Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48851) atillaahun válasza Kvazár (#48849) üzenetére


atillaahun
veterán

A menüben nincs ilyen beállítás alapból?

(#48852) fdisk válasza air (#48850) üzenetére


fdisk
őstag

Ebből is látszik,h nincs két egyforma forgalomszámláló.Én a kutyásat használom,ez megfelel nekem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#48853) atillaahun


atillaahun
veterán

Miben is maradtunk multkor a voice search kapcsán?
Hogy csak magyarul nem lehet vele hívás parancsot kiadni, vagy hogy egyáltalán?

(#48854) mttssz


mttssz
senior tag

Udv!
Gyors, megbizhato twitter-klienst keresek, esetleg tudtok ajanlani? Seesmic, twicca, TweetDeck-n tul vagyok, jelenleg Plume van fenn, de az meg kicsit lassu... :/
Elore is koszonom. :R

(#48855) Kvazár válasza atillaahun (#48851) üzenetére


Kvazár
őstag

Hm... Én nem találtam, merre kéne lennie? :F

(Viszont találtam olyat, ami open hálózatot csinál és ingyenes, meg időkorlát sincs, de az sem szerencsés.)

Eladó cuccaim: -

(#48856) fdisk válasza atillaahun (#48853) üzenetére


fdisk
őstag

Hol találom ezt az os-n belül?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#48857) dokee78 válasza Kvazár (#48855) üzenetére


dokee78
félisten

Ha 2.2 fölötti a Droidod akkor elvileg lenni kell.

(#48858) Kvazár válasza dokee78 (#48857) üzenetére


Kvazár
őstag

Elméletben 2.3-as. Hol kéne ezt a funkciót megtalálnom? Már nézegettem a wifi részét, de valahogy nem találtam! :F

Eladó cuccaim: -

(#48859) atillaahun válasza fdisk (#48856) üzenetére


atillaahun
veterán

Beállítások WiFi-n belül. Hotspot féleség.
Nálam megosztás és hotspot néven fut egész konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#48860) Kvazár válasza atillaahun (#48859) üzenetére


Kvazár
őstag

Jé, tényleg! :B :B

Köszi! :R

Eladó cuccaim: -

(#48861) aminat válasza atillaahun (#48859) üzenetére


aminat
tag

Az USB-s megosztás az, hogy működik? A PC-n én sehogy sem tudom beállítani.

(#48862) fdisk válasza atillaahun (#48859) üzenetére


fdisk
őstag

Én nem találok ott semmi voice search féleséget,de még hasonlót sem. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#48863) darvinya válasza aminat (#48861) üzenetére


darvinya
titán

XP sp 3 a min. és afeletti, és .NETframework 3.5 min.
És akkor működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48864) aminat válasza darvinya (#48863) üzenetére


aminat
tag

Mikor összedugom a géppel és bekapcsolom a megosztást akkor egyből kapcsolódni kellene vagy kell még a PC-n állítani vagy telepíteni kell valamit?

(#48865) darvinya válasza aminat (#48864) üzenetére


darvinya
titán

Ha minden meg van akkor automattikusan beállítja magát.
Nem kell semmit állítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48866) aminat válasza darvinya (#48865) üzenetére


aminat
tag

Na ez nekem nem akar összejönni. Rádugom, bekapcsolom, a telefon jelzi, hogy a megosztás aktív de a PC meg se nyikkan.

(#48867) darvinya válasza aminat (#48866) üzenetére


darvinya
titán

Milyen rendszer?
Hálozatokat nézted, hogy benne van?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48868) DS39 válasza fdisk (#48862) üzenetére


DS39
nagyúr

azt a választ nem neked szánta :)

a voice search ha előre volt telepítve akkor a programok között meg fogod találni ilyen néven. ha nincs letöltheted play-ről.

