Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) headhunter válasza Extracsaba (#3900) üzenetére


headhunter
addikt

(#3902) Extracsaba válasza headhunter (#3901) üzenetére


Extracsaba
tag

Ezek nem 30e alatt vannak
és Magyarországon nem kaphatóak

[ Szerkesztve ]

Extracsaba

(#3903) Janaboy válasza Extracsaba (#3900) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem akarok nagy butaságot mondani, de szerintem ezen menni fog, de majd inkább a többiek mondják biztosra:
[link]

Janaboy

(#3904) tjnet válasza Extracsaba (#3902) üzenetére


tjnet
aktív tag

Én is ajánlok neked valamit link:[link]

Én is tőle vettem garancia és számla.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3905) Lifeforce válasza Extracsaba (#3900) üzenetére


Lifeforce
őstag

MXIII-at.
Most hozok belőlük, vagy geekbuyingon vedd meg.
Részemről az M szériát kifuttatom, mert rossz irányba haladnak.

(#3906) Lifeforce válasza tjnet (#3904) üzenetére


Lifeforce
őstag

Valaki gariztatott már náluk?
Támogatják a custom romot, rootot?
Mert ha náluk ugrik a garancia akkor gáz, mert kínai készüléket használni gyári rommal :DDD

(#3907) Extracsaba válasza Janaboy (#3903) üzenetére


Extracsaba
tag

És ezen nem menne?
[link]

Extracsaba

(#3908) Extracsaba válasza tjnet (#3904) üzenetére


Extracsaba
tag

Ezzel csak az a baj, hogy szerintem ez is az ebayről származik, és 60%, hogy egy clon.
Teljesen ugyanúgy néz ki mint az enyém, mármint ami kukába került.
az meg hogy mi van kívül ráírva az mindegy
És a modellhez mit ír ki a settingsben?

[ Szerkesztve ]

Extracsaba

(#3909) tjnet válasza Extracsaba (#3908) üzenetére


tjnet
aktív tag

Szerintem hívd fel az urat és kérdezd meg.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3910) Extracsaba válasza Lifeforce (#3905) üzenetére


Extracsaba
tag

És mennyi lesz az ára?
Hol lehet majd kapni?

Extracsaba

(#3911) Tulku


Tulku
veterán

Valaki meg tudja mondani, hogy zidoo X9-en hogy lehet gyári videó lejátszón vagy Kodi-n egy film után visszaugrani az album menübe?

tehát ha megállítom (megállít-továbbmegy nagy gomb és előre hátra gombok látszanak, de mappákat nem lép át, csak a mappán belül lépked) akkor a vissza gombra kétszer rányomva a főképernyő jön elő és a Kodi működése leállt felirat...újra kell indítani a kodit, lejátszót...

Valami beállítási tipp? ...esetleg...ami fölött elsiklottam...vagy telepítsek másik lejátszót?

Most már elértem az eredeti célom; letöltöm a torrent fájlt és rábökve elindítja a letöltést...egyelőre Flud-ban tudom beállítani hová töltse le (USB...külső vinyó) Bittorrent automatikusan a belső sd kártáyra mnet, ezt nem akarom, gon odlom a pro verzióban be lehet, de az fizetős...persze lehet az lesz, mert a flud elég trágya sebességet produkál...

Végre az usb-ről is engedi törölni a TC-rel a tartlamakat, bár ezt Kodiban is megtehetem...a gyári explorer nekem túl gyermekded jobb szeretem az intézős kinézetet...

Elnézést a láma kérdéssorért...de hátha nektek bevált valami...a böngészó is Dolphin lett, mert a nagyítás fontosabb nekem bárminél...elég vak vagyok...

(#3912) akika1111


akika1111
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Vettem egy TM10-es lejátszót, és most érkezett meg hozzá a Mele F10pro. Szuper minden, párosítottam, zsír.

A problémák az alábbiak.

