Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#1201) kisza25 válasza Gyula84 (#1200) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja ezt én is elképzeltem, ahogy tökön rúgja magát:P

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1202) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah vége a zárt bétának elég sokat nyomtam vele most megnyitották aki akarja probálja ki jó kis játék[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1203) tom_tol válasza DeadMeat (#1195) üzenetére


tom_tol
addikt

Te a barátom lettél :DD , de nem lettem platoon tag, vagy csak valamit nem tudok.

(#1204) lofagi válasza tom_tol (#1203) üzenetére


lofagi
addikt

Csak benne vagy a listájában, azért az nem ua. ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1205) DeadMeat válasza tom_tol (#1203) üzenetére


DeadMeat
veterán

Te vagy Tomi962 ha jól gondolom.Fogadd el az invite-t. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1206) tom_tol válasza DeadMeat (#1205) üzenetére


tom_tol
addikt

Kösz, most már ok.

(#1207) Gyula84


Gyula84
veterán

Nem lesz videóm nincs idő :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1208) lofagi válasza Gyula84 (#1207) üzenetére


lofagi
addikt

Pedig én találtam rólad egy videót! ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1209) Gyula84 válasza lofagi (#1208) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1210) kisza25 válasza lofagi (#1208) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amikor ilyet látok, mindig megnyugszom, hogy nem is olyan rossz a helyzetem:D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1211) Gyula84 válasza kisza25 (#1210) üzenetére


Gyula84
veterán

én már láttam otthon 100x rosszabbat :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1212) emiki6 válasza lofagi (#1208) üzenetére


emiki6
veterán

Azittem a Gyuluskásat linkeled. :P ;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1213) Snip3r_HUN válasza emiki6 (#1212) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Gyuluska, uzsonna ! ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1214) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és akkor közkivánatra ;]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1215) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#1214) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Vótmá ! ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1216) haly


haly
őstag

Sziasztok!

Arra gondoltam most, hogy lesz időm egy kicsit játszani, hogy meg kéne venni a BF4-et. Igen ám, de drasztikus árakat találtam a neten. Anno a BF3 premiummal együtt megvolt 9ezer forintból, úgy, hogy a premiumot ráadásul dobozos verzióként vettem meg.
Tud valaki nagyon olcsó csak CD-kulcsot árusító emberkét, aki BF4-et is árul? :F
Hardveraprón találtam 7 ezer Ft-ért premiumot, de alapjátékot az Istennek se találok normális áron, meg aktiválatlan formában. Valaki segítsen legyen szíves. :R

Üdv!

(#1217) Gyula84


Gyula84
veterán

na jól van ám :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1218) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#1215) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudom, de megunhatatlan, meg hát ti akartátok:P
haly: na ideje lenne megvenned, mert hiányzol a csapatból :R

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1219) haly válasza kisza25 (#1218) üzenetére


haly
őstag

Na ja, de hol meg mennyiért? :D :F
Nem sok kedvem most 15-20 ezret rákölteni. Ha bolti árat nézzük, akkor kb ennyiből jön ki. :(

(#1220) kisza25 válasza haly (#1219) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom én előrendeltem 17500 pénzért anno :P
egy csomóan szabadulnának tőle, de gondolom, te újat akarsz, régebben minden videókártyához adtak akkor lehetett olcsón venni, mostanában már nem erőltetik :N

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1221) haly válasza kisza25 (#1220) üzenetére


haly
őstag

Ó én még Tomb Raider, meg Hitman Absolution idején vettem a 7870-et, de sajnos azokról is lecsúsztam. Pedig ehhez a kategóriához elvileg 4 játék is járt volna, ha jól tudom. Sebaj, ilyen az én szerencsém. 1-2 darabot találtam hardveraprón 5 ezer Ft-ért, de nem értem miért nincs egyik ismertebb kód árusító emberke kínálatában sem. Ennyire nehéz lenne beszerezni, vagy ennyire nincs biznisz benne? Amit egyébként kötve hiszek... Amúgy miért szabadulnának? Rossz? Ahogy beleolvasgattam fórumokba, azt írják bugos, meg lagos meg stb. Ez mennyire igaz? Illetve BF3-hoz képest mennyire fut szarabbul? Emlékszem BETA kb 20, ha nem 30 FPS-el ment kevesebbel, mint BF3, azonos beállítások mellett. Mantle-lal mi a helyzet?
Bocs a sok kérdésért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1222) kisza25 válasza haly (#1221) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vannak hibái, de nekem ami hiányzott 3-ból ebbe belerakták, már nem mennék vissza 3-ra,
van benne 900órám szerinted:P
ezt nem tudom , hogy elírás vagy mi akar lenni
alapjáték 5eFt-ért szerintem jó áron van hiszen csak fél éves a game :K
jelenleg egy i3-3250 el és 260X el játszom fullHD medium van 100+ FPS-em mantle-val, van pálya ahol csak 80-90 ilyen beállításnál, 14.6-os driver
kezdetben nagyon sokat fagyott, gyerekbetegségek zömét már javították
te gépeden átlag 80high-on és átlag 55-65 ultrán, medium/high-on 100+, medium 130-140FPS
nekem i5-3470+ hd7870-el ilyesmiket dobott még dx-el, akkor még nem volt jó a mantle, most még többet kapnál szerintem ezeknél

