Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#451) taknyí válasza CoolBoy323 (#450) üzenetére


taknyí
senior tag

Mennyire tuningoltad? Jelenleg egy TX3-am van a 125W-os 955-öt 3.8Ghz-n 60C alatt tartja. 4 Ghz-n már felé menne, de azt nem teszteltem végig (55-62C az ajánlott).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#452) CoolBoy323 válasza taknyí (#451) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

auto tuningot csináltam csak... elég bőven :)
előtte 965-öm volt, az melegebb volt, ez "jég hideg", 52fok volt a max eddig :Y 95W az látszódik, nagyon jó! :)

(#453) KingKress79 válasza #81556480 (#445) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Helyedben nem venném meg. Ocsmány a grafikája, rosszabb mint a bf3-nak. 50 órát játszottam vele, a bf3-mal több mint 1000 órát. Ezt a játékot csak next-gen konzolon érdemes játszani vagy pc-n.

PS4: KingKress

(#454) Ybron


Ybron
senior tag

Ezzel a M249 csak tunkolni kell ha össze fut előtted 2-3 ember és nem mind téged lő és nincs csak 10m-re tőled verhetetlen ezzel a 200 lőszerrel a tárban. Persze aki tud célozni és fejre lő annak mind1.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#455) pelenka35 válasza #81556480 (#447) üzenetére


pelenka35
őstag

Tényleg nextgen gépre való ,de ha nem tervezel nextgen mostanában akkor talán megéri,de egyenlőre tele van bugokkal.Várj meg valami akciót :-) Januárra ígértek patcht ami tudomásom szerint megérkezett pc.re és one-ra.

Gamertag:Rob3rt75

(#456) Atla


Atla
senior tag

Vótmá? :Y
Érdemes végignézni.13 perc után kezd érdekes lenni annak is aki nem beszél perfectül angolul.

Most már mindent értek!

[ Szerkesztve ]

(#457) pelenka35 válasza Atla (#456) üzenetére


pelenka35
őstag

És tudják majd ezt javítani?

Gamertag:Rob3rt75

(#458) csongi válasza pelenka35 (#457) üzenetére


csongi
veterán

Az majd koderul. Ha az alap motor szar es javithatatlan akkor csak takolasok leszenek. Olyan ez is mint a cod. Ugyan azoktol a szaroktol lehet szenvedni. Csak most 2014 van nem pedig 2004.

Tegnap a csoda sniper ugrasbol lement hasalasba es kozben leszedett csipaval.
Biztosan nem volt szet konfigolva es semmilyen modosito dolga sem volt :)
Ennek sosem lesz vege. :D

(#459) lofagi válasza Atla (#456) üzenetére


lofagi
addikt

EZ nagyon durva, abban biztos voltam eddig is, hogy a ping az nagyon számít. Viszont ez,hogy az Unreal Tournamentben ezt már többszörösen jobban megoldották az kicsit elszomorító. Ennyire le van már x@rva a játékmenet? A hosszas multi élményt nem a megszerezhető cuccok, a fejlődés (főleg amilyen rövidre sikerült most) fogja meghatározni, hanem az, hogy mennyire idegesít fel az, hogy lövöd az ellent és az hirtelen megfordul és lelő.

A random killed in action meg egyszerűen elfogadhatatlan. Ugrok egyet és meghalok? Helivel láthatatlan dolgoknak megyek neki?? EZ MI? Nem tudom,hogy ezt azért hogy csinálhatták meg ilyen "jól" a készítők.

De lehet,hogy arról van itt szó,hogy megcsináltak egy motort amibe belekerültek ezek a jó kis hibák, de lehet, hogy kilóméternyi programozási sort kellene nekik átírni, amihez se kedvük, se türelmük, legfőképpen befektetett idő / ár bevétel aránya nincs meg nekik.

Elvagyok a játékkal nem mondom,hogy nem, de már korábban is megfogalmazta valaki,hogy miért. Mert jelenleg nincs olyan alternatíva ( persze számomra ), ami ezt le tudná váltani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#460) pelenka35 válasza lofagi (#459) üzenetére


pelenka35
őstag

Eszem,f@szom, megáll :W

Premiumot tuti nem veszem meg,majd amikor ingyen adják vagy 50% olcsóbb lesz
Rohadt város lett a Titan. EA játék igaz de ,bízom benne hogy nem lesz bukta...

