Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) tippm86 válasza tippm86 (#6750) üzenetére


tippm86
tag

Nem tévedtem, ugyan az... :(
Megy pár másodpercig a videó,elkezd belassulni a kép,akad 1-2-t és megy tovább normálisan.

pl ennél a videónál is csinálja: [link]

(#6752) Sweet Lou 6 válasza tippm86 (#6751) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

másik böngészővel is csinálja?

sweetlou6.wordpress.com

(#6753) solfilo válasza tippm86 (#6751) üzenetére


solfilo
veterán

Youtube videón jobb klikk, statisztika, mit mutat?
Én is megnézném más böngészővel is, Firefox, Chrome.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#6754) tippm86 válasza solfilo (#6753) üzenetére


tippm86
tag

Köszönöm a válaszokat!
Feltettem az opera egy másik verzióját és úgy látszik most jó.

(#6755) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Kérdezném, hogy A320-as lapokban csak a RAM órajelét lehet állítani, vagy a GPU-ét is?
Esetleg Crimson driver-ben?

CPU magok órajelét természetesen nem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6756) apatyas válasza AxBattler (#6755) üzenetére


apatyas
Korrektor

A minap valami egyéb kapcsán pont átfutottam az ASUS PRIME A320M-K manualját, és aszerint a ram órajelet, feszt, cpu feszt, szorzót lehetett állítani. Gpu-ra nem emlékszem. Szóval érdekes, néha vannak nem várt lehetőségek. Ha nem hazudik/téved a manual, nem írták át azóta a biost. Nézd meg.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6757) AxBattler válasza apatyas (#6756) üzenetére


AxBattler
félisten

ASUS PRIME A320I-K/CSM-ről lenne szó, de a kézikönyve sajnos ennyire nem részletezi az opciókat.
Crimson Driver-ből nem lehet húzni a VEGA igp-t, mint a VGA-kat?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6758) AxBattler válasza AxBattler (#6757) üzenetére


AxBattler
félisten

Crimson Adrenalin Driver-ből... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6759) consono


consono
nagyúr

No, lesz mégegy RR is a háznál :) A gyermek gépe annyira bejött, hogy az asszonynak is AMD alapon csináltam gépet. Vagyis csinálok, talán péntekre minden itt lesz:

- Asrock Deskmini 300
- Athlon 3000G
- 8GB HyperX
- 500 GB SATA SSD

"In God we trust. All others must bring data"

(#6760) apatyas válasza AxBattler (#6757) üzenetére


apatyas
Korrektor

Annak a kézikönyvében én sem láttam a biosban állítható órajeleket, valsz akkor nem tudja.
Ryzen Masterben lehet állítgatni, de mivel az eleve AMD program, erősen valószínűtlen hogy A320 esetén ez lehetséges. Konkrétan nem tudom megmondani, mert nem volt A320-as lapom, csak vkinek olvasgattam róla. A B450-el természetesen megy.
Még hozzáolvasgatva, van pár alaplaptípus, ami biosból támogatja az oc-t, de ezek csak kivételek. Biosukon kívül senki nem írta, hogy módosíthatóak lennének.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6761) AxBattler válasza apatyas (#6760) üzenetére


AxBattler
félisten

Ryzen Masterben biztosan nem lehet, ezt már olvastam.
No jó, akkor nem számítok erre... azért köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6762) TommiStyle93


TommiStyle93
csendes tag

Sziasztok!

A napokban raktam össze egy Ryzen-es PC-t, és a RAM frekvenciája nem a RAM megadott gyári sebességével üzemel (3600 Mhz CL16) , hanem csak 2133 Mhz CL15-ön.

Alaplap: ASUS ROG STRIX X570-F Gaming
CPU: AMD Ryzen 5 3400G Zen+ (Vega 11 integralt VGA)
Memória: G.SKILL 2x16 GB Trident Z Neo DDR4 3600MHz CL16-19-19-19-39
F4-3600C16D-32GTZNC (SK Hynix D-Die)

Jelenleg ott tartok, hogy megnéztem a CPU gyári adatai között, és elvileg a 3400G cpu csak 2933 Mhz-ig támogatja a memóriákat.

BIOS-ban az Ai Overclock Tuner-t átkapcsoltam D.O.C.P.-re, ekkor a BIOS ugye beállította nekem a RAM-om gyári adatait.

Jött a restart, és a gépem beindult, de a képernyőn semmi nem jelent meg, az alaplapon a RAM mellett a led sárgán világított, utána kerestem, ez bizony RAM hiba.

Gomb elemet kivettem/beraktam, majd a BIOS így visszaállította megint 2133 Mhz-re...