Amikor filmet szeretnék lejátszani, nem hallani a TV-n, vagy erősítőn hangot, csak a Mele cincereg, illetve inkább sistereg. Ha egy fülhallgatót bedugok, akkor eleinte hallani a film hangját, majd elkezd tozítani, de nagyon. A hangerőt vagy maxra lehet állítani, vagy némára a távirányítóval. Szerintetek ez normális működés? Illetve ha igen, akkor hol tudom állítani, hogy a TV, vagy az erősítő szóljon? A hang beállításoknál nincs erre lehetőség, találtam valahol egy menüpontot, ahol lehet valamit állítani, hogy HDMI legyen, vagy automatikus, vagy valami PCB, de bármit állítok, nem oldódik meg.

A másik gond, hogy nem kapcsol ki a TM10-es. ha mindent lehúzok róla, akkor is ott marad az óra, így áramtalanítani kell. Ezt egy ROM csere megoldaná szerintetek?

Köszi!

(#3913) Janaboy


Janaboy
veterán

A sima usb és az usb otg között mi az alapvető különbség? Azt tudom, hogy mit szolgál az OTG, de mégis furcsa ez így nekem..

Janaboy

(#3914) vlevi válasza Janaboy (#3913) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az OTG arra is jó, hogy a kütyüt a PC-re csatlakoztasd. Ez több okból lehet szükséges.
- Ha a PC-ről akarsz a ketyere belső tárhelyére másolni valahogy.
- vagy adroid alá fejlesztenél, és azon a gépen akarod tesztelni
- vagy bármi egyé varázslást akarsz ADB-n keresztül csinál

Ha nincs OTG, akkor az utóbbi kettőt nem lehet megoldani. A PC másolás is csak úgy oldható meg, ha a PC-ről SD kártyára, majd az SD-ről a ketyerére másolod. Vagy, persze, ha hálózatban látod a gépet, akkor ez nem probléma.

(#3915) Janaboy válasza vlevi (#3914) üzenetére


Janaboy
veterán

Értem, köszi :)

Janaboy

(#3916) headhunter válasza vlevi (#3914) üzenetére


headhunter
addikt

OTG-s USB-be mehet a Bluetooth adapter (Logitech MX5500 bill+egér szett) a sima USB-re egy HDD dokkoló vagy fordítva?

[ Szerkesztve ]

(#3917) vlevi válasza headhunter (#3916) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egér, meg hdd az mehet barmelyikbe. Az otg az azt jelenti, [link], hogy ezen a kapcsolaton kulso tarhely es ilyesmi funkciokat is tamogat az eszkoz.

(#3918) Lifeforce válasza headhunter (#3916) üzenetére


Lifeforce
őstag

Jól szét offoltátok a témát, tessék a helyetekre menni.
Én már látom a lelki szemeim előtt, hogy megint mindenki ráugrik, és hatalmas bukás lessz.
És rk szárnyait megint megnyírbálja az s9xx széria :DD :DDD

(#3919) Lifeforce válasza akika1111 (#3912) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ha emlékezetem nem csal, soundabout progi a googleplayról.
Azzal tudod irányítani mi hol szóljon.

(#3920) vlevi válasza Lifeforce (#3918) üzenetére


vlevi
nagyúr

Csak látnánk már azt azS9xx szériát :)
Usb3-al :)
Meg gpt particio tamogatassal. Habar ezutobbi nem a vason mulik, a droid nem tamogatja, ha jol tudom.

(#3921) headhunter válasza Lifeforce (#3918) üzenetére


headhunter
addikt

"Én már látom a lelki szemeim előtt, hogy megint mindenki ráugrik, és hatalmas bukás lessz."

Ennek te örülsz?!

(#3922) #79335424 válasza headhunter (#3921) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én meg bekapcsolom az M8 -at, oszt megy és ez azért jó, mert jó. :)

(#3923) vlevi válasza headhunter (#3921) üzenetére


vlevi
nagyúr

Rk3188, 3288 sem lett egy világmegváltó szerkezet, én emiatt nem merek már a rockchippel reszkirozni. Amugy is kicsit unalmas már nekem, hogy kijon valami eszköz, amihez nincs rendes support, és csak az állandó mókolással kell kinlodni.
Az m8 viszont nekem is bevált. Bekapcsoltam valamikor nyár elején, oszt megy. 😁

