Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Kis segítséget kérnék!
Tegnap elfelejtettem töltőre tenni a telefont és teljesen lemerült!
Felmelegítettem az aksit és el is kezdte tölteni, de mikor bekapcsoltam csak felkiáltójeles fekvő droid lett a vége. Gondoltam újra teszem a romot ami rajta volt (CM11), de a gép bár látja, nem ismeri fel (eszközkezelőben android device látszik, sárga felkiáltójellel). Letöröltem az OTU-t és újra raktam, de ugyanaz az eredmény, mit csinálok rosszul, milyen driver kellene neki?

[ Szerkesztve ]

(#29152) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!

A telefon valamiért megdöglött. A hibajelenség az, hogy 2,19 volt jelenik meg a az akksi töltésére.
Az akksi, ha bent van, akkor ez leesik 1,69 voltra. Javítható ez a hiba?
A ledek felvillannak, de nem veszi fel a töltést, az akku már nullán van.

Köszi a válaszokat.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#29153) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Hát eléggé kihalt a topik :O

Ha valaki hozzáértőnek mégis lenne kis ideje és megnézné a készüléket
a fentebb leírt hibával, mert jelenleg ezt a telót használnám, ugyanis bedöglött
a másik és nem kis idő mire visszaér kínából! :F

Persze nem ingyen gondoltam, de én már mindent megpróbáltam,és mindig csak a felkiáltójeles droidig jutok! :U

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29154) helixP válasza Joeker67 (#29153) üzenetére


helixP
nagyúr

Próbáld meg behozni recovery mode-ban: bekapcs. és hangerő le egyben, ekkor az alcatel feliratnak kellene jönnie. Ekkor rá a gépre flas-selj egy recovery-t. Utána recoba bootol és tegyél fel egy romot, amihez jó a recovery.

Fagyi: Szerintem kuka az akksija.

[ Szerkesztve ]

(#29155) #84490496


#84490496
törölt tag

Én inkább a stock reco-t javasolnám neki a blogomból, vagy rakja fel a motorola drivereit Bagyusz leírása alapján..

[ Szerkesztve ]

(#29156) #84490496 válasza Fagyi (#29152) üzenetére


#84490496
törölt tag

A töltőfesz az akkuval a telóban a sarukon mérve ennyi? Az akkut fel tudod bikázni esetleg? 4,2V 3A töltéssel kb 30-40 percig töltve lehet,hogy beindul a normál töltés is..

(#29157) Keeperv85 válasza #84490496 (#29156) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szvsz. az akkunak ennyi volt abban... :U

Neked pedig megy egy p.ü... :B

(#29158) Fagyi válasza #84490496 (#29156) üzenetére


Fagyi
aktív tag

1,69 az akkunál. Akku nélkül 2,2. Sztem az alaplap a hibás. Mert másik telón mérve simán jön a 4,5 környéke a töltőből.
Egy hete kezdődött, az akksi 3-4 szer lemerült naponta. Egyszer lemerült teljesen az akksi kikapcsig. Töltőre dugva el akart indulni,de csak az alcatel logóig jutott rezgett egyet és kikapcsolt és ugyanezt csinálta loopban.
Utánna egy egész éjszaka alatt töltődött annyit, hogy bekapcsoljon és 0 %-ról tudjon tölteni.
Második alkalommal mikor így lemerült nem lehet tölteni, csak villognak a ledek.
Arra gyanakszom,hogy valami zárlat lehet az alaplapban és azért szívta le olyan gyorsan az akksit és ugye hiába van töltőn nem kap elég kraftot, hogy feltöltsön.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#29159) #84490496 válasza Keeperv85 (#29157) üzenetére


#84490496
törölt tag

P.Ü. nem jött még meg, viszont a töltés vezérlő IC is lehet ludas, azért kérdeztem.. :) Ha az akkut bebikázni sem lehet, akkor tényleg halott.. De ezt tudod :)

Fagyi: akkut bikázd be, ha tudod, de valszeg mélymerült lett.. tehát mindenképp csere lesz belőle..

[ Szerkesztve ]

(#29160) Fagyi válasza #84490496 (#29159) üzenetére


Fagyi
aktív tag

SZted javítható vagy kuka?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#29161) #84490496 válasza Fagyi (#29160) üzenetére


#84490496
törölt tag

Akku sztem kuka..

