Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Foose válasza Ndruu (#993) üzenetére


Foose
addikt

Kb mennyi időbe telik,mire megkapom az arcképet? 7-én este lett beillesztve Crey által,én rábólintottam,de még csak egy jóváhagyó pecsétet kapott.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1002) Ndruu válasza Foose (#1001) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Maximum 2-3 nap.

Harrrr!!!!

(#1003) Foose válasza Ndruu (#1002) üzenetére


Foose
addikt

Közben "amoda" már olvastam,hogy nem kellene türelmetlenkedni,(jogos)de sajnos a hsz-m már nem tudom törölni. :( Várok,köszönöm szépen. :R

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1004) Tirexi


Tirexi
addikt

Hatalmas köszönet az új avatáromért Tamoo kollégának!
Király munka. :)

(#1006) ETOM


ETOM
addikt

Szeretném megköszönni az egyéni avataromba fektetett munkát Ndruu-nak. A jóváhagyást crey-nek Barthezz2-nek és Tamoo-nek.

Remélem nem hagytam ki senkit. Köszönöm még egyszer. :))

[ Szerkesztve ]

(#1007) Rivaul


Rivaul
addikt

Át lettem "zavarva :DDD " ide így a helyén is megtenném:
Köszönöm Ndruu-nak a munkáját. Igazán hálás vagyok a szép munkáért s fáradtságért :R

A többi úr közbenjárását is megköszönném ezúton. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1008) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

hali.

jöttem hálálkodni. hatalmas köszönet az avatarért Ndruu-nak a munkájáért és persze a többieknek is az engedélyért és a rábólintásért!
nagyon jó lett. :C :R

most hogy ez kész, megyek elrabolom Peach-et. gwa-hah-haa :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1009) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok,

Itt is szeretnék köszönetet mondani Ndruu-nak a gyors és tökéletes munkájáért :K , amiért elkészített nekem ezt az avatart. A többiek közreműködését is nagyon köszönöm! :R

üdv,
Kox

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1010) Richard!


Richard!
addikt

Köszönöm szépen a Team-nek a munkáját :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#1011) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Rajtam a sor :)

Köszönöm Ndruu - nak az avatarom elkészítését, a többieknek pedig a türelmet és a hozzájárulást. ;) :R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1012) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Van egy javaslatom: így hogy első alkalommal végigjártam az egyéni avatar készítést, pár kört megspórolhattunk volna mindenkinek, ha kicsit részletesebben le van írva a Egyéni arckép igénylése topic elején, hogy mik a pontos szabályok. Felkészülni is könnyebb lenne, és betartani is.

1, legyen arca - ez így nem elég pontos, kicsit részletezni kellene (Pl. egy maszknak is van arca, ha van egy gémkapocsnak is. Pontosabban egyiknek sincs valódi arca...)

2, a tiltólistán lévő karaktereket ki kellene itt emelni (volt egy jópofa smile figura amelyik tetszett, de mint később szóltatok, a smile-k tiltottak)

Ha ezeket tudom - és persze rendesen végig is olvasom :) - akkor nem kérdeztem volna rá ilyen avatar-ötletekre. A témában mint laikus írom ezt, ha minden nap ezzel foglalkoznék, valszeg nem gondolnék rá, evidens lenne.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#1013) zserbox


zserbox
őstag

köszönöm szépen az avatarom tamoonak valamint az engedélyt koxxnak és Barthezz2-nek!

