Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) batai15 válasza #84490496 (#7400) üzenetére


batai15
félisten

havernak xperia mini proja van, és custom romot akarok rá rakni.. ott azt mondták a zárt bl miatt, csak ics, és gb alapú romok mehetnek rá. Nekünk meg jb alapú romunk is lesz . Érted? ebből gondolom hogy akkor nyitott lenne?

(#7402) XXX003 válasza loosht (#7368) üzenetére


XXX003
tag

szia,várható javított Aroma telepítős verzió??
Ha nem akkor légyszives privátba küldj egy telepítési menetet,mert fastboot-tal még nem tettem fel img-t.
(tehát először ezt "RetroROM with Root v2.0" aztán rá ezt "RetroROM with Root v2.2.3 patch" és utánna fastboot-bol IMG-t??)
THX :R

[ Szerkesztve ]

(#7403) qltsar válasza Lasy (#6926) üzenetére


qltsar
addikt

Ez nem feltétlenül megoldás, amikor múltkor találkoztunk, emlékszel, mondtam, hogy az én SIM kártyámmal nem megy a mobilnet Alcatel-es Custom JB-k alatt (OT-995), de más készülékben jó, JB alatt is, viszont más SIM kátyája (ua. a szolgáltató) megy a telefonomban JB-kkel!

(#7404) Comic válasza batai15 (#7399) üzenetére


Comic
aktív tag

Igen, nyitott. Ha nem lenne nyitott, akkor nem menne a kernel csere... Lásd Sony-k...

(#7406) Comic


Comic
aktív tag

Ez kell ám egy ilyen mobil készülékbe... :)

ARM 2 magos 3+GHz-es cucc...

Nem szálltak el ezek egy kicsit?

(#7407) #84490496 válasza Comic (#7406) üzenetére


#84490496
törölt tag

Akkor már inkább tegra3.Kicsit modernebb a "tudása" :)

(#7408) Comic válasza #84490496 (#7407) üzenetére


Comic
aktív tag

Igazából én a 2x3,1GHz-en akadtam ki...mi a fenének? Elhiszem, hogy a teljesítmény és a "számok" alakítják főként a bevételeik mértékét, de azért nem hiszem, hogy ennyire el kellene szállni...

A minap is kiakadtam, hogy az alig 10 éves gyerek a másfél-két órás vonatúton egy deka szót sem szólt az öreganyjához, mert bújta a tabletjét...Így lesz hülye ez a társadalom...biztos eget rengető szüksége van a gyereknek a kütyüre, plusz a nagyszülő - gyerek viszonyra...

(#7409) bladegery válasza Comic (#7408) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem értem hogy mi is a gondod, meg kellene állnia a fejlődésnek vagy mi? Valószínűleg te is valami ilyesmit fogsz venni pár éven belül...

Fakirr1 Akkor már tegra 4!

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#7410) imi0424 válasza bladegery (#7409) üzenetére


imi0424
senior tag

ez várható volt hogy az órajelet is fogják növelni, nem csak a magok számát :)

[ Szerkesztve ]

(#7411) mercurytopaz válasza vfrr (#7346) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Sajnállak, de nem is értelek, hogy ha a tiéd egy fostalicska, miért nem viszed szervízbe, mert ez egy tényleg jó teló, és van jó ics is rá.

(#7412) #84490496 válasza bladegery (#7409) üzenetére


#84490496
törölt tag

Szerintem helyette is válaszol6ok: Engem,mint apát rohadtul zavarna,ha a vonaton a fiam,vagy a lányaim fontosabbnak tartanának egy tabletet,minthogy együtt beszélgessünk,pirospacsizzunk,vagy játszunk bármit..

(#7413) bladegery válasza #84490496 (#7412) üzenetére


bladegery
senior tag

Azt értem, de annak nem sok köze van a processzor órajeléhez szerintem. Ebben természetesen teljesen egyet értek, de ez már nagyon nagyon off.

gergely-szabo.com

(#7414) #84490496


#84490496
törölt tag

Kicsit On :)

AOKP első verzió tesztje szerintem befejezve :) Random ujraindulás 2 db volt, hálózatot sokkal kevésbé lát(gsm!) mint bármelyik eddigi rom, wifi ingadozik(nem térerő jelzés,hanem a kapcsolat.Ugyanazon a helyen hol van,hol nincs..), egyszer még hálózat unlock kódot is kért :).
Akksi eléggé jól bírja, kb olyan,mint egy H1N1 felhúzva 1,8-ra .Teljesítménye eléggé meggyőző,de a stabilitása nem(mármint az aokp-nak :D ). Bosszantó(de ezzel együtt használható) hibák: visszapattanás mértéke eltúlzott, órajelet és govenort csak külső appal jegyzi meg(no-frills, setcpu..),böngésző sokszor nem indul(helyette google kereső indul az ikon érintésére),kamera előnézeti kép jó,fényképezéskor a megjelenő kép viszont zöld.(a tényleges kép viszont nem ). A fénykép minősége (óvatosan fogalmazva) kritikán aluli.Csengőhangot max ogg formátumban képes kezelni,ha bemásolom a system/media/audio/ringtones mappába.(sd-ről nem próbáltam..)
Videók csak szoft módban mx playerrel...

