Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#851) M^xx válasza emiki6 (#850) üzenetére


M^xx
aktív tag

Bf4 akart lenni, kösz az észrevételt!

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#852) emiki6 válasza M^xx (#851) üzenetére


emiki6
veterán

Sejtettem :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#853) @rglaaf válasza M^xx (#848) üzenetére


@rglaaf
veterán

✔ A szerveren Insane limiter fut, ami figyeli a battlelog statisztikát és a 3.0K/D-t meghaladó vagy 25% accuracynál nagyobb értékkel rendelkező játékost nem engedi fel a szerverre.

Ezt elmagyaráznád hogy miért? valószínű biztos csaló ha a blogba ilyen statokkal rendelkezik? járművezéssel simán vannnak ilyen statok akkor ők diszkriminálva vannak a servereteken?

PSN:BiZzare_0 ️

(#854) DeadMeat válasza @rglaaf (#853) üzenetére


DeadMeat
veterán

Na igen. A 3 k/d és a 25% acc az nem az insane kategória, simán jobb játékos mint az átlag. De azért érthető is valahol, nagyon zavaró tud lenni, ha egy pro (tényleg nagyon jó játékosra gondolok, nem csalóra) begyalulja a szervert szinte egyedül.Valahol tehát megértem, de kicsit alacsony a limit szerintem is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#855) Bjørgersson válasza DeadMeat (#854) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lassan már sehol nem lehet játszani, mert minden szarba belekötnek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#856) Ybron


Ybron
senior tag

PHANTOM TRAINEE unlock:
[link]
;]

(#857) Gyula84 válasza DeadMeat (#854) üzenetére


Gyula84
veterán

25% al én még egyet is értek viszont a 3 k/d val már nem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#858) kisza25 válasza Ybron (#856) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem inkább a jelszó kellene :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#859) Ybron válasza kisza25 (#858) üzenetére


Ybron
senior tag

Én több helyen azt olvastam hogy packet loss, de valószínű annyira kamu mint ez a video.

(#860) kisza25 válasza Ybron (#859) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát az nem jó sajnos :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#861) Ybron válasza kisza25 (#860) üzenetére


Ybron
senior tag

Azt kéne tudni előzőleg honnan jött a bumpinthenight, valaki kitalálta vagy dice árulta el.

(#862) @rglaaf válasza Ybron (#861) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha kitalálta valaki nagyon szerencsés volt a millió kombináció miatt de szerintem a dice dobta be egy idő után

PSN:BiZzare_0 ️

(#863) eugabesz válasza kisza25 (#860) üzenetére


eugabesz
őstag

Én tudom...azannyjukkiskésitneki...próbáld csak...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#864) eugabesz


eugabesz
őstag

kisza...ha basztat a főnököd...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#865) Ybron válasza @rglaaf (#862) üzenetére


Ybron
senior tag

Igazad van, mert eleve nem tudták hogyan kell unlockolni(leaderboards és ott a koponyára) vagy ha valaki rá is kattolt véletlena skull-ra, még nem biztos hogy rájött hogy ott kell elérhetővé tenni.

(#864) eugabesz :C

[ Szerkesztve ]

(#866) emiki6 válasza eugabesz (#864) üzenetére


emiki6
veterán

Angolúl viccesebb. :) (boss)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#867) Bjørgersson válasza emiki6 (#866) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Angolul meg még viccesebb. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#868) Gyula84 válasza emiki6 (#866) üzenetére


Gyula84
veterán

hogy lehet viccesebb angolul a lényeg ugyan az nem?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#869) Bjørgersson válasza Gyula84 (#868) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hiába ugyanaz a lényeg, mivel az angoloknak (meg kb. minden nyelvnek) más a szóhasználata, mint nekünk, sok mindent máshogy fejeznek ki, így magyarul sok minden nem vicces vagy borzasztóan szar.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#870) Ybron válasza Bjørgersson (#869) üzenetére


Ybron
senior tag

OMG

(#871) Bjørgersson válasza Ybron (#870) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Parancsolj?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#872) Gyula84 válasza Bjørgersson (#869) üzenetére


