Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-18 16:20:34

LOGOUT.hu

Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) MK VII válasza Tomko78 (#200) üzenetére


MK VII
veterán

Egyáltalán Te érted, hogy miről beszélsz? Már ne is haragudj, de se füle se farka annak amiket írsz...

Kijavítottam a srácot, mert az i5-2400 az nem 1356-os foglalatú hanem 1155..
Erre írsz, hogy az bizony 1356.. Én meg írtam miért lenne az? Mármint nem is értettem, hogy hogy kevertél ide egy Xeon procit mikor semmi köze az i5-2400-hoz..

(#202) Tomko78 válasza MK VII (#201) üzenetére


Tomko78
őstag

Lehet ö erre gondolt Intel LGA 1356 Xeon E5-2400 , és nem a LGA 1155 i5-2400 cpura

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#203) MK VII válasza Tomko78 (#202) üzenetére


MK VII
veterán

Ha neked azt írja valaki, hogy "kefe" akkor a kelkáposzta főzelékre gondolsz?

"Lehet ö erre gondolt Intel LGA 1356 Xeon E5-2400 , és nem a LGA 1155 i5-2400 cpura"
Igen az lehet, de pont azért javítottam ki!

(#204) Tomko78 válasza MK VII (#203) üzenetére


Tomko78
őstag

De ö Xeon cpuról beszélt nem pedig sima zintelröl :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#205) MK VII válasza Tomko78 (#204) üzenetére


MK VII
veterán

Ja, hogy Te ebből a kérdésből kiinduló válaszokra gondolsz?
Na hát az is egy értelmes kérdés volt..
Mintha azt kérdezte volna, hogy "azok a négykerekű autók alkalmasak versenyzésre"?
Milyen procira gondolt? Meg úgy alapból, hogy jött neki a Xeon mikor i5-2400-ról beszélt?.. :DDD

De mint láttad az után a kérdése után el is tűnt..
Azt se tudja mi van.. :D

[ Szerkesztve ]

(#206) Tomko78 válasza MK VII (#205) üzenetére


Tomko78
őstag

Lehet ment venni Xeon i5 2400 cput , na majd a teszteket megvárjuk , érdemes volt e megvenni neki :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#207) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

tick-tock-tick-tock :D



~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#208) blu79 válasza MiklosSaS (#207) üzenetére


blu79
addikt

szerintem Haswellről nem érdemes Skylakera váltani mert nagyon kicsi a különbség, azt a plusz pénzt nem éri meg a teljes platformváltás, ha csak nem akarjuk mindig a legújabbat, de ekkor is érdemes meggondolni, én akkor tervezem a váltást ha az intel kidob valami nagyon újat és ütőset :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#209) MiklosSaS válasza blu79 (#208) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha realisan szeretnenk gondolkodni akkor meg egy 4.5 GHz-re huzott sandy-rol sem erdemes valtani, ha nem az IGP a fontos. Azt meg kotve hiszem...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#210) blu79 válasza MiklosSaS (#209) üzenetére


blu79
addikt

így van ahogy írtad :K

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#211) MiklosSaS válasza blu79 (#210) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja...de peldaul en valtottam sandyrol ivyre, aztan haswellre...most pedig szemezgetek a skylake-el..

Ablakon kidobott penz az egesz...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#212) blu79 válasza MiklosSaS (#211) üzenetére


blu79
addikt

én is kipróbálnám szívesen a skylaket meg az új alaplapokat mert nagyon tetszenek, de a mostani géppel nagyon meg vagyok elégedve, mind kinézetére mind tudására , nem szeretnék egyhamar megválni tőle, csak vidi karit cserélek majd, gondolkoztam a 980Ti-n is de csak ha jönnek az új gen nV-k csak akkor fogok váltani , addig Fhd-ra nagyon jó a mostani is :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#213) MiklosSaS válasza blu79 (#212) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

FHD-ban total eleg. Nekem volt 980-on csak az szamomra kevesnek bizonyult 1440p-ben, ezert leptem meg a 980Ti-t. Kivancsi vagyok majd a Pascal-ra.