Gamertag:Rob3rt75

(#461) lofagi válasza pelenka35 (#460) üzenetére


lofagi
addikt

Igen nem lesz bukta! :D Erre tökéletesen igaz ez a kép.
Mindenki így van ezzel, mélyen mindenki tudja, hogy az sem lesz tökéletes játék, de bízik,hogy hátha. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#462) lofagi


lofagi
addikt

Na hát EZ G€ci komoly! :D:D:D:D:D:D:D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#463) gali777 válasza lofagi (#462) üzenetére


gali777
őstag

(#464) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

teljesen jó a játék, nem játszottam pár napig most el sem indul, de a 3-sem :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#465) Algotis válasza lofagi (#462) üzenetére


Algotis
addikt

Isteneem... :DDD
Az az baj hogy ez így is van :D

Androidos Outlookból küldve

(#466) csibe1


csibe1
addikt

Ezeket a játékokat vették leginkább 2013-ban

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#467) odorgg válasza csibe1 (#466) üzenetére


odorgg
addikt

Sztem évente 10 COD-ot kellene kiadni, akkor nem lenne gond a top 10-el :DDD
Hihetetlen mennyi agyatlan bírka ember van :W

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#468) csibe1 válasza odorgg (#467) üzenetére


csibe1
addikt

Nem a CoD a lényeg. :D
A nagy hírverés stb. a negyedik helyre volt elég.Tényleg megérte fél évvel előbb ilyen állapotban kiadni? ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#469) odorgg válasza csibe1 (#468) üzenetére


odorgg
addikt

Háde 1 bírkaCodot egy hibátlan BF4 se tudna lenyomni :DDD

Azé párszázmillió dolcsit sikerült zsebre rakni a bughalommal is, szal nekik meg érte kiadni :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#470) csibe1 válasza odorgg (#469) üzenetére


csibe1
addikt

Azt tudom, a CoD mindig az első szokott lenni.
Kiváncsi vagyok mi lesz a pereskedés vége, bukó lesz-e a pénzes mérleg. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#471) odorgg válasza csibe1 (#470) üzenetére


odorgg
addikt

Van ott pár millió dolcsi feleslegben ilyen célra nem kell aggódni. Viszont nekem, meg jó pár embernek, nem adnak el BF-et mostanában megjelenéskor. :N Ha így megy tovább, a jövőben max amőbát fogok online játszani, azt meg ingyen is lehet.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#472) csibe1 válasza odorgg (#471) üzenetére


csibe1
addikt

A bétával rendesen beetettek mindenkit.Az sem volt tökéletes, de bebizonyították, hogy van még lejjebb. :DD
Ezután tényleg azt kell csinálni, hogy várni pár hónapot megjelenés után, és aztán elgondolkodni a vásárláson.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#473) lotTóni válasza csibe1 (#472) üzenetére


lotTóni
tag

A bétában a torony omlott össze,a "végleges" verzióban az idegrendszerek.Van itt innováció kéremszépen :DDD

....two beer or not to be....

(#474) csibe1 válasza lotTóni (#473) üzenetére


csibe1
addikt

Azaz, csak a végleges mellől kispórolták a zsák nyugtatót meg az üveg piát. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#475) Ybron


Ybron
senior tag

[link] Eeejjj!

(#476) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

1000 ölés után is megmaradt a 3-as Kill/min ezzel a remek kis fegyóval :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#477) csongi


csongi
veterán

Ezt még egyszer frissítik esküszöm rágyújtom a tetves dice és fos EA re az épület! Agyfasz ami frissítés van itt! Ekkora egy repedt sarkú pénzrabló hazug bandát nem láttam. Remélem ezzel a remekműfosszarkupaccal a csillaguk le is áldozott. Ennyi bugot egy játékba még életemben nem láttam.
Esküszöm utálom a napot mikor pénzt adtam érte. Ha az usába lennék vissza perelném az árát!!!

(#478) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Fac kivan... mérgelődnék kicsit a játék miatt, erre elmegy 5 perc után a netem... Köcsög EA... ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#479) Ybron


Ybron
senior tag

Mennyi szánalmas kis gyökér van azért a játékban, nem elég a hiba, még ezek is idegesítik az embert. Lockeren láttam el ammoval a népet erre jött egy semmirekellő és szétlövöldözte a pakkjaimat, mert hogy az az ő helye és különben is mit képzelek... aki nem mellékesen a squad társam volt.
Inkább tovább álltam mert tudom az ilyenek nagyon ráérnek nem azzal foglalkozni amivel kéne.

Másik kedvencem meg shanghai-on volt. Parkolóházban beáll az ajtóba alanyunk, erre jól megsorozom hogy ugyan vegye már észre magát és tackarodjon máshová, de engem ne tartson fel.
Erre az idióta körökön át nem szállt le rólam és folyton engem lövöldözött a kis nyominger.