Ezután eljutottam/elszórakoztam odáig, hogy 3266 Mhz CL 16-19-19-19-39-en MŰKÖDIK rendesen a windows, és stabilnak is tűnik, de amint ugranék még 1 lépcsőt felfele a Frekvencián akkor már nem tölt be a gép, és vissza ugrana 2133 Mhz-re.

A kérdésem az lenne, hogy tudjátok esetleg, hogy miért nem tudom tovább növelni 3600 Mhz-ig (gyári értékig) a Memóriám sebességét?

(#6763) Kupszi válasza TommiStyle93 (#6762) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Ez egy eléggé lehetetlen vállalkozás, Valóban ráírják a RAM-ra hogy 3000 Ryzen szériához jó, csak a kakukktojás 3200/3400G még Zen+(Értsd 2200/2400G csak átnevezve +12nm) mint tudjuk a 2400szériánál szinte lehetetlen 36000Mhz pláne hogy még nem is Samsung B-die.
Amit elértél az szép eredmény de XMP-be, valamint mahinálva is eléggé esélytelen a 3600.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#6764) tzabo válasza TommiStyle93 (#6762) üzenetére


tzabo
tag

Nekem 2400g van. Elmúlt időben néha előfordult kékhalál. A Ram-ot visszavettem XMP beállításokkal 3200-ról 2933-ra és azóta minden rendben van a géppel.
És valóban az AMD-s oldalán is írják, hogy 2933-as Ram-okat támogat max.
Lehet akár megy gyorsabbal is, ha az adott CPU bírja. Nekem is többnyire napokig semmi gond nem volt, aztán egyszer csak kékhalál kb 0 CPU terhelésnél.
Most a 2933-mal azóta semmi gond nincs, de ezt nem akarom elkiabálni. :DDD

(#6765) TommiStyle93


TommiStyle93
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! :)

Ezek szerint ha az AMD szavára hallgatok és a 3600 Mhz CL16-os RAM-ot csak 2933 Mhz-en használnám akkor a késleltetést lejjebb vihetném mondjuk CL12-14-re is akár?

Mert a képlet alapján:

3600 mhz cl16:
1000 / (3600 /2) = 0,55
0,55 * 16 = 8,89 ns

2933 mhz cl12:
1000 / (2933 /2) = 0,68
0,68 * 12 = 8,18 ns

2933 mhz cl14:
1000 / (2933 /2) = 0,68
0,68 * 14 = 9,55 ns

Vagy nem ilyen egyszerű a dolog? :)

Rengeteget olvastam ezekről mindenféle forumokon, de még így is rengeteg a kérdés a fejemben... :))

(#6766) libit válasza TommiStyle93 (#6765) üzenetére


libit
tag

"ha az AMD szavára hallgatok és a 3600 Mhz CL16-os RAM-ot " azt kicsit benezted, mert ha jol emlekszem a ryzen 3000 de nem a G veguekre vonatkozott :) (ahogy mar irtak a 3400G az kicsit elobbi generacio)

az APU-k IGP-je viszont szereti a magasabb MHz-eket, probald meg 3200MHz-en minel alacsonyabb idozitessel

sz: ahogy nezem, kesobb valoszinuleg valtasz erosebb CPU-ra (APU ala felesleges 570-es lap), oda valoszinuleg jok lesznek ezek a modulok ;)

[ Szerkesztve ]

(#6767) TommiStyle93


TommiStyle93
csendes tag

Igen, március-áprilisban teszek bele egy R7 3700X + RX 5700 XT-t, addig lesz benne a 3400G. :)

Jelenleg sikerült 3333 Mhz 16-18-19-36 -ig húzni, efölött ha a frekvenciát emelem akkor már kékhalál vagy csak fagyás lesz pár perc után, de az időzítéseken még lehetne biztos hangolni, de tegnap eltöltöttem vele 8-10 órát, úgyhogy egy időre most jó lesz így, mert már hányok a BIOS láttán... :)

A GPU-t is 1600 Mhz-ig be tudtam lőni, eddig stabilnak tűnik 1-2 óra játék után is.
Próbáltam 1640 Mhz-val is, de ott minden Benchamrk betöltésekor már kidobott, és kékhalál jött...