(#3924) Lifeforce válasza headhunter (#3921) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nem örülök, csak sosem vásároltam az elsők között készüléket, mert nem vagyok kísérleti nyúl.
Elkezdtek létrehozni új témát, átjöttök szétvágni másik témákat amiben istenítitek azt az eszközt ami még meg sem jelent, ezzel behúzva pár olyan embert aki bízik...
Tisztára 3288 feeling...
Attól, hogy egy készülékcsaládnak jó a supportja, attól még a hardverből adódó instabilitást nem tudják megoldani.
Aki nem járta végig a létrát, fogalma sincs miről írok.
RK3066, 3188, 3288, mind járt a kezeim közt, gyilkoltam őket, romoztam őket, de sosem voltak igazán jók.
Instabilak, fagytak, szaggattak, megfőttek, a kiadott képük pedig trágya volt egy amlogichoz képest...stb.
Ugyan így mentem végig az Amlogic családon is, igaz a két magos mx sorozat gyengécske volt, de atom stabil, szép megjelenítéssel.
Minden hibája ellenére, kimagaslóan sokkal jobb minden típusa az RK-hoz képest.
Nem tudom miből gondoljátok, hogy az 5. széria jobb lesz az elődeinél?
Ha belevágnék elsők között egy új készülékbe, 6x inkább egy MTK-t próbálnék ki mint egy RK-t. :DDD :D

(#3925) Janaboy válasza Lifeforce (#3924) üzenetére


Janaboy
veterán

De miert irsz tobbes szamban?

Janaboy

(#3926) #79335424 válasza Lifeforce (#3924) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az MTK izgalmas terület. Nyilvános az SDK -ja, csomó dolog hozzáférhető, ami más SOC -nál nem. Ez a chinafon az első MTK -s kütyüm, de nagyon tetszenek a lehetőségek.

(#3927) Lifeforce válasza #79335424 (#3926) üzenetére


Lifeforce
őstag

Sajnos telefonnál szenvedek vele.
Az egyik fájl gyárilag nincs benne ami kellene a scatter fájl létrehozásához, így nem tudok romot módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#3928) xboxfreak


xboxfreak
tag

a RKs topic pang az ürességtől ezért átszoktak ide mind a 3an

(#3929) Janaboy válasza xboxfreak (#3928) üzenetére


Janaboy
veterán

Jo lenne nem altalanositani...koszi..
Mellesleg ide tevedtem eloszor..

Janaboy

(#3930) akika1111 válasza Lifeforce (#3919) üzenetére


akika1111
csendes tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ. Jó progi! Az, hogy miért nem kapcsol ki, szerinted mi okozhatja? Ha ráteszek egy "nem gyári" romot, az mennyire befolyásolja a garanciát?

Köszi!

(#3931) tjnet


tjnet
aktív tag

Új OPENELEC található a: [link] helyen.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3932) Janaboy válasza tjnet (#3931) üzenetére


Janaboy
veterán

Hibas a link..

Janaboy

(#3933) tjnet válasza Janaboy (#3932) üzenetére


tjnet
aktív tag

Link javítás:[link]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3934) Lifeforce válasza akika1111 (#3930) üzenetére


Lifeforce
őstag

Az óra soha nem kapcsol ki!
Áramtalanítani pedig csak az 5Voltos részét szabad!

(#3935) Lifeforce válasza tjnet (#3933) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ahogy nézem, még a TM10-re és TM12-re is van :D

(#3936) Extracsaba válasza Lifeforce (#3935) üzenetére


Extracsaba
tag

Szerinted a TM12-őn hogy futna a kodi?

Extracsaba

(#3937) tjnet válasza Lifeforce (#3935) üzenetére


tjnet
aktív tag

Igen igen nagyon sok eszközre meg van írva.

Én a M8S-ről tudok nyilatkozni BDISO-t simán viszi a3D BDISO nálam nem ment, de a SBS 3D-t simán viszi.

A képet váltja azzaz megy a 24P, 50P, 60P.

DTS-HD-ról nem tudok nyilatkozni ki megy-e. A DTS és a Dolby-Digital simán kimegy az optikán és a HDMI-n is

Youtube-ról lementet 4K mp4 videót is lejátszik (h264, nem tudom, hogy a 4k-s Tv megjelenítené-e, nincs 4k-s tv-m)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3938) Lifeforce válasza Extracsaba (#3936) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ha van rá, biztosan...