(#29162) Fagyi válasza #84490496 (#29161) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Az alaplapját lehet javítani? Egyáltalán szokták?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#29163) Joeker67 válasza helixP (#29154) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Köszi, de már ezt is próbáltam, azért keresnék valakit!
Ráadásként a laptopomat is lecserélték, ezen már win10 fut és nem telepítgethetek rá semmit! :(

(#29164) #84490496 válasza Fagyi (#29162) üzenetére


#84490496
törölt tag

Szoktak es lehet,de nem mindegyik hibat erdemes. Pl soc hibanal inkabb alaplap csere van. A toltes vezelro ic-t pl lehet cserelni. De sztem nalad nem az lesz a baj. Nincs masik akku,amivel ki tudod probalni?

Joker: win10-hez elvileg nem jo az otu driver,de manualisan fel lehet tolni a 8.1-es drivert a rendszerre es ugy lehet,hogy jo lesz. En inkabb javasolnam a hiren's bootcd hasznalatat es onnan mehetne fel egy rendszer a telora. Vagy egy linux live cd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#29165) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! az a bizonyos v600 bootloader elhasalás...

Szerintetek így fel lehetne tenni ezt a romot erre a telefonra?

Fastboot mappa letöltve a romot kicsomagolni a fastboot mappába. És egy flash all paranccsal elindítani.

Esetleg ha kell és lehet a bootloadert nyitni ....

Így nézne ki :

Driverek fent:

Parancssor nyitása.

android devices.

adb reboot bootloader

fastboot oem unlock .....de ezt csak akkor ha engedi nyitni a botloadert ha zárva van....

flash all...és elkezdődhet a flashelés parancssori indítással.

Nem lehetséges ,hogy így felmenne a romunk a v600 telefonra? De ez csak egy felvetés.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29166) SüdiLaller válasza Angel2014 (#29165) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Fel tudok ajánlani egy T-s ot995-öt, amit donor telefonnak tartottam meg, mikrofonja szarakodik, kijelzője pálinkás, de romolni megtartottam. (persze csak ha ez segítség) Ez nem hirdetés, nem kérek pénzt érte, mielőtt valaki elragadtatná magát.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#29167) Angel2014 válasza SüdiLaller (#29166) üzenetére


Angel2014
addikt

:R Csak várjunk meg egy hozzáértőbb megerősítést ,hogy így működhet e és lehetne nyitni adb ből a bootloadert.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29168) SüdiLaller válasza Angel2014 (#29167) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

bootloader nyitás

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#29169) trebrona válasza SüdiLaller (#29168) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez megint előkerült? Kamu oldal, bármilyen telefont behelyettesítesz a linkbe kidobja ugyanazt. ;)

Legyen pl LG G3: [link] vagy Samsung S3 [link] stb

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29170) Angel2014 válasza SüdiLaller (#29168) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem csak az a baj , hogy nyitni kéne , mert lehet zárni kell , ezt arra értem ,hogy lehet a v600 bootloadert nyitva hagyták és nem zárták vissza ,

Van egy nexus 7 tablettem amire most megérkezett a 6.0 , és nyitni kelet a bootloadert és a fastbootbol felflasheni a romot és visszazárni a bootloadert, igen ám sokan azt írták nyugodtan nyitva is maradhat de akinél nyitva maradt annál elhasal az ota frissítés.

Ezért jutott itt eszembe , hogy nem lenne így megoldás a fastbootos flashelés minden telefonra, de a v600-ra kimondottan nem e az okozta az elhasalást ,hogy vagy zárva volt vagy nyitva volt a bootloader.

Ezért várok a nagyobbak és hozzáértők megerősítésére,hogy lehetséges ez.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29171) SüdiLaller válasza Angel2014 (#29170) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

értem :B
@trebrona ez gáz, pedig pont én leszek epilepsziás az ilyen weboldalaktól, sorry hogy nem ellenőriztem.

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#29172) #56710400


#56710400
törölt tag

Sziasztok!

Örülök, hogy még mindig aktív ez a fórum. Én most leginkább a nagy öregektől kérdezném: melyik a legjobb rom, ami min. android 4.1-es? (Az alatt nem megy föl a Nokia HERE navi) Fontos, hogy offline FM-rádió is legyen benne.

Üdv: yaka

(#29173) helixP válasza #56710400 (#29172) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam a JB alapú CM10-ek voltak atom stabilak. Meg pl. SCI- ICS.