En meg gondolkodom hogy valtsak vagy nem, nekem is tetszik a mostani kombo..de az uj az is vonz ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#214) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egy kis teszt...i5 (4 generacio) + FX-8350

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#215) Petykemano válasza MiklosSaS (#214) üzenetére


Petykemano
veterán

Ez dx12?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#216) MiklosSaS válasza Petykemano (#215) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem, biztos vagyok benne hogy ez DX11

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#217) Petykemano válasza MiklosSaS (#216) üzenetére


Petykemano
veterán

Ahhoz képest elég jól helytáll az fx a korábbi i5-ökhöz képest. 😃

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#218) MiklosSaS válasza Petykemano (#217) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom mennyire hiteles a teszt, de ezek alapjan a 2500K es a 3570K kozott van.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#219) Sblat77


Sblat77
csendes tag

Olvastam a múltkor hogy 2016 q1-ben jön az AMD részről új CPU(k), érdemes őket megvárni, hogy teljesítményben mit nyújtanak / hátha Intel is csökkent árat, vagy nem? Mert az a nagy helyzet hogy legkésőbb okt-november terveztem 1 gépvásárlást.

http://www.guru3d.com/news-story/amd-zen-based-8-core-desktop-cpu-in-2016-socket-fm3.html

(#220) MK VII válasza Sblat77 (#219) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem A Zen beköszöntével sem fognak lejjebb menni az Intel árak.. Mivel az AMD kiszáll az alsó és közép kategóriás CPU-k piacáról és csak felső kategóriás procikkal fog jelen lenni ezért nem hiszem, hogy az Intelnek akármilyen oka is lenne az árcsökkentésre főleg, hogy nagy valószínűséggel a Zen sem lesz képes megszorongatni az Intelt processzor erőben.
Nagyon nagyot kell alakítania az AMD-nek, hogy egyáltalán piacképes maradjon a továbbiakban.

[ Szerkesztve ]

(#221) Mahrenburg válasza MK VII (#220) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hello!

Az AMD kiszáll az alsó és közép kategóriás CPU-k piacáról?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#222) MK VII válasza Mahrenburg (#221) üzenetére


MK VII
veterán

Igen. De igaza is van.
Gyenge APU-s megoldásra ott van az FM2-es platform... Felesleges energia pazarlás lenne az AMD részéről olyan irányban fejlesztenie. Örül, ha felső kategóriában az intel nyomában tud maradni.

(#223) Mahrenburg válasza MK VII (#222) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

Úgy érted, hogy az AMD nem fog kiadni APU-t 2 illetve 4 Zen-magos CPU-résszel? :Y
Honnan van ez az infó?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#224) MK VII válasza Mahrenburg (#223) üzenetére


MK VII
veterán

No..
Hát az emlékeim rosszul csaltak... A középszintű PC piacon maradnak az alsó szintet fejezik be.
"Ezen felül a vállalat bizonyos mértékben ki szeretné vonni magát a belépőszintű PC-k piacáról, ugyanis ez a szegmens meglehetősen volatilis, helyette pedig inkább a kiszámíthatóbb közép és csúcskategóriára helyeznék a hangsúlyt."
Forrás.

(#225) Mahrenburg válasza MK VII (#224) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

Az idézett mondat még azt sem jelenti, hogy "az alsó szintet fejezik be", úgy fogalmaz, hogy a "a vállalat bizonyos mértékben ki szeretné vonni magát a belépőszintű PC-k piacáról", s "közép és csúcskategóriára helyeznék a hangsúlyt". Ha sikerül a Zen-architektúrás CPU-k/APU-k teljesítmény/fogyasztás arányát jól eltalálniuk, akkor könnyen lefelé skálázhatják...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#226) Petykemano válasza Mahrenburg (#225) üzenetére


Petykemano
veterán

Szerintem ez nem jelenti azt, hogy Nem fognak athlont, meg ilyeneket eladni. Ezek ugye a selejtek, mint a celeron, meg a Pentium... csak annyi, hogy szeretné kipozícionálni magát a fiery által Sokat emlegetett "szar, de olcsó" skatulyából. Szintén fiery nyomán, hogy aki viseli a CPU koronát, annak a selejtjeit is jobban veszik.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#227) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Skylake tesztek:"


A skylake "nyakja" vekonyabb mint a haswell-e volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#228) MK VII válasza MiklosSaS (#227) üzenetére


MK VII
veterán

Az tényleg jóval vékonyabb lett..

