Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) LonGleY válasza Speeedfire (#9760) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a Friendcaster is egy kalap szar. Állandóan hibaüzik, kilépegetés, a letiltott notif ellenére fut a háttérben, és a képeknél is átlinkelést kér a böngészőbe, meg sűrű elnézéseket, hogy nem működik. Hát, nem nézem el! A saját oldalakról meg semmilyen infót nem mutat, ami a kezelésükhöz hasznos lehet. Tudom, hogy para egy állandóan változó API-ra programot írni, de ennek így konkrétan semmi értelme. Marad az Opera Mobile. Már csak azt kéne megérni, hogy menjen a full verzió, ne erőltessék ezt a nyomvadt mobilos layout-ot (basszus, egy időben egy spec. linkkel még az E52-mön is ment a full Facebook oldal, scriptestül, mindenestül Opera Mobile 10 alatt, 600 MHz-en).

[ Szerkesztve ]

(#9802) Ablakos válasza Ablakos (#9799) üzenetére


Ablakos
őstag

Nem régiózáras :N Megjelent a házam a képernyőn néhány kilóméter magasból :Y

(#9803) pepe091 válasza Melack (#9797) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

és Ablakos

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Engedi használni, csak a playen nem lehet letölteni.

(#9804) pikszel válasza LonGleY (#9801) üzenetére


pikszel
őstag

Dolpin-nal próbáltad már? Kb. ugyanaz mint a natív app...kivéve hogy nem fojtja meg a rendszert és nem kajálja be a ram-ot.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9805) Melack válasza pepe091 (#9803) üzenetére


Melack
veterán

Nagyon mókás :) Kipróbáltam már én is, hamár megvan az .apk

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9806) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok :)

Most ruháztam be egy Samsung Galaxy S Advance-re ezért lenne egy pár kérdésem az alkalmazásokkal kapcsolatban.
Elsőnek hogy a Dungeon Hunter I-III ig milyen Android rendszeren fut el ? Illetve ha nekem is ezt írja ki(mint a haveromnak) hogy not compatible with this game , akkor mit tudok tenni?
Milyen fájl kezelőt ajánlotok illetve hogyan tudom majd ÁLTALAM kiválasztott rendszerre frissíteni az Androidot ?

Elörre is mindent köszönök :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#9807) Ablakos


Ablakos
őstag

Őőő hova lettek a hozzászólások :F Nekem egy jónéhány hiányzik.

(#9808) kariad


kariad
senior tag

Melyik a legjobb ingyenes zenelejátszó? (ami könyvtárat is mutat)

(#9809) LonGleY válasza pikszel (#9804) üzenetére


LonGleY
veterán

Mármint Dolphin Browser?
Ööö, de hát ez egy böngésző. :]

[ Szerkesztve ]

(#9810) punky10 válasza kariad (#9808) üzenetére


punky10
addikt

Pl a Jetaudio vagy a TTPod.Az elsőnek van egy minimum 2.3-as rendszerigénye,a TTPodot viszont már 2.1-től Lehet használni...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#9811) pikszel válasza LonGleY (#9809) üzenetére


pikszel
őstag

Igen az. Viszont a FB-ot úgy rendereli mint mint a natív kliens. Próbáld ki.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9812) LonGleY válasza pikszel (#9811) üzenetére


LonGleY
veterán

Naaah, remek! Tényleg ugyanúgy renderel, csak mellesleg működik. Nagyon köszi! Lehet rámegyek erre a Dolphin-ra kicsit jobban is a Opera Mobile mellett. :] Az ajánlómba feltétlen bekerül majd (ha egyszer elkészül, linkelem).

[ Szerkesztve ]

(#9813) fila


fila
senior tag

[link]

Esetleg erre valaki?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#9814) Tesztelo.hu válasza LonGleY (#9786) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az teljesen kizárt. A GPS működési elvéből fakadóan nem lehet 5 mp alatt jelet találni. Kivéve 2 esetet:
A GPS korábban be volt kapcsolva, azaz hot startról van szó. Vagy van Wifid, és azon kérte le az A-GPS a megközelítő koordinátákat.