(#1014) Dhampir


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen Ndruu Mester munkáját avatarom elkészítéséért. :R

Az avatart engedélyező koxx és Barthezz2 moderátoroknak szintén köszönöm! :)

(#1015) Kvelstadt válasza zserbox (#1013) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez mekkora! :C

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1016) zserbox válasza Kvelstadt (#1015) üzenetére


zserbox
őstag

na végre valaki :D

(#1017) Kvelstadt válasza zserbox (#1016) üzenetére


Kvelstadt
veterán

otletes es jo poen. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1018) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm szépen az avatart Racze-nek! Valamint köszönöm a jóváhagyást koxx-nak és crey-nek! :R

[ Szerkesztve ]

(#1019) Picike8


Picike8
aktív tag

Sziaszok,
azt szeretném kérdezni, hogy amit somogyib kolléga rajzolt nekem rajzolt, az miért nem jó?
Előre is köszönöm és bocsánat ha láma kérdés.
P8

(#1020) air


air
nagyúr

Most vettem észre, hogy van ilyen topik. :B
Így hát, ezúton is köszönöm mindenkinek Michael "Air" Jordan elkészítésében és jóváhagyásában végzett közreműködését és munkáját. :R

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1021) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,
szeretném Ndruu munkáját megköszönni, códálatossz az egyéni arcképem. Jutalma egy adag csodafőzet.. :D :R Köszönöm crey és koxx jóváhagyását is. :K

(#1022) Picike8 válasza #40935168 (#1021) üzenetére


Picike8
aktív tag

Szeretném megköszönni somogyib és Ndruu kollégának az arcomat, továbbá koxx, crey és Tamoo beleegyezését is. Riszpekt. :R

(#1023) zserbox válasza Picike8 (#1022) üzenetére


zserbox
őstag

elég jó lett , grat! :C

(#1024) Picike8 válasza zserbox (#1023) üzenetére


Picike8
aktív tag

Köszönöm, Te sem panaszkodhatsz, aranyos gémkapocs, az tuti. ;)

(#1025) Bird


Bird
addikt

A kis intermezzo ellenére köszönöm szépen az egyedi avatart, főleg Ndruu-nak.... :R Szerintem jó lett! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1026) horvathd


horvathd
aktív tag

Hatalmas köszönet Ndruu-nak a gyors és kiváló munkáért, illetve crey-nek, koxx-nak és RoyalFlush-nek a jóváhagyásért.

:) crey nevét javítottam

[ Módosította: koxx ]

"The Kid just rages for a while."

(#1027) horvathd válasza horvathd (#1026) üzenetére


horvathd
aktív tag

Bocsánatért esedezem :)

"The Kid just rages for a while."

(#1028) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ndruu nagyon ügyes, én is megköszönöm neki az arcképemet. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1029) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Csak érdekesség:


A legutóbbi Bastion arckép perspektivikus nézetben.

Harrrr!!!!

(#1032) Fáraó válasza Ndruu (#1029) üzenetére


Fáraó
őstag

Wow! Ez tényleg érdekes!

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1033) Kvelstadt válasza Ndruu (#1029) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ezdejo! minden avatarrol kerunk ilyet! :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1034) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Másik topikból kitörölt kommentem az arckép szabályai módosításához kapcsolódóan:

- formátum: gif, elvárt méret: 40*50 px (16*20 px a kicsi), kivételes esetekben maximum 65*65 (25*25), ha azt az arckép részletessége megköveteli!

Így nem lenne több félreértés és magyarázkodás.

[ Szerkesztve ]

(#1035) freemanone válasza Bambalazs (#1034) üzenetére


freemanone
őstag

... ehez mindenképp hozzáfűzném, hogy a moderátorok jogköre eldönteni a kép méretét és nem alku tárgya. De lényegében egyetértek a szabály módosításával.

(#1036) koxx válasza freemanone (#1035) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem szokott ebből probléma lenni amúgy, én általában nem pixelméretet nézem egyből hanem, hogy szemre ok-e, ill arányos-e. Régen Yaye avatarja 73px magas volt.

Érezhető "némi" minőségjavulás az elmúlt pár évben :)

->

[ Szerkesztve ]

(#1037) Bambalazs válasza freemanone (#1035) üzenetére


Bambalazs
senior tag

- Formátum: gif, elvárt méret: 40*50 px (16*20 px a kicsi), kivételes esetekben maximum 65*65 (25*25), ha azt az arckép részletessége megköveteli!
- Az arckép méretét kizárólag a moderátorok határozhatják meg, nem képezi alku tárgyát.

