Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Fenyő válasza bacsis (#20050) üzenetére


Fenyő
őstag

Igen itt is van egy bios korlát, ez egy ST01-es vezérlő 3.2-es biossal, és nem találtam pontos infot, hogy pontosan mekkora vinyót is tud kezelni ezzel a biossal, de van ahol 512 megát van ahol 1 Gb-ot írnak, szóval ezért keresek inkább kisebbet, meghát Xt-hez egy 100 megás is bőven sok lenne. Mondjuk 3.3-as biossal elvileg már nincs ilyen korlátja (tehát azzal mehetne akár 8Gb-ig is), de azt megint nem egyszerű beszerezni, + epromot kéne venni +megíratni, ami aztán már végképp totál felesleges egy xt-be.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20052) bacsis válasza Fenyő (#20051) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

persze világos, de kipróbálni azért csak nem ártana, hogy utána lenne-e tényleg értelme keresgélni bele :K :)
de ha gondolod a 160megást kölcsön adhatom :R

(#20053) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skacok ezt a hangkarit szeretném az XT-be beüzemelni:

DOS alá lenne valakinek drivere hozzá?

(#20054) Fenyő válasza bacsis (#20053) üzenetére


Fenyő
őstag

Vmi rémlik, hogy az utsó hivatalos driver már nem jó, mert abban már 286-os kódok is vannak, szóval vmi régi verzióval kell próbálkozni. Mondjuk túl sok progi nem használja ki az SB-t XT alatt, ráadásul elég sok hagyományos memóriát is eszik a drivere, szóval vmi Adlib vagy Aztech SB 2.0 klón, ami driver nélkül működik Dos alatt talán ideálisabb választás.
Szerk; Mondjuk NEC V20-assal lehet működik az utsó driver is (a 186-os utasításkészlete okán), azt ha gondolod át tudom majd küldeni.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20055) bacsis válasza Fenyő (#20054) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez az egy szem 8 bites hangkarim van, szal jóvan ez is :)) Lehet hogy túl sok minden nem használja ki, de nekem már az is elég, ha nem a pc speaker sercegését kell hallgatni néhány játéknál :))

(#20056) Fenyő válasza bacsis (#20055) üzenetére


Fenyő
őstag

Elvileg az SB Pro 2 is megy 8 bitről, de egy Adlib klónt se egy nagy vasziszdasz beszerezni, az illik igazán az XT-hez. Ami megy Speakeren kívül mással is, az döntően Adlibot vagy az SB Adlib részét használja csak, a digitálisat csak elenyésző számban (és ott sincs nagy különbség az Adlibhoz képest).

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20057) Epic79 válasza bacsis (#20053) üzenetére


Epic79
tag

Ugyanilyen karim van. Azaz nem bizti, hogy csontra ugyanez, de SB Pro 2.0 és a hátulján ugyanúgy ott van az erősítő. Driverem nekem sincs. :)

Minél inkább HD, annál inkább Blu-ray™...

(#20058) Fenyő válasza bacsis (#20055) üzenetére


Fenyő
őstag

SB 2.0 Install Disks

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20059) bacsis válasza Fenyő (#20058) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Uhh, szuper vagy köszi :R

(#20060) pw12345


pw12345
aktív tag

3-486 lapokon a RAM moduloknak mind a 8-nak egyformának kell lenni (nem csak méretre, típusra is gondolok)? Vagy csak padonként 4-nek, esetleg elég, ha párosával azonosak?
Gondolom hülye kérdés, de jó, ha két-két egyformát találok a kupacban:I
Ugyanez 286 SOIC RAMjaira: az nem gond, ha a kettes padban más típusú (persze padon belül azonos
és az egyessel azonos méretű) modulok vannak?

(#20061) Fenyő válasza pw12345 (#20060) üzenetére


Fenyő
őstag

Bankonként (tehát 386dx/486-nál 4-esével, 286/386Sx-nél 2-esével) kell egyforma méretűnek és felépítésűnek (chipméret és azok száma) lennie, márka és időzítés is jó ha egyforma, de nem feltétel, ill. a kisebb méretű ramok az alacsonyabb számozású bankba mennek, tehát pl. 5 megánál, az első 4-be mennek a 256kb-osak, és 5-8-ig az egy megások.
286-os dipes ramoknál is az egyforma méret a lényeg bankonként, azonos márka szintén nem feltétel...