(#48869) fdisk válasza DS39 (#48868) üzenetére


fdisk
őstag

Gyanús is volt egy kicsit,h mit keres a wifi résznél. :DDD
Leszedtem,működik. :R

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#48870) aminat válasza darvinya (#48867) üzenetére


aminat
tag

XP SP3, .NET keretrendszer 4.0 van fent.

A hálózatok közt nem szerepel. Annyi történik, hogy mikor rádugom a gépre az USB kábelt akkor megjelenik az eszköz kis ikonja az értesítési területen /jobbra lent az óra mellett/.
Mikor a telefonon bepipálom a megosztást akkor ez a kis ikon eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#48871) atillaahun válasza aminat (#48870) üzenetére


atillaahun
veterán

Bár én sosem próbáltam a kábeles megosztást, főleg, hogy a mostani telefonomból az LG nagyvonalúan ki is spórolta, de szerintem megfelelően telepített driver a feltétele.

(#48872) aminat válasza atillaahun (#48871) üzenetére


aminat
tag

Amennyiben a megosztás nincs bepipálva úgy rendesen kezeli a gép a telefont nem csak kábelen de bluetooth-on is.

(#48873) atillaahun válasza aminat (#48872) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem is kiolvassa az SD tartalmát hibátlanul driver nélkül (idáig már szerencsére eljutott a windóz), de szerintem a netmegosztás feltétele a driver. Bár mint mondtam sosem próbáltam, csak abból következtetek rá, hogy komolyabb kábeles mod-olásokhoz (gyári flash-elő, adb) is kell.

(#48862) fdisk
Igen bocs, azt a másik kollégának szántam, de ezekszerint már gurúl akkor a voice search neked is.
Én végre ráéreztem hogyan kell vele beszélni, úgyhogy már egész értelmes mondatokat sikerült összehozni, meg így már a GTranslate beszélgetés módjával is elég komolyan lehet szórakozni. Annyi, hogy nálam az egyszerűbb, rövidebb szavakat nem érti meg sokszor, mint az ilyen, van, ezzel, stb.. Bár lehet csak nekem kell még szebben megtanulnom beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#48874) aminat válasza atillaahun (#48873) üzenetére


aminat
tag

Van driver telepítve mert a droid belsejébe is bele tudok nézni ha nagyon akarok.

(#48875) darvinya válasza atillaahun (#48873) üzenetére


darvinya
titán

Itt nem driver probléma van, mert akkor hisztizne érte.

aminat

Próbáld más USB portot.
Rakd a telot háttértárra(MTP).
Ha van USB hibakeresés lehetőség kapcsold ki, ha be van kapcsolva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48876) aminat válasza darvinya (#48875) üzenetére


aminat
tag

Ezeket próbáltam úgyhogy egyenlőre én ezt feladom. Annyira nem létszükség csak most két napig nem volt a gépen internet szolgáltatói hiba miatt és ilyenkor jól jönne a telefonos segítség. Majd holnap megpróbálom a fiam gépén hátha az nem ilyen makacs. Köszi a segítséget!

(#48877) mrc4y


mrc4y
tag

van olyan android alkalmazás ami lehetővé teszi hogy telefonról a zenét elindítom,majd valamilyen rádiófrekvenciára beállítom és az autóba a rádión csak megkeresem ezt a frekvenciát és már hallgathatom is a mobilról elindított zenét ?

(#48878) TRob1 válasza mrc4y (#48877) üzenetére


TRob1
veterán

Ahhoz nem csak egy alkalmazás kell, hanem egy fm transmitter is a telefonba. Van a tiédben?

