Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:01:26

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ R9 290 / 290X / 390 / 390X téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) Blue Thunder válasza Picco (#39900) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Mármint mit?

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39902) PhilBrick válasza Blue Thunder (#39901) üzenetére


PhilBrick
őstag

Azt hogy rossz a monitor! :DDD

Mégis mire vártál ötleteket!? :O

(#39903) Blue Thunder válasza PhilBrick (#39902) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Hát mondjuk végig kellene olvasni és értelmezni amit leírtam, azt hiszem nagyon világosan fogalmaztam, nem tudom melyik része volt érthetetlen? :F

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39904) PhilBrick válasza Blue Thunder (#39903) üzenetére


PhilBrick
őstag

"Nem őnála sem ment, tudtam a DP portos hibáról."

(#39905) Blue Thunder válasza PhilBrick (#39904) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Ez teljesen független hogy most nála se ment...azzal indítottam hogy mi az adott probléma a monitornál, ezt nem egyszer ki is hangsúlyoztam, illetve elég értelmesen leírtam. Az most tök mindegy hogy így vettem a lényeg a hibajelenségről szólt hogy mitől lehet hogy a DP porton kivül a HDMI 2.0ám miért nem frissíti 60hz-en.
Jesszusom ne ezen lovagoljunk már hogy kinél nem volt még jó hanem hogy esetlegesen mi a hiba!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39906) HSM válasza Blue Thunder (#39905) üzenetére


HSM
félisten

Számomra az a fura, miért Delock adaptert vettél, amikor a Club3D-ről azt is lehet tudni, hogy működik a Radeonokkal. :C
No, meg az, hogy a nem működő monitoron miért csodálkozol, hogy nem működik.... Szerintem teljesen jogosan mérgesek páran, hogy ha tudtad, hogy rossz, akkor minek kellett két topikot is végig brainstormingoltatni a témával..... :U
Ráadásul az egyikben úgy, hogy totál nem is oda tartozott... (Találgatós....)

[ Szerkesztve ]

(#39907) Blue Thunder válasza HSM (#39906) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Egyrészt mivel a delock elég jó minőségű dolgokat állít elő adapterekben, meg nem is igen néztem hogy lenne más.
Senki nem mondta hogy nem működik, egyetlen egy hibájáról amit tudtam hogy a DP porton az 1.2 beállítás nem jó. De nem foglalkoztam vele mivel van rajta egy HDMI 2.0 ami tudja a 60hz-es frissítést. Na most ekkor derült ki hogy a VGA-mon a kimeneti HDMI-n nem fog működni a 4K mivel ezen csak 1.4 van ami tudja a 4K-t de csak 30Hz-es frissítéssel...na ezért vettem a DP to HDMI 2.0 adaptert mivel végigolvasva spec-t azt hittem jó lesz vagyis jónak is kellene lennie. (mellesleg ismerősöm is illetve itt lévő fórumtársak is nézték és szintén írták hogy ezzel jó kell lennie) Szóval nem tudom miért kell felháborodni és támadni olyanért amit elég érthetően és tisztán leírtam!

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39908) HSM válasza Blue Thunder (#39907) üzenetére


HSM
félisten

A lényeg, hogy lehetett volna ezt SOKKAL diszkrétebben is. Részemről téma lezárva. :U

(#39909) Picco válasza Blue Thunder (#39907) üzenetére


Picco
addikt

oke, szanaszet offoltuk a topicot miattad, ebbol eleg is lesz.
az megnyugtat hogy ahhoz is sotet vagy hogy megertsd mi a problemank, ha ugy kezdted volna h "vettem hibas egy monitort, elozo gazdanal 3 VGA-val nem ment a 4k@60hz stbstbstb" akkor ket hozzaszolas alatt elkuldtunk volna a szervizbe, ahelyett hogy itt totozunk, hogy mi lehet a problema. :U

(#39908) HSM addig-addig szalonkepesitettem a hsz-em hogy megeloztel :R

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39910) Blue Thunder válasza Picco (#39909) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Azért egy kicsit álljunk meg a sötét dolognál! Egy hogy egyikőtöket sem sértegettem!!!!
Azt tudtam hogy ha más nem lesz megyek gariztatni....DE!!!
Itt még mindig arról volt szó, illetve írtam hogy a DP porton rossz csak és nem ez érdekelt hanem hogy a HDMI-n a megfelelő adapterrel illetve 4K kábellel miért nem mehet, mivel minden speckó klappolt már! Ezért kértem a véleményt hogy esetleg találkozott e már valaki hasonló hibával!