Megy vissza a gyári 2.3. Arról szerintem senki nem kér tesztet :DD

[ Szerkesztve ]

(#7415) imi0424 válasza #84490496 (#7414) üzenetére


imi0424
senior tag

én azt furcsàlom hogy benetnath (remélem jól irtam) folyton csinàlja a külömbözö romokat pl:aokp, pac, paranoid, de az alap '10cm' re épülnek, ugyhogy ugyan olyan instabil, bugos mind... :/

(#7416) ->Raizen<- válasza imi0424 (#7415) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Majd bagyusz csinal egy jo alapot.

(#7417) #84490496 válasza imi0424 (#7415) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ő nem igazán programozó.. kb olyasféle,mint én, kicsit több tudással.. Ő a cm10-nél kezdett foglalkozni a rom készítéssel, egy darabig iuss segített neki, majd egyszerűen magára hagyta (mint a rom fejlesztéseket...).Mivel nincs akkora tudása/tapasztalata,mint Bagyuszéknak, ezért az alap marad, max a kinézet változik..Majd fejlődni fog,tanul még jópár dolgot és akkor már igazi rom készítő lehet.Jelen állapotában kb olyan,mint a cm10: Csomó minden jó benne, de nem tökéletes :D

(#7418) imi0424 válasza #84490496 (#7417) üzenetére


imi0424
senior tag

Lehet iuss-t befenyítették a konkurens mobilgyártók...
Ha tenni mer valami az alca iránt , akkor... :D

(#7419) dinnje válasza #84490496 (#7414) üzenetére


dinnje
aktív tag

Én is nyúzom az AOKP-t, hasonlók a tapasztalataim. Annyit tennék hozzá, hogy ebbe a romba már működik a wifi hotspot, ami nekem nagyon fontos. Fényképezéskor a képek csak addig zöldrk amig elmentődnek, utánna már nem. Videót 720-ba kb 20 frém per perccel vesz ami nagyon kiábrándító (off: most 2 éves a fiam, muszály megörökíteni az alkotásait). A görgetés tényleg javult, de azért el tudja gurítani a gyógyszert, főleg Opera Mobilba. Egyelőre ennyi, ha valami eszembe jut közlöm.

(#7420) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok frissítettem a 4.04-re elment, a forgó launcher! Hogy jön vissza? T-mobilos :W

Üdv. Feri!!

(#7421) pusihusi


pusihusi
addikt

Magyarul a kőrhinta?!

Üdv. Feri!!

(#7422) bladegery válasza pusihusi (#7421) üzenetére


bladegery
senior tag

Keres vissza pár oldalt valaki linkelt oldalt a letöltéséhez, amúgy meg is tudod venni a playen.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#7423) pusihusi válasza bladegery (#7422) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia de hát ezzel reklámozzák, miért fizessek + 3500,-ft-ot?

Üdv. Feri!!

(#7424) helixP válasza pusihusi (#7421) üzenetére


helixP
nagyúr

A kőrhinta az a treff és a pikk hinta között van...? :)
Vakaki feltöltötte az apk-ját a fórumba, keress vissza és feltudod tenni, ha az a szörnyűség kell.

(#7425) wwenigma válasza pusihusi (#7423) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szia, mit okéztál le frissiteskor, amikor a 4.0.4-et felraktad?

Amugy meg olvass vissza, valaki mar felrakta tarhelyre, ha kell leszeded, telepiteed, orulsz.

helixP: Doktor úr, a páciens az imént főbelőtte magát. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7427) pusihusi


pusihusi
addikt

A feleségem telefonja, neki kell a kőrhinta, aki tudja merre van legyen szíves linkelje be! Igen tudom mit okéztam le! B :W ár ne tettem volna!

Üdv. Feri!!

(#7429) wwenigma válasza pusihusi (#7427) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Probald meg ezt feltenni. Nem garantalom hogy menni fog. [link] Gyari 2.3 mentésemből van.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7431) pusihusi válasza batai15 (#7428) üzenetére


pusihusi
addikt

A sima nincs már, a 3d-ét blokkolja a Play! Ennyi :Y wwenigma: Köszi a fikázás helyett megpróbáltál segíteni!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#7432) pakardo


pakardo
tag

3D körhinta :)
[link]
bocsi,hogy nem mélyviz téma aki akarja szedje :)
amugy ez a next launcher lenne

[ Szerkesztve ]

Üdv : pakardo

(#7436) Speedricsi


Speedricsi
tag

sziasztok! nem nagyon értek rootoláshoz, hasonlókhoz androidnál, tehát a segítségeteket kérem. használtan vettem egy ot-995-öt, 2.3.6-tal, de már elérhető rá a 4.0.. le is töltöttem, de 99% után nem csinál semmit. ez mitől lehet? rootolt? van rajt valami superuser, ez lehet az oka?
a célom csupán annyi, hogy a gyári 4.0 legyen rajt, nem kell nekem semmi más, se root, semmi. amúgy telenoros a készülék, tehát one touch s-ről van szó.
válaszokat, megoldás(oka)t előre is köszönöm!

(#7437) ->Raizen<- válasza pakardo (#7432) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Baromi jól néz ki és egyáltalán nem akad a teló töle köszi!

(#7449) bagyusz


bagyusz
őstag

Most már belehet fejezni az offolgatós dolgokat!!

Tisztázzunk valamit senkinek nem ígértem, hogy szombatra már feltöltöm!!

Hétvégét említettem....

(#7450) pusihusi


pusihusi
addikt

Egy jó kamera alkalmazást ha kérhetek, mert elég gyengécske a gyári! Köszi!

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.