Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49651) klambi válasza klambi (#49609) üzenetére


klambi
addikt

senki nem ismeri nem tudja mi lehet?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#49652) zzzoli23


zzzoli23
csendes tag

Hali. Meg lehet azt csinalni, h egy androidos teló (M. Defy) megjelenítse az angol fonetikus jeleket?

(#49653) k850 válasza spiritex (#49649) üzenetére


k850
addikt

Nem tudom a problémádra a megoldást, de mi értelme van telón flac fájlformátumot hallgatni?
Szerintem egy átlag ember, átlag fülessel nem nagyon tud különbséget tenni egy jó minőségű mp3 és a flac közt.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49654) TRob1 válasza k850 (#49653) üzenetére


TRob1
veterán

Meg egy telefonnál kb. a nem átlag ember sem. De a fanatikusokat hagyni kell, ők "úgyis hallják" a különbséget. ;] :DDD

szerk: Jahm, ez most nem konkrét célzás senkire, csak sztem mindenki ismer ilyen embereket. :) (Ha nem is pont a flac-mp3 témában, de vmiben tuti)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#49655) sparks


sparks
senior tag

Hi!
Aki szereti a walkie-talkie szerű beszélgetéseket, annak ajánlom a Zello nevű alkalmazást.
Nekem szépen megy a háttérben és nem vettem észre plusz fogyasztást. Bármikor lehet vele "rádiózni" az ismerősökkel és a legjobb, hogy van PC-re való program is, így nem csak telefon-telefon hanem szgép-telefon kapcsolat is létre jöhet. Simán működik edge hálózaton is, így egy visszakorlátozott nettel is használható. Van még számtalan egyéb hasonló program is, de számomra ez lett a legmegfelelőbb.
Érdemes kipróbálni, jó szórakozást!

(#49656) spiritex válasza k850 (#49653) üzenetére


spiritex
veterán

Nem erről van szó. Hanem ha már az embernek van egy gyűjteménye, amit komoly hi-fi cuccon hallgat napközben, akkor esetleg néha elalvás előtt szeretné a telefonján hallgatni ugyanazokat a zenéket az ágyból az alvó felesége mellett. Ennyi.Vagy először konvertáljon le mindent? Nem hiszem, hogy túl kényelmes megoldás lenne...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#49657) barnam_ válasza Bone123 (#49606) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megnyitod a Swype beállításait, és Frissítések.
Én feltettem, de fogalmam sincs mi változott.
szerk: annyi hogy talán gyorsabb lett, korábban amikor el akartam tüntetni a billentyűzetet, akkor gondolkozott 1 másodpercet.

[ Szerkesztve ]

(#49658) Deck


Deck
titán

Van itt aki stabil Cyanogenmod 9.1.0-t használ?

PS5

(#49659) BDave válasza klambi (#49609) üzenetére


BDave
őstag

Elég sok időjárás-alkalmazás nem frissül, mert a Google törölte az időjárás-APIját és ezért nem tudnak az olyan alkalmazások, amik ehhez kapcsolódtak, frissülni. Türelem, talán frissítik a készítők a programjukat.

Megjelent a Blood & Glory: Legends, próbáltátok már?

(#49660) Deck


Deck
titán

Ki milyen jó fps játékot tud Androidra?

Modern Combat 2: Black Pegasus
Modern Combat 3: Fallen Nation

Ezeket néztem ki eddig, hogy megveszem. Van aki játszik ezekkel? Esetleg egy II. Világháborús FPS?

Nem tudjátok, miért van, hogy a MC2 részét öcsém telefonjáról nem lehet látni? Csak az enyémről?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#49661) Bone123 válasza barnam_ (#49657) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Megtörtént, köszönöm. Most már magyar módban is elérhető a rajzolás és egész jó kézírás-felismerés. Egy logikus dolog azonban hiányzik: a billentyűzet lecsukása és csak a fő Swype ikonok megjelenítése hangbevitel módhoz, ha ugyanis diktálok Skype-ban, böngészőben stb. minek a billentyűzet vagy hangfelismerő doboz, feles teret vesz el a képernyőből. Mintha régebben angol módban el lehetett volna ezt tüntetni, most ezt az opciót nem találom. Ezt leszámítva kitűnő app.