(#9815) LonGleY válasza Tesztelo.hu (#9814) üzenetére


LonGleY
veterán

A hot start valószínűbb, de mindig csak akkor kapcsolom be a GPS-t frissiben, de még azzal is 10 másodpercnél járunk (a google helymeghatározások izé-mizét nem engedélyezem, wifi off).

[ Szerkesztve ]

(#9816) LonGleY válasza pikszel (#9811) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha átírom a user agent-et, akkor teljes asztaliként is betölti a lapot, és még sok mást is, ahol erre eddig a mobil layout forszírozása miatt nem volt lehetőség. Ez igazán szuper! Vesszen az összes hulladék Facebook kliens, meg a Chrome is bónuszként. :]

(#9817) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Régebbi verziószámú facebook telepítőket honnan lehetne beszerezni? Párom Desire-jén nem működik a Play-ről telepített...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9818) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Olyan program kellene, ami a lockscreenen jelzi a nem fogadott hívásokat, új sms-eket, és új emaileket (GMail appból!). Jó lenne, ha nem zabálná a memóriát és az akksit.
Android 4.1-re kellene, lehet akár fizetős is. Én eddig ezt találtam: Missed It. Valakinek van vele tapasztalat? Esetleg van jobb alternatíva?
Köszönöm!

(#9819) pikszel válasza LonGleY (#9816) üzenetére


pikszel
őstag

Egyébként van a menüben is link a desktop verzióhoz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9820) kariad válasza punky10 (#9810) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi meglesem őket! :R

(#9821) Melack válasza rizso (#9817) üzenetére


Melack
veterán

Itt nézz körbe, hátha

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9822) Jacak válasza Gyapi95 (#9548) üzenetére


Jacak
senior tag

BÚÉK neked is! :) Pl. a Llama-val is be lehet állítani ilyesmit... :)
(#9808) kariad: -Pl. a MixZing. :)
(#9801) LonGleY: -Én spec a Stream for Android-ot csípem... :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9823) rizso válasza Melack (#9821) üzenetére


rizso
addikt

Köszi a tippet :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9824) Oldman2 válasza rizso (#9817) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam a két legrégebbi az 1.5.1 és az 1.5.4-es.

(#9825) kois21


kois21
tag

ICS felrakása után a Gameloft-os játékaim Backstab, Assassin Creed) fél perc után váratlanul leállnak. Mi lehet a gond? LG Optimus Black-em van.

(#9826) spiritex


spiritex
veterán

Az miért van, hogy az akksi kijelzés beragadt 100%-on? Mi az oka és Root nélkül tudok-e valamit csinálni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9827) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali
tényleg arról lehet tudni valamit, hogy a GTA 3 amit megvettem a playen
feltelepítettem HTC one x re és nincs hang... na hogy az mitől lehet?
találkozott már valaki ilyennel?

Egyszer fenn....

(#9828) 313313


313313
addikt

UC böngészőt használ valaki, mi róla a vélemény?
Symbianos változatát láttam, az meggyöző volt. Tudta a tömörített adatokat, valamint volt rajta éjszakai mód, igy kevésbé terhelte a kijelzőt.
Playen néztem 2 változat van belőle, nekem olyan kellene, ami tömöríti az adatokat, így kevés forgalmat genetál.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#9829) darvinya válasza spiritex (#9826) üzenetére


darvinya
titán

Ha Xperia NXT szériás a telod akkor várd meg míg magához tér és akkor legközelebb nem lesz ilyen.
(A Restart csak ideiglenesen segít, azaz ameddig újraindítottad.
A következő töltésnél megint megáll.)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9830) Jacak válasza 313313 (#9828) üzenetére


Jacak
senior tag

Én bírom az UC böngetőt,a 8.akárhányas(aktuális verza) bevált,bár nekem mellette van egy 7.2-es is,ill. most épp nem,mert kómában van a droidom,megy majd szervízbe... Ja,amúgy az UC természetesen alapból tömöríti az adatokat,és proxyt használ... :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9831) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan ingyenes camera appot ajánlani, ami tudja az érintéses fókuszálást, és jobb képet készít mint a gyári ICS camera app?