Gyula84
veterán

értem de szerintem ez így is vicces igaz nem nagy poén :)
egy bonyolultabb viccnél el tudom képzelni igaz azt nem is érteném :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#873) eugabesz válasza Bjørgersson (#869) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd...azt mondta Heine,hogy ha hamarabb ismerte volna a Magyar nyelvet,biztosan Magyarul írta volna az összes költeményét,mert sokkal,de sokkal kifejezőbb mint pl. a német...szerintem igaz ez az angolra is.
Tehát nem értem miért lehetne viccesebb angolul...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#874) gali777 válasza eugabesz (#873) üzenetére


gali777
őstag

Mert nem főellenségnek hívjuk magyarul a főnököt, azért. Ez egy angol szóvicc, most ha egy magyar szóviccet fordítanál le így egy angolnak, az is kb annyira lenne vicces, mint ez. Nem adja úgy vissza a poént.

[ Szerkesztve ]

(#875) Bjørgersson válasza eugabesz (#873) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezért még mindig.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#876) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:DDD :C
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#877) eugabesz válasza gali777 (#874) üzenetére


eugabesz
őstag

Nos....nézd meg a Foxi Maxi-t angolul,aztán a magyar megfelelőjét,s döntsd el,melyik élvezetesebb...én is így is megértettem,s jó poénnak tartom,hogy az angolban van rá külön kifejezés,letojom...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#878) Bjørgersson válasza eugabesz (#877) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor meg hiába jössz szakérteni, ha úgyis letojod az egészet..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#879) gali777 válasza eugabesz (#877) üzenetére


gali777
őstag

De épp az hogy angolul jelenti a boss a főnököt is, meg a "főellenséget" a játékban. Ezért vicces angolul és erőltetett magyarul. Képzeld el, hogy odaültetsz egy olyan embert aki egyáltalán nem tud angolul. Az szerinted fogja érteni, hogy a "várj még leverem a főellenséget" mondat után miért üti ki a főnököt?

[ Szerkesztve ]

(#880) Ybron válasza gali777 (#879) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor ti nem értitek a lényegét, az szerinted hogy jönne ki hogy leütöm a főnököt, éppen azért jó hogy főellenséget mond, mert így nem tudja hogy róla van szó.
Ha meg nem ért angolul akkor azt se fogja érteni hogy főellenség.
A másik dolog, gondolom te is szoktál felirtokat sorozathoz/filmhez leszedni. 3 féle felirat 3 féle fordítás, + a szinkronizálás is tök más egyáltalán nem hasonlít még a felirathoz sem. Meg ott van a south park, nem véletlenül lopták subvitot-tól a fliratot és az alapján szinkronizálták
Meg ott vannak a csodás film cím fordítások amiben élen járunk annyi gagyi címet adnak meg találnak ki.
Ezzel csak azt akarom mondani ahány ember annyi féle fordítás, nem mindenki tükörbe fordítja le, hanem a saját szája íze szerint formálja.
Pl a kertvárosi gettó fordítása azaz szinkronizálása messzemenően jobb mint az angol.

(#881) gali777 válasza Ybron (#880) üzenetére


gali777
őstag

Jó... hagyjuk :R

(#882) lofagi válasza gali777 (#881) üzenetére


lofagi
addikt

Haggyad,mint tudjuk az angol távol áll tőlük. :D De ezt már kifejtettem korábban. :D itt a boss kb olyan mint nálunk egy vár,csap,les,lép.... de á hagyjuk is. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#883) M^xx válasza @rglaaf (#853) üzenetére


M^xx
aktív tag

A 25% accuracy a macrosok kiszűrése érdekében lett ennyire beállítva, nem épp a legjobb megoldás tudjuk mi is. Viszont sajnálatos módon nincs más eszköz a kezünkben a macro kiszűrésére. Amúgy nem hasra ütésre lett ennyire beállítva az accuracy megnéztük azokat a magyar játékosokat akik komolyan lanra járnak és ott is bizonyítottak pl:EpsilonDAVID2K
EpsilonHOREC stb... és ez alapján lőttük be... ha tudtok korrektebb és biztosabb szűrőt akkor meghallgatom.

