Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) koxx válasza Memmaao (#11050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Van/volt BS avatar.

(#11052) Micsurin válasza koxx (#11051) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sean Connery-ről is készült több nem? Meg talán Brad Pittről is több szerepből készült.

Ndruu az Richard Rawlings? :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11053) CactuS válasza Micsurin (#11052) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, egy adott karaktert lehet "foglalni", de ugyanaz a színész többször is szerepelhet, amennyiben a karakterek jól elkülöníthetőek egymástól.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11054) Micsurin válasza CactuS (#11053) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mondjuk Bud esetében ez valóban lehet bajos. :DDD

Kicsit The Rock effektus. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11055) Vhiktor válasza CactuS (#11049) üzenetére


Vhiktor
veterán

Akkor kénytelen leszek választani a már meglévő de még fel nem használt képek közül :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11056) Dr. 444Hertz válasza Vhiktor (#11055) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha esetleg mégis szeretnél új forrásból arcképet, egy kis segítség:
ha a forráskép "rajzfilmszerű" jellege inkább 20. századi, mint 21., akkor már jó helyen kapisgálsz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11057) Vhiktor válasza Dr. 444Hertz (#11056) üzenetére


Vhiktor
veterán

Sejtem mire gondolsz :)
Lehet megpróbálom még az arcképgyárosok segítéségt kérni :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11058) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sziasztok.

ide írok inkább most. Mivel az első ötletem elhasalt [kép] pedig nagyon megtetszett mert operatőrködöm is .. gondoltam megkérdezem itt van e bármi javaslat. Próbáltam rajzolt kamera fejjel ember alakot keresni de nem talátam. :DDD

Ami még szimpatikus lenne talán az a Pestis Doktor, de abból már van egy...
illetve van egy szuperhős karakter aki több mint tetszik és vannak közös vonásaink. ;] [kép] Elektrosokk. Ha jól néztem még nincs belőle. Gondolom tükrözve jó lehet. :)

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#11059) vond válasza Elektrosokk (#11058) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem lehetne ebből az csontváz opcsiból is arcképet csinálni, csak ez alsó hangon 2-3 óra munka, és nem is biztos, hogy tetszeni fog a végeredmény, mert rendesen át kell szabni.

Elektrosokk viszont alapból teljesen jó forrás. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#11060) CactuS válasza vond (#11059) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én egy fél órát rászántam, de végül problémásnak ítéltem több szempontból is, az egyik legnagyobb probléma az volt, hogy jól nézzen ki a csapó, a filmtekercs és a fej találkozása. Aztán elengedtem a dolgot. Plusz az egészet kicsit talán kevésbé elvonttá kéne alakítani, picit "viccesebb" koponyával, stb. És akkor ott van még a szemből kijövő vetített fény. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11061) Elektrosokk válasza CactuS (#11060) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ha már megpróbáltad akkor szerintem el is dőlt a kérdés. Nagyon hálás vagyok érte egyébként, tudom hogy az idő milyen kincs! :R :R :R

#11059vond Köszönöm a véleményed, amúgy már az elején sejtettem hogy problémás lehet, de mondjuk Te érted hogy miért tetszett meg. :D :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#11062) crok


crok
nagyúr

#48205 Ndruu nagyon szépen köszönöm az új avatarom, a számomra tökéletes lett!

(#11063) snake1977


snake1977
őstag

Köszönöm Ndruu mester, szuper lett. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#11064) csƵ


csƵ
őstag

Köszönöm a fáradozást! Tök fura még, de tetszik. :D

(#11065) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Nagyon szépen köszönöm minden tagnak aki részt vett a készítésben! :R Fantasztikusak vagytok! :C

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#11066) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Új arcképet három év elteltével lehet kérni - de ha egy korábbi arcképem visszaállítását szeretném kérni, módosítás nélkül, arra lenne lehetőség két év után is esetleg?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11067) koxx válasza gzbotii (#11066) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igazabol az is uj arckepnek szamit. Mert visszaallitast azt megcsinaljuk a usernek mondjuk 2-3 honap utan ha megsem tetszik neki, de 2 ev utan…

(#11068) Elektrosokk válasza koxx (#11067) üzenetére


Elektrosokk
addikt

...és ha küldi a csokit? ;)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#11069) @rglaaf válasza Elektrosokk (#11068) üzenetére


@rglaaf
veterán

Üdv
Ebből lehet fabrikálni avatart? Köszi[kép]
Sorry nem neked ment csak félre ment :)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11070) koxx válasza @rglaaf (#11069) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Gallerig siman, jo a kep.