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20062) pw12345 válasza Fenyő (#20061) üzenetére


pw12345
aktív tag

Köfi! :R
Jó, hogy csupa DXesem van :U
De, így, hogy az IC-k elhelyezkedése is elég lehet van remény:)
Mit lép egyébként, ha nem jó neki, vagy rosszul konfigurálták?
Fagyogat, pofázik, el sem indul, vagy nem látja az elsőktől eltérőket?
Elírtam PDIPre gondoltam :W 286-ból is csak olyan deszkám van, SIPP, SIMM nem fenyeget :)
Ha már SOIC, a Gravisekbe való bepattintós RAM helyettesíthető a VGAkba való (S3, Trident)
IC-kkel? Valahol olvastam IC leírásban, hogy az direkt VGA RAM, gondolom a lábkiosztása is más.

És egy elég OFF kérdés. Digitális fényképezőgépek egy idő után egyre kevésbé működnek az elemekkel, aksikkal, végül teljesen megpusztulnak, vagy a kujbisevi erőmű kapacitását igénylik. Mintha nőne a belső
ellenállásuk. Az tiszta, hogy ez a kedves gyártók által beépített élettartam, de mi lehet az oka?
Döglenek benne a kondik?

[ Szerkesztve ]

(#20063) Peter789 válasza pw12345 (#20062) üzenetére


Peter789
senior tag

Ha már SOIC, a Gravisekbe való bepattintós RAM helyettesíthető a VGAkba való (S3, Trident) IC-kkel? Valahol olvastam IC leírásban, hogy az direkt VGA RAM, gondolom a lábkiosztása is más.

ha stimmel a lábszám és a mérete akkor mehet bele, nagy valószínűséggel menni fog! annó én is így bővítettem a GUS MAX-ot...

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#20064) Fenyő válasza pw12345 (#20062) üzenetére


Fenyő
őstag

Mixelt méretnél már a bootolás folyamán elhasal, különböző felépítésűeknél pedig a szokásos ramhibázgatós szimptómák fordulnak elő (újraindulás, kékhalál stb).
Gravisekbe való ramok természetesen jók vgakba is és vica-versa (persze a dipesek dipes vgaba, esetleg 2/386 lapba, a Sojosok pedig Sojos vgaba, tehát tucat S3 Trioból simán ártakhatod Gravis Maxba a ramot).

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20065) pw12345 válasza Fenyő (#20064) üzenetére


pw12345
aktív tag

(#20063) Peter789 A lábszám OK, az már a bepattintásnál kibukna, ha nem :)
Csak valami dög S3-at kellene kaparni donornak :))

#20064) Fenyő
Én is ilyesmire tippeltem. Van valahol táblázat, ahonnan ki lehet találni, a RAM IC-kből, feliratokból mekkora a modul?

Már csak egy Gravis MAXot kellene lőjek valahonnan :))

(#20066) DarthSun válasza pw12345 (#20065) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Megerősítem, nálam is sikeresen megy az S3- ból átrakott RAM GusMax- ban és ET4000- ben is.

(#20067) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Pont a napokba' hoztak egy szétvert P2-es félgépet, a SLOT1 proci foglalat le volt szakítva a lapról, néhány egyébb alkatrésszel együtt, a VGA kártya is kapott rendeset, a hátlapi lemez se volt rajta, de megláttam hogy rogyásig van cserélhető SOJ rammal, egyből mondtam hogy majd én kidobom a cuccost, hagyják csak nálam :))

(#20068) snake1977 válasza pw12345 (#20062) üzenetére


snake1977
őstag

Az OFF-ra, én sokat fotóztam egy időben hobbi szinten, de ilyet nem tapasztaltam, valamelyik kodak gépcsodánál volt ilyen, széria hiba miatt 1-2 hónap után a 2000mah-s elemekkel is csak 1-2 órát üzemelt vagy annyit sem a gép, nézz utánna fórumokon, mert ez nem normális, csak példaképpen öcsémnek van egy kb. 6éves casio-ja, 2ik gyári akkut eszi épp, de ugyanugy el tud lőni vele 250 képet lazán.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#20069) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Állítólag 3 hónapja még működött :DDD