(#49662) BDave válasza Deck (#49660) üzenetére


BDave
őstag

Amiket tudok ajánlani, mert én is játszok velük:

SHADOWGUN

MASS EFFECT™ INFILTRATOR

(#49663) klambi


klambi
addikt

Valami szép jól megcsinált flip clock-ot nem tudtok mutatni, amit még be is lehet szerezni?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#49664) VD válasza klambi (#49609) üzenetére


VD
őstag

Több dolog is okozhatja.

Widgetet próbáltad újra kirakni?
Task killerrel nem lötted ki véletlenül?
Nem volt valami frissítés Az utóbbi idöben(rom, alkalmazás)?

Ha továbbra sem müködik, akkor próbáld ki a fancy widgetet. Hasonló dizájn és funkcionalitás.

[ Szerkesztve ]

(#49665) klambi válasza VD (#49664) üzenetére


klambi
addikt

kiraktam 2x is, még megpróbálom törölni aztán újra, de az az érdekes hogy a helyet frissíti, de az időjárást nem.... :(

hát újra telepítés sem oldotta meg... :(

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#49666) VD válasza klambi (#49665) üzenetére


VD
őstag

Lehet valami gond van az időjárást szolgáltató szerverrel. Nem ismerem a widget-et, de nem lehet választani időjárás szolgáltatót? (Google, weather bug, accue weather) Hátha.
Ha ez sem, akkor ott a fancy amit javasoltam. Az alap ingyenyes pár témával.

(#49667) klambi válasza VD (#49664) üzenetére


klambi
addikt

ááh fene ez olyan szép volt :DDD sajnálom, nem tudtok még ilyen jól meganimált órát?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#49668) fdisk


fdisk
őstag

Erre vki?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#49669) BDave válasza klambi (#49667) üzenetére


BDave
őstag

(#49668) fdisk
Mindkettőtöknek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#49670) fgordon


fgordon
senior tag

Mivel tudom legegyszerűbben/legprofibban nézni, hogy milyen programok használnak internetet, esetleg tiltani is az alkalmazásokat?

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#49671) Jarod1


Jarod1
addikt

Facebookot nem tudom telepíteni mert azt irja kevés a hely, de más progit feltesz!

(#49672) Syd69 válasza Deck (#49660) üzenetére


Syd69
aktív tag

Dead trigger - zimbizombis (ingyenes)

N.O.V.A.

Shadowgun

Alma

(#49673) Deck


Deck
titán

Kaspersky Mobile Securityt érdemes használni?

PS5

(#49674) twine válasza klambi (#49665) üzenetére


twine
addikt

Nekem a Glass Widgets időjárása nem frissíti magát pár napja(legalábbis ennyi ideje tünt fel),,szerintem ez valami server probléma lesz..a hibajelenség pont ugyanaz mint nálad!
HTC-m van... a sense sajátja frissíti magát zsírul...
Nem tudom melyik honnan szedi az infót,,de én pld annyira szeretem a Glass Widgets-et(nem csak időjárás) hogy megvárom amíg helyre pofozzák...mert hogy nem a progi hibája az 100%
Legfeljebb ha az eddigi szerver "megf*stosodott" majd átírják máshova...
Én azt hiszem az én progimban nem tudom "manual" megadni honnan szedje az infót!

BDave (#49669): Akkor jól gondoltam,,THX az infót :R

[ Szerkesztve ]

(#49675) VD válasza klambi (#49667) üzenetére


VD
őstag

Hátha megtetszik valamelyik. ;)

Fancy Widgets: [link]
MIUI Digital Weather Clock: [link]
3D digital Weather Clock: [link]
Animated Weather Clock Widget: [link]
3D Flip Clock & World Weather Widget: [link]
Sense Flip Clock& Weather: [link]

[ Szerkesztve ]

(#49676) beers


beers
addikt

Sziasztok!
A csengetési hangerőt szeretném növelni egy kicsit, elég zajos helyen dolgozok és nem hallani minden esetben....!
:R

M&N

(#49677) club1 válasza VD (#49675) üzenetére


club1
veterán

Én speciel a Foreca előrejelzéseire alapuló időjárás-alkalmazásokat javaslom, mert a Google és az Accuweather meglehetősen pontatlan a közép- és dél-európai régióban.

(#49678) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Látványorgiamentes, letisztult, kevés erőforrást zabáló, gyors fényképnézegetőt tudnátok ajánlani GB-re?

