Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49351) CHIPman válasza bAtt001 (#49305) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Igaz. Csak megszoktam, hogy anno nem zavarta, hogy vissza gombbal lépek ki, viszont most, hogy nem kell kijelentkezni, így bezárja az egészet. Ha home gombbal lépek ki, akkor fasza. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#49352) brp88k válasza stefi68 (#49344) üzenetére


brp88k
tag

A Play link törlése/ Leválasztás a Playről azt jelenti, hogy nem jelez ha van frissítés?

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#49353) takjoe válasza atillaahun (#49285) üzenetére


takjoe
tag

Kösz Neked + a DS39,K850,Bone123-nak is a válaszokért, tanácsokért.Van a gépemen Google Voice Search,megtaláltam a rendszer apk. között (angolul és még egy csomó nyelven működik) csak azt nem tudom, hogy a magyar nyelv hogy fog belekerülni. Az általad linkeltet megpróbáltam betenni a system/app.-ba ,de azt írja ,hogy az apk, beillesztése nem sikerült.
Különben fent van a Google Maps és a Google fordító is, ezek frissülni is szoktak, mindkettőnél lehet hangalapon keresni, de itt is ugyanaz a helyzet, a magyar nyelv beállítást nem látom, gondolom ezek is a Voice Search alapon működnek.
Hát eddig ez van ,talán ha az egész rendszert kellenne frissíteni, de sajnos ehhez nem értek.... :((

(#49354) xSide válasza Bone123 (#49349) üzenetére


xSide
őstag

Fancy widget (megvéve) és ehhez a Marble óra skin...

(#49355) Probert75 válasza xSide (#49348) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem kell használnom másik launchert, mert a Galaxy Ace-men alul csak 4 ikon van. Az alkalmazások ikon is a szélén van nem középen. Miután a GO fenn van, a gyárit el is távolítom. A GO-ban egy oldalon több is lehet. És ez még fokozható, hogy a dock is lehet körbeforgó. Akár három oldalas is lehet. Szóval rengeteg progit lehet oda is betenni. Így nem rondítom el a főképernyőt a sok ikonnal. Élvezni tudom a képeket, amiket háttérnek beteszek, mert nem takarja el semmi. :))

[ Szerkesztve ]

(#49356) xSide válasza Probert75 (#49355) üzenetére


xSide
őstag

Téma, Launcher vagy most mi van :F
Nem értem mit akartál írni, de biztos...

(#49357) takjoe válasza k850 (#49286) üzenetére


takjoe
tag

Kösz a választ, megpróbáltam, de ha a Cool Reader-ben elindítom a felolvasás opciót a kék kijelölés végigfut a szövegen , de meg se mukkan. Ez a hangprobléma az Android szervízban való frissítés után keletkezett, amikor az olyan programnál, ahol hangot használtam, kiírta, hogy a Google TTS alkalmazás leállt. Ekkor töltöttem le a SVOX-ot meg vettem hozzá magyar és angol hangot, (amúgy van hang más alkalmazásnál pl. szótárnál, vagy a próbánál ,ha beírok valami szöveget, szépen felolvassa) viszont nekem az beállításoknál nem találok olyat, amilyet te írtál (még csak hasonlót sem,pedig a SVOX használatánál is írja, hogy valahogy így kell beállítani az alapértelmezett motort) de nekem csak olyan van ,hogy nyelv és bevitel-beszéd- hangalapú keresés ,(ennyi),úgyhogy sehol sem tudom az alapértelmezett motort beállítani, minden egyes alkalmazásnál amiben beszédet használok, felugrik a SVOX és úgy kell kiválasztani...

(#49358) Probert75 válasza xSide (#49356) üzenetére


Probert75
addikt

Úgy értettelek, hogy te nem használsz launchert, hanem csak az ikonokat cseréled ki. De ha használsz, akkor tárgytalan a dolog. A fórumtársnak írtam, hogy nálam a launcher alakítja a téma alapján a mappa kinézetét. Azt a kis keretet, amit ő szeretne megváltoztatni.
Sorry, ha kicsit bonyolult voltam.

(#49359) xSide válasza Probert75 (#49358) üzenetére


xSide
őstag

Így már értelek, csak néztem nagyokat mit, miért írsz :Y
Launchert használok természetesen és többet is kipróbálva a GO-nál maradtam végül...

Frissült az időkép, kezd egyre jobban nem tetszeni:)

[ Szerkesztve ]

(#49360) Oldman2 válasza xSide (#49354) üzenetére


Oldman2
veterán

És ezt hogyan aktiválod mint Skint?