A 3.0K/D-t azért lőttük be ennyire mivel 1. pub szerver vagyunk, többet árt egy ilyen játékos mint amennyit hoz. 2. Azok a játékosok akiknek 3.0K/D van azok általában csak pár pályát ismernek, azon nagyon jók más pályákról lemennek, nehogy a K/D-jük visszaessen, azok meg nem hiányoznak nekünk.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#884) Bjørgersson válasza M^xx (#883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valóban nem a legjobb, makróval is lehet 10% körül lőni és nélküle is lehet 25% felett lőni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#885) Ybron válasza M^xx (#883) üzenetére


Ybron
senior tag

Én is nézegettem a múltkor a pro játékosok(10-15) accuracy-ját és átlagban 22% volt.
Lőhet valaki e felett is, de annak jól meg kell nézni a profilját, illetve ha lehet spectatorban ránézni.

(#886) kisza25 válasza Ybron (#885) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és mi van, ha csak shotival megy?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#887) emiki6 válasza kisza25 (#886) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor nem valószínű, hogy CQ-ra vagy CQL-re megy.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#888) Snip3r_HUN válasza emiki6 (#887) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Miért ? Példa okán a spas az alap buckshot lőszerrel nem csak közelre hatásos , ha meg távolabbra akar lőni ottvan hozzá a slug...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#889) kisza25 válasza emiki6 (#887) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem a shorty a másodlagos, de pl. utolsó köröm cq ez már ban :F
vagy ez? 38%
vagy ez 57% és 17K/D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#890) Bjørgersson válasza kisza25 (#889) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Winnie meg a 165%-os accuracyval. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#891) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#890) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Winnie-nek mindig ilyen irdatlanul magas pontossága van :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#892) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#891) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És még mindig nem bannolták.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#893) @rglaaf válasza M^xx (#883) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó hát nekem mind egy de ennyire tulszabályozni egy szervert lehet nem bölcs dolog de hát ti fizetitek akkor ti hozzátok a szabályokat ,valahol már azért kihal egy szerver ha a c4-t tiltják jármű ellen

PSN:BiZzare_0 ️

(#894) Ybron válasza kisza25 (#886) üzenetére


Ybron
senior tag

Nja ,ja, ezt rosszúl fogalmaztam meg :)
Amit írtam az assault , carbines, PDW, LMG, meg a kis pisztolyok egy részét fegyvereket értem csak. A többinél meg szerintem sehogy nem lehet szűrni, bár azért egy 50 feletti accuracy sniper és dmr fegyvereknél is érdekes lehet.

(#895) marilllyo válasza M^xx (#883) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem csak ez a Sniper slot-os történet nem feküdt valahogy nálatok. Mármint a sima mesterlövész puskát azt oké...abból bőven elég a 3 csapatonként. De szerintem a DMR az mehetne. Amúgy sem olyan népszerű. Pláne normal szerveren.

25%-os accuracy....mondjuk egy...paracel-en vagy egy rogue-n valóban sok lehet. De egy lockeren...vagy metro-n összehozható. Pláne most ráfeküdtem a shotik kiunlockolására...lockeren 50% alatt nem volt az accuracy-m. Spas 12 nagyon adja:D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#896) kisza25 válasza Ybron (#894) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az rendben van, de a szerver már akkor banol, ha 25% és 3.0K/D felett vagy akkor én egy kört sem tudnék menni, pedig messze nem vagyok pro :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#897) marilllyo válasza kisza25 (#896) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazság szerint ezt a 2 dolgot kár beállítani szerintem. Szinkronizáljon a BP aztán jóóvan. Nem túlzás azt állítani, hogy minden 64 fős szerverre legalább egy makrós becsúszik. Együtt éltünk velük...Aki látványosan csal...arra meg...nemtom... annyi admin kell, hogy mindig legyen a közelbe olyan aki tud intézkedni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#898) @rglaaf válasza kisza25 (#896) üzenetére


@rglaaf
veterán

✔ A szerveren Insane limiter fut, ami figyeli a battlelog statisztikát és a 3.0K/D-t meghaladó vagy 25% accuracynál nagyobb értékkel rendelkező játékost nem engedi fel a szerverre.

tehát nem az aktuális kört figyeli a limiter hanem a battlelog statjaidat teccik érteni?:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#899) Gyula84 válasza kisza25 (#896) üzenetére


Gyula84
veterán

csalók nem is prok ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#900) Ybron válasza @rglaaf (#898) üzenetére


Ybron
senior tag

Az jó, engem tuti felenged akkor: Accuracy 13.25% :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.