(#11071) @rglaaf válasza koxx (#11070) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi a szerkesztőbe menjek vele?

PSN:BiZzare_0 ️

(#11072) koxx válasza @rglaaf (#11071) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze siman.

(#11073) jim bcs válasza gzbotii (#11066) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Igen, ha megfelel a jelenlegi szabályoknak és egyben nem kell módosítani, de akkor onnan kezdődik ismét a 3 év.

Ha rá gondoltál, akkor nincs teendő, beállítható

Csak ugye erre szoktuk azt mondani, hogy ne csináljatok belőle rendszert, mint kiskapu az arcképcserére címen.
De úgy néz ki, hogy erre is hozni kell egy olyan szabályt, hogy pl. adott időn belül régi arckép csere az újra pl. 4-5 év.
Mert elég sokan kijátszák ezt a kiskaput ami lássuk be annyira nem buli.


koxx
Akkor szerintem őt még állítsuk vissza, aztán beszéljük meg hogyan legyen ezentúl mert ez így nem buli. Nem ő volt az egytelen 1 év alatt és nem is az utolsó, kiskapus rendszert ebből meg ne csináljunk.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11074) fattyu válasza jim bcs (#11073) üzenetére


fattyu
veterán

izé. én is kértem ilyet egyszer fél évvel a csere után.

nem kiskapunak használtam hanem eccerűen nem nőtt hozzám és hiányzott a régi.

annyiból értem hogy szerencsétlen arcképgyárosnak felesleges munka lett belőle de azért ezt még külön szankcionálni? :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11075) DS39 válasza fattyu (#11074) üzenetére


DS39
nagyúr

Fizetőssé kell tenni, ennyi a megoldás.
Nem magát a visszaváltást, hanem lenne egy ilyen prémium+ szolgáltatás, ha valaki 3 éven belül cserélni akar, pl. 5000 Ft. ;)

(#11076) koxx válasza fattyu (#11074) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezért lesz limitálva, hogy mennyi időn belül lehessen visszakérni.

(#11077) gzbotii válasza jim bcs (#11073) üzenetére


gzbotii
veterán

Szia,

Igen, erről lenne szó. Akkor ezzel a kéréssel mehetek ON-ba is? :)

Nagyon jól sikerült a medve, de a másik sokkal jobban hozzám nőtt. :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11078) SOAD19 válasza DS39 (#11075) üzenetére


SOAD19
addikt

Én is pont erre gondoltam, abszolút jó megoldás lenne. Azt a pár ezrest, meg az adott arcképgyárosnak kellene megkapnia, ami elkészítette az arcképet feleslegesen. Amúgy én bevezetnék egy kb. 2k-s díjat arckép készítésre. Ha ez megtörténne, akkor szívesen kifizetem én is utólag Ndruu-nak. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11079) Dr. 444Hertz válasza SOAD19 (#11078) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Bár annyira nem régóta vagyok arcképgyáros, pont azért száltam be a csapatba, mert nem munka, hanem jó buli :)
A határidőn belüli cserének a fizetőssé tétele nincs ellenemre, de az alap arcképgyártást nem kötném költségekhez.
Hadd legyen mindenkinek az egyéni arckép egy apró motiváció a jó viselkedéshez és az aktív közösségépítéshez ;)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11080) SOAD19 válasza Dr. 444Hertz (#11079) üzenetére


