Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) air válasza Giovanny (#9498) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg ez. Sokan ezt javasolják.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9502) Giovanny válasza air (#9501) üzenetére


Giovanny
őstag

Láttam,de a fizetős nem jobb biztonságosabb mint ingyenes?

Zero Defect.No Compromise !

(#9503) air válasza Giovanny (#9502) üzenetére


air
nagyúr

Nem nagyon értem, hogy jön össze a biztonság és a "jóság" azzal, hogy ez alkalmazás pénzes vagy ingyenes?
(A Windows jobb vagy biztonságosabb mert fizetős, mint a Linux? :DD)

(#9500) Ghostface
Nem igazán értem a problémád. Ha már átraktad a névjegyeket a Google címtárba, és ott rendbe tetted, akkor a telefonról már törölheted az összeset. Minden telefon tudja, már kb. 10 éve az összes névjegyet néhány "kattintással" törölni, nem egyesével. Egyébként könnyebb lenne tanácsot adni, ha tudnánk, hogy milyen telefonról van szó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9504) Epiph


Epiph
tag

Hali B.Ú.É.K.mindenkinek!

Túrázós térképet Vagy valami app ot tudtok ajánlani?

(#9505) Ghostface válasza air (#9503) üzenetére


Ghostface
senior tag

Egy "ezer" éves Samsung Galaxy Spica (i5700), és sajnos sehol nem találom benne ezt a funkciót hogy az összes névjegy törlése. Ezzel akartam kezdeni én is... Találtam olyat hogy csak azokat a névjegyeket jelenítse meg amik a google accountban a my contacts fül alatt van, de miután ezt bejelöltem és szinkronizáltam újra átmásolt mindent a gmailre is. Amúgy köszi hogy segíteni próbálsz.

PSN: Nifty_Ghostface

(#9506) Ablakos válasza baal-amiga (#9494) üzenetére


Ablakos
őstag

Belogolsz a programmal geocaching.com-ra. Beállítod a preferencesbe mennyi, milyen fajta pontot szeretnél látni. Downloads to locus és elindítja a locust. Én külön mappába tettem, hogy ne keveredjen egyét pontokkal. És kész ott vannak a térképen a pontok.

(#9507) Giovanny válasza air (#9503) üzenetére


Giovanny
őstag

Azt én sem értem hogy miért van fizetős is,ha tökélete az ingyenes is,nem? Szerintem mindennek van ára,és biztos hogy a fizetős valamennyivel többet nyújt mint az ingyenes,de lehet hogy tévedek?

Zero Defect.No Compromise !

(#9508) air válasza Ghostface (#9505) üzenetére


air
nagyúr

Próbáld meg a My Phone Explorer-t vagy a Wondershare MobileGo-t!
De valószínűtlennek tartom, hogy a Spica-ban ne lehessen az össze névjegyet törölni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9509) Ghostface válasza air (#9508) üzenetére


Ghostface
senior tag

AZ MPE-t ismerem, fent is van azzal is próbáltam. Lementettem az összes számot de itt is szinkronizáció van, aminél attól félek hogy ugyanaz fog történni, azaz telefonról újra betölt majd a MPE-be a dolgokat megint. Olyat pedig nem találtam hogy az MPE kitörli a telefonról a névjegyeket.

PSN: Nifty_Ghostface

(#9510) susuka95


susuka95
csendes tag

hali! van vmilyen program droidra, amivel egy törölt videofelvételt vissza tudok hozni? a video az sd kártyán volt. nem vagy gépközelbe, hogy ott megoldjam, ezért kellene:/

(#9511) Mr.C


Mr.C
őstag

Tiszteletem!
Érdeklődnék, hogy a Box-ra feltöltött mappáimat, ha nem osztom meg a linket senkinek, akkor alapvetően rá lehet keresni? vagy olyan rendszerű kb mint a Dropbox, hogy nem látja senki hacsak meg nem adom ezt egyeseknek)? Nem nagyon értem ezt az "együttműködést" hogy mit is takarna

Más: Van olyan alkalmazás ami egy biztonsági kódot állít be ha a fényképeket akarom megnézni? Úgy értem hogy akár lehet külön app is (bár a legjobb lenne ha a gyári elé rakna be ilyen lehetőséget. Lényeg ha a fotókat akarja valaki megnézni az ne tudja

sudo rm -rf /*

(#9512) bigrock válasza susuka95 (#9510) üzenetére


bigrock
addikt

[link]
File recovery for Android

(#9513) Edi77 válasza Mr.C (#9511) üzenetére


Edi77
őstag

[link]