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39911) HSM válasza Blue Thunder (#39910) üzenetére


HSM
félisten

Oké, de a DP miért rossz? Mert rossz a monitor. Egyáltalán nem biztos, hogy ez független a HDMI-s gubanctól! A másik pedig, hogy mint írtam, az adapter sem biztos, hogy megfelelő, nem is nagyon van vele tapasztalat.... Szval ja. :U
Egyébként én sem sértegettem szvsz senkit, csak egy kritikát fogalmaztam meg. :R

(#39912) Blue Thunder válasza HSM (#39911) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Én nem mondtam hogy független, csak probáltam rájönni mi lehet a gond, viszont az érdekesség hogy a DP portnak csak az 1.2 beállitása nem működik. 1.1-en jó. Mindegy intézem hónap elején a garit. Viszont próbálgattam az adapterbeállitásoknál hogy mik vannak, jelenleg a 2160x1440 et 60hz frissiti ami e fölött van lehetőség az mind 30hz

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39913) GeneraL_XTX válasza HSM (#39911) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én úgy látom a kolléga tisztában volt azzal, hogy a DP portja hibás, a kérdése nem is erre irényult, hanem hogy az elviekben működőképes átalakítós megoldása mégis miért nem működik? Én nem gondolom azt, hogy az esetlegesen hibás DP port miatt következetesen a HDMI átalakítós megoldásnak is rossznak kéne lennie, és egyik hiba közvetlenül a másikból eredeztethető. :U

Azért kéretik nem tögtön csapatostul letámadni szerencsétlen kérdezőt, főleg nem úgy, hogy nem is arra kérdezett rá amin Ti lovagoltok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39914) Blue Thunder válasza GeneraL_XTX (#39913) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Pontosan, átlátod a dolgot amire rákérdeztem! :R

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39915) Old FatBoy


Old FatBoy
aktív tag

Sziasztok!
Én egy ilyen adaptert használok:Club3D CAC-1070
A problémám a következő: a 16.7.3 -as crimson driver az utolsó amivel 4K-ban megy a 60Hz képfrissítés
az utána megjelentekkel csak 30Hz.
Teljesen legyalult régi driver és tiszta telepítés mellett.
A radeon software 60Hz -et ír maximálisnak a saját digitális képernyőnél 3840x2160 hoz de a Windows 10 x64 az adaptertulajdonságok üzemmódoknál csak max 30Hz-t enged.
Sapphire r9 390x a kártya és Philips 49PUH4900/88 a megjelenítő.
Mi lehet a gond?
A 16.7.3 -as driver előttiekkel is müködött rendesen.

Audiophile Troll

(#39916) Blue Thunder válasza Old FatBoy (#39915) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Na akkor lehet nálam is ez lesz a gond, mert a radeon beállitásoknál nekem is 75hz-et ír, de az adaptertulajdonságoknál uhd már csak maximum 30hz-et mutat illetve enged. Akkor ezek szerint lehetséges hogy Amd driver gond lesz!?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39917) HSM válasza Blue Thunder (#39916) üzenetére


HSM
félisten

Tedd fel a 16.7.3-et és egyből ki fog derülni... De újraindítás legyen próba előtt.