Külön pontban, mert hangsúlyos. :K

_____

koxx: mikor kerül beállításra az új arcképem?

[ Szerkesztve ]

(#1038) freemanone válasza koxx (#1036) üzenetére


freemanone
őstag

Nem is azzal van a gond, hogy tömkelegével jönnek az ilyenek, hanem amikor jön az az egy, keletkezik 20+ hsz és jön a tisztogatás, meg a figyelmeztetés.
Azzal nincs is gond, sőt csak jó ha egységes az arcképek mérete, mármint a tér kitöltését illetően. Először amikor a topicba tévedtem, nem is értettem a dolgot, főleg a "1-2px-el lehetne kissebb" megjegyzéseket, de az összképet tekintve, valóban fontos kérés részetekről.

(#1037) Bambalazs: ha lesz 5 unatkozós percük a modiknak. :) A szabályok pedig így kiegészítve érthetőbbek lennének!

(#1039) ChromeX


ChromeX
addikt

Köszönet az új avatáromért Ndruu-nak aki pillanatok alatt csinált egy szép képet és köszönet Tamoo és koxx, kollegáknak a jóváhagyásért. :R

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1040) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Köszönöm a segítségeteket és a türelmeteket. Külön köszönet tailornak az arckép feljavításáért és a kitartásért!

Elnézést a fő topikban lévő sok offért (felesleges képek, válaszok), ha jónak látjátok, töröljétek mindet.

Remélem a szabály módosítás meghozza gyümölcsét és a továbbiakban megelőzi az esetleges félreértéseket és magyarázkodásokat.

Minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#1041) Peethy


Peethy
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget az új arcképnél, különösen Ndruu-nak, aki a végső változatot elkészítette :R

(#1042) zozyk


zozyk
addikt

Köszönöm az új pofázmányt itt a fórumon.

Köszi a legyártást Ndruu
Köszi a gyors ügyintézést és a 17-ik south park-szerű kép engedélyezését koxx és Barthezz2!
:R

(#1043) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Köszönöm az új arcképem!

Ndruu-nak, aki egyrészt ötletgazda is ebben az esetben, mert nekem magamtól pont nem jutott volna eszembe ez a karakter épp, másrészt a megalkotója is, harmadrészt ő állította be.

(Pont születésnapomra lett kész (tegnap volt a 28. :B), tökéletes munka! :R )

koxx-nak, aki kitartó unszolásomnak engedve megadta az engedélyt, valamint barthezz2-nek és Crey-nek a plecsnikért.

:R

(#1044) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Erre válaszolva:
- Wee Man téma: csak és kizárólag akkor, ha találsz róla megfelelő, rajzolt képet. Hogy milyen képek felelnek meg alapanyagnak, azt az Arcképgyárosok kérései című írásból megtudhatod.
- Star Wars: keress alapanyagot, aztán meglátjuk melyik felel meg.

A többieknek, akiknek szerkesztettem:
Használjátok egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1045) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Nagy-nagy köszönet jár vond-nak amiért megalkotta pufit :D

(#1046) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

Köszönet vond-nak arcképért és az engedélyezésért Barthezz2nek,creynek és koxxnak. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1047) bagyusz


bagyusz
őstag

Köszönöm a fáradozást a vond-nak és tailor-nak valamint a többi fórumtársnak akik segítettek: koxx, SOAD19, Tamoo, crey

(#1048) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Köszönöm Ndruu munkáját az egyéni avataro elkészítésében, illetve az engedélyezést Tamoo-nak, crey-nek és koxx-nak :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1049) randras


randras
veterán

Ide is betérnék akkor... köszönöm mindenki munkáját az avatarommal, legfőképpen tailor-ét, ilyennek képzeltem már mióta először megfogant bennem a gondolat, mi lennék, ha egyénim lehetne.

Utána persze még eltelt pár év, míg engedélyt is kaptam, dehát soha sehol nem díjazták nagyon, ha valaki világuralomra akar törni. :DDD

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.