(#6768) A.Winston


A.Winston
tag

Sziasztok,

most találtam topikot. Nekem is egy 3400G van. Tuning kapcsán érdekelne pár dolog.
Egy msi b450 itx-ben hajtom. Jelenleg auto oc-s üzemmód és jó is, de hátha itt több tapasztalat van. Szóval így régen volt egy anomália - redditen találtam infót rola valahol -, hogy ha igp fix órajelet kap, cpu nem akkor megzavarodik a tápellátás. Megoldás az volt, hogy oda is fix-en kellett állítani valamit. Azóta lettek újabb bios-ok, de most ha órajelet fixálok igp-n, akkor kifagy windows, ha cpu-ra teszem, akkor gyönyörűen húzza az autooc +200mhz-ét is.
Ryzen master szerint viszont itt gyakorlatilag átlépi az soc edc-t. Így nem hagynám folyamatos üzemre. Tulajdonképpen nem tragédia, mert így is 1525-ig szépen boostol. Kérdésem így az lenne, hogy van-e jobb ajánlott lap rá soc vrm szemszögből, vagy ti milyen oc-t használtok? Manual-t nem is teljesen értem. Ryzen master azt mondja megmaradnak energia gazdaságos funkciók és cpu-nál látszik is, hogy terhelés nélkül vissza veszi, de csak ebben. AIDA vagy afterburner fixen maxot mutat, ahogy igp manual esetén is, amit ryzen master sem mutat, pedig oda is ezt írja.
Feszekről nem is beszélve, hiába lövöm be kívánt értéket bios-ba, majd ellenőrzöm RM-ben nézve totál máshogy viselkedik. Aida meg annyi mindent kiír, hogy fogalmam sincs mit kéne nézni.
Ram tuning miatt amúgy soc fesz már emelve van, sokat ezért se várok igp tuningtól.
Bocsi a hosszú post-ért!

+Most nézem ram-os kérdéseket. Ha egy tipp-et bedobhatok, akkor a crucial ballistix sport lt egy elég olcsó és jó típus. Sima 3000Cl15 van nekem is és stabilan tud 3666-ot. Igazábol szerintem mehetne feljebb is, de zen+ IF-je kinf*ng feljebb. Talán renoir mellett majd.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6769) viperabácsi válasza A.Winston (#6768) üzenetére


viperabácsi
addikt

A ryzenek mellé mindig páros időzítés a legjobb : cl14 cl16 !

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#6770) A.Winston válasza viperabácsi (#6769) üzenetére


A.Winston
tag

Ez szabad megkerdeznem mibol taplalkozik? Mert PH-n kivul sehol nem em talalkoztam vele, viszont az is igaz h csak 3400G-s alapon olvastam leirasokat. Nem lehet meg sima elso generacios zen humbuk volt?

nincs

(#6771) hokuszpk válasza A.Winston (#6770) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

Zen, Zen+
de a legtobb alaplap ha paratlan CL-t allitasz, akkor felhuzza parosra.
Ha jolemlexem igy hajnalban ehgyomorra, a Gear Down mode engedelyezesevel elmulik ez a viselkedes.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#6772) A.Winston válasza hokuszpk (#6771) üzenetére


A.Winston
tag

Kicsit olvasgattam, igen a gear down hatása. Elvileg arra szolgál, hogy az 1T command rate helyett 1,5-et használ ami kedvez stabilitásnak és a páros cl-re kerekítés az egy mellékhatás.
Egyébként találtam pár további okosságot ram tuningra, pl bank group swap-ot érdemes engedélyezni. Nekem oc-m ryzen calc-on alapult ami disable-t ajánl, de vissza rakva instant 10% sáv kb.. Kicsit játszottam ídőzítésekkel megint, ennyit tud most. Ez egy olcsó 3000CL15-ös ballistix sport.
Fire strike alatt 4500 gpu score stabilan, azért ez így jóval izmosabb mint egy 1030..
Várom már mit mutatnak majd az újak, talán befogják sima 1050-et.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6773) apatyas válasza A.Winston (#6772) üzenetére


apatyas
Korrektor

Meg tudnád mutatni a mostani időzítési beállítást, esetleg előtte-utána is az elért paramétereket?
Nem emlékszem, hogy láttam volna a beállításokban a bank group swap-ot, de megnézem újra.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6774) A.Winston válasza apatyas (#6773) üzenetére


A.Winston
tag

Parancsolj:
BGS disabled VS BGS enabled
direkt lementettem mert kiváncsi voltam. Bőven mérési hibahatár felett van a különbség.
2 beállíts van nálam egyébként. Egy sima BGS és egy BGSalt. Utóbbi be volt kapcsolva ryzen calc ajánlás szerint.

