Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) naksys válasza tomy86 (#8544) üzenetére


naksys
senior tag

Igen, de a számlázásom 1-31-ig tart.
Ha mától állítom be a számlázást akkor 20-tól 20-ig mér ami nem jó.

(#8552) noxon


noxon
őstag

Frissült a next launcher, de az ikonok csúnyák lettek:( ès a dokba is betett ilyen ronda menügombot ìgy csak három ikon fèr ki pluszba :(
Ha valaki tud megoldást szòljon.

We live in a simulated world...

(#8553) tomy86 válasza naksys (#8551) üzenetére


tomy86
addikt

Miért mérne 20-tól 20-ig? Az a számlázási időszak, azt meg a díjcsomagod beállításainál adod meg (a "díjcsomagok, tarifák"-nál). Én nem a díjcsomagod beállításainak a módosításáról írtam, hanem a program beállításról. Van egy olyan menüpont, hogy "működés" és azon belül egy mérés kezdete menüpont. Ott nem időintervallumot adsz meg, hanem egyszerűen azt a napot, aminél korábbi naplófájlokat ne vegye figyelembe. Ott megadhatod a mai napot. A díjcsomagod beállításánál attól még lehet a számlázási időszak hossza 1 hónap és a számlázás első napja 1-e.

[ Szerkesztve ]

(#8554) naksys válasza tomy86 (#8553) üzenetére


naksys
senior tag

Megadtam a tegnapi napot kezdésnek, de semmi nem változott. Ugyan úgy bent maradt a statisztika.

(#8555) spiritex válasza Dani82 (#8546) üzenetére


spiritex
veterán

Az Ultimate Call Blocker pl.jó erre, csak minden hívást tiltanod kell vele és megírni az sms-t, amit küldenie kell.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8556) tomy86 válasza naksys (#8554) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy látszik nem működik az a menüpont (én is kipróbáltam és tényleg hatástalan). A "mérés kezdete" alatt levő "napló törlése" menüpontot próbáltad?
Vagy esetleg azt, hogy törlöd a progit, újratelepíted és akkor állítod be a "mérés kezdete" menüben a mai napot és csak utána importálod a díjcsomagod beállításait? Hátha akkor fegyelembe veszi a beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#8557) droving


droving
aktív tag

Akit érdekel az ünnepek előtt némi készpénz.

Annak ez most jól jöhet.

Egy sima szoftver vissza állítás a feladat.

A hozzám lehető legközelebben.

Budapesten.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#8558) atillaahun válasza Dani82 (#8546) üzenetére


atillaahun
veterán

Tasker biztosan tudja, lLama valószínűleg, Profile Scheduler meg talán.

(#8559) vgyuri


vgyuri
őstag

A mai Google Play meglepetés egy 13 perces videó, amiben egy törpének maszkírozott férfi italokat keverget és majdnem felgyújtja a fogadóját: [link] (de ennél már tényleg nem lehet rosszabb).

(#8560) naksys válasza tomy86 (#8556) üzenetére


naksys
senior tag

Próbáltam már mindent amit lehet, reinstall is volt jó párszor. Meguntam, így marad erre a hónapra. Elsejétől meg úgyis nulláz.
Köszi a segítséget!

(#8561) nokia112


nokia112
csendes tag

:F Esélyes, hogy nem jó helyre írok, de nem találtam olyan topicot, ami közelebb állhat a kérdésemhez, mint ezt.

Azt szeretném tudni, hogy ha google play-ről leszedek egy fizetős alkalmazást, de helyszűkében le kell törölnöm a telefonomról, akkor, ha legközelebb le szeretném szedni újra, akkor újra ki kell fizetnem? Vagy olyan, mint apple store-on, hogyha megveszem egyszer a szoftvert, azt csinálok, amit akarok, az nekem addig ingyenes marad, amíg fent van az online boltban? :))

És bocsánat mindenkitől, ha ez nagyon nem ide illő kérdés volt. :U

Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

(#8562) pepe091 válasza vgyuri (#8559) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez szerintem még nem az. Tegnap mikor még nem volt kint az ugyancsak nagyszerű ajándék az Elfes baromság, addig egy videó volt kint Keith Richards-ról akkor én is azt hittem, hogy az az "ajándék", de végül jött a "sokkal jobb" elfes... :D
Már lemondtam róluk...