Válaszotokat előre is köszi! :R

(#9832) dokee78 válasza Canonfan (#9831) üzenetére


dokee78
félisten

Talán a Camera360 Ultimate

[ Szerkesztve ]

(#9833) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Holnap utazok Sárvárra és a vasútállomástól szeretnék majd eljutni problémamentesen a fürdőig. Valaki tudna segíteni (szájbarágósan), hogyan tudom gmaps-ban előre letölteni ezt a térképrészletet?

iPhone 5S

(#9834) punky10 válasza Jacak (#9830) üzenetére


punky10
addikt

Köszi az ötletet ez az UC eddig nagyon jonak tünik...A tablett verzió eddig gyorsabb mint az Opera vagy a Max thon.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#9835) Jacak válasza punky10 (#9834) üzenetére


Jacak
senior tag

Nincs mit. :) És aránylag sűrűn jelenik meg update-je is. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9836) Ablakos válasza SziberTomi (#9833) üzenetére


Ablakos
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, mert írkáltak mindenfélét a neten, hogy trükközni kell, de nekem sohasem ment google térképrészlet offlineba letöltése.

(#9837) alexander12


alexander12
aktív tag

Az UC browser tud magyarul? És mi a különbség a normal és a mini között?

kíváncsi, OP8T

(#9838) handrash


handrash
őstag

Apex launcher esetén nem találom a Note saját naptárát! :O Én bénázok?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9839) ktamas55


ktamas55
tag

A Tasks To Do Pro-t használom feladatkezelőként. Tudnátok-e abban segíteni, hogy hogyan tudnám rábírni az ismétlődő feladatok jelzésére. Állítólag tud ilyet, de én sajnos nem birom beállítani ezt az opciót.

(#9840) xSide válasza Ablakos (#9836) üzenetére


xSide
őstag

Semmi trükk, csak zoom-olni kell kicsit.
Az emlitett sárvári részletet kb 5mp volt megtalálni.

[ Szerkesztve ]

(#9841) Ablakos válasza xSide (#9840) üzenetére


Ablakos
őstag

Na az van amit idáig sem tudtam. 10 percig zoomolgattam ide-oda, semmi.

(#9843) sbazsi


sbazsi
veterán

Tudtok ajánlani valami call blockert, ami
A) a kiválasztott kontaktoknak foglaltat jelez, előre meghatározott időpontokban, heti programozással
B) csak bizonyos számoknak enged becsörögni, a többi nem csörög, de nem is jelez foglaltat, vagyis a túloldalon kicsöng, szintén heti előre programozás.
a heti előre programozást úgy értem, hogy pl minden nap este 10-től mondjuk reggel 7-ig legyen érvényben. azon kívül mindenki normálisan csörögne...

(#9844) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Van olyan alkalmazás, amivel az alkalmazások engedélyeit lehet szabályozni? Vmi hasonló, mint a miuin van alapból.

(#9845) Jacak válasza alexander12 (#9837) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem,nem tud magyarul,s sztem még 1 darabig nem is fog tudni,max.,ha vki(magyar) lesz olyan vállalkozó szellemű,h. megcsinálja hozzá... Milyen "normál"-ra,ill. "mini"-re gondolsz?
@Dr V: -Milyen engedélyekre gondolsz? Pl. névjegyzék-hozzáférés?Mert sztem ilyesmit nem lehet letiltani,fc-zni fog az app...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9846) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok segíteni, hogy egy akksi "elkalibrálódás"-on, tehát, hogy 87% lett a 0%, azon segít egy kalibráló progi? Így, hogy nincs root-om mit tudok tenni? Van olyan root-ot nélkülöző kalibráló progi, ami jól működik? Köszi előre is!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9847) Richee11


Richee11
senior tag

csak nálam nem akar betöltődni a google play? mi lehet az oka, talán frissül?

(#9848) mttssz válasza Dr V (#9844) üzenetére


mttssz
senior tag

LBE Privacy Guard, de tapasztalatból: óvatosan vele, és a beállításoknál kapcsold ki a bootolásnál indulást, ha valami gond van így egyszerű leállítani.

(#9849) razorka777 válasza Richee11 (#9847) üzenetére


razorka777
veterán

nálam megy.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9850) stickermajom válasza Richee11 (#9847) üzenetére


stickermajom
addikt

Tegnap óta nekem is ezt csinálja néha.

Sőt, a weblapról elindított programtelepítés is csak negyedszerre sikerült..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.