(#39918) Blue Thunder válasza HSM (#39917) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Hétvégén az lesz, de alapbol restartot kér a rendszer amikor felraksz egy ujat és szoktam is :)

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39919) Hunork


Hunork
veterán

Ne nevessetek ki, de ma megtaláltam a Crysis dobozát, és elkezdtem a Warhead-et. Magyar szinkronnal. :) Elképedtem, sosem hittem volna, hogy Very High, vagy másképp Csúcs beállításon tolom majd. :)) Úgyhogy utána Crysis 2, és majd a harmadik rész. 65-70 fok, 60 fps (vsync on). faszántos. :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39920) SpongyaBob válasza Hunork (#39919) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én a mai napig bele-bele nézek :D A játék mindmáig kedvencem, pedig nem is szeretem az fps-t :)
és az a vicc, hogy ez megy csúcs grafón a 390-nel így 8 év távlatából, de sok játék beköszönhetne neki pl az újdonsült Mafia III..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#39921) TeeBee73 válasza Hunork (#39919) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én is a napokban dobtam fel a második részt, nosztalgiázni. Még anno HD5870-el toltam végig, R280 OC-vel nem néztem, de azt kell mondanom, 8* annyi VRAM-mal, és jóval gyorsabb GPU-val "egész tűrhető". :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39922) Hunork válasza TeeBee73 (#39921) üzenetére


Hunork
veterán

Bizony! Kedvenc sorozatok egyike. :K Csak attól féltem, hogy a Cryengine első része azért még nagyon ütős volt abból a szempontból, hogy a régi csúcskártyákat is megizzasztotta, valószínű, hogy optimalizáció volt a gond, de most már végre teljes pompában játszható. :K Crysis 2 és 3 esetében már jobbak voltak, és azok is simán mennek, igaz a Crysis 3 esetében azért nem árt finomhangolni, ezt a cikkemben is írtam, hogy pár beállítás eggyel lejjebb vétele nem okoz látványbeli különbséget, ellenben nem megy 80 fokig a GPU. De a lényeg, hogy game van, és ez a fő! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39923) TeeBee73 válasza Hunork (#39922) üzenetére


TeeBee73
addikt

A BF1-re kíváncsi leszek. Dobozos verzióban rendeltem, még nem hozta a galamb (postás). Ha jól tudom, az is megy Vulcan API-val. (A nyílt beta-ról lemaradtam. Migriket kellett kergetni.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39924) Kige1313


Kige1313
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni esetleg hogy miért kapok sokszor fekete képernyőt mikor átváltok a gyári profilról, a saját (amúgy stabil) tuning profilomra GPU Tweakben? (R9 290x)

(#39925) Raggie válasza Kige1313 (#39924) üzenetére


Raggie
őstag

Emelj feszültséget egy picit. Valószínűleg kevés neki.

Valamint ne használd azt a szemetet! :D Használj MSI AB-t.

Clint Eastwood FTW

(#39926) Kige1313 válasza Raggie (#39925) üzenetére


Kige1313
csendes tag

Köszi , megpróbálom.
És amikor Bf1-közben piros képernyővel újraindul a gép, az is a rossz tuning beállítások hibája? Alacsony fesz, vagy túl magas órajel?

(#39927) Picco válasza Kige1313 (#39926) üzenetére


Picco
addikt

mindketto lehet, konkretumok nelkul senki nem mondja meg neked. en is MSI AB-t ajanlanek, az meg nem okozott gondot, mondom ezt ugy hogy GPU Tweak-et nem hasznaltam meg.
ha ref. hutos kartyaval rendelkezel mint en is, akkor viszont nem ajanlom annyira a tuningot, hutes egyszeruen szuk keresztmetszet szamunkra.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39928) Kige1313 válasza Picco (#39927) üzenetére


Kige1313
csendes tag

Megpróbáltam az MSI-t de ugyanaz a jelenség. Mikor leokézom a beállításokat, pár másodperc múlva fekete képernyő.
jelenleg az alábbi paraméterekkel próbálkoztam:

Egyedi vízhűtésem van amúgy...

(#39929) Picco válasza Kige1313 (#39928) üzenetére


Picco
addikt

lepesrol lepesre kellene, egybol nagyon nagyot rahuztal. milyen kartyad van pontosan?
0. lepes: ha fent van meg a masik gpu tweak progi, akkor torold+restart, ne akadjanak ossze.
1. eloszor a gput probald, memoriat hagy alapon, mindig csak az egyiket bantjuk, ez szerintem alapszabaly. szepen mondjuk 20mhz-enkent adagold neki. adhatsz neki mondjuk +20mv feszt is es kozben futtathasz mondjuk egy unigine heaven-t. nezd a homersekleteket is!
2.ha gpu fronton megvan a kivant beallitas, akkor at lehet terni a memoriakra, bar oszinten szolva nem tudom hogy van e egyaltalan ertelme, hoz e valami pluszt.