De legalább azért volt egy kis öröm a mai napban, hogy az NFS Most Wanted-ot levitték 99 centre. :D

(#8563) Balinov válasza nokia112 (#8561) üzenetére


Balinov
félisten

jo helyre irta, ne aggodj, es igen, amit egyszer megvasaroltal azt esetleges telefoncsere utan nem kell ujbol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8564) nokia112 válasza Balinov (#8563) üzenetére


nokia112
csendes tag

köszi szépen:D Eddig azért nem tudtam nagyon, mert fizetős alkalmazásokra érdemes telefonom most lett először. Eddig a free szférában nyomultam, de ez mostantól változni fog:D

Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

(#8565) Syd69 válasza nokia112 (#8561) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nem, a progi a felhasználói fiókodhoz tartozik. Ugyanakként belépve annyiszor törlöd/telepíted ahányszor csak szeretnéd

Alma

(#8566) fatal`


fatal`
titán

Frissült az ArkanoidX az 1.2.3-as verzióra! Katt a képre a letöltéshez:

- Lengyel és Szlovén nyelvek hozzáadva
- 10 új pálya
- Hibajavítások

(#8567) whitehand


whitehand
senior tag

sziasztok van olyan progi amivel a csengőhangot tudom késleltetni? vagy fokozatosan erősödöre beállitani?

(#8568) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Segítséget szeretnék kérni. A gyári gmail appban van egy fiók amit közösen használunk többen. Jön levél és valaki előbb elolvassa akkor nálam megszűnik az értesítés az értesítő sávból. Mit kell beállítani hogy ne figyelje a szervert és ne tegye nálam olvasottá. :((

HAJRÁ VIDI !!

(#8569) LonGleY válasza noxon (#8552) üzenetére


LonGleY
veterán

Használj normális launchert.. :] Ami nem GO..

(#8570) spiritex válasza whitehand (#8567) üzenetére


spiritex
veterán

A legegyszerűbb, ha pc-n egy hangkezelővel megcsinálod a hangot olyanra, amilyenre csak akarod (olyan görbén hallkítod, ahogy jól esik), majd ezt rakod rá a telóra.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8571) LonGleY válasza mttssz (#8543) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a húzásokra beállítható kurzor-irányítás most megfogott ebben a Smart Keyboard PRO-ban, meg az állítható ékezetes betű prioritás. Egész jó.. lehet megveszem. A fenti kurzor-gesturet tudja valamelyik másik is? Eddig engem a SwiftKey érdekelt (most akciós ráadásul), de azt sajnos SD kártya átmeneti hiányában még nem tudtam kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#8572) ERPY válasza LonGleY (#8571) üzenetére


ERPY
őstag

Külön ki teheted a kurzor nyilakat is, akkor még könnyebb lépkedni.

(#8573) droving


droving
aktív tag

HELP ME !

Nem tudom mi a francnak de sok eszemmel ráfrissítettem az s8500 telefonomra.

Samsung Kies programot használtam a legújabb szoftver és firmware van fent.

Minden nagyon jól megy gyors stabil stb ....

De a Wifi és a Blouetooth-ot nem tudom bekapcsolni.

Valaki tudna nekem segíteni ,hogy most mit tegyek ?

Nem akarok külső programokat leszedni hozzá meg ilyenek.

Inkább vissza szeretném tenni a gyári szoftvert , de azt sajnos nem tudom hogy kell.

Vagy pedig egy fasza kis androidot szeretnék rátenni.