nincs

(#6775) apatyas válasza A.Winston (#6774) üzenetére


apatyas
Korrektor

Köszönöm. Valóban, van különbség. De nézted az L1, L2 változásait? Annak nem kéne változni csak ettől, viszont, emlékeim szerint, önmagában ugyanarra a mérésre is simán szór ennyit. Fixálva van nálad a cpu órajel, vagy az Aida terhelés hajtja fel ameddig teszi?
Nálam a biosban BankGroupSwap beállítása apu, cpu, auto, disabled. BankGroupSwapAlt lehetőségei enabled, disabled, auto.
Még nem kísérleteztem, melyik mit hoz, talán ma.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6776) A.Winston válasza apatyas (#6775) üzenetére


A.Winston
tag

Nem fix, autooc/pbo van +200 igp-vel de csak 1525-ig tolja, mindegy mit csinálok.
PPT, EDC, TDC érték alaplapi maxon van. Vmi leírás nincs bios-hoz? Esetleg kérdezd meg supportot, vagy az a 3 opció nem olyan nagy meló tesztelni se, csak csinálj kb 3 mérést egymás után mindig, pontosabban lásd (L1, L2-n amit említettél is látszik, hogy picit mozognak, de adott érték körül). MSI új bios-a is egy katyvasz amúgy, frissítéssel bejött még egy tuning felület - gondolom az a gyári amd-s - és van ami csak ott van ami meg csak másiknál szerepel.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6777) elder troll


elder troll
senior tag

3200G-hez melyik drivert rakjam fel?
A honlapon elérhető jelenlegi ajánlott whql (nem opcionális) driverrel egy magot maxra terhel a radeon szoftver. Pedig emlékeim szerint valamelyik driveres hírben olvastam, hogy ezt már javították.
Cserébe viszont mindenféle teszt nélkül láthattam hwinfo64-ben, hogy A320-as lapban 1 magon megvan a 4000 mhz-es boost.

(#6778) solfilo válasza elder troll (#6777) üzenetére


solfilo
veterán

én a legfrissebb opcionálisat tenném fel. :)

solfilo

(#6779) A.Winston


A.Winston
tag

VGA-t használ valaki mellette? Meg lehet oldani ezen is - mint intelnél - hogy alaplapi HDMI-n menjen?

nincs

(#6780) elder troll válasza A.Winston (#6779) üzenetére


elder troll
senior tag

Egy kicsit írd körbe jobban a dolgot. Kevés az IGP teljesítménye, ezért erősebb vga-t raknál a gépbe?
Ilyen esetben érdemes a processzort is cserélni. GT1030 és RX550 körüli teljesítménnyel bírnak ezek az IGP-k (vega 8-11), szóval ezeknél sokkal erősebb vga-t érdemes venni. Viszont dedikált kártyával okafogyottá vált az APU, így az árából sokkal combosabb ryzen-t vehetsz.
Amúgy az intelnél eléggé elfuserált dolog volt az a lucid virtu, emlékeim szerint nem volt javasolt a használata.
Szóval írd le pontosan, hogy miért akarsz dedikált vga-t, és miért akarod az alaplapi hdmi-t használni.

[ Szerkesztve ]

(#6781) Imifej


Imifej
senior tag

R5 2400G mellé vettünk egy Gigabyte GTX 1660OC-t. Tökéletes.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#6782) A.Winston


A.Winston
tag

ITX tokyikban is feltettem, ott írta egy Kolléga, hogy 4. gen óta intelnek meg lehet adni egyedileg egy-egy alkalmazásnak, hogy mit használjon. Ez nem tudom mennyire lucid virtu - ha jól emlékszem az alaplapokhoz volt egy ideig. Azért kérdem, hydra-t nézek és ott más iránybe néz az alaplapi panel és a vga csatik (riserrel van a lap másik oldalára téve).
Namost ahova szánnám a nappaliban, jobb lenne kábel menedzsment szempontból, ha egy oldalon vannak. 4 mag + HT amúgy szerintem egyenlőre elég nekem.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6783) elder troll válasza A.Winston (#6782) üzenetére


elder troll
senior tag

A virtu talán a z68-as chipsettel érkezett, a fospasztás szériák nálam sokáig mellőzve voltak. Most is csak kényszer miatt cseréltem a melós szervert 2. gen-ről 3. gen-re (3 fázisú tápellátás vs 4 fázis, 95W vs 77W)
Mindenesetre a 3400G árából bőven kitelne egy 6/12-es ryzen, sőt még 8/16-os is szóba jöhet. Alapvetően ez a G széria azért éri meg, mert közel 15000 forintos vga-nak megfelelő igp van bennük (ahogy írtam ~gt1030 és rx550 szint környéke), illetve nekem a 4K 60hz és freesync miatt volt bestbuy régebben.
Rágugliztam a hydra házikóra, és nekem a zsiráfos vicc jutott eszembe.
Viszont érdemben segíteni nem tudok, de legalább már tudjuk az okokat.