A tesztekből meg jól látható, hogy átlag 6-8%-os előrelépés a 4790K-hoz mérten.. Nem rossz szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#229) MiklosSaS válasza MK VII (#228) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rosznak nem neveznem...visszont a nyakja egy picit zavaro, finomabban kell majd ra illeszteni a hutot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#230) rambustibi


rambustibi
őstag

Multi threadnél viszlát gyí7 4790k :DDD :C
fx9590 alap órajelen ("powersave" BIOS módban)

százalékosan:

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#231) MiklosSaS válasza rambustibi (#230) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te nagyon vagyhatsz egy gyii7-re, csak a buszkeseged nem engedi:). Mi megertunk, nem baj.

Az a teszt annyit er mint a windows elmeny indexe! Meg te sem lehetsz annyira kezdo hogy ezzel gyere ebbe a topicba villogni.

De hogy legyek faCCa fiu is (mert az vagyok), gratula a teszthez...most mehetsz vissza az FX topicba fenyezni azt a "talicskat". Legkozelebb gyere egy Vantage tesztel peldaul.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#232) Dark KillerX válasza MiklosSaS (#231) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Vantage kb 5 éves program,és mindenki tudja itt az Intel aláz.De viszont a jövő adhat némi okott arra,hogy mi AMDs-ek bizakodhatjunk,ugyanis talán a programozás elindul abba az irányba,hogy végre a programok az erőforrások nagy részét felhasználják,aminek egyébként a Win10 már egy előjele,mert sok játéknál es programnál javult a teljesítmény.

(#233) MiklosSaS válasza Dark KillerX (#232) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A vantage meg mindig nagyon rendesen leterheli a processzorokat es osszehasonlitaskent az egyik legjobb.
Csak ossze hasonlitaskent kertem a vantage-ot a noob kollegatol.

Az hogy a win10 es a dx12 jobban kezelne az FX-eket es a tobbszalu felhasznalast szerintem igaz. Ha nem volna akkor az intel nem keszitene jovore a 6 mag/12 szal mainstream platformba es a a ZEN sem volna 16 szal. Igaz mondjuk az AMD jovo joslatai sohasem jottek be.
Mind1, az dicseretes volna ha vegre lezarulna az 1-2 szalas alkalmazasok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#234) V!ck válasza MiklosSaS (#231) üzenetére


V!ck
aktív tag

Az a Vantage egy elavult limites sz*r. Egy szálat hajt 100%-on, hármat alig sem, a maradék 4 meg nullán... még a 750Ti sem megy 100%-on, állandóan bezuhan...
Mondjuk ez a CPU-Z teszt is egy falat kaki... :)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#235) rambustibi válasza MiklosSaS (#231) üzenetére


rambustibi
őstag

Látom a hozzászólásodban, hogy számodra savanyú a szőlő :C
Ha ez a teszt windows élményindex, akkor a Vantage is az.
Korrekt srácként gratulálok a Vantage tesztekhez.
Megyek, hogy tudd tologatni a talicskádat :C
Legközelebb gyere egy ilyen CPU-Z tesztel például.

Nagyon zavar az FX9590 vs Titan X párosom mindenképpen vágyhatsz egy ilyen kombóra, váltani szeretnél gyí7-ről? Semmi gond, mindenki hibázhat, ne frusztráld magad, nyugodtan vegyél FX+Titan X-et, nem kell ide a sok sallang. ;) és a lelki békéd is helyreáll :DDD

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#236) MiklosSaS válasza rambustibi (#235) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Bedoglott a kazanom ma, lehet befizetek egy talicska 9590-re. ;]

Sem az FX-ed sem a Titan X-ed nem zavar. Hogy miert? Csak siman normalisabb embernek tartom magam hogy egy 9590-ert penzt adjak. Titan X-ert meg kulonosen nem...5%-al gyengebb a 980Ti es 50 %-al olcsobb.