(#20070) Ranagol_5 válasza bacsis (#20069) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hihető. :D

Jut eszembe, mi lehet a baj akkor, ha a 486-osra rákötöttem az IO kártyát, rajta van a vinyó, az megy rendesen, viszont a kislemez meghajtó nem reagál A betüjel alatt, csak B alatt, hiába az A-ra van beállítva a BIOS-ban. Ráadásul nem is olvas be semmit, minden lemezt formázni akar. Másik gépben működik rendesen.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20071) bacsis válasza Ranagol_5 (#20070) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A meghajtót a Floppy kábelen lévő csavarás után raktad? ;)

(#20072) pw12345 válasza snake1977 (#20068) üzenetére


pw12345
aktív tag

Én meg tapasztalom sajnos. :O A környezetemben többeknek is van ilyen gondja.
HP, Polaroid, Kodak és egyéb gépek. Mind hazai, értsd K-európai piacra gyártott szenny.
Amit haver vett Londonban, azzal nincs is ilyen probléma. :((

(#20073) Ranagol_5 válasza bacsis (#20071) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Csak két dugó van a kábelen. Egy ami az IO kártyába van dugva, meg egy ami a floppy-ba, és a csavarás utáni van a floppy-ba dugva, mert kövezvetlen a dugó mögött van.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20074) Ádyka válasza bacsis (#20069) üzenetére


Ádyka
őstag

ÓÓ nekem is már az összes ilyen lapomon kifolyt az akku. Az a poén, hogy használat közben még szépen töltögeti, és pár hétig tart is annyi energiát, hogy a bios ne felejtsen. Még így kifolyt állapotban is.
Pont a napokban forrasztottam rá egy ilyen 486-ra egy CR123 elemtartót. Igaz az csak 3,1V, az akku 3,6 V-jával szemben, de úgy tűnik nem felejtenek elemmel sem a régiségek.
De a tied még penészes is vagy mi.... :Y Mosógépbe vele.

Erről jut eszembe: egyszer egy gagyi piacon vettem valami Creative voodoo banshee-t, meg valami más 3DFX-et. Brutális halszguk volt. Így szabadultam meg a szagtól, és minden hibátlan maradt:


[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#20075) bacsis válasza Ranagol_5 (#20073) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor összegezzünk! 486-os lapba IO kártya... őőő... miylen 486-os lap? nem lehetséges hogy van integrált floppy vezérlő a lapon is? bocs a láma rákérdezésekért de akkor zárjunk ki mindent ;) oké nincs! rámegy a tikbél, majd a floppy meghajtó! BIOS-ban elsődleges hajlékonylemezes meghajtó 1,44-es Drive-nak van beálíltva, oké Save and exit... nem sipákol hogy valami nem fasza a meghajtóval? tovább megy? bootolás előtt akár még POST képernyőnél nem kerregteti meg a floppy meghajtót? esetleg nem fordítva dugtad rá a kábelt a meghajtóra vagy az IO kártyára?

(#20076) Ranagol_5 válasza bacsis (#20075) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, meg nem mondom milyen tipusu lap. Annyi van ráírva, hogy 386&486 1.0 és opti meg solution chip van rajta. A meghajtót felismeri indításnál, bootolna is róla, ha tudna, de mivel nem olvassa a lemezeket, így nem bootol. Bejön a renccer, windows alatt is csak B meghajtóként tudom használni (annyira, hogy felpörgeti a lemezt, de olvasni nem olvas rajta semmit), A meghajtóként nem, hiába annak állítottam be BIOS alatt.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20077) snake1977 válasza pw12345 (#20072) üzenetére


snake1977
őstag

A HP gépek nagyon öregek már, volt egy 2mpixeles kodak-om, na az 2 tartós elemet kivégzett 40-50 expo alatt. :K Fujifilm S5700-esem volt ami nagyon akku kimélő volt, pedig nem egy drága készülék reative, illetve utoljára sony dsc-h10-esem volt ami szintén jól bírta pedig akkumulátoros készülék.
Én inkább arra tippelnék hogy régi készülékek alapból sokat fogyasztottak, és ahogy öregednek egyre jobban mennek tönkre az alkatrészek akár a kondik vagy egyebek, maximum érdemes venni 2600-2800MAh-s elemeket és azzal használni, vagy ha nem igény a nagy tudás, akkor venni pl. samsung gépet, s630, s700 ezek már 10k körül megvehetőek vagy alatta, és megbizható készülékek, na persze nem szivesen ruház be senki ennyit ha van másik otthon.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#20078) bacsis válasza Ranagol_5 (#20076) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

és esetleg nem próbálnál egy DOS-os indítólemezt készíteni és beléjje pakolni? mit kezdene vele?

