Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) -secret- válasza CactuS (#11163) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aww.

Nálam ilyenek mennek.

(#11202) Dr. 444Hertz válasza -secret- (#11201) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Te jó ég ennek a cukorfaltnak minden porcikáját végigsimogatnám legalább ötvenszer

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11203) SOAD19 válasza Dr. 444Hertz (#11202) üzenetére


SOAD19
addikt

De hisz, nem is kutya, nem értem. :P ;]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11204) -secret- válasza Dr. 444Hertz (#11202) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:))

(#11205) KaitouP válasza Dr. 444Hertz (#11202) üzenetére


KaitouP
veterán

Perverz. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11206) Pyttawrx válasza -secret- (#11201) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

cuki

(#11207) -secret- válasza Dr. 444Hertz (#11202) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#11208) Csokishurka válasza Dr. 444Hertz (#11195) üzenetére


Csokishurka
őstag

+jim bcs
Rendben skacok köszi! Akkor amint lesz időm, nekilátok keresni. Próbálok minél több variációt találni. :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11209) Dr. 444Hertz válasza -secret- (#11207) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:)) :Y :)) :Y :)) :Y

Csokishurka: (・∀・)b

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11210) Csokishurka válasza Dr. 444Hertz (#11209) üzenetére


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Nah egy fél órát rá szántam egyelőre, próbáltam összeszedni pár képet.
Nem tudom valamelyik jó-e. Próbálom prió alapján sorrendbe rakni.
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Vamalelyik használható? :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11211) CactuS válasza Csokishurka (#11210) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyik sem, mert foglalt karakter: [link]
Technikailag az utolsó jó lenne, de tükrözni kéne és akkor a másik szemén lenne a vágás. De foglalt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11212) Csokishurka válasza CactuS (#11211) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah értem, csak azt írták, hogy ha más a kép akkor talán szóba jöhet.
Illetve tényleg nem akadékoskodás, de mondjuk egy híresebb sorozat vagy film főszereplőjéről van szó, pl Vader nagyúr, lehet, hogy sokak nagyon szeretnék azt az avatart de nem lehet mert 1 usernek már be van állítva. Nem terveztek erre ilyen engedményeket, hogy mondjuk többen is használhatják azt az avatart, ha azok eltérően néznek ki? (ésszerű keretek között, megkötésekkel)

Vissza az eredeti témához akkor még keresgélek :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11213) CactuS válasza Csokishurka (#11212) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagyon eltérő stílus esetén van rá mód most is, de ebben az esetben nehéz lenne, így inkább másik karakter kéne. Pl Darth Vaderből is kettő van, ahogy nemrégiben az ontopikban pont Marioval is volt egy ilyen kör. Persze vannak már felejtős témák, amikor max a rajongók tudnak különbséget tenni, főleg 64 pixelen, ilyen pl a Dragonball széria. Gokuból van ugye van a sima, aztán ssj1-4, ugyanez godban, meg az ultra instinct, illetve az összeolvadás. Aki nem nézte, az csak azt látja, hogy kb. ugyanaz a színes hajú karakter. De rengeteg jó karakter van, csak a többség a főhősökre koncentrál mindig.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11214) Dr. 444Hertz válasza Csokishurka (#11212) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Játékszabály: aki kapja, marja :)
Milliárd karakter és lehetőség van a világon, amiből tudunk készíteni minden jogosult tagnak egyedi avatart.
Aki hamarabb kap engedélyt, annak az a jutalma, hogy egyel több választási lehetősége van, mint az utána következő tagnak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11215) Szabi® válasza Csokishurka (#11212) üzenetére


Szabi®
addikt

Darkest Dungeon témakörben nagyon jó avatarok vannak. A "kapucnis" kérésed is ez a kategória. :)

Pl sztem ezek nagyon jók. :
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] :R

(#11216) Csokishurka válasza Dr. 444Hertz (#11214) üzenetére


Csokishurka
őstag

Persze teljesen jogos. Anno ha nem lopták volna e a freemailes emailcimem lehet nekem van Witchers avatarom :D

Nos akkor legyen más, egyik kedvenc előadóm, ahogy néztem nincs még ilyen a rendszerben és lehet nem is olyan nehéz megrajzolni:
[kép] (ez jobban tetszene de gondolom a második könnyebben rajzolható)
[kép]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11217) Csokishurka válasza Szabi® (#11215) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi de szerintem más lesz :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11218) Dr. 444Hertz válasza Csokishurka (#11216) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jól gondolod, a második rajz az, amiből lehet már dolgozni, abszolút jó forrás.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11219) Csokishurka válasza Dr. 444Hertz (#11218) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor had szóljon 😁
Most vissza kell térnem az ON topic szekcióba a válaszoddal? :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11220) pepe091 válasza Csokishurka (#11219) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell, beraktam a képet az összefoglalóba.


vettem.