Aki tudna nekem segíteni , annak meghonorálnám a fáradalmait. :R :R :R

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#8574) macilacus válasza Nocsesz1 (#8568) üzenetére


macilacus
senior tag

Regisztráljatok mindenkinek egy új gmail fiókot amelyiken állítsátok be, hogy az eredeti fiók email címével lehessen vele alapértelmezetten emailt küldeni, majd az eredeti fióknál állítsátok be, hogy mindenkinek küldjön másolatot, így mindenkinek saját külön fiókja lesz ami mégis egynek tünik. Ha pedig azt is szeretnétek látni, hogy a másik milyen üzenetet küldött, akkor tegyétek mindig cc-be a közös emailt. :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8575) dokee78 válasza droving (#8573) üzenetére


dokee78
félisten

Tudtad-e,hogy ez Android alkalmazás topik? :C

Az U8500-on nem Bada rendszer van?
Tehát ez nagyon OFF.

Van saját topikja,miért nem ott kérdezed,nagy eséllyel hamarabb tudnak segíteni.

De látom oda is beírtad sőt onnan jöttél ide :F

[ Szerkesztve ]

(#8576) droving válasza dokee78 (#8575) üzenetére


droving
aktív tag

Android rendszer is vígan fut rajta , nem véletlen vagyok itt. ;)

Ehhez akarok egy hozzá passzoló szoftvert , de gőzöm sincs hol töltsem le.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#8577) Jadro válasza droving (#8576) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor sem a legjobb helyen vagy, mert Te arról beszélsz, hogy android rendszert szeretnél a telefonra. Az pedig elég speciális, így a telefon saját topikjában biztosan többet tudnak róla, mint egy android alkalmazásokról szóló topikban.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8578) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Abban kérnék segítséget azt hogy lehet beállítani, hogy a gmail,illetve e-mail fiókoknál belépéskor mindig kérjen jelszót, mivel néha más is használja a telómat?
Ha lehet lépésről-lépésre kérem megadni mert igen kezdő vagyok.
Köszönöm.

(#8579) ktamas55


ktamas55
tag

Üdv mindenkinek!
Nyitottam egy .....@gmail.com fiókot a telefonomhoz, ami működik is rendesen. Névjegyek, határidő napló szinkronozálás stb.
A kéerdésem az lennne, hogy egy esetleges telefon csere után az új masinára átvihetem-e ezt a fiókot, vagy ahhoz újat kell létrehozni?

(#8580) Keresztapper válasza ktamas55 (#8579) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Átviheted és az ehhez megvásárolt programokat is.

http://palscoffeetech.com/

(#8581) ktamas55 válasza Keresztapper (#8580) üzenetére


ktamas55
tag

Köszönöm a választ,
Pár sorban tudnál segítséget adni az átvitel módjáról is? Hogyan tudom megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#8582) macilacus válasza ktamas55 (#8579) üzenetére


macilacus
senior tag

Természetesen átvihető, sőt amit a playon vásárolsz vele az is mehet az új telefonra :DDD ra

Megelőztek :W
S telefon átka :O

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8583) whitehand válasza spiritex (#8570) üzenetére


whitehand
senior tag

az a legegyszerübb? :D hát csém hatalmas segítség volt több száz csengőhangot neked egyszerűbb átalakítani

(#8584) ktamas55 válasza macilacus (#8582) üzenetére


ktamas55
tag

OK!
De hogyan?

(#8585) ToMmY_hun válasza ktamas55 (#8584) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szimplán csak be kell jelentkezned az új telóba ezzel a gmail fiókkal. Automatikusan le fogja tölteni a névjegyeket, naptárat és az emaileket is.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8586) macilacus válasza ktamas55 (#8584) üzenetére


macilacus
senior tag

Az előttem szóló megadta a választ a gmail fiókra, talán csak annyival egészíteném ki, hogy a szinkronizálást azért most is és akkor is be kell kapcsolni, a megvett appoknál pedig nem az árát látod hanem azt, hogy megvásárolva, ráklikkelsz letöltöd élvezed :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8587) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Alkalmazásnak lehet valahogyan egyedi ikont, vagy legalább más nevet adni?

Mortplayer-ből használom mindkét fajtát: az audiobook-okhoz és a zenékhez valót is, szuper - csak épp mindkettőnek azonos az ikonja, a neve pedig ugyanúgy kezdődik, így képernyőről indítva (ahol csak a név eleje látható) próbálkozásos találgatás marad, épp melyik az... :F

(#8588) Probert75 válasza whitehand (#8567) üzenetére


Probert75
addikt

Az Increasing Ring, ha minden igaz tud erősödő csengőhangot állítani.