(#49361) xSide válasza Oldman2 (#49360) üzenetére


xSide
őstag

A zip tartalmát bemásolod:
sdcard/Android/data/fancywidgets/clockskins/Marble/...ide...
és a fancy-ben mondjuk az előrejelzési oldalon Menü/Óra felület, vagy a beállításokban Óra felület és a Telepített fül alatt meg fog jelenni!

[ Szerkesztve ]

(#49362) Oldman2 válasza xSide (#49361) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi! Sajnos úgy látom a Free Fancy Widgets -ben nincs ilyen Widget méret...
:-(

[ Szerkesztve ]

(#49363) xSide válasza Oldman2 (#49362) üzenetére


xSide
őstag

Rég megvettem, sajnos nem emlékszem már rá az ingyenesben mik a lehetőségek...
Ami vásárlás mellett döntött, hogy nem frissül a háttérben feleslegesen, csak ha bekapcsolom a kijelzőt és eltelt mondjuk 60 perc az utolsó frissítés óta...

(#49364) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Odáig legalább eljutott bárki Call Meter 3G-ben, hogy az app külön listázza a hálózaton belüli (legyen minden 20-as) és hálózaton kívüli (az összes többi) kimenő hívások költségét? Ilyen szűrést sehogy se tudok belőni...

Eddig volt az egyszerű, íme a feladvány haladóknak: :) Adott a Djucie számlás20 előfizetése (2590ft), ennek 60% használható fel hálózaton belül (1554ft), 40%-a kívül (1036ft) + SMS az egészből bárhova. Azt kellene az appal elérni, hogy külön figyelje a 20-as számok hívását (díját 1554ft-os keretből levonva) és az összes többiét (1036-as keret). Az SMS esetleg hozzácsapható hálózaton belülhöz egyszerűség kedvéért. A lényeg hogy monitorozni tudjam a kétféle rendszert a keret függvényében, aztán vagy a progi, vagy én kiszámolom a végösszeget, a lényeg hogy a 20-as és nem 20-as számok költségét valahogy külön listázhassam... nagyon megköszönnénk mi Telenor által megfingatott előfizetők a segítséget... :R

(#49365) Mauzes válasza xSide (#49348) üzenetére


Mauzes
őstag

Megmutatom inkább én is:

A bal és a jobb oldali mappa ikonokat a replace-re kattintva egyből ki tudom választani, ezek működnek. A középső is mappa, vannak benne appok, itt az ikont a replace után a galériából választottam ki, és hiába no crop-pal választom ki, nem lesz átlátszó a benne lévő appok szempontjából. Viszont sílusra pont ilyen kellene. (Pont így: )

Tehát tudom-e valahogy átlátszóvá tenni azt a négy kis négyzetet, hogy a mappában lévő ikonok "kilátszódjanak"?

[ Szerkesztve ]

(#49366) Oldman2 válasza xSide (#49363) üzenetére


Oldman2
veterán

Tetszik...

Majd hazafelé szórakozok vele, hátha csak megfelelően testre kell szabni a Free-ben is elérhető Widget-ek egyikét.

(#49367) Oldman2 válasza Mauzes (#49365) üzenetére


Oldman2
veterán

Élénken figyelem a fejleményeket, mert nekem is nagyon tetszik ez a kinézet!

(#49368) xSide válasza Mauzes (#49365) üzenetére


xSide
őstag

Ok ezt meg én értettem félre:)
Elnézést érte...
Megoldásként hirtelen egy témát szét kellene cincálni megfelelő módon és bele rakni az új ikonokat!.

[ Szerkesztve ]

(#49369) Mauzes válasza xSide (#49368) üzenetére


Mauzes
őstag

Azt a 4 négyzetes png-t már egy témából bányásztam ki (folder_icon.png neve volt), és azt hittem, ez már alapból ilyen átlátszós lesz, de nem. Viszont a gyári folder ikonok hol vannak tárolva? Milyen fájlok azok, sima png? Mert akkor valahogy tutira ezt is át lehet alakítani olyanra, és betenni valamelyik rendszer mappába vagy fájlba...

(#49370) tomy86 válasza Mauzes (#49365) üzenetére


tomy86
addikt

Biztos van egyszerűbb megoldás (régóta nem használom a GO-t), de a GO theme factoryval elég jól testre tudod szabni ezeket a dolgokat a számítógépen.