(#49679) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Látványorgiamentes, letisztult, kevés erőforrást zabáló, gyors fényképnézegetőt tudnátok ajánlani GB-re?

club1: speciel én az accuweathert meglehetősen pontosnak tartom, az időkép infója persze a legjobb, de pl. az időkép widgetje fura módon pontatlan. De azért ajánlhatnál 1-2 olyan appot ami az általad javasolt időjárásszervert használja, szívesen kipróbálok 1-2-t.

(#49680) Melack válasza Bone123 (#49678) üzenetére


Melack
veterán

QuickPic. Az a legjobb.

(Szerkesztés gomb vagy dupla hozzászólás lett?)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49681) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

HA viberen üzengettem valakivel,de időközben mikor újratettem a telefont sikeresen kitöröltem a számát,akkor az illetőt még valahogy vissza tudom keresni?
Gondoltam hátha tudtok rá valami megoldást :)

Melack :O
:R

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#49682) Melack válasza -HajTömeg- (#49681) üzenetére


Melack
veterán

Max akkor, ha közben lementetted az üzeneteket. Más megoldást nem tudok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49683) club1 válasza Bone123 (#49679) üzenetére


club1
veterán

Én a Palmary Weathert használom. A Foreca sem tökéletes, de itthon csak az időkép pontosabb tőle.

(#49684) BDave válasza beers (#49676) üzenetére


BDave
őstag

(#49685) Bone123 válasza Melack (#49680) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Kösz. Úgy tűnik mind2 (dupla & szerkesztés).

club1: szintén köszönet, a pro változat widgetjei nagyon dögösek. Olyasmire tipp esetleg, aminek 4x4 / 4x5 widgetje van nagy órával, aktuális időjárással és előrejelzéssel?

(#49686) kymco válasza atillaahun (#47581) üzenetére


kymco
veterán

Én csak fizetőset találtam a betterbatterystats-ból. Van ingyenes próbaverziója?

www.refujvaros.hu

(#49687) beers válasza BDave (#49684) üzenetére


beers
addikt

Köszi :R , ezt próbáltad is?

M&N

(#49688) BDave válasza beers (#49687) üzenetére


BDave
őstag

Nem, de többen már igen a Nexus topicból. Próbáld ki ezt, de ha még így is halk és megtudod venni, akkor vedd meg a fizetős változatot. Vagy ezt.

(#49689) kymco válasza kymco (#49686) üzenetére


kymco
veterán

Végül is találtam: betterbatterystats (XDA editions)

www.refujvaros.hu

(#49690) beers válasza BDave (#49688) üzenetére


beers
addikt

Ok, megnézem délután! :R

M&N

(#49691) fdisk válasza BDave (#49669) üzenetére


fdisk
őstag

:R

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#49692) R19


R19
senior tag

Fényerő manuális beállítására a következő progikat néztem ki:
- InvisiBright Pro
- Brightness Level Disc

Van ezekről valakinek infója használhatóság terén?

(#49693) csaba1203 válasza Deck (#49673) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha nem a Play-ről vagy megbízható helyről telepítesz programokat igen de egyébként csak a telefont fogja de rendesen :D

(#49694) flash-


flash-
veterán

sziasztok

nekem olyan kiegészítő vagy program kellene,hogy amikor valakit hivok,és nem veszi fel,akkor azt szeretném hogy magától a telefon automatikusan hívja újra,és mindeszt kihangosítva tegye.

tehágy kihangosítható automatikus újrahívó megoldás kellene androidra!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49695) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok! Van olyan offline térkép amin be lehet állítani útvonalat? Leginkább Bp-en belül kéne gyalogosan.

(#49696) k850 válasza acsati (#49695) üzenetére


k850
addikt

Mért ne volna, én kettőt is használok, a Google Maps és egy egy 3 betűst, de kimondani nem merem. Féltem az életem. :DDD
Ha azt szeretnéd, hogy folyamatosan navigáljon a Goole Maps akkor mobilinternettel célszerű. A térképet le lehet menteni a készülék memóriájába. A hárombetűsnek nincs ilyen jelegű gondja.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49697) fatal` válasza k850 (#49696) üzenetére


fatal`
titán

A Google Maps nem navigál offline.

(#49698) Deck


Deck
titán

Megvettem a Kaspersky Mobile Securityt lehet tudni meddig jó a licenc? Mivel nem írja ki, valaki tudna segíteni benne?

PS5

(#49699) VD válasza Deck (#49698) üzenetére


VD
őstag

Jobban jártál volna, ha sört veszel az árából....

[ Szerkesztve ]

(#49700) SG3rg0 válasza Deck (#49698) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mennyibe került?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.