Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-18 16:20:34

LOGOUT.hu

Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#954) _Horka_ válasza jim bcs (#950) üzenetére


_Horka_
aktív tag

Nos, nem is kell velem vitázni, de a tényekkel se próbálj... :D
15 év... huh ez egy "kicsit" erős :D
Hogy mi a bug halmaz, azt nem igazán értem, mire írtad? Ha a ryzen-re, nos, ismét ne rám hallgass, ne is egy darab csalódott fórumtárs véleményére, olvass nyugodtan teszteket, véleményeket a csodálatos interneten... :)
Egy dolgot kikérek magamnak! Nem vagyok fanboy! Tudod, első gépem egy videoton TVC 64k+ mikrogép volt.Bizony-bizony, régen volt. :)
Ezzel csak jelezni akartam, hogy nem ma kezdtem... Összesen egy(!) AMD konfigom volt, amikor még bizony többet adott az AMD mint az Intel. Utána számtalan intel vas.
Szóval nem a szimpátia, nem a fan őrület, hanem a józan ész és a tapasztalat vezet, amikor írok a témáról. Javaslom Te is tegyél így, főleg mielőtt ítélkezel bármiről, bárkiről is.

STRIX B650E-E, AMD Ryzen 7 7700X, MSI GXT 4070ti, KINGSTON FURY Rendegade 6400MHz 32GB @6000 - KF564C32RSK2-32, Fractal Design ION+ 760P

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.