(#49371) Necc válasza Bone123 (#49364) üzenetére


Necc
addikt

Es mi van a szamhordozott 20/30/70-es szamokkal? Na azt honnan derited ki programbol? :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#49372) xSide válasza Mauzes (#49369) üzenetére


xSide
őstag

Nem találtam témákban erre a mappa háttére utaló képeket, így belenyúltam magába a GO-ba, beleraktam amit linkeltél...
Több képböl tevödik össze!
Linkeld már az xda fórum vonatkozó topikját légyszives:)

[ Szerkesztve ]

(#49373) atillaahun válasza takjoe (#49353) üzenetére


atillaahun
veterán

Gondolom nincs felmountolva a system partíció a fájlkezelődben. Nem tudom mit használsz, és nem is igazán ismerem a többi fájlkezelőt, esetleg tedd fel az ES Explorer-t, abban a Settings-ben bepipálod alul a root és system beállításokat, és onnantól már pakolhatsz bármit bárhova.

(#49357) takjoe
Hát akkor neked nagy eséllyel kigyalulták a TTS (felolvasás) szolgáltatást a rendszerből frissítéskor. ITT az enyém, bár ez még a GB-be való, lehet nem fog menni. Akkor esetleg még nézz utána, hogy ugyanennek a rendszerprogramnak hányas verziója fut ICS alatt, és szerezz be egy olyat valahonnan. Pl. a telefonodhoz való főzött rom-ok zip-jéből kikukázhatod.
Az eljárás ugyanaz mint a VoiceSearch.apk-val.

(#49374) punky10 válasza Mauzes (#49369) üzenetére


punky10
addikt

Keresd meg az eredeti témát,telepitsd fel,és állitsd be a
tulajdonság->megjelenitési beállitás->ikonok->mappa ikon
menüpont alatt.Igy biztos áttetsző lesz.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#49375) tomy86 válasza Necc (#49371) üzenetére


tomy86
addikt

A programból nyilván sehogy. Ha tudod, hogy egy számnál számhordozás volt (és a példa kedvéért 30-as a szám, de telenoros), akkor azt a számot külön beteszed a tartalmazott számok közé a Telenoros hívásoknál és a kivételek közé a T-mobileos számoknál. Ha nem tudod, hogy egy szám számhordozott-e és ennyire fontos, akkor le tudod kérdezni USSD kóddal (*126*telefonszám#).

(#49364) Bone123: hozz létre számcsoportokat a hálózaton belüli és a hálózaton kívüli számokhoz és ezekhez külön szabályt ill. díjcsomagot. De pl. sokat segít a program megértésében, ha importálsz valamilyen, már kész beállítást és azt áttanulmányozod. Több telenoros tarifa is importálható (mondjuk djuice nem).

[ Szerkesztve ]

(#49376) bubi92


bubi92
őstag

csak nálam van olyan probléma, se a weather eye, se a simi clock nem bírja frissíteni az időjárást? net van, wifiről és mobilnetről is próbáltam, de semmi. arra gondoltam, hogy ugyanattól a szolgáltatótól szedik az adatot és az halt be :F

(#49377) petipetya válasza bubi92 (#49376) üzenetére


petipetya
nagyúr

Se wifin, se mobilneten? Vagy csak mobilneten nem?

"nincs rá lezsóidő"

(#49378) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Üdv.!

Valaki meg tudná mondani, hogy Move The Box-hoz, Plants Vs Zombies-hoz, Where is my Perry és Water-hez honnan tudnék mentéseket beszerezni?
Sikeresen újra kellett húzni az androidot a mobilon és nem volt backupom...

(#49379) bubi92 válasza petipetya (#49377) üzenetére


bubi92
őstag

se sehol :P :K

(#49380) petipetya válasza bubi92 (#49379) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor nincs ötletem.

"nincs rá lezsóidő"

(#49381) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Üdv,

Teljes törlést hajtottam végre a telefonon, és most le akartam tölteni az
Adobe Flash Player 11-et a Play-ből, de egyszerűen nem találom.
Eltűntették?
Honnan tudnán letölteni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#49382) KaiotEch válasza BroCreSt (#49381) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tess, de amúgy nincs többet flash androidra.

(#49383) BroCreSt válasza KaiotEch (#49382) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszi, ez mondjuk eszembe se jutott, csak a telefonon kerestem.

Mi lesz helyette?

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#49384) TRob1 válasza BroCreSt (#49383) üzenetére


TRob1
veterán

(#49385) Oldman2 válasza BroCreSt (#49383) üzenetére


Oldman2
veterán

Talán a HTML5?