(#480) troll81


troll81
addikt

sziasztok lenne egy kérdésem bf4 WE ARE INVESTIGATING AN ISSUE WITH SPAWNING, IF YOU ARE EXPERIENCING THIS ISSUE IN-GAME PLEASE UPDATE YOUR PUNKBUSTER FILES. ezzel mit lehet kezdenI :F :F a fordito nem tul értelmes sajna kösönöm mindenkinek a segitséget :R

(#481) SkyS1gn válasza troll81 (#480) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Néha nemtudtál spawnolni sehova, azt írják hogy vizsgálják és ha ilyen bajod van akkor frissítsd a pb-t!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#482) odorgg válasza troll81 (#480) üzenetére


odorgg
addikt

Frissítsd a Punkbustert ezzel!

Megnyitod, add a game, betallózod a BF4-et, azt check for update. Megoldja a spawnolási problémákat a játék-ban. pl meghalsz, és nem dobja be a Deploy képernyőt.

Eh de lassan írok :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#483) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Bocsi...
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#484) troll81 válasza odorgg (#482) üzenetére


troll81
addikt

szia akkor letöltöm telepitem és kész? :F nem jo a link rajta :F

[ Szerkesztve ]

(#485) odorgg válasza troll81 (#484) üzenetére


odorgg
addikt

Letöltöd, megyitod, rányomsz az add a game-re, kiválasztod a BF4-et a listábol, add a gamre nyomsz megen, és már frissít is.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#486) odorgg válasza troll81 (#484) üzenetére


odorgg
addikt

(#487) troll81 válasza odorgg (#485) üzenetére


troll81
addikt

köszönöm sikerült megoldani nehezen jött a letöltölink elö :R :R

(#488) mazseee1


mazseee1
újonc

Sziasztok! Csapatommal indulunk a GO4Bf4 ESL kupán és streamelni fogom. Akit érdekel annak itt a link: http://www.twitch.tv/mazsi97 , A kupa elvileg 3 kor kezdődik de 1 pici késés mindig van az ágrajzok miatt, de addig folyamatosan írom majd mi történik. :)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/raZor_Mazsi/

(#489) emiki6


emiki6
veterán

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#490) Gyula84 válasza emiki6 (#489) üzenetére


Gyula84
veterán

még hogy nem jó a hitbox :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#491) yodamester10 válasza emiki6 (#489) üzenetére


yodamester10
őstag

Minek a shotira távcső??

(#492) Ybron válasza yodamester10 (#491) üzenetére


Ybron
senior tag

Ezek ilyen idióták, általában csak marhulnak a játékban, remélem ez is csak azt a látszatot akarja mutatni.
[link]
Már ha ő az akit linkeltem, mert olyan logója végüli s bárkinek lehet.

[ Szerkesztve ]

(#493) sensejke válasza Ybron (#492) üzenetére


sensejke
aktív tag

Igen ők azok. Szerintem nagyon jó videóik vannak! Főleg Azzy-t kedvelem, mert neki minden OP! :DD

[link]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#494) isizakhi03 válasza mazseee1 (#488) üzenetére


isizakhi03
tag

sok sikert, én most kapcsolódok be :)

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#495) eugabesz válasza mazseee1 (#488) üzenetére


eugabesz
őstag

Sok sikert!!!.de érdekli a f@szom,már elnézést... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#496) emiki6 válasza Ybron (#492) üzenetére


emiki6
veterán

Tényleg, az embléma...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#497) huby80 válasza eugabesz (#495) üzenetére


huby80
senior tag

de kedves vagy...

(#498) eugabesz válasza huby80 (#497) üzenetére


eugabesz
őstag

De most mé'??Biztatom őket,hajrá,de engem speciel miért érdekeljen az,hogy más hogy játszik...én még egyetlen gameplay videót nem néztem meg,engem a játék érdekel,nem pedig a videó...bár most,így visszagondolva,már a játék sem tud úgy lekötni,mint az elődeik...csak ebben a porfészekben nem nagyon van más amivel így este elüthetné az ember az időt.(Próbáltam már kocsival,de nem ment...)
Az asszony sem mindig áll kötélnek szvsz... :B :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#499) emiki6 válasza huby80 (#497) üzenetére


emiki6
veterán

Én értékelem az öszinteségét. Azért is, mert hasonló véleményen vagyok. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#500) SkyS1gn válasza emiki6 (#499) üzenetére


SkyS1gn
félisten

+1 :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.