A dbz univerzumot ismerem ugy ahogy, de a szereplok 90%-ban ugyanugy neznek ki. Amikor mar a 26. fajta ssj szupercsillagharcos songokut kertek volna akkor lett eleg belole.

(#11103) DS39 válasza l.skywalker (#11101) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem is kicsit már sok az autós avatar a fórumon, pont annyira hasonlók egymáshoz, mint a vitatott Dragon Ball vagy Star Wars karakterek. (ráadásul ott az ARC mint olyan, már eleve erőltetett)

(#11104) l.skywalker válasza DS39 (#11103) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Advanced Recon Commando-ra gondolsz? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11105) l.skywalker válasza koxx (#11102) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, inkább ez az igaz, hogy sok a hasonló karakter és akkor még nem is beszéltünk az alap avatar-okról.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11106) DS39 válasza l.skywalker (#11104) üzenetére


DS39
nagyúr

nem. hanem hogy az autóknak rajzolnak "szemet, szájat", és ettől lesz arca egy gépjárműnek. :)

tény, hogy SW katonáknak sincs látható arca, de azért feje van, ami egy avatarnál előny. :)

[ Szerkesztve ]

(#11107) gzbotii


gzbotii
veterán

Arcképgyárosoktól/Moderátoroktól kérdem: ez ügyben született már döntés?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11108) Memmaao


Memmaao
addikt

Hová tűnt Jim Bcs? A fő rajzos topik teljesen megállt?

My name is Bond, James... Dean.

(#11109) l.skywalker válasza Memmaao (#11108) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindneki elfoglalt. Van ez így. Szerintem megéri várni ezekre

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11110) CactuS válasza Memmaao (#11108) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem most félbe kellett hagynom a dolgokat, van némi gerinc problémám, most épp a nyakammal, egyébként meg felgyűlt a meló, illetve otthon szét van szedve a lakás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11111) l.skywalker válasza CactuS (#11110) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jobbulást!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11112) Memmaao válasza l.skywalker (#11109) üzenetére


Memmaao
addikt

Jaja, csak Jön teljesen eltűnt, remélem nincs semmi baja (civilben mentős)!

My name is Bond, James... Dean.

(#11113) Joccc07


Joccc07
addikt

Nagyon szépen köszönöm CactuS. Tökéletes lett. :R

És jobbulást.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11114) tixem


tixem
addikt

Ezek közül melyik lehet életképes PH arcképnek? Gondolok itt a felbontásra (elég kicsi), belefér e 4:5 arányú téglalapba egész alakban? Csak arcra gondolom nem jó, mert nincs jól elhatárolható nyak, rövidek a kezei stb
egyik alapanyag ---> [link] vagy [link]
másik kakrakter ---> [link]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11115) Dr. 444Hertz válasza tixem (#11114) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jajj.... miért pont őt.... :D

Teljesen jó az első kettő, szerintem a második szerencsésebb.
(A harmadikat nem tudom betölteni)
Hónalj környékén lehetne vágni, szerintem jól mutatna úgy.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11116) tixem válasza Dr. 444Hertz (#11115) üzenetére


tixem
addikt

Pardon, ez lenne a másik alapanyag [kép]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11117) Dr. 444Hertz válasza tixem (#11116) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Látom szereted a japán prefektúrák értelmezhetetlen kabaláit... :C
Jó a rajz, ezt is kb. középen elvágnám (egészben picit össze kellene nyomni szegénykét).

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11118) tixem válasza Dr. 444Hertz (#11117) üzenetére


tixem
addikt

Ezen talán nem dől el nagyon egyik irányba sem és még azt a jellegzetes ugró mozdulatát is jól visszaadja :D

Annyira amúgy nem kifejezetten érdekel a japán kultúra ezen szeglete, sőt. De a nyango star féle híres-hírhedt videón keresztül eljutottam ehhez, hát azonnal megvett kilóra. Egészen elképesztő mennyire idióták, a jó értelemben. Imádom a metált és ilyen formában egyszerűen zseniális. Now i can die in peace :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11119) Dr. 444Hertz válasza tixem (#11118) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez is tökéletesen jó.

Ez az energiaital reklám zseniális szerintem :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11120) CactuS válasza tixem (#11118) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt egy kicsit alacsonyítva akár egész alakosban is el tudnám képzelni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11121) tixem válasza CactuS (#11120) üzenetére


tixem
addikt

ebben reménykedem én is, egész alakosban jön át igazán. Meglátom mire megyek vele on topicban :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11122) Dr. 444Hertz válasza tixem (#11121) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Végülis, a lábát kell csak rövidre venni, és meg is van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11123) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha nevet változtatnék, azt arckép beállíása előtt vagy után érdemes csinálni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11124) Ndruu válasza l.skywalker (#11123) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én azt tanácsoltam legutóbb, hogy beállítás előtt érdemes nevet változtatni, mert akkor az új arckép neve már igazodni fog az új nicknévhez.
Váltás után az arcképszerkesztő topikba kell írni egy hozzászólást, hogy nevet változtattál.