(#49386) imi0424


imi0424
senior tag

sziasztok.
milyen böngészöt ajánlotok lassú netkapcsolatra ? :)

(#49387) DS39 válasza imi0424 (#49386) üzenetére


DS39
nagyúr

Opera Mini.

BroCreSt: ha egy adott flash verziót keresnél, az Adobe oldalán itt megtalálod :)

[ Szerkesztve ]

(#49388) atillaahun válasza imi0424 (#49386) üzenetére


atillaahun
veterán

Opera Mini

(#49387) DS39
defigyel valalki... :D

[ Szerkesztve ]

(#49389) imi0424 válasza atillaahun (#49388) üzenetére


imi0424
senior tag

köszönöm mindenkinek :)

a HTML5-el mivan?
benne van alapbol az androidban?
vagy le kell majd tölteni valahonnan?

[ Szerkesztve ]

(#49390) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Amúgy tényleg egyetlen olyan kúva app sincs JB-re, mint az LBE? Naponta több száz hasztalan szutyok progit csinálnak, amik mindenhez hozzáférést kérnek, de ilyen fontos progira meg csesznek rá? Szégyen!

(#49391) Bone123 válasza tomy86 (#49375) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Majdnem megvagyok, beállítottam kétféle tarifát, egyiket hálózaton belüli, másikat kívüli hívásokra, mindkettőnél megadtam havidíjat (1554 ill. 1036Ft, a 2590 60% ill. 40%-a) ami ugye lebeszélhető, viszont az SMS-t sehogy sem tudom a hálón belüli hívás (1554) keretéhez hozzárendelni.

Ez azért lenne praktikus, mert a hálózaton kívül keret (1036) gyorsan le fog fogyni, így az SMS-eket a telenor nyilván az 1554-es keretből fogja levonni. Magyarul nem tudod hogy kell az SMS és hálón belüli lebeszélhetőséget egy közös keret (1554Ft) alá vonni?

Többiek: ha megvan a végleges változat, megosztom a beállítást vagy feltöltöm a CallMeter szerverére.

(#49392) Necc válasza tomy86 (#49375) üzenetére


Necc
addikt

Nem tudom mobilnal mekkora "divat" a szamhordozas, nem abban a korben dolgozom, de vezetekes szamoknal oriasi, bar nem tudok konkret statisztikat hirtelen felmutetni, de a szamaink legalabb fele hordozott.
Igy azert elegge megkerdojelezheto hogy hogyan szamolja ki az ember azt a 60-40%-ot :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#49393) atillaahun válasza KaiotEch (#49390) üzenetére


atillaahun
veterán

Gondolom a rendszerprogramoknak ez se tudja beszedni az engedélyeit, úgyhogy olyan nagyon sokat nem vesztesz vele.

(#49394) atillaahun válasza Necc (#49392) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem alapvetően feltételezhető, hogy ugyanannyi szám-hordozott szám van minden szolgáltatónál, így nem hiszem, hogy ilyen változóval érdemes lenne pluszban kalkulálni.

(#49395) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Tudnátok konkrét dolgokat felhozni az Apex és a Nova launcherek között? Melyik eszik kevesebbet? Melyik a testreszabhatóbb? Melyik a jobb? stb.

Köszi :R

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#49396) BroCreSt válasza DS39 (#49387) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszi, le is töltöttem ami kell! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#49397) Oldman2 válasza imi0424 (#49389) üzenetére


Oldman2
veterán

Olyan böngészőt kell használni, ami támogatja ezt minél jobban.

PL. Google Chrome

(#49398) KaiotEch válasza atillaahun (#49393) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát azért köszi, de pl egy Google Chrome vagy FB appnak mi a kurvaanyja köze van a contactjaimhoz, az üzeneteimhez, phone id, és még sorolhatnám...

[ Szerkesztve ]

(#49399) TRob1 válasza KaiotEch (#49398) üzenetére


TRob1
veterán

Ezek szerint a többségnek ez nem olyan nagyon eget rengető probléma mint neked ha nem ontják az ilyen appokat. :D Én se foglalkozom ilyenekkel, főleg hogy vmi oka mindig van hogy ezt vagy azt kér...

Az említett app pl. szinkronizáláshoz kéri/kérheti...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#49400) Necc válasza KaiotEch (#49398) üzenetére


Necc
addikt

Kiolvassa es leszinkronizalja azokat, es ehhez kell az a permission.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.