nekem ref hutovel ez az ami stabil es meg hutheto, de inkabb alapon(947/1250) hasznalom mert nem bizok a hazam szellozeseben annyira es majdnem minden jatek amit hasznalok fut high/max-on 2560x1600-ban, alacsony szurokkel/nelkul, 60 FPS atlaggal. ha ez neked is megvan, akkor szerintem en nem bantanam.

ezek csak a legalapabb dolgok a teljesseg igenye nelkul, persze csak sajat felelossegre.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39930) Hunork válasza TeeBee73 (#39923) üzenetére


Hunork
veterán

Ááá. én is reménykedtem. Nekem meghozta a postás bácsi. És csak DX11 / 12 választás van. Lehet, később kap Vulcan támogatást...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39931) Blue Thunder válasza Old FatBoy (#39915) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Egyébként a 16.7.3 után már elég sok verzió kijött...kipróbálgattad egyesével? Vagy mikor vetted észre?
Egyébként pont most néztem hogy adtak ki új verziót hátha majd ez megoldja, bár nem olvastam végig hogy esetlegesen überelték e ezt a hibát (feltéve ha rájöttek vagy esetleg jelezték többen nekik)

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39932) Old FatBoy válasza Blue Thunder (#39931) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

Igen végignéztem.
Az ujj sem oldotta meg.
Jó lenne tudni mi okozhatja mert ha nem sikerül megoldani akkor erre a kártyára lezárult a frissítés,vagy kidobhatom a drága adapterem és maradok a full hd -nál.

Audiophile Troll

(#39933) HSM válasza Old FatBoy (#39932) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem csak írni kell nekik egy hibajegyet... Nem hinném, hogy egy nehezen javítható dolog lenne. :N

(#39934) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok!Szeretnék venni egy kártyát.280x-re jutott a választás pontosabban xfx 280x.Azt írja. Asrác nem sikerül beállítania az élsimítást.!Nagyon sok driverral próbálta de nem ment.38000-ért árulja ami alkuképes.Kérem a véleményeket urak.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#39935) Blue Thunder válasza Old FatBoy (#39932) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Rendben ezt jó tudni. Egyébként nagyon jókor vagy jó időben írtad a te problémádat mert lehet nálam is erre lesz visszavezethető a probléma (az mellett hogy a DP portom nem frissít vagyis 60hz-nél nem, de mondjuk nálam monitor hiba is lesz az tuti). Viszont ha HDMI-n nálam ez bejön, akkor lehet nem gariztatom, bár veszíteni nem fogok vele, max annyi hogy kidobtam 8 misit egy adapterre. De gondolkodtam ettől függetlenül CF-ben ilyen karival. Bár most azért nézegettem hogy elég bika VGA-kat dobtak piacra gtx vonalon, ehhez képest AMD vonalon eléggé elmaradt a nagy teljesítmény...sőt szerintem gyengébbek lettek a 390/390x szériához képest vagy legalább is ugyanakkora a teljesítmény....szóval elég régen voltam NVidia-s de most lehet megragadtak (mondjuk a pénztárcámat mégjobban elragadná...mondjuk egy 1080) :DDD

Egyébként kár lenne kidobni mert kolléga is írja, irunk egy hibajegyet..és meglátjuk...de valószínű nem csak mi ketten járhatunk ebben a cipőben

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39936) Picco válasza Giii (#39934) üzenetére


Picco
addikt

ha tusz akkor tegyel hozza meg egy kicsit es valassz egy r9 290-t szerintem, sokkal jovoallobb es eleg olcson lehet mar talalni itt az apron.
volt 280x-em is egy honapig, FHD ala nem rossz kartya mondjuk, csak kerdes hogy meddig.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39937) Giii


Giii
senior tag

Pico: 1055t-vel hajtanám 4ghz-en.Talán elég lenne.Viszont volt aki tesztelte a sima 290-et és proci limit lépett fel.De mi lehet a probléma?Ilyet én még nem halottam.Gpu hibázna?😳

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#39938) Blue Thunder válasza Giii (#39934) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Szerintem is várj egy kicsit illetve told meg. Jobban járnál esetleg egy újabb generációval. A vicc hogy van egy srác akinek ilyen van mint nekem, de lehet megveszem CF-nek

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39939) Giii válasza Blue Thunder (#39938) üzenetére


Giii
senior tag

De mi lehet. Abaj?Lehet orvosolni?Sajnos a Thuban kevés lesz már komolyabb karihoz.Jövőre új gép lesz.Talán Zen stb...