Példa: Ndruu - https://cdn.prohardver.hu/dl/faces/own/ndruu.gif

Harrrr!!!!

(#11125) l.skywalker válasza Ndruu (#11124) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ok. Mivel még hezitálok akkor inkább maradok ennél a névnél

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11126) Dr. 444Hertz válasza l.skywalker (#11125) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Amíg két plecsnit nem kapsz, addig bőven van időd ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11127) l.skywalker válasza Dr. 444Hertz (#11126) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tudom, de inkább nem változtatok. Jóvanezígy. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11128) KaitouP válasza Dr. 444Hertz (#11126) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézem az ON topikot, és nagyon belehúztál. Csak úgy darálod a melókat, ez igen! :C :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11129) Dr. 444Hertz válasza KaitouP (#11128) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A héten van időm :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11130) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Köszönöm a munkátokat, köszönöm a beállítást! Arckép elnevezve :)

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11131) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Köszönöm mindenkinek aki részt vett az avatar elkészítésében, brutálisan jó lett :R :C :DD

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11132) Jeanne d'Arc

Nagyon köszönöm az egyéni arcképet, a rá fordított időt és a munkát. :) :)

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11133) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Csatlakozom én is köszönöm a modiknak, arcképgyárosoknak az új arcképet érdemes volt várni rá :R

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11134) Bobrooney válasza Jeanne d'Arc (#11132) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nagyon király lett! Grat! :))

(#11135) KaitouP


KaitouP
veterán

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, de legfőképpen Dr. 444Hertz kollégának a csodálatos új avatárom elkészítéséért, és speckó kéréseim, variálásaim figyelembe vételéért. :R

Imádom, új szinten fejezhetem ki Persona 5, illetve Sumire rajongásomat. :DD :B

Nagy vagy Doki! :R :C

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11136) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszönöm minden közreműködőnek az új avatarom elkészítését és beállítását!

Dr. 444Hertz (・∀・)b
jim bcs

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

(#11137) tixem


tixem
addikt

Köszönöm minden közreműködőnek az új arcom :R

Dr. 444Hertz hogy ne csak az avatartól kapj agyérgörcsöt , egy kis szívküldi :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11138) Dr. 444Hertz válasza tixem (#11137) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Neked pedig ezzel a videóval gratulálok az új arcképedhez ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11139) gzbotii


gzbotii
veterán

Cache miatt csak ma vettem észre, hogy kérésre a régi arcképem visszaállításra került - köszönöm :R

Sajnálom, hogy CactuS munkája két év után "nyugdíjba vonul", mert nagyon jól sikerült a maci, csak Tuvok annyira hozzámnőt, nehéz volt megszokni :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11140) jim bcs válasza gzbotii (#11139) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szívesen!

Innen pörög a 3 év.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11141) fauv


fauv
őstag

Tiszteletem az Uraknak !

Érdeklődnék, az arcképgyáros Uraktól , hogy egy ilyen rajz avatarnak kivitelezhető lenne ?

Előre is köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#11142) gyuri81


gyuri81
veterán

Jelezték, hogy foglalt az a kisvakond avatar. [link]
Esetleg más szemszögből sem fogadható el? [link]

(#11143) pepe091 válasza gyuri81 (#11142) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sajnos nem.

(#11144) Dr. 444Hertz válasza gyuri81 (#11142) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem próbálj olyan karaktert választani, ami nem foglalt.
A lehetőség végtelen ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11145) gyuri81 válasza Dr. 444Hertz (#11144) üzenetére


gyuri81
veterán

Figyi, én totál kimerültem:D az összes gyerekkori rajzfilm karakterem foglalt. Ha valamit kinézek, tuti foglalt...

(#11146) Dr. 444Hertz válasza gyuri81 (#11145) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Csak ereszd szét a fantáziád, ott van például a kisegér a Kisvakondból :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11147) gyuri81 válasza Dr. 444Hertz (#11146) üzenetére


gyuri81
veterán

Ő nem volt annyira haver.... :B
Agyalok még egy kört.

(#11148) KaitouP válasza gyuri81 (#11145) üzenetére


KaitouP
veterán

Legjobb, ha lecsekkolod a kiagyalt karaktert a PH! arcképkeresőben, több címkére is, és akkor nem futsz ilyen felesleges köröket. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11149) somogyib válasza gyuri81 (#11147) üzenetére


somogyib
őstag

A Kisvakondból nekem a nyúl volt a kedvencem. Ha jól látom ő se foglalt még.

(#11150) Dr. 444Hertz válasza somogyib (#11149) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem pedig a hangya :)
Olyan kis aranyos :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.