SOAD19
addikt

De legalább lehetne opció, hogy aki akar, az adhasson, hálából. Sok kicsi, sokra megy. A pénz megy mindenkinek jól jön, akár az is egy jó ötlet lehetne, hogy az ebből befolyó összeget az adott arcképgyáros felajánlhatná egy általa kiválasztott szervezetnek adományként, ha már nem akar elfogadni pénzt a munkájáért. Tudjuk jól, hogy nem a pénz miatt csináljátok. :)

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11081) Memmaao válasza SOAD19 (#11080) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ahogy a prémium tagság működik, úgy lehetne fizetős, ha valaki meg szeretné "tartani" az előző egyéni képét, és azt vissza tudnà magának állítani, tudna köztük váltani.
De alapvetően én eléggé csodálkozom azon, hogy sokan 3 évente cserélgetik. A tetoválást sem ütteti át senki 3 évente. Én olyat választottam, amivel hátralévő MA-s éveimmel együtt elvagyok, mert nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#11082) fattyu válasza Memmaao (#11081) üzenetére


fattyu
veterán

ez pl egy remek ötlet. 9 év alatt lesz három saját egyénid amit szeretsz és hangulatnak megfelelően azokat cserélheted.

hiszen a default alap arcképeket is bármikor válthatja az egyszerű user.

ez nagyon jó lenne.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11083) Elektrosokk válasza SOAD19 (#11080) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ha akarsz adhatsz, elkéred a paypal címét és pakk. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#11086) koxx válasza Memmaao (#11081) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ez ebben a formában azért nem ok mert egy levetett népszerű arcképre más is rámenne adott esetben és ilyenkor ez a user lényegében foglalózná magának, hogy majd egyszer visszaállítsa. Mivel ritkán hagyunk jóvá duplikátumokat (megvannak a feltételei ennek is persze)
Másrészt ez egy "ajándék" szóval ezt is ki kell érdemelni. El is lehet veszíteni, több példa is volt rá, hogy elbukta a user az egyedi avatarját és elég szigorú feltételekkel kaphatja vissza. (jellemzően nem sikerül)

[ Szerkesztve ]

(#11087) Tegla80 válasza koxx (#11086) üzenetére


Tegla80
addikt

Talan emlexel az esetemre mikor a jelenlegi ps3 kinezetem frissitettem volna ps5-re. Sajnos az uj nem is lehetne ilyen es nem is menne at a jelenlegi donteshozok jovahagyasan,h kikeruljon.(mert nincs teste asszem az volt az indok.)
Viszont ha igen akkor a regi bekerulne a kozosbe es vihetne mas utanam.....
Ezek utan inkabb nem is szerettem volna ujitani mert nem szeretnek mas fizimiskat(max frissebbett a jelenlegibol),azt meg vegkepp nem szeretnem,h mas az altalam sok even at hasznalt es talan sajat topikban ertelmes dolgokat is kommentelo arcom megvaltoztassa.(,mint ahogy sztem Te vagy mas rangosabb es tobb arcot is hasznalo sem adnad masnak azt ami ugymond teged kepvisel mar itt az oldalon . )

Sony® & PlayStation®

(#11089) fattyu válasza koxx (#11086) üzenetére


fattyu
veterán

de nem most is az van hogy csak módosítással kérhető újra? az meg kb ugyanaz nem? mármint hogy igen nagyon különböznie kell az eredetitől

meg 3 évente juthatsz egyhez a jelenlegi szabályok szerint... azért harácsolni nehéz :D

akár az is lehetne hogy örökre megtartanál többet na azt lehetne szigorítani 5 évre mondjuk

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11090) gzbotii válasza Tegla80 (#11087) üzenetére


gzbotii
veterán

Viszont egy régi, lecserélt avatart csak módosítással kérhetne utánad bárki - miután már eléggé egyedi lett. Persze ez nem old meg mindent, én se szerettem volna, ha lesz egy új Tuvok.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11091) jim bcs válasza SOAD19 (#11078) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Eddig se és ez után se kér senki pénzt érte és nem is kapunk érte és nem is kaptunk érte. Ez nem opció. Dolgozunk a megoldáson, türelem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11092) CactuS válasza Dr. 444Hertz (#11079) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó buli, nyilván azért csinálja az ember, mert szeret PS/AIval dolhozni, de adott esetben több óra minka is rámegy, mire olyan lesz, sőt... Nyilván nem jó érzés, amikor megy a levesbe 1-1 kép, mert ol a kérvényező nem kéri a végterméket.

