Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) pepe091 válasza shaggy (#9183) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nézz be ide: Launcher

Gyönyörködhetsz, hogy miket lehet kihozni a launcherekből, jelenleg én is launcher váltás közepén vagyok. Én Novára váltottam most, még hátra van egy két beállítás, csak időigényes. A GO-t nem ajánlom, kipróbáltam, de beigazolódott amit sok helyen írnak róla, hogy nagyon sokat zabál.

(#9202) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok! Milyen progival tudnám legyalulni a nem használt (sok esetben gyári) alkalmazásokat?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#9203) DS39 válasza ::Trunks:: (#9202) üzenetére


DS39
nagyúr

ha rootolt a telód, Root Uninstaller, de akár a Total Commanderrel is.

(#9204) Melack válasza ::Trunks:: (#9202) üzenetére


Melack
veterán

Ha rootolt a teló, akkor back up progikkal vagy Bloat frezerrel. Ha nem rootolt, semmivel.

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9205) ::Trunks:: válasza DS39 (#9203) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Nem rootolt, szűz telefon!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#9206) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Üdv mki!
Google wallet-ben fönt írja,h bankkártya vagy számlaszám hozzáadása. Ha rákattintok, akkor már azt írja, h adjon meg egy hitel- vagty bankkártyát. Megadok minden adatot és nem fogadja el. OTP Net számlám van, tehát van egy rendes számlám,amire jön a fizu, meg van egy netes számlám, amire x összeget feltölthetek vagy utalhatok és az egy levásárolható keret lenne. PL a Play-en. De nem engedi. Valakinek valami ötlete?

Elfogadta :)

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#9207) Melack válasza ::Trunks:: (#9205) üzenetére


Melack
veterán

Akkor sehogy.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9208) ::Trunks:: válasza Melack (#9207) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszönöm :((( :R

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#9209) jubilleum


jubilleum
senior tag

Üdv!

Valakinek meg van a frisebb apollo apk? Mert marketen már ugye nincs fent. Remélem ez még nem meríti ki a warez kategóriáját.
Kösz! :)

(#9210) Melack válasza jubilleum (#9209) üzenetére


Melack
veterán

Erre gondolsz?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9211) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

1,5 gb-os cuccot, 2órája másol gyári USB kábelen a gép a HTC ONE X készülékemre.
Mit b@szok el, tuti nem kéne ilyen sokáig tartson..?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#9212) vgyuri válasza ::Trunks:: (#9211) üzenetére


vgyuri
őstag

Usb 2-es portba dugtad? Usb 1-nek van ilyen sebessége.

(#9213) ::Trunks:: válasza vgyuri (#9212) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Persze,fél éves noti, nincs is rakta usb 1.
Ja van ez már 3 órája is ,hogy fut :( :U

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#9214) LonGleY válasza raziel01 (#9049) üzenetére


LonGleY
veterán

Apex Launcher? Nehezen hiszem, hogy van nála jobbféle, ami ugyanilyen gyors és nagytudású lenne, fölösleges tartalom nélkül (talán a Nova Prime, a kettő közt apróbb használatbéli különbségek vannak, amiket nehéz lenne objektíven összehasonlítani).

A Holo Launcher-ről tudtok mondani pár dolgot összehasonlításképp? Vagy annyi benne a nagy plusz, hogy mindenféle Android verzión elfut, szemben a többi "naggyal"? Az Apex Launcher Pro-t nemigen fogom lecserélni, de a kíváncsiság (és a majdani Androidos cikkem) hajt. :]

[ Szerkesztve ]

(#9215) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Az alábbi problémában kérnék segítséget:
itthon wifi hálózaton van a telefon és amikor elmegyek itthonról gyakran elfelejtem kikapcsolni a wifit, így feleslegesen keresi a hálózatokat ezzel is merítve az akkumulátort.
Azt kellene megoldanom, hogy cella id alapján, amikor hazaérek kapcsoljon be automatikusan a wifi, amikor elmegyek itthonról, akkor meg ki. Taskert próbáltam, de nem teljesen világos. Profile scheduler meg nem jó, mert ott valamilyen profilhoz akarja társítani a helyet, viszont ezeket a profilokat otthon is szoktam váltogatni (néma, halk, rezgés, stb.), így egyikhez sem tudom hozzárendelni az adott helyet.
Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#9216) LonGleY válasza Jim74 (#9215) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezen egy ön-tweak segít csak: ránézel, hogy fut-e. Egy újabb 3rd party app is csak pluszban fogyaszt.

Egy tipp: a Notification Toggle segíthet a kapcsolgatásban, ha nem akarsz erre máshol külön gombot, widgetet alkalmazni. Két erre vonatkozó gomb is rárakható vele az értesítési sávra: az egyik a szimpla WiFi be/kikapcsoló, a másik a "WiFi hálózatok", ami a készülékbeállítások WiFi szekciójára ugrik, ami akkor hasznos, ha újabb hálózatokhoz csatlakoznál, vagy leellenőrinéd, hogy tényleg ki van-e kapcsolva a cucc (az NT ikonja nem mindig van szinkronban a tényleges állapottal egyéb okok miatt).