Mondtam mar neked parszor...bittang vagy es noob ehez a temahoz. Kicsit meg tanulnod kell, tesztelges, nezelodj..vegyel a kezedbe es teszteld a gyi7-et is..aztan meglatjuk. Hatha ragad rad is valami.....de a mostani szinteden kerlek ne probalj oktatni olyan valakit aki tobb mint 12 eve teszteli a processzorokat generaciorol generaciora.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#237) rambustibi válasza MiklosSaS (#236) üzenetére


rambustibi
őstag

12 éve tesztelsz processzorokat? Milyeneket, mennyi darabot, hol és mivel? Vantage-val? :DDD
Fele annyiba kerül a 980Ti, mint a Titan X? Hol és melyik? Esetleg már VGA-t is tesztelsz 12 éve? :C
Biztosan fantasztikusak a tesztjeid, hol lehet megtekinteni ezeket a teszteket, most már tényleg kíváncsi lettem...

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#238) MiklosSaS válasza rambustibi (#237) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1. Aham, az elso processzor amit rendesen meghuztam az egy Pentium II volt...tudod mi az egyaltalan? Akkor te meg tetriszteztel...

Na ja, majdnem fele annyi...a legolcsobb referencia 980Ti az 489 font (509 font a legolcsobb JetStream) a Titan X meg 800 font korul van. KB 300 a kulonbozet...az olyan 126.000 HUF.

A tesztek fantasztikusak, ahogyan leirtam. De neked nem mutatom meg mert ugysem ertel hozza...menj inkabb tolts le valami amerikai akcio filmet.

Reszemrol ez a szajkaratet zarom, szeretnem ha elkerulned ezt a topicot, menj vissza az FX-be, ott a TE helyed.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#239) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#233) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Ha nem volna akkor az Intel nem keszitene jovore a 6 mag/12 szal mainstream platformba... " - Azaz 1150-es foglalatba érkezik 6 magos CPU?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#240) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#239) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, olvastam par dolgot errol hogy 2016 vegen vagy 2017 elejen lesz 6 magos i7 115x foglalatba.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#241) V!ck válasza MiklosSaS (#238) üzenetére


V!ck
aktív tag

Elso nagy elmenyem egy AMD K5 100@112Mhz volt :D kemeny OC :)

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#242) Erdei88 válasza rambustibi (#230) üzenetére


Erdei88
veterán

Viszlát! :C

(#243) MiklosSaS válasza Erdei88 (#242) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ebbe tudod mi a vicc? Ha az alap 4690K-t (vagy 2600K-t) megcibalod 4.5 GHz kornyekere...az a kazan talicska eselytelen, meg a kozelebe sem erhet.

@V!ck: az igazi elmeny az Athlon XP-ek voltak. Szetvagni az utakat...feloldani a szorzozarat... :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#244) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Meg csinaltam en is azt a segghulye tesztet. Tehat be lehet bizonyitani hogy az en csoro netezo pentiumom, ami 3.1 GHz-en megyen alul feszelve (0.91 V) 83 %-an erosebb mint a talicska 8150-es egy szalban.

Akkor ki lehet jelenteni hogy egy 4 magos 3 GHz-es ketyego alap i5, alulfeszelve lehet padlira kuldi a legtobb 8 szalas kazan talicskakat!

Logikus, nem? A teszt alapjan.... :W Mekkora noob lehet valaki hogy elhiszi az ilyen teszteket?!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#245) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#240) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm! Az már eléggé bemerészkedne a HEDT vadászterületére...