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#39940) Picco válasza Giii (#39937) üzenetére


Picco
addikt

proci limit ritkan jon elo ha high/ultra beallitasokon jatszol, FHD vagy meginkabb afolott.
hasonlorol sem hallottam, semelyik jatek alatt nem megy neki?
annyiert itt az apron kapsz hibamentes 280x-et is apron, en nem eroltetnem a helyedben mert csak siras lesz a vege. AA amugy is kinyirja azt a karit a legtobb jatekban.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39941) Giii válasza Picco (#39940) üzenetére


Giii
senior tag

Értem!Én is ettől félek,hogy ha neki nem sikerült összehozni akkor ott van valami.Hozzádobok egy 3-4 E pénzt és veszek egy Dual X-et.Köszi srácok.!😊

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#39942) Giii


Giii
senior tag

Még egy kérdés.280x-be dualx vagy Vapor x? Vapor magasabb órajelen teker.Hűtése és tuningolhatósága érdekelne mind kettőnek.Ezt lehet a másik topicban kelett volna fel tennem.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#39943) Picco válasza Giii (#39942) üzenetére


Picco
addikt

Masik topicban tudnak majd segiteni, nekem volt vapor-x, nagyon popec a hutese. Tuningolhatosagara mar nem emlekszem sajna.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39944) TeeBee73 válasza Blue Thunder (#39935) üzenetére


TeeBee73
addikt

A 480-at középkategóriának sorolta be az AMD. Év vége felé, lehet, hogy nézünk majd nagyokat... :D

MOD: Hunork: Hogy megy a BF1? :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39945) Blue Thunder válasza TeeBee73 (#39944) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Mondjuk nem mélyedtem bele hogy hova sorolta, de meglepett...mondjuk általában a nagyobbakat szokták piacra dobni, azután nyomták az olcsóbb kicsit butább kártyákat. Na majd látjuk mi lesz, de most tetszenek a gtx karik. Mondjuk a vicc hogy nagyobbak a teljesítmények viszont nem nagyon akarják növelni e mem szélességet, sőt amd vonalon amiket láttam még visszább is vették, pedig előnyére válna ha ekkora órajelek mellett legalább tartanák az 512-bitet, gtx oldalon meg növelhetnék szintén.

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39946) TeeBee73 válasza Blue Thunder (#39945) üzenetére


TeeBee73
addikt

Egy ideig én sem váltok VGA-t. Amíg a kedvenceim mennek V-Sync mellett 60FPS-el (1-2 effektet Ultra-ról High-re véve), nem dobom ki egy hasznát kocsi árát az ablakon.
MOD: Majd akkor, ha a 4k-t 1 VGA-val lehet hajtani. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39947) Hunork


Hunork
veterán

Halihó, itt az új cikkem, ha valakit érdekel: cikk :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39948) Blue Thunder válasza Old FatBoy (#39932) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Na nálam nem oldotta meg ez se a problémát, szóval 16.7.3-nál is ugyanaz a szitu :O
Így egyenlőre akkor marad 2560x1440@60hz-en

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#39949) Old FatBoy válasza Blue Thunder (#39948) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

Hát ez elég bosszantó.
Egy 4K megjelenítőnél is a natív felbontás a legszebb , de ugye mit ér ha 30Hz-en röcög?

Audiophile Troll

(#39950) Blue Thunder válasza Old FatBoy (#39949) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Ne is mond! :W
Viszont én kedden elviszem a monitort a Profiszervíz pontra és küldetem fel Pestre hogy vagy javítsák meg a DP portot vagy akkor cseréljék...az ember nem véletlen dob ki 130-140 ezret egy jó monitorra. :(((

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.