¤ R'n'R ¤

(#48879) M_o_g_y_i válasza mrc4y (#48877) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ehhez transmitter kellene, vagy bluetooth-os fejegység az autóba. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#48880) mrc4y


mrc4y
tag

samsung galaxy s2-m van nem tudom hogy van-e bent, azért jött az ötlet,mert haveromnak nokia c7 telefonjába van ilyen gyárilag amit leirtam és gondoltam hátha van androidra is

(#48881) dokee78 válasza mrc4y (#48880) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs

(#48882) vgyuri válasza mrc4y (#48877) üzenetére


vgyuri
őstag

Külföldről átlagos fm transmitter-t 750 forintért (3 dollár) ingyenes házhoz szállítással (10-20 nap) is tudsz már venni, Magyarországon picit drágább az ára. Olyat érdemes venni, amin van sdhc kártya olvasó és usb-t is rá tudsz dugni, audió kábel a telefon-transmitter összekötéséhez. A telefont ki is hagyhatnád, és 2.000 forinért 16 gb-os sd kártyát/pendrive-ot bedugva olcsón megúszhatod, és a drága telefon sem merülne feleslegesen.

(#48883) ncc1701 válasza vgyuri (#48882) üzenetére


ncc1701
veterán

Átlagossal az a baj, h vacakul kezelhető, gyenge a térereje, és esetleg még az is vándorol. Én építeni fogok egyet. Majd. Ha lesz időm, meg ingerenciám rá. Kicsit unalmas, h olyan kicsi ezeknek a teljesítménye, h egy 3-400km-es út során többször át kell tenni másik frekire.

(#48884) (jan) válasza ncc1701 (#48883) üzenetére


(jan)
őstag

nagyobb teljesitmeny engedely koteeles, sot ha jol tudom 1-2 eve azon a frekisavon barmilyen teljesitmeny az, azert nem is nagyon kapni mar magyarorszagon, de javitsatok ki ha tevedek...

az epitest meg gondold meg jol, stabilra jmegycsinalni egy ilyen dolgot nem kispalyas feladat.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#48885) ncc1701 válasza (jan) (#48884) üzenetére


ncc1701
veterán

Leszarom az engedélyt, nyilván nem 100w-al akarok adni. :) És nyilván nem egy nagy adó frekijére állítanám.

Szakmámból adódóan nem lenne gond... Építettem már ilyesmit régen, csak az nem volt hifi cucc.

[ Szerkesztve ]

(#48886) #40351744


#40351744
törölt tag

Olyan kérdésem lenne, hogy ADW Launcher EX-ben, és Nova Launcher-ben, ( de lehet hogy még többnél is így van... ) ha kitörlöm egy parancsikon nevét ( tehát csak maga az ikon maradna meg a főképernyőn ), akkor random néha visszaállítja az eredeti nevet az ikon. Tud valaki erre valami megoldást ajánlani?

(#48887) TRob1 válasza #40351744 (#48886) üzenetére


TRob1
veterán

Te egyesével szoktad kitörölni az appok neveit? Vagy nem mindet szoktad csak némelyiket? Mert igazság szerint ezt a módszert még sosem próbáltam, csak azt hogy a menüből kikapcsolom az ikonfeliratokat (igaz ezt is csak próba erejéig, néhány napig, de így nem jöttek vissza "maguktól" :D) Persze így az összes ikonról leveszi, de mondjuk annak meg nem is látom értelmét hogy csak néhányról hiányozzon.

¤ R'n'R ¤

(#48888) atillaahun


atillaahun
veterán

Szerintem is bőven kikapcsolható az össze ikonfelirat, nem kell törölgetni. Én az app drawer egy oldalán lévő 50 darab ikonról is bármikor megmondom melyik program hol van és mi az.
Bár lehet azért mert kocka vagyok. Már lassan a windóz újrahúzásának sűrűségi magasságába érek az android rom-okkal - meg persze az alá való programokkal.