Ha a hatmagost is a szokásos "kitűnő" pasztával látják el, lehet, hogy az Intel-tulajok is megismerkednek a droppolással... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#246) rambustibi válasza MiklosSaS (#238) üzenetére


rambustibi
őstag

1. Amikor te az első pentium II-est húztad meg, akkoriban én már a csajomat húztam meg.

2. VGA sem fele annyi, mint kiderült, itthon meg pláne más árak vannak, te pici englandi srác.

3. "A tesztek fantasztikusak, ahogyan leirtam. De neked nem mutatom meg mert ugysem ertel hozza...menj inkabb tolts le valami amerikai akcio filmet."

Ez mekkora sz@r duma, még ovis koromban löktem ekkora trágya dumát :DDD

4. Nem szájkarate amit csinálsz, csak szájalás, mivel az eredményeket nem látni, "mert nem mutatod meg, mert úgysem értel hozzá" (legalább helyesen írni megtanulhattál volna) :C

Viszlát! :C

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#247) MiklosSaS válasza rambustibi (#246) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Inkabb nem valaszolok...nem szeretnek a szintedre sulyedni, fiacskam.

Keruld a topicot mert itt is ugy jarsz majd mint a 980Ti/Titan X topicban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#248) bozont válasza Dark KillerX (#232) üzenetére


bozont
veterán

Az a baj ez már nagyon régóta megy és még csak most kezd talán beérni a dolog. Az Fx6100-am is szaladt rendesen, amíg olyan játék futott rajta ami szépen kihasználja (pl a sokat emlegetett BF3/4). Viszont amikor olyan játék futott aminek csak processzor erő kell, akkor jöttek ám a droppok rendesen, tökmindegy meddig húztam. Ezért is váltottam i5-re és nem bántam meg a cserét, pedig szerintem is túlárazottak az Intel procik. :( De én örülnék a legjobban ha az AMD újra villantana valami nagyon cpu terén.

A win10 esetében meg a kérdés, most az FX-ek gyorsultak, vagy csak a hardvert használja ki jobban? Mert nem mindegy.

De azt azért én is megmosolyogtam, hogy azon megy az örömködés hogy az 5GHz-es FX hozza a 3,5GHz-es 5930k szintjét. :U
Persze ilyet tudok én is csinálni, akkor ezek szerint mégsem olyan jó az az FX ;]

(#249) Dark KillerX válasza bozont (#248) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én is remélem összeszedik magukat,már mint az AMD. :K

Egyébként a CPU limit dolgot,az is megfejeli,hogy milyen vga-d van,ugyanis múltkor nálam volt,tesóm GTX670-e (4GB-os),és bizony ahol előtte CPU limitbe ütköztem,jóval jobban teljesített a gép.Persze nem csak a vga miatt,hanem inkább a ráírt drivernek köszönhetően,ugyanis köztudott,hogy az NV driverei jobban optimalizáltak Dx11 alatt,aminek köszönhetően jobban is teljesítenek játékok alatt.Szóval főleg a full AMD-s rendszerek szenvedtek Win8.1 alatt,a CPU bottleneck miatt.

De persze ez nem jelenti azt,hogy az én CPU-at megmentené egy 980Ti játékok alatt. ;]

Egy régi játék ( Supreme Commander),ami szerette enni a procikat [link] szenved az Fx 8350-es proci látszik is a videón

[ Szerkesztve ]

(#250) Habugi válasza MiklosSaS (#247) üzenetére


Habugi
addikt

Nem akarok túlzottan bele vau-vau csak a TX topicban is utólag Te hívtad fel az ő figyelmét is "stílusra" namost itt 1:1 ugyan az játszódott le, Te kezdtél vele olyan hangnemben beszélni mintha évekig együtt lapátoltátok volna a csirkeszart és feltételezem ez nem történt meg.. :N

Hamar felmegy vele szemben a pumpád, semmi közöm hozzá de pls legalább ne tedd neki szóvá utólag hogy finomítson a stílusán mert rendre mindig a Te szádból esik ki hamarabb a kapanyél, röhejes konkrétan így külső szemlélőként. :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.