(#20079) Ranagol_5 válasza bacsis (#20078) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Van eredeti dos telepítő lemezem is (6.22), meg 2db windows 98-as indítóm, egyiket se eszi, szeretné formázni, amit viszont én nem szeretnék. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20080) bacsis válasza Ranagol_5 (#20079) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a meghajtó rendben van? :U cserélhetnél próbaképp egy floppy kábelt is

(#20081) Ranagol_5 válasza bacsis (#20080) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Rendben van igen, a kábel is rendben van. 1,4-es tuán leformáztam a vinyót, ráraktam a dos 6.22-őt ugyan azzal a meghajtóval, amit a 486-os nem szeret használni, aztán rá a CD rom install, egy volkov commander, felmásoltam a 95 telepítőt, aztán most jön majd a telepítés. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20082) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Floppy kérdés megoldódott. A következő kérdés, hogy az ESS ES1868F hankártya vajon megy-e 8biten, mert elfogyott az összes 16bites ISA slotom. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20083) Ádyka


Ádyka
őstag

A Thorton, Barton szakértőket kérdezném elsősorban.
Mi a véleményetek? Tényleg nem lehet unlockolni a +256 L2 cachet ebben a Thortonban?
Elvileg az L2 híd összes érintkezőjének kell összekötött állapotban lennie. Egy igazi bartonnál ez így is van.
Első lépésként lekapargattam az L2 híd első érintkező párjáról a lakk réteget, hogy az érintkező látható legyen. Ugyanis nálam csak ez van megszakítva gyárilag.
Kimaszkoltam az érintkezőt, és kis vágást a két pont között ("azaz a lézerzárat") kitömtem pillanat ragaccsal.
Újabb maszkolás után, vezető ezüstlakkal összekötöttem a 2 pontot.
Eredmény ugyanaz. Nem lett 512 Cache. Maradt a 256K.




Gyártási időből látszik, hogy ez a példány bizony 39. hét után készült. Elvileg idáig bezárólag készültek a moddolható példányok. Ti hogy emlékeztek erre?
Aztán valami külföldi oldal szerint az sem egyértelmű, hogy ki kell-e tömni a lézerzárat, csak simán bele az ezüstöt neki. Szedjem ki a ragacsot, tömjem ki ezüsstel?
Annó palomino unlockot sikeresen vettem, bár sok értelme nem lett a szórzó függetlenítésének.

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#20084) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Egy ilyenhez kéne nekem driver windows 95 alá, mert amit találtam, az nem jó. :(

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20085) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

(#20086) bacsis válasza Ádyka (#20083) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én is így "MP-sítettem" pár Athlon-t nem rég, kikapartam azt nyomkodtam a közepibe ezüstöt, asszem 75% lett jó kb.. nem is tudom 4-5-t csináltam amiből 3-4 lett jó, jahh igen asszem 2 nem sikerült, ott már szétfúrtam a procit az istenért sem tudtam rávenni, hogy MP legyen :DDD

(#20087) Ádyka válasza bacsis (#20086) üzenetére


Ádyka
őstag

Isten őrizz. Nem akarok én MP-síteni. Pont ez a lényeg.
Egy öreg KG7-RAID-ben szeretném a lehető legnagyobb órajelet elérni. A lap csak 12,5 x szórzót ismer menüből a szorzófüggetlen prociknál. FSB-t nem illő 133 MHz fölé vinni, mert emelkedik vele minden.
Éppen ezért esett a választásom egy jó nagy alap és fix szórzóval rendelkező CPU-ra. Jelen esetben 2400+ nál ez 15x-et jelent. Na ezen kéne bekapcsolni a cachet, a szorzót nem bántom.