(#29174) aytukabozs válasza #56710400 (#29172) üzenetére


aytukabozs
addikt

hmm az milyen az az online FM rádió? :P :D
Nálam ez a 4.2-es PA is teljesen jó (bár abban pont nincs alapból FM)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#29175) #84490496 válasza Angel2014 (#29165) üzenetére


#84490496
törölt tag

Először is az Alca bootloadere alapból nyitva van, másodszor is olyan területre kéne írni a romot, amit JTAG-en kívül mással nem nagyon tudod otthon megoldani :)

Kutya: Gondolom a Spirit FM-re gondolt az illető, viszont a 4.1-es romokban nincs benne a stock FM rádió alkalmazás. Talán, ha Bagyuszt megkéritek és van még kedve,energiája és telója leforgatni egy romot, akkor lehet :F , hogy menne. ( Csak halkan jegyezném meg, hogy olvastam egy olyat itt a topicban,hogy valakinek van egy romolásra felajánlott telója, amit én pl elküldenék KeeperV-nek egy jó kis CM7 + CM10-12 romok létrehozása miatt, de ez speciel csak az én kósza ötletem... :B :B )

[ Szerkesztve ]

(#29176) #56710400 válasza #84490496 (#29175) üzenetére


#56710400
törölt tag

Kedves HelixP, Kutya és Fakír!

Nagyon köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, teszek egy próbát Bagyusz CM 10.1-re épülő ROM-jával (a 10.2 kikapcsolt állapotban tölt, de 2 percenként újraindul).

@Fakír: Stock FM Radio nincs ugyan rajta, de a SpiritUL_Jun15 szintén offline (net nélkül is műxik), és elvileg fut rajta.

@Kutya: jelenleg én is a linkelt PA-t használom, de hajlamos nagyon belassulni vele a telóm.

@HelixP: SCI (Stock Clean ICS) elvileg 4.0 alapú, azon sajna nem fut a Nokia HERE, csak 4.1-től fölfelé.

(#29177) ViktorHUN79 válasza #56710400 (#29176) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ha fontos az FM rádió akkor az utolsó cm11 rakdfel bagyusztól abba már jó a hangerő a régebbiekben aszem nagyon halk!
http://logout.hu/bejegyzes/bagyusz/ot-995_h1n1.html

(#29178) helixP válasza #56710400 (#29176) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát igen. Nem tudtam, milyen felhasználásra kell. Eljárt a szendvics fagyi fölött az idő.

(#29180) Angel2014 válasza #84490496 (#29175) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó ez csak egy felvetés volt ...de azért jött az ötlet mert a nexuson aki frissített 6.0 ra és aki nem bírta kivárni az otát az letölthette a google szerverről és kézzel rakta fel , ott nyitni kellet a bootloadert , na most érkezett rá egy javító frissítés ,és aki nem zárta vissza elhasal az ota mint az alcánál, Ezért jött az ötlet nem e ez lenne a megoldás hogy zárni kéne a bootloadert esetleg ,hogy felmenjen a v60o...?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29181) #56710400 válasza ViktorHUN79 (#29177) üzenetére


#56710400
törölt tag

Sziasztok!

Végül Bagyusz 4.4.4-es H1N1 CM11 ROM-ját tettem fel, köszi a tippet, ViktorHUN79 :R

Sok órás keresés után megtaláltam az XDA Developers oldalán a Spirit FM saját fejlesztőjének, Mike Reidis-nek az ingyenesen közzétett Spirit FM Light applikációját, ami felmegy erre a ROM-ra. Teszteltem, hát a hangerővel tényleg nincs baj :Y Letölthető (nem warez !!!) innen.

Üdv: yaka

(#29182) ViktorHUN79 válasza #56710400 (#29181) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Igazán nincsmit,de ha jól emlékszem az ingyenes spiritbe,nemlehet menteni az adókat és elég macerás mindig újrakeresni!Úgyhogy én a fizetőst javasolnám én legalábbis azt használtam!

(#29183) lajos46


lajos46
újonc

Sziasztok!
Néhány hónapja vettem lestrapált állapotban 995-öt. "Gyári frissítésű" 4.0.4 van rajta. Mivel ez az első okostelóm és nem értek a romcseréhez kerestem pár itt is linkelt segítő leírást, de azok is helyenként bonyolultnak tűnnek számomra. Egyenlőre egy kérdésem lenne (utána majd több :) ). Az új CM11 bagyuz romra lehet goggle playről másik fotókészítő alkalmazást letölteni, vagy csak azt lehet használni ami be lett építve? Egy jó applikáció fontos lenne.