[ Módosította: jim bcs ]

(#11221) Csokishurka válasza pepe091 (#11220) üzenetére


Csokishurka
őstag

Rendben, köszönöm :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11222) jim bcs válasza Csokishurka (#11216) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mmmmmmmmm és ki lenne ő? Legalább nem a végén kell megkérdeznem, én nem jövök rá.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11223) CactuS válasza jim bcs (#11222) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól sejtem, akkor ő lesz az.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11224) jim bcs válasza CactuS (#11223) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Áááááh :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11225) Csokishurka válasza CactuS (#11223) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen jól sejted :D
Erdekes a zenéje, de egyik kedvencem :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11226) DS39


DS39
nagyúr

érintőlegesen kapcsolódik, de tervben van, hogy ezt az oldalt a készítője aktualizálja? (egy felhasználó csinálta korábban, de nem tudom ki)
PH! rang kalkulátor

(#11227) Bjørgersson válasza DS39 (#11226) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Talán EmberXY csinálta, de nem vagyok benne biztos.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11228) EmberXY válasza DS39 (#11226) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Igen, többek között az én nevemhez is fűződött az oldal (egy kezdetleges, manuálisan kattintgatós, táblázatszerű kalkulátorral indult, amit én készítettem még nagyon régen), de amióta a rangrendszer átalakult, azóta elakadt a dolog.
Az oldal anno úgy jött létre, hogy huntermati hozta létre és kezelte a tárhelyet, majd később Ursache dobta fel egy kicsit a kezdetleges fapados dizájnt és ő pofozta ki és tette letölthetővé a korábban csak az oldalon manuálisan elérhető kalkulátoromat, tudtommal egyikük se foglalkozik már az oldallal, nem tartjuk a kapcsolatot egyikükkel sem, jómagam már a jelszóra se emlékszem, amivel be tudnék lépni, szóval teljesen naprakész a dolog :D )
Volt egy viszonylagos népszerűsége, ezért voltak ötletek a folytatásra is, ezért maradt így standby módban, de már magam sem emlékszem, hogy ki akarta megcsinálni és hogyan, aztán egész egyszerűen elhalt a dolog. Én csak hobbi szinten foglalkoztam ezzel régebben is, de nincs meg az a tudásom, hogy érdemben a jelenlegi elvárásoknak megfelelően, igényesen meg tudjam csinálni, szóval én nem tudok ehhez érdemben már semmit hozzátenni, a feladat adott, csak egy kicsit elveszett a dolog 2-2,5 éve.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#11229) somogyib válasza EmberXY (#11228) üzenetére


somogyib
őstag

Hiába, a te kezednen minden arannyá...akarom mondani szarrá válik. ;]

(#11230) jim bcs válasza DS39 (#11226) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

A témához még annyit, hogy én is érdeklődtem iránta, futottam pár kört vele 2019-ben, de már az új Responsive felülethez kapcsolódóan ami miatt nem olyan egyszerű a helyzet. Egy kezdetleges verzió megszületett script formájában, egyelőre csak az adatlapon látszik ki hogyan áll.

Egyelőre csak Topikgazdáknak elérhető, de ha van rá igény akkor közzéteszem a script kódsort. A használathoz Tampermonkey vagy Greasemonkey bővítmény szükséges mint ahogy minden scripthez.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#11231) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

-secret- király lett az avatarom! Köszi a munkádat! :R Köszönöm a moderatoroknak a jóváhagyást! :DD

(#11232) -secret- válasza Mr. Nimbus (#11231) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Használd egészséggel! :)

(#11233) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ndruu köszönöm szépen az arcképet! Nagyon király lett :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#11234) gyuri81


gyuri81
veterán

Ndruu: nagyon szépen köszönöm az új arcképet. :R
Szeretném kérni a beállítását! Köszönöm szépen.