A másik variáció, hogy egy másik procinál, egy Barton 2500+ nál ami szorzófüggetlen, átvágom az egyik hidat, hogy fix 16 vagy 16,5 x-et adjak neki 133-as FSB-n. Csak bizony az előbbi thorton 2400+ ban nagyobb tuninglehetőség van, és jó lehet alulfeszelni is.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#20088) iday


iday
aktív tag

Retro Pentium Pro "Fekete"
Ezt láttátok?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#20089) bacsis válasza iday (#20088) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hű 8rongyon áll és még nincs minimáláron, kíváncsi vagyok hogy mennyiért kel el, be is raktam aukciófigyelőbe :)) Bár mondjuk ez a 8rongy is már elég csücskös, ennyiért ebay-ről is meglehet venni, nekem is valami 7ezerbe állt meg darabja :U

(#20090) pw12345 válasza bacsis (#20089) üzenetére


pw12345
aktív tag

Ja, meg még lap is kellene hozzá: elég érdekes a lábkiosztása :F

Bacsis, arról a gépről tegyél fel pár képet, ami tele volt bepattintós RAMokkal!
Milyen alkatrészben voltak azok?

(#20091) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Valaki, akinek van valahonnan a polc mélyén eredeti floppyn vagy istentudja honnan, adjon már működő windows 95-ös driver-t a Realtek RTG3106-omhoz, mert megőrülök. Az összes neten fellelhető szar. Felkiáltójeles a feladatkezelőben a vga tőlük, és a windows kéri, hogy rakjam fel a helyes driver-t. :W

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20092) bacsis válasza pw12345 (#20090) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

fuhha, lövésem sins mellik volt az a gép :B

(#20093) Ranagol_5 válasza Ranagol_5 (#20091) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

A HWinfo nevü dos-os programnak hála, kiderült, hogy azért nem működik egy RT3106-os driverrel sem, mert 2 BIOS van a kártyán, és igazából ez egy Primus P2000 accelator. Csak hogy ehhez meg semmi sincs.. Driverguide-os letöltő meg megakad 96%-nál.. :W

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20094) Fenyő válasza Ranagol_5 (#20091) üzenetére


Fenyő
őstag

Körbenéztem, de csak 3.1-es driver lemezt találtam, azt is 3105-öshöz, egyébként milyen géphez kéne? Mert ha ilyen 3/486 kaliberhez, akkor lehet az a probléma, hogy az újabb driverek teli vannak Pentium kódokkal, aztán azért nem megy a letöltött driverrel, szóval max ilyen '95 körüli kiadású drivert keress (ha találsz :P ), persze csak akkor van értelme kínlódni vele, ha a chip tud egyáltalán 256 színnél többet kezelni, mert egyébként nem mész sokkal többre vele, mint a sima svga driverrel.
Szerk; Mire sikerült végre leokézni a választ, közben kiderült, hogy más a probléma :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20095) bacsis válasza Ranagol_5 (#20093) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nemá hogy ne legyen egy normális LAN/VGA kártyád amihez talán még driver is akad?! :B

(#20096) Ranagol_5 válasza bacsis (#20095) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Van, csak az nem tudja ezt.: Primus P2000 2MB max 1280x1024/256c, 800x600/32k.
Mindamellet, hogy ISA-s.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#20097) bacsis válasza Ranagol_5 (#20096) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

2 megás ISA-s? az télleg jó :K

(#20098) Fenyő válasza Ranagol_5 (#20096) üzenetére


Fenyő
őstag

Ja, hogy 2 megás, akkor nem csoda, hogy "vesződsz" vele, még a nyáron én is begyűjtöttem 2db 2 megás isás drágaszágot bagóért;

A felső az Number9 S3 928-as, az alsó pedig egy Hercules Tseng ET4000W32-es.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#20099) pw12345 válasza bacsis (#20067) üzenetére


pw12345
aktív tag

Erre a gépre gondolok Bacsis.

(#20098) Fenyő
Az ET4000-re nagyon irigy vagyok. Nekem csak "feles" van belőle, az is noname, nem Hercules,
viszont hugysárga, retkes :DD
Honnan sikerült lőni ezeket?

(#20100) bacsis válasza pw12345 (#20099) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh, az nem gép, egy VGA kártya volt, valami hoki S3 Trio amibe volt rakva 4db SOJ tokozású memória IC meg ugyanennyi integrálva.... biztos hogy látni szeretnéd? nem nagy szám :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.