(#29184) helixP válasza lajos46 (#29183) üzenetére


helixP
nagyúr

4.0.4-re is le lehet szedni :) De CM-re is.

(#29185) lajos46 válasza helixP (#29184) üzenetére


lajos46
újonc

Ok. Azért kérdeztem, mivel többek nem csak a rádió hangerejét, hanem magát a Spririt FM-et? kifogásolták. Ebből vontam le téves következtetésemet, hogy az új rom beépített alkalmazásai nem helyettesíthetőek.
Apropó a jelenlegi 4.0.4-et melyik recoveryvel (csak boot) érdemes lementeni? Az új felrakásához az újat megtaláltam a linkek közt.

[ Szerkesztve ]

(#29186) #56710400 válasza ViktorHUN79 (#29182) üzenetére


#56710400
törölt tag

Szia Viktor!

Jól emlékszel, a régebbi Spirit FM változatokban nem lehetett menteni az adókat, sőt automatikus csatornakeresés sem volt (én is kipróbáltam párat). Aztán tényleg több órás keresés után találtam rá a XDA Developers-en arra a linkre, amit küldtem. Itt a li_141204.apk a nagy tutiság, van aut. csat.keresés, 6 csatorna eltárolható, át is nevezheted őket, és hát brutál hangerőn szól.

Üdv: yaka

(#29187) this is life válasza #56710400 (#29186) üzenetére


this is life
Ármester

Sziasztok ! Mit ronthatok el , mert nem akarnak a custom romok telepulni? Custom cwm fent van , alola formaztam a system, data,cache,custom packot, majd sd-rol h1n1 , elvileg mindenre oket is lefut a frissites, de a rendszer megall az alcatell logonal, az ics h1ni-nel annyi volt a kulonbseg, hogy a custom boot kepernyo elindult , de fel kra utan se tortenik semmi, full wipe a telepites utan megvolt , egy hr-t is csinaltam , de semmi valtozas ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29188) helixP válasza this is life (#29187) üzenetére


helixP
nagyúr

Az adott romhoz megfelelő CWM-et raksz fel?

(#29189) this is life válasza helixP (#29188) üzenetére


this is life
Ármester

Igen , a rom fel is kuszik , de aztan semmi .. a cwm-et a hozza valo rommal szedem/tem le , vegig probaltam egy csomot, de eddig semmi eredmeny . A telenor backupon gondolkodok , de eddig , lehet a nem megfelelo cwm miatt nem enged helyreallitani belole ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29190) helixP válasza this is life (#29189) üzenetére


helixP
nagyúr

Mennyit vártál első bootnál? Nekem volt, hogy 15 percig is eltartott.

(#29191) this is life válasza helixP (#29190) üzenetére


this is life
Ármester

Kb 20 percet, azota feltettem egy cm romot a hozza tartozo cwm-el , na ettol meg bootloop lett, raprobalok megint a h1n1-re , hatha en voltam turelmetlen .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29192) this is life


this is life
Ármester

Most vartam 35 percet , de semmi valtozas .....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29193) trebrona válasza this is life (#29192) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg csak bootoltasd PC-ről a recovery-t!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29194) this is life válasza trebrona (#29193) üzenetére


this is life
Ármester

Probaltam ugy is , a miui romot cwm 6-al bootoltattam , felrakja , a telefon melegszik a restart utan , most varom hatha eletre kel. A Mi logo mar bebootolt , cirka 10 perce...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29195) aytukabozs válasza this is life (#29194) üzenetére


aytukabozs
addikt

lehet tök zsákutca de ezeket dróton vagy lehúzva csinálja?

(#29196) this is life

ok, akkor túlmerült akksi kizárva,
kussolok inkább, majd jönnek a topicrezidensek :DDD

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#29196) this is life válasza aytukabozs (#29195) üzenetére


this is life
Ármester

Igen , a cwm update utan a geprol lehuztam , pontosabban amikor a fastboot sikerult akkor lehuztam , majd full wipe , utana install zip ... reboot system .....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29197) this is life


this is life
Ármester

Na sikerult feleleszteni , mountoltam a sys etc. mappakat, formataltam , majd restore a rwr rommal , ettol feleledt, bar maga a rom az aruhaz es egyebek el nem erese miatt, kuka, erre raraktam a telenor 2.36 backupot, itt meg az sd-vel volt gond amit olvastam is. Ezutan full wipe , es a h1n1 5.08 rocc nelkul felment... ezeket regebben is megprobaltam felrakni nem sikerult, de most valamiert minden oke lett. Eddig popec a h1n1 ... nincs tippetek , hogy lehetne megoldani , hogy egybol az sd-re telepitsen ? A link2sd-t mar ossze hoztam...2 particio az sd-n , ez gond nelkul mukodik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29198) songoku1981