(#3939) akika1111 válasza Lifeforce (#3934) üzenetére


akika1111
csendes tag

Korábban nem az volt sokak problémája, hogy nem látják az órát, csak a gigantikus erejű kék ledet? Mert eleinte nekem is csak a led világított amikor kikapcsoltam, de mostanában már az óra marad. Nem baj, nem probléma, csak érdekes, hogy minden frissítés nélkül átváltott... Persze, hogy az eszköz valagából húzza ki az ember a tápot, nem a konnektorból. :) az 5voltos része alatt ezt értetted?
Köszi!

(#3940) Lifeforce válasza akika1111 (#3939) üzenetére


Lifeforce
őstag

Igen. :)
Az egy hiba volt, hogy egy embernek nem működött az órája :)

(#3941) akika1111 válasza Lifeforce (#3940) üzenetére


akika1111
csendes tag

Köszi! :) Akkor nálam volt sötétség. :)

Van vajon arra mód, hogy ha a TM10-est nem kapcsolom ki, akkor távolról elérjem a rajta lévő zenét, vagy filmeket streamelve? Mint pl egy Plex szervert? Mert azt úgy tudom, csak win-re lehet feltenni. Mármint a szerver progit.

(#3942) Lifeforce válasza akika1111 (#3941) üzenetére


Lifeforce
őstag

Én megvettem a Servers Ultimate Pro progit, így FTP és Samba szerver van rajta.
Külső hálóról az FTP-t érem el, belülről a Samba szervert használtam.
De van egy rakat amit még használhatsz, mert a Servers Ultimate Proban a létező összes hálózati protokoll program benne van.

(#3943) clava01


clava01
tag

Sziasztok

Mostanában gondolkoztam média lejátszó vásárlásában, eddig egy WD TV felé hajlottam, de egyre inkább barátibbnak tűnnek ezek az androidos lejátszók ebből most amit kiszemeltem egy MXIII 4K

Amit elvárnék tőle optikán menjen a házi mozin a hang, HDMI nyílván Tv
laptopról wifin, illetve pc-ről le tudjam játszani róla a filmeket 1080p -be
ahogy ovlastam ez a lejátszó elvileg tudja a 3D-t is egyelőre ez még most nem is annyira fontos de későbbiekbe nem árt.

Esetleg tapasztalatok vélemények? :)

előre is köszönöm a válaszokat.

(#3944) akika1111 válasza Lifeforce (#3942) üzenetére


akika1111
csendes tag

Ezt a progit korábban nézegettem, de sajnos hülye vagyok a szerverekhez, így megálltam a nézelődés szintjén.

Létezik valahol leírás, hogy ezt hogyan lehet beállítani? jó lenne nem SD-re tenni a filmeket, hanem kényelmesen WIFI-n máshol nézni a tartalmakat.

Köszi!

(#3945) Extracsaba válasza akika1111 (#3944) üzenetére


Extracsaba
tag

Miért nem veszel inkább 1 külső winyót?

Extracsaba

(#3946) #79335424 válasza akika1111 (#3944) üzenetére


#79335424
törölt tag

A legjobb cucc. Egyébként van benne egyszerűsített szerver létrehozási lehetőség is.

(#3947) synar


synar
őstag

Sikerült nektek valamilyen módszerrel 1080p-s YouTube-ot HDMI-n keresztül megjeleníteni? Amit a net-en találtam Xposed HDMI fullscreen beépülő és build.prop 4.4.2 (nálam eredetileg már ez volt) átírás trükkök nálam nem működnek. Köszönöm a válaszokat előre is.

(#3948) tjnet válasza synar (#3947) üzenetére


tjnet
aktív tag

A Kodi és az OPENELEC(oprenszer) is csak 720p enged a youtube alatt.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#3949) synar


synar
őstag

Itt találtam végül működő Openelec-et, a korábban tárgyalt M8S clone verzióhoz (M8 V8_1). OpenELEC-Amlogic.arm-M8S-5.95.3.3-update (Kodi 15.1), közvetlenül a gyári rendszerből telepítettem (update), elsőre felment és hibátlanul működik. :)

(#3948) tjnet: Köszi, akkor erről ennyit egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#3950) tjnet válasza synar (#3949) üzenetére


tjnet
aktív tag

Az enyémen (nem clone M8S)5.95.5.2 van fenn.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.