(#8589) Nocsesz1 válasza macilacus (#8574) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Az a gondom ezzel hogy ez a mail cím egy fociegyesületé. 120 taggal. :B
Lehet keresek egy másik email klienst ami nem oda vissza szinkronizál.
Köszi.

HAJRÁ VIDI !!

(#8590) whitehand válasza Probert75 (#8588) üzenetére


whitehand
senior tag

köszi ilyet már találtam késleltető kéne inkább

(#8591) DS39 válasza macilacus (#8586) üzenetére


DS39
nagyúr

ehhez kapcsolódó kérdés: ha eladja vki a telóját, akkor az alapértelmezett fiókot melyet az első bekapcsoláskor kellett megadni, a gyári állapotra visszaállítással lehet törölni vagy azt külön kell törölni? (tehát hogy se felh.név se a jelszó, se a hozzá kapcsolódó gmail bejelentkezés ne maradjon meg)

(#8592) baalco válasza DS39 (#8591) üzenetére


baalco
tag

Sőt, csak factory resettel lehet az elsődleges fiókot törölni.

(#8593) DS39 válasza baalco (#8592) üzenetére


DS39
nagyúr

ok. köszi. :)

(#8594) Foose


Foose
addikt

Tud valaki valami infót a Swiftkey Flow-ról? Úgyértem valahol most azt írták,hogy a swiftkey bejelentése szerint nem külön lesz kiadva a flow! :F De nem találok ilyen írást sehol. Mert ugye nagy kérdés,hogy ha megvettem a swiftkey3-at,akkor (gondolom én) a flow külön termék,és külön meg kell venni?! Hú de rosszul fogalmaztam :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8595) DS39 válasza Foose (#8594) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ez a feature szépen beépül majd a rendes SwiftKey-be, és nem lesz külön verzió, nem is sok értelme lenne egy SwiftKey 4 és egy SwiftKey 4 Flow-nak.

egyébként ez az ingyenes beta is már nagyon jól működik, nekem nagyon bejön :)

[ Szerkesztve ]

(#8596) tibee77


tibee77
őstag

Srácok van valami jó kis fényképező alkalmazás ami gyorsan teszi a dolgát?Van egy Xperia U-m és a gyári cucc kicsit lassú.4.04 van a telón fenn.Nem kell semmi csilli-villi csak hogy gyorsan exponáljon, fókuszáljon, hogy minden smooth legyen.Köszi szépen.
Ja persze a Play-en nézelődtem már de valahogy nem találtam semmi ilyesmit amit én keresek.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8597) Garyka


Garyka
tag

Sziasztok!

Kérdésem, hogy szerintetek megoldható, hogy távolról tudjam vezérelni az androidon futó torrent klienst? :)
Tehát a szokásos remote fordítottja.

Köszi

(#8598) macilacus válasza DS39 (#8591) üzenetére


macilacus
senior tag

Tudtommal a gyári állapotra visszaállítás az mindent gyárira tesz,a gyáriban meg ugyi nem mindenki a te email címeddel van bent :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8599) vgyuri válasza pepe091 (#8562) üzenetére


vgyuri
őstag

Sajnos a videó mellé semmi sem került. 99 centért (217 forintért) is vannak azért jó akciók:
- Wild Blood -86%
- Dead Space -80%
- Grand Theft Auto III -80%
- Max Payne Mobile -67%
- IM+ Pro -80%
- Smart Keyboard PRO -50%, 284 forint
- SwiftKey 3 Keyboard -50%, 434 forint

(#8600) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Egyik ismerősöm táblagépet vett a kis fiának.
Szeretné rárakni a Bear Grylls nevű játékot, viszont a play áruházban nem kompatibilisnek jelzi a készüléket.
Nincs valahol fennt az apk fájl a neten, vagy a kompatibilitást nem lehet valahol kikapcsolni.
Ingyenes a játék, így nem warez jellegű szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.