(#11235) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,

Ehhez hasonlót szeretnék, szemből, a kiálló fogak is maradhatnának. Így lefelé fordított fejjel még jobban néz ki, ha megoldható. Ezzel már lehet valamit kezdeni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11236) pepe091 válasza OPiiPO (#11235) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem. ez egy 3D render, kb olyan mint egy fénykép. Rajzos, rajzfilmszerű forrást próbálj keresni.

(#11237) OPiiPO válasza pepe091 (#11236) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi, megpróbálom, ámbár most google nem volt a barátom, nem találtam első körben erről rajzfilmszerű képet, de még nem adom fel.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11238) pepe091 válasza OPiiPO (#11237) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azért lehet találni használhatót. pl: első, második, harmadik.

(#11239) OPiiPO válasza pepe091 (#11238) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi!
A harmadik tetszik ugyanígy kicsit leszegett fejjel és harciasan vicsorogva, csak szeretném ha szembenézne. Megoldható lenne? :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11240) SOAD19 válasza OPiiPO (#11239) üzenetére


SOAD19
addikt

Én egy ilyet találtam: [link]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#11241) emiki6 válasza SOAD19 (#11240) üzenetére


emiki6
veterán

Itt van még ez, hatha: [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11242) OPiiPO válasza SOAD19 (#11240) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez se rossz, az oldalsó lila agyvelő kitüremkedés tetszik :DDD
emiki6: köszi! :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11243) Qkackca


Qkackca
őstag

OPiiPO, köszönöm az útbaigazítást.

Az onion-os verzió akkor végül mégsem jó?
Mert érdemi nemleges választ nem kaptam, azért sem tudtam merre kellene keresnem a dolgot.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#11244) emiki6 válasza Qkackca (#11243) üzenetére


emiki6
veterán

Arcképgyárosoknak linkelem, itt az onion: [link]

Dr. 444Hertz írta: (...) az Onion viszont kicsi, de lehet belőle avatart faragni, az elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11245) Qkackca válasza emiki6 (#11244) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, ezután váltottunk pár üzenetet jim bcs-vel, említett valami könyvelést, meg rákérdez Dr 444Hertz-nél, aztán semmi jelzés nélkül idekerültem.
Eltelt kb 1 hónap, gondoltam szól valaki ha mégsem jó vmi, de ez kimaradt véleményem szerint. Szóval érdeklődöm a helyzet felől, nem ismerem a folyamatot.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#11246) Dr. 444Hertz válasza Qkackca (#11245) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Rám írt, reagáltam, azóta nincs hír.
Köszi, hogy írtál itt, meg is kérdeznélek, hogy ez az Onion pontosan milyen karakter?
Mert pontos infót nem nagyon találunk a neten azon kívül, hogy sok helyen előfordul matrica meg egyéb más formában.
(Rajzolhatóság szempontjából nincs vele különösebb probléma, csak tudnunk kell, hogy mém, rajzfilmfigura vagy logónak minősül a karakter)

A várakozás miatt pedig megértésedet kérjük, sajnos többen el vagyunk havazva :R

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11247) Qkackca válasza Dr. 444Hertz (#11246) üzenetére


Qkackca
őstag

Csak azt tudom mondani amit jim bcs-nek is írtam:

Igazából nem tudom, ázsiai fórumokon futottam össze vele, talán kínai, maláj, ilyesmi lehet.
Avatarokként, msn emoticon-ként találkoztam vele, DA gyűjtemény link
Szóval nem mai darab.
Találtam egy másik galériát, de igazából ez sem visz közelebb az eredetéhez: [link]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#11248) Dr. 444Hertz válasza Qkackca (#11247) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez is több, mint a semmi.
Nagybetűs kollégák reakciói érdekelnének, hogy mehet-e ez arcképnek?
Én nem látok semmi akadályát.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11249) Qkackca válasza Dr. 444Hertz (#11248) üzenetére


Qkackca
őstag

Sikerült mélyebbre túrni: [link]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#11250) emiki6 válasza Dr. 444Hertz (#11246) üzenetére


emiki6
veterán

Knowyourmeme oldal: [link]
(Mobilon szét van esve az oldal, így nem olvastam el, csak belinkeltem, további kutatásban segíthet.)

Ja, lekéstem 10 masodperccel. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.