Bármelyik appot levédheted vele

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#9514) gacsoi válasza susuka95 (#9510) üzenetére


gacsoi
senior tag

(#9515) susuka95 válasza bigrock (#9512) üzenetére


susuka95
csendes tag

koszonom:)

(#9516) mttssz


mttssz
senior tag

Srácok, van egy kis gondom. Felraktam ezt az LBE Privacy Guard-t a telefonomra, és miután megadtam neki a rootot, rebootoltatja az androidot. És mivel automatikusan indul, ez minden indításnál megtörténik. Nem lehet valahogy recoveryből vagy akárhonnan gépről böngészni a /data partíciót, hogy ki tudjam törölni? Nem akarom újraflashelni a romot...

(#9517) tomy86 válasza mttssz (#9516) üzenetére


tomy86
addikt

Azt próbáltad már, hogy pc-n belépsz a playre a telefonon használt gmail accountoddal és megkeresed a telepített programjaid között és onnan indítasz egy uninstallt (kuka ikon)?

(#9518) spiritex válasza tomy86 (#9517) üzenetére


spiritex
veterán

Ez akkor érne valamit, ha a telón el lehetne jutni addig, hogy wifi-t kapcsol az ember...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9519) razorka777 válasza mttssz (#9516) üzenetére


razorka777
veterán

Recoveryből egy factory reset,ha semmi sem segít.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9520) tomy86 válasza spiritex (#9518) üzenetére


tomy86
addikt

Ok, közben rájöttem, hogy ha folyton rebootol, akkor nincs mobilnet sem.Még másnap van :D

(#9521) handrash válasza mttssz (#9516) üzenetére


handrash
őstag

Szinte biztosan lehet! Az előző telefonom mókolták úgy adb -ből.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9522) handrash válasza razorka777 (#9519) üzenetére


handrash
őstag

törölve

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9523) mttssz


mttssz
senior tag

Köszönöm a segítségeket! :R Szerencsére a paranoiám és a backup-raktáram megmentett, volt egy régesrégi backupom a mostani rendszerről. :)

(#9524) stickermajom válasza mttssz (#9523) üzenetére


stickermajom
addikt

Jól értem, hogy alapból nem lehet törölni az LBE Privacy Guardot, csak egy factory resettel?

(#9525) Mr X válasza stickermajom (#9524) üzenetére


Mr X
veterán

"Felraktam ezt az LBE Privacy Guard-t a telefonomra, és miután megadtam neki a rootot, rebootoltatja az androidot."

Azért nem tudja leszedni, mert folyamatosan újraindul a telefonja.

[ Szerkesztve ]

(#9526) stickermajom válasza Mr X (#9525) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor félreértettem, bocsánat.

Mondjuk lehet én is le fogom szedni, mert meglepően sokat eszik az akksiból.

[ Szerkesztve ]

(#9527) basaja válasza petipetya (#9427) üzenetére


basaja
senior tag

igaz,némi kever volt...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#9528) dokee78 válasza petipetya (#9442) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor már nem béta,ahogy a Playen látom.
Felrakom,mert bár meg volt vásárolva,de a virágbolti Apex Pro-t használtam,mert valami miatt az APEX simábban ment.
Felteszem,remélem jobb lett és gyorsabb.

(#9529) petipetya válasza dokee78 (#9528) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, 31-e óta belépett a 2.0 fázisba. Elmondom, hogy mi a fő különbség a régi verzióhoz képest. Az 1.x-et alapból a tárolt folyamatok között tartotta a telefon, míg a 2.0-ban ez a funkció már szabadon választható.

"nincs rá lezsóidő"

(#9530) dokee78 válasza petipetya (#9529) üzenetére


dokee78
félisten

Az 1.x-et alapból a tárolt folyamatok között tartotta a telefon, míg a 2.0-ban ez a funkció már szabadon választható.

Ez nekem kínai.
Viszont a listázós appdrawer tetszik.

(#9531) goom válasza Ablakos (#9497) üzenetére


goom
senior tag

Nekem friss verzióm van - itt a lap alján (úgy értem, a lista-lap alján) csak egy "csevegés" gomb van, ami valóban halvány - de mást nem találtam ott.
Nah, mindegy... megcsinálom egyenként - csak egyben könnyebb és gyorsabb lett volna.

(#9532) Ablakos válasza goom (#9531) üzenetére


Ablakos
őstag

Erre gondoltam:

(#9533) dokee78


dokee78
félisten

Megvásárolt Nova Launcher-nel ha eltávolítom a Primot akkor megint csak a Free része lesz használható?

(#9534) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok BUÉK!