[ Szerkesztve ]

(#6784) A.Winston


A.Winston
tag

Megvan a vicc. :DDD
ITX-es vonalat metissel kezdtem én is, azóta volt nálam qbx, rocket, Q34, és most 3400G miatt realan e-i3s meg chopin, de a konfig mégis "meztelenül" hevert nagyrészt az évek alatt. Szóval most így ezzel legalább elmondhatom hogy végre van egy "ház" is alatta.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6785) apatyas válasza A.Winston (#6784) üzenetére


apatyas
Korrektor

Áh, jó az az íróasztal fiók helyén levő polcon is, elöl-hátul van luk a kábeleknek...

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6786) lionskull


lionskull
tag

Sziasztok, Ryzen 3400G-vel mi a tapasztalat, melyik ramokat szereti?
Itt úgy látom, az adott lapban(Asrock Fatal1ty B350 itx) főleg a G.skillekkel akad problémája, nem mennek a névleges órajelükön.
Esetleg Curcial Ballistic Sport LP 3200Mhz 16Gb kit megfelelő lenne? Nem igazán szeretnék váratlan instabilitási gondokba ütközni.
Elméleti ram kompatibilitási lista, amiről úgy gondolom nem teljes:
[link]

(#6787) Kupszi válasza lionskull (#6786) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Olyan RAMokkal próbálkozz amik Ryzenhez hitelesítve vannak.

Ilyen pl. a Gskill Neo széria , valamint a Patriot Blackout. Nagy a késleltetésük, de legalább mennek ahogy kell. Persze 4000Mhz esélytelen, de ezek a RAMok inkább max 3600ig adják ki.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#6788) #03969024


#03969024
törölt tag

Nem akartam elhinni, de működik...
Az újabb driverek telepítése után elég magas processzorhasználatot eredményez a Radeon Host Application. (3400G-n nekem kb. 15%-ot) A megoldás:
"Go to my computer > Videos folder and create folder named "Radeon ReLive"

After that, kill Radeon Software from task manager and open it again."

(#6789) Mercutio_ válasza #03969024 (#6788) üzenetére


Mercutio_
félisten

A taskmanageres mókát elég egyszer eljátszani, vagy minden indítás után?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6790) #03969024 válasza Mercutio_ (#6789) üzenetére


#03969024
törölt tag

Egyszer elég, már többször újraindítottam a gépet, a Host App. már nem terheli a procit.

(#6791) A.Winston válasza lionskull (#6786) üzenetére


A.Winston
tag

Én ajánlom, ez egy q*va jó ram ryzenhez. Kicsit feljebb vannak linkjeim is. Igazából mindegy melyiket veszed geardown úgy is kerekít. Nekem 3666/3733-at bír az alap 3000-es.

[ Szerkesztve ]

nincs

(#6792) tippm86 válasza #03969024 (#6788) üzenetére


tippm86
tag

Nálam is működik! :R

Nálad melyik driver van fent?

(#6793) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Filmezni MPC-HC + MadVr elég egy 3200g , vagy kell a 3400G ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#6794) tomic válasza viperabácsi (#6793) üzenetére


tomic
addikt

Elég.Bár nekem az erősebb van.

(#6795) viperabácsi válasza tomic (#6794) üzenetére


viperabácsi
addikt

IGP-val tolod , vagy van VGA ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#6796) tomic


tomic
addikt

IGP.Volt de eladtam. Sajna az új széria meg drága még.Ha lenne mondjuk egy Nitro 5500 180 euro-ért akkor vennék egyet de így nem.

[ Szerkesztve ]

(#6797) viperabácsi válasza tomic (#6796) üzenetére


viperabácsi
addikt

Neked a 2400 g van ami az adatlapodon szerepel ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#6798) tomic válasza viperabácsi (#6797) üzenetére


tomic
addikt

Igen de ugye nincs szinte semmi különbség köztük.

(#6799) lionskull válasza A.Winston (#6791) üzenetére


lionskull
tag

:R

(#6800) A.Winston válasza A.Winston (#6784) üzenetére


A.Winston
tag

Itt hagyom csak hátha érint majd még valakit:
A válasz, hogy lehet. DXGI-nek hívják a technológiát és windows tudja alapból már. Gyakorlatilag lemásolja a dgpu képét az igp. Sőt, ha van freesync monitorod így működésbe is hozható egy geforce mellett akár.

[ Szerkesztve ]

nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.