A visszaállítást meg tudom érteni, én is 8 vagy 9 évig hordtam az előző schnauzert és fura volt megszokni, oedig magamnak rajzoltam, tudtam, hogy tetszik. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11093) CactuS válasza Tegla80 (#11087) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A tiedet nem hiszem, hogy módosítás után engedélyezték volna másnak, mert elég szűk a lehetőségek köré, hogy arca legyen a kontrollernek. Csomó oyan arckép van egyébként még forgalomban, amit a mai szabályok/szokások nem engedélyeznek már.

Egyébként vannak már egész jó fan artok a controllerre, pl:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11094) somogyib válasza Memmaao (#11081) üzenetére


somogyib
őstag

"ha valaki meg szeretné "tartani" az előző egyéni képét, és azt vissza tudnà magának állítani"

Ez nem jó ötlet. A régebbi arképeket sokszor át kell dolgozni, vagy újrarajzolni, mert már nem felelnek meg az arculatnak. Ha vissza is tudná magának állítani, szerintem előtte mindenképpen kellene moderátori jóváhagyás.

(#11095) jim bcs válasza somogyib (#11094) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jól látod, komplexebb ez a kérdés mint amilyen egyszerűnek tűnik külső szemmel. Ezért is értekezünk rajta a közeljövőben, mert nem olyan egyszerű mint ahogy kinéz, semmilyen szempontból nem egyszerű. Megpróbáljuk megkeresni a középutat, hogy mindenkinek jó legyen.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11096) Memmaao válasza jim bcs (#11095) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor igazából csak egyetlenegy igazságos megoldás van! Factory reset előtt is egy csomó termék kér pl 5x gomb nyomást , vagy többször rákérdez, hogy biztos benne? Nyomatékosítani kell, hogy nincs visszaút. Nem lehet kérni a korábbit. A következő váltás időpontja 3 év. Pont.

My name is Bond, James... Dean.

(#11097) Dr. 444Hertz válasza CactuS (#11093) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha nem ragaszkodunk a kontrollerhez, van további tízmillió széplányos verzió :DDD
(kulcsszó: 擬人化PS5)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11098) CactuS válasza Dr. 444Hertz (#11097) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondoltam a kontroller a lényeg, nem a cickók, de lehet félreértettem. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11099) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Erre válasznak: [link]

Minden tiszteletem a tiéd Ndruuu a munkádért (és ofc. a többieknek is), de rajongás okán elég érintett vagyok és bevallom, nem értem, hogy miért lehet kb. 10 ugyanolyan autós avatar más színben, de teljesen elkülöníthető karakterek/egységek/rangok szerinti clone-/storm-/ és egyéb trooper nem?

Amit a kolléga linkelt, azon 2 teljesen jól elkülöníthető katona van. Az első képen egy Phase 1 Clone Captain, a másodikon pedig név szerint Tyto.

Az arcképkereső szerint phase 1-es klónkatona nincs is még a fórumon, már önmagában is egyedi lenne, ráadásul ez captain, azaz még a piros szín is kiemelné.

A második pedig egy tényleg létező karakter, háttérsztorival, de megjelenésében is egyedi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11100) CactuS válasza l.skywalker (#11099) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapvetően az adja a különbséget, hogy az autókat jól el tudja egymástól különíteni kb. egy átlag ember is. Míg az SW/DBZ/WH40K stb. esetén annyit lát, hogy fehér sisak, a sas szeműek meg annyit, hogy színes. De az, hogy phase 1 vagy hasonló már nem. Ugyanez DBZ esetén is, aki nincs benne a világban az esélytelen, hogy a különböző karakterek különböző fázisait, esetleg összeolvadásait megkülönböztesse.

Konkrét karakter esetén, ha még nincs, akkor én azért tennék vele egy próbát, de lehet valami jobb forráskép kéne.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.