(#48889) TRob1 válasza atillaahun (#48888) üzenetére


TRob1
veterán

"windóz újrahúzás" ??? Hát ne fos xp-t használj, az újabbakmeg a többségnél évekig mennek hibátlanul. :)
Amúgy jah, kocka vagy. Nekem kellenek a feliratok, me én nem vok kocka. :P

¤ R'n'R ¤

(#48890) scapegt válasza #40351744 (#48886) üzenetére


scapegt
senior tag

A Go Launcherben és az ADW-ben biztos, hogy ki lehet az összes feliratot kapcsolni. Én úgy állítottam be, hogy a képernyőkön ne legyenek programnevek, viszont a program listában igen. Így tuti megtalálok mindent :) De persze én is tudom mit hova tettem ki és mi, micsoda.

(#48891) #40351744 válasza scapegt (#48890) üzenetére


#40351744
törölt tag

Akkor megpróbálom én is ezt, köszöntem! :R Valami értelmes kinézetet akarok összedobni a homescreen-es topicba, azért kérdeztem csak

(#48892) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Poweramp-t nem lehet bezárni?
Kilépés után is fut a háttérben!

(#48893) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! A Fast for Facebook app kuld ertesitest automatikusan vagy csak ha megnyitom az appot?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#48894) warezxts


warezxts
senior tag

Sziasztok, olyan alternatívát keresek ami Android2PC telefonálást teszi lehetővé.
A Skype tudja, a Google Talk is kicsit nyögvenyelősen, de ezen kívűl létezik-e még olyan aminek van PC kliense?

illetve Facebook klienst keresek, olyat ami nem fut örökké, egyszerü mint a facsipesz, mint a FbTouchHD volt, ami megszünt.

(#48895) ncc1701 válasza droti25 (#48892) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet, hogy meg fogsz döbbeni, de az androidos progik többségét nem lehet bezárni, és valamekkora memóriát foglalva ott marad a háttérben. De ne aggódj, ha kell a memória, akkor a rendszer fel fogja szabadítani a helyet, és kilövi.

(#48896) xSide válasza warezxts (#48894) üzenetére


xSide
őstag

Böngészőben is ideálisabb:)
[link] vagy
[link]

Most egyébként a stream for facebook appot használom és hamarosan frissül magyar nyelvre is:)

[ Szerkesztve ]

(#48897) PéHá


PéHá
csendes tag

Sziasztok!

Bocs, ha olyat kérdezek, amit már valahol leírtak a topikban, de nem olvastam el mindent, gondolom ez megbocsátható bűn:D
Tudnátok esetleg valami használható programot ajánlani, arra az esetre, ha netán elhagynám, vagy ellopnák a telefont? A Marketen már nézelődtem, de nem igazán vagyok képbe, hogy melyik mennyire használható...

köszi, Péhá

(#48898) mttssz válasza PéHá (#48897) üzenetére


mttssz
senior tag

Keress ra a "Plan B"-re. :)

szerk. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout.labs.planb&hl=hu itt van, ha elveszted, csak kovesd az utasitasokat :)

[ Szerkesztve ]

(#48899) atillaahun válasza TRob1 (#48889) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát nem is az XP-t húzgáltam újra, hanem még a 98-at. Annak idején természetesen. Azóta is fejből tudom a 25 jegyű széria számot. :D
... tudom, te lusta disznó vagy. Hogy megtanuld. :D

(#48897) PéHá
Szerintem az Avast Theft Aware az egyetlen korrekt program ilyen körökben, mert az megy net nélkül is. Téma egyébként már egy pár tucatszor ki lett tárgyalva, nyugodtan keress esetleg a hozzászólásaimra.
Lényeg, hogy hatékonysága igen csekély a foglalkozásszerűen működő tolvajok ellen, ha meg elhagyod arra nagyjából bármelyik jó.

(#48894) warezxts
Vtok még biztosan tudja, végülis ez volt a Gtalk előtt, amíg az nem tudott Videochat-et, azóta már sok értelme nincs, meg nem is nagyon fejlesztik.
Talán még a Fring, esetleg Oovoo is megy PC-n annyira nem néztem utánuk.

[ Szerkesztve ]

(#48900) air válasza PéHá (#48897) üzenetére


air
nagyúr

Állítólag ez a legjobb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.