Amúgy nem hiszem, hogy olyan sokat fogyasztana a keresgélés, ez inkább a régi telefonoknál volt baj (az E52-nél pl. érezhető volt, de ott a technika is különböző lehetett, mint a HTC One V-mnél). Vagyis.. a mostaniak lényegesen megnőtt fogyasztása mellett eltörpül ugyanaz a plusz fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#9217) vgyuri válasza ::Trunks:: (#9213) üzenetére


vgyuri
őstag

Memóriakártyát próbáld ki kártyaolvasóban, ha ott gyors, akkor a telefonnal van valami. Lassabb kártyának is 5 mbyte-tal kéne mennie, 300mp lenne a 1.5gb. Ha van wifis router-ed, akkor is 1.5 mbyte/s = 1.000 mp lenne. Próbáltad másik usb portban?

(#9218) Jim74 válasza LonGleY (#9216) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ. Akkor vettem feleslegesen egy Taskert :DDD

(#9219) LonGleY válasza Jim74 (#9218) üzenetére


LonGleY
veterán

Ehh, nem is tűnik olcsónak..

(#9220) air válasza k850 (#9198) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, közben az AppLock-ot megtaláltam, és úgy néz ki jó lesz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9221) xSide válasza ::Trunks:: (#9211) üzenetére


xSide
őstag

Restart teló, pc, másik kábel a javaslatom...
Illetve ha a telód támogatja a wifi hotspot lehetőséget, akkor telón net ki, hotspot indit, laposon csatlakozol rá és inditsz egy ftp szervert telón (legtöbb filekezelőben is van), laposon tc ftp és hipp-hopp kész a másolás...
Kezdeti beállitás is gyorsabb, mint ezt leirtam:)

(#9222) air válasza xSide (#9221) üzenetére


air
nagyúr

AirDroid még egyszerűbb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9223) jubilleum válasza Melack (#9210) üzenetére


jubilleum
senior tag

Nem, ez az 1.0. Ez van fent a cm-in is alapból. De van egy frissebb változata, ami sajnos valami féle jogi probléma miatt lekerült marketből. Na ezt az app-ot keresem.

(#9224) TOZ válasza Jim74 (#9215) üzenetére


TOZ
addikt

Y5, Tasker, Lama, Locale stb
Y5 faék egyszerűen oldja meg ingyen.

(#9225) ktamas55


ktamas55
tag

Helo,
Tudnátok-e ajánlani olyan alkalmazást, ami a nem fogadott hívás esetén automatikusan egy általam előre megírt SMS-t küld a hívó fél részére?

(#9226) Melack válasza jubilleum (#9223) üzenetére


Melack
veterán

Nem tudod véletlenül, hogy mi volt a verziószáma?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9227) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Java futtatáshoz mit kellene felrakni? Mert ahogy próbáltam keresgetni nem is olyan egyszerü. A rendszer 4.0.4 és a beépített böngésző.

(#9228) Melack válasza Dikri (#9227) üzenetére


Melack
veterán

Hivatalosan nem jött ki Java Androidra (pont mint a Silverlight), és ahogy néztem, az emulációk sem jók, életképesek. Mire kellene neked Java?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9229) Dikri válasza Melack (#9228) üzenetére


Dikri
tag

Böngészőben vannak weboldalak amik nem mennek mert igényelnék a javát. Külön érdekes, hogy a böngésző beállításánál be van pipálva a java használat :P

De azért elég durva, hogy még a flash fejlesztésével is leálltak..... de arra legalább van megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#9230) DS39 válasza Dikri (#9229) üzenetére


DS39
nagyúr

az a JavaScript lesz, a kettő nem keverendő össze. :)

(#9231) LonGleY válasza Dikri (#9229) üzenetére


LonGleY
veterán

Miféle oldalak? 10 éve láttam ilyen hulladék chat megoldást utoljára böngészőben, amihez java kellett.. de szerencsére semmi köze a weboldalakhoz.Kevered a javascripttel. Az Opera Mobile jól kezeli az összetettebb scriptes oldalakat is, használd azt.

[ Szerkesztve ]

(#9232) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Zeam Launchertben nem lehet könyvtárakat létrehozni az app drawer-ben, pedig nagyon jó lenne.
Tudtok olyan alternatív app drawert, ahol ez lehetséges és nagyon kevés ram-ot eszik?
Próbáltam olyan app drawert, ami külön progiként települ de ennek az a hátránya hogy ha a home képernyőn a settings menüben az applications-ra nyomok, akkor a beépített app drawer indul el.