Szeretném megkérdezni, hogy milyen megoldás létezik arra hogy flash támogatást szerezzek böngésző alá?

Azt olvastam az opera tudja de felraktam nemtudja :S felkínálja a letöltést de kiírja hogy nem támogatott eszköz

SGS3 a készülék

Köszönöm

(#9535) dokee78 válasza Songo (#9534) üzenetére


dokee78
félisten

Jelly Bean-től már nem támogatott.
XDA-n nézz körül ez ügyben esetleg google

(#9536) spiritex válasza dokee78 (#9535) üzenetére


spiritex
veterán

Ez tuti? Mert nekem JB-es a kínai tabom és szerintem támogatja a flash-t. A gyári browser és a Dolphin browser is. Mit próbáljak ki?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9537) darvinya válasza spiritex (#9536) üzenetére


darvinya
titán

Talán flashplayer is kellene, nem?

Az asztali gép sem játszik le Flash-t, ha nincs flashplayer. :U

De JB-re nem engedi telepíteni és nem tudja összefűzni.

XDA-n volt valami flashplayer ami települ JB-re.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9538) spiritex válasza darvinya (#9537) üzenetére


spiritex
veterán

Na ez az ami nem így van, mert nekem simán felment a 11.1.115.27 -es JB-re. Adjatok egy linket és megnézem. De pl.a kis mozgó smiley-k, reklámok, online közvetítések is mennek.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9539) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Ide tud valaki meghívót szerezni?

Remélem nem vagyok pofátlan! :B

Mr.Brightside

(#9540) dokee78 válasza Pocee (#9539) üzenetére


dokee78
félisten

Itt a topikja.
Elég nehezen jön a meghívó,már 2 hete kértem,de még nem jött.

Itt kérhetsz meghívót.

[ Szerkesztve ]

(#9541) bubi92


bubi92
őstag

a titanium backup-hoz van valami leírás logout-on?

(#9542) spiritex válasza spiritex (#9538) üzenetére


spiritex
veterán

Bocsi, 17 a vége.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9543) spiritex válasza darvinya (#9537) üzenetére


spiritex
veterán

Az elég meggyőző, hogy az edigital kezdőoldalán a jobb alsó sarokban található flash reklám gyönyörűen működik JB alatt?
De mondhatom akár a cinemacity oldalát is, ahol aztán tényleg tele van Flash reklámokkal... Mindegyik hibátlanul megy.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9544) dokee78


dokee78
félisten

Sehogy sem tudom az aCalendarhoz hasonlóan 4x4-es widgetként kirakni a Buisness calendart.
Valaki help.

[ Szerkesztve ]

(#9545) erzol válasza spiritex (#9543) üzenetére


erzol
őstag

Pár napja használom ezt:puffin browser
Mindegy milyen rom, milyen készülék full megy rajta a flash.
Eddig dolphin browsert használtam.
Nem tudja valaki, hogy lehet a könyvjelzőket átteni az egyikből a másikba?

(#9546) LonGleY válasza spiritex (#9543) üzenetére


LonGleY
veterán

De jó neked, nézegetheted a reklámokat. Hurrá!

Ezen kívül mi a f...ra jó a flash? A sok dumb user miatt létezik még egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#9547) xSide válasza LonGleY (#9546) üzenetére


xSide
őstag

Az Opera Mobile html5 támogatása miatt viszi pl az inda videókat ahol A Bárka sorozat nézhető...
Flash már nem támogatott egyes újabb telóknál.
Egyébként mire jó a flash?
A gyári böngészővel egyes online tv (filmbox hivatalos oldal, AXN Player stb) nézhető és pár videó megosztó (online film) is használható, reklámokat én speciel nem látok mivel az AdAway jól végzi a feladatát:)

(#9548) Gyapi95


Gyapi95
csendes tag

B.U.É.K.!!!!
Van-e olyan progi amely automatikusan bekapcsolja a repülő modot ha a képernyo nincs használva mondjuk 3 órán keresztül, de úgy hogy beállitom hogy este tiztől reggel 5ig.

(#9549) siofok válasza petipetya (#9529) üzenetére


siofok
őstag

és mi az előnye ennek a változásnak?

OnePlus nord 2t

(#9550) air válasza xSide (#9547) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk az indavideo pont nem HTML5-öt használ, hanem Flash-t. És nem a telefon nem támogatja a Flash-t, hanem a Google. (Mint ahogy az Apple - talán már kezdettől fogva - sem támogatja.) Ezért nincs már a JB-ben Flash player. Viszont még letölthető.

(#9548) Gyapi95
Tasker.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.