songoku1981
tag

Sziasztok.
Most vettem egy OT995 újra mert nagyon megszerettem rootlva van. Az a baj vele hogy akár hogy akarom csatlakoztatni a számítógépre hogy rátegyem a H1N1 et nem ismeri fel se a win7 se az xp. Csak a töltést mutat még az usb sem ismeri fel nem mutatja hogy csatlakozva van. A gép az xp-n is meg a win7en is azt írja hogy felismerhetetlen ezköz.A recovey módt sem se a download modot sem hozza be se gépről sem a nyomógombok segítségével sem. Próbáltam telefonról is telepíteni pl zipinstallerel meg külömböző programokkal úgy sem lehet.

Mi lehet ennek az oka?
Köszönettel: Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#29199) ORCA58 válasza songoku1981 (#29198) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha nem tetszik neki a gyári driver akkor a Motorola Driver pack segíteni szokott. Ez nálam is bevállt.
[link]

(#29200) songoku1981 válasza ORCA58 (#29199) üzenetére


songoku1981
tag

Szia
Rajtam sajnos nem segítet ugyan úgy nem ismeri fel hogy csatlakoztatva van a géphez han csak tölti. Köszönöm :)

(#29201) aytukabozs válasza songoku1981 (#29200) üzenetére


aytukabozs
addikt

milyen rom van rajta?
ha pl. CM akkor nem lehet hogy a tárhely menüben, csak töltés-re van állítva?
(meg más romokon is biztos van ilyen lehetőség)

bár ez nem magyarázná miért nincs gombkombós download mód/recovery :F

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#29202) songoku1981 válasza aytukabozs (#29201) üzenetére


songoku1981
tag

Szia gyári ICS 4.04 van rajta

(#29203) Stoykie


Stoykie
tag

Sziasztok.

Elővettem régen nagyra tartott telefonomat és gondoltam, hogy felélesztem. Működik is rendesen, de arra gondoltam, hogy felteszem a Bagyusz féle: cm-11-201408011-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail, mert egy korábbi van fent ami 4.4.2-re épül egészen pontosan a: 11-20140601-UNOFFICAL-H1N1-cocktail. Na most a problémám az, hogy bár felvan flashelve recovery, de azzal ugye nem megy fel a leírás szerint. Ezzel még nem lenne a gondom, viszont rossz a hangerő le gombja a telefonnak így nem tudok bebootolni azzal a recoveryvel, hogy telepítsem. A kérdés, hogy ezt terminallal meg tudom csinálni telefonról?

A válaszokat előre is köszönöm.

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?

(#29204) ORCA58 válasza songoku1981 (#29202) üzenetére


ORCA58
addikt

Másik kábellel nem próbáltad? Az is lehet a hiba oka.

[ Szerkesztve ]

(#29205) songoku1981 válasza ORCA58 (#29204) üzenetére


songoku1981
tag

Szia
Igen próbáltam de nem engedi. De az oka megvan már mert aszt irja ki hogy Kód43 utána néztem és azt jelenti hogy a telefon prblémát jelez a gépnek azért nem engedi. Próbáltam rá rátölteni usb csatlakozó drivert as telefonra amihez root kell de nem találja a root-ot. Az lett valahogy elcseszve mert a superuser a telfonon van. Amiatt nem látja szerintem a csatlakozást és töltőként ismeri fel. Casak azt nem tudom hogyí lehet ematt helyre álítani mert se a downloadmódot sem sem a recoverit sem adja be még a gombok segítségével sem ha a telóra meg instal programot teszek pl zipinstaller rominstaller azokat meg nem engedi használni :(

(#29206) aytukabozs válasza songoku1981 (#29205) üzenetére


aytukabozs
addikt

terminálból rebootoltatni valamelyikbe?
(nem próbáltam, de hátha)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#29207) songoku1981 válasza aytukabozs (#29206) üzenetére


songoku1981
tag

Szia. Próbáltam de nem segítet :(

(#29208) songoku1981


songoku1981
tag

Szerintem a recoveryt cseszték el mert feltelepítettem a kingo root-ot akkor müködött a zipinstaller de mior a recovery menühöz ért csak az androidot hozta be a menüsort nem. Azt kellene valahogy helyre álítani :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.