Olyan kellene, ami rendesen beépül a launcher eredeti app drawer-e helyett. Végső esetben új launcher is szóba jön, de kizárólag olyan, ami a zeam launcher-hez hasonlóan gyors és kevés memóriát fogyaszt, hiszen egy X10 mini pro-n kell futnia főzött 2.3-as rendszeren (128MB Ram)... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9233) DS39 válasza LonGleY (#9231) üzenetére


DS39
nagyúr

egy dologhoz nekem is jó lenne ha menne a Java, a formula1.com-os live-timing-hoz. tudom van hozzá app, de a folyamatos kikapcsolhatatlan pályamegjelenítés, hogy épp ki hol van épp rajta, az megy a háttérben akkor is ha csak az időket nézem, emiatt k.rva gyorsan leszívja az aksit, nem tetszik... nekem bőven elég lenne az a weboldalból elérhető Java alapú live-timing a szektoridők figyelésére :P

[ Szerkesztve ]

(#9234) LonGleY válasza DS39 (#9233) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem örülne neki a böngésződ.. :)

Én már asztali gépre se rakom fel, amelyik oldal ilyen megoldást alkalmaz, az így járt.. illene haladni a korral. A b.zi flashnek kellene már csak lekopnia.

[ Szerkesztve ]

(#9235) whiskeys válasza vgyuri (#9217) üzenetére


whiskeys
őstag

azt hogy tudom megnézni milyen class a memkari? mármint négy vagy hatos~e?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#9236) DS39 válasza LonGleY (#9234) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként a Flash-sel ellentétben ez nem fog kihalni, pont az Android miatt, hiszen Java-ban fejlesztik. :)

(#9237) vgyuri válasza Bici (#9232) üzenetére


vgyuri
őstag

Apps Organizer-t használok könyvtárba rendezésre, ez launcher független, kevés memóriát fogyaszt.

(#9238) Bici válasza vgyuri (#9237) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, de az app drawer-ben ez sem tud rendezni, csak a home képernyőn... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9239) ux1 válasza DS39 (#9236) üzenetére


ux1
addikt

Ez annyiban igaz, hogy java motorra épül a virtuális gép. Saját sdk-val és környezettel. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9240) zsloti válasza ux1 (#9239) üzenetére


zsloti
senior tag

Van megoldás hogy a flash videókat le tudjam játszani zselés bab alatt?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#9241) Balinov válasza zsloti (#9240) üzenetére


Balinov
félisten

az itt levo linken szedd le az archivumbol az apk-t es tedd fel azt. Ennek elvileg jonak kell lennie

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9242) air válasza DS39 (#9233) üzenetére


air
nagyúr

Törölve.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9243) gabe_


gabe_
őstag

Hali!
Olyan appot keresek tabletre, ami teljes kijelzőn cserélgeti a képeket, kvázi digitális képkeretként az asztalra téve a tabot működik.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9244) Balinov válasza gabe_ (#9243) üzenetére


Balinov
félisten

Quickpick -> slideshow mód?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9245) xSide válasza gabe_ (#9243) üzenetére


xSide
őstag

Élő háttérképpel megoldható, pl az alábbival (semmi mást ne állits csak a Common Settings-ben Picture Source és válaszd ki a mappát honnan dolgozzon)
Multipicture

(#9246) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Webes play felületen el lehet távolítani valahogy a már nem használt készülékeimet?
Ne listázza a már eladott eszközeimet.

(#9247) Oldman2 válasza desigo (#9246) üzenetére


Oldman2
veterán

A "Láthatóságuk" kikapcsolható alul a Saját rendelések és beállítások/Beállítások lapon.

(#9248) joskajozska


joskajozska
csendes tag

Sziasztok!

Nem mobil, táblagép Android 4.0.14 van rajta. Ehhez keresek olyan progit ami megnyitja a win office access filéket. Otthon az asztali gépen dolgozom a táblázatkezelőben. Ezt átmentem a táblagépre. Azt szeretném, ha lenne olyan progi, ami androiddal megnyitná és keresni tudnék az adatok között pdl utazás közben. Három napja küzdök vele:W , de nem találtam használható programot!! Remélem valaki tud segíteni!!!

Előre is köszönöm: joskajozska

(#9249) desigo válasza Oldman2 (#9247) üzenetére


desigo
senior tag

Köszönöm !

(#9250) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az ingyenes camera appok közül melyiket tudnátok ajánlani ICS-re, ami a gyári camera apphoz hasonlóan tudja az érintéses fókuszálást?

Én most Camera MX-et használom, mert valamivel jobb képeket csinál szerintem mint a gyári, de az a bajom vele, hogy csak egy fókuszpontja van középen, ami ha nem középen van a téma (a fotózás a hobbim) akkor gáz, e tekintetben a gyári fényképező app jobban tetszik, mert ott ugye oda állítja a fókuszt ahová tapintok a kijelzőn, szóval ilyesmi app kéne nekem (ha van) csak több beállítási lehetőséggel és minél jobb képminőséggel... :)

Bármilyen infót előre is köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.