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1223) haly válasza kisza25 (#1222) üzenetére


haly
őstag

Ezekbe az FPS-ekbe élsimit belekalkuláltad? Én azt mindig kiveszem, meg emlékszem még bétán játszottam a beállításokkal, és a füst árnyékát ha kivettem, na az dobott rajta 10 fps-t még.
Hirdetésre válaszolva, szerintem atom nagy kamu, vásárlócsábítás. Írsz neki PÜ-t, és megírja biztos, hogy 7-8 ezer Ft, ha egyáltalán válaszol, de lehet, hogy csak én vagyok ennyire rosszindulatú. Találtam egy másik emberkét is, ő BF4-et és Premiumot adja elvileg 9900Ft-ért, hát ez is elég gyanús, ugyanis amit legolcsóbbat láttam, az 5000Ft volt. Ráadásul a csávó csak 1 hete regisztrált, szóval... Lehet, hogy egy 2 ezrest rádobok még, aztán megveszem bejáratott helyen.
Mantle-ra kíváncsi vagyok, lehet, hogy letöltöm a ,,próbaverziót'', aztán megnézem, bár kétlem, hogy azt update-elték volna, végül is minek. :F Néztem róla vidiket, igaz, nem tudom mikor készültek azok, de ott nem hozott sokat egyáltalán. Olyan maximum 5 fps-t csikartak ki belőle, és mindenki azt mondta, hogy mantle-al hiába van több FPS egy picit, döcögősebbnek érződik a dolog. Na majd meglátjuk, ha vásárlásra kerül a sor. :U
Nekem BF3-ban van 700 órám, ha jól tudom, de még mindig nagyon élvezem. Viszont túl sok lett most ezzel a fos ingyenes akcióval a csak számokból álló felhasználónévvel rendelkező egyének száma, akik természetesen tisztán játszanak, csak kurvára jól lőnek. :U :O :DDD
Végül is ha azt nézzük, kijátszottam magam bőven BF3-ba, szóval nem bánom már, csináljanak amit akarnak vele.

Jaj még egy apróság. Ami még bétába megvolt ilyen logo. Az megmarad, ha megveszem a játékot, vagy újra meg kell csinálni? Valamelyik ügyes kolléga alkotott nekem egy retard lovat. Azt hiszem Krisz volt az, de már nem vagyok benne biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1224) =HG= válasza haly (#1223) üzenetére


=HG=
addikt

Még az alapjátékot csak-csak megkapod olcsóbban, de a DLC-k igen borsos áron vannak... Óccón nekem is elkélne... :K

(#1225) haly válasza =HG= (#1224) üzenetére


haly
őstag

Érdekes, én pont Premiumot találtam fasza 7 ezres áron. Körülbelül ennyit költöttem rá BF3-nál is. Viszont ott az alapjáték megvolt 3 ezer Forintól, igaz orosz, de hát megoldotta mindenki azt :)

(#1226) =HG= válasza haly (#1225) üzenetére


=HG=
addikt

Alap játékot adták vga-hoz is pl...Akinek nem kellett, eladhatta olcsóbban..A DLC egyenlőre csak bótból van...Ott meg drága... BF3 előrendelve fémdobozzal, DLC-kel ha jól emlékszem 12-be megállt....

(#1227) haly válasza =HG= (#1226) üzenetére


haly
őstag

Akkor ott valamit nem jól számolsz. Megjelenéskor a BF3 is minimum 10 ezer Forint volt. Premium is 10-től indult, később ment le 7-re. Ma lehet 4500 Ft-ért megkapni csak a premiumot. Szóval ha valaki eredetibe, boltból vette, annak bizony 15-20 ezer Forintot ki kellett csengetnie.
Másrészt nem csak a kuponokból lehet olcsón játékot venni. BF3-mat is már rengetegen Oroszországból hozott kulcsokkal vették. Náluk picit más a játékok ára, így legtöbben 3 ezer Forint környékén jutottunk BF3-hoz. Ugyan ez BF4-nél is elérhető, de inkább egy ezrest én ráfizetek (ugyanis csak ennyivel kerül többe az EU verzió), minthogy másolgassak. Még ha BF3-nál 2 perces dolog is volt ez, minden frissítéskor eljátszani macerás volt.

(#1228) =HG= válasza haly (#1227) üzenetére


=HG=
addikt

Igazad van 9900 volt a limited, de ez csak az első DLC-t+ fémdobozt tartalmazta, és utána még a prémiumot külön kellett megvenni... Viszont a DLC-k megjelenésekor vettem még egy prémiumot, ami már tartalmazta az alapot+ összes DLC-t és ez akkor már csk 8500 volt...(Itt van előttem a számla 2012.07 .18)

[ Szerkesztve ]

(#1229) kisza25 válasza haly (#1223) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem nem marad meg, de krisznél lehet még megvan, vagy esetleg megcsinálja neked

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1230) gali777 válasza kisza25 (#1229) üzenetére


gali777
őstag

Nekem megmaradt a betaban használt embléma, meg atinak is. Mondjuk biztos ami biztos a kódját kimentheti, aztán max ha elveszett akkor onnan visszarakja.

(#1231) haly válasza gali777 (#1230) üzenetére


haly
őstag

Egy képem van róla, de csak az alakzatokról, amik fel vannak benne használva, meg a színekről. Végül is ez is valamennyire segítség... De ha ezek szerint megmarad, akkor nem lesz rá szükség.

=HG= A premium edition az már megint más tészta. Jelenleg ilyen verzió BF4-ben nincs. Ha lenne, egyből azt keresném. :K

Ti vettetek volna 9900Ft-ért BF4 + Premiumot, egy 1 hetes nincsmail-el regisztrált felhasználótól, aki csak előreutalást fogad el?

[ Szerkesztve ]

(#1232) =HG= válasza haly (#1231) üzenetére


=HG=
addikt

Az utolsó kérdésre a válasz: NEM!

(#1233) kisza25 válasza haly (#1231) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ne utalj előre most húztak le engem is 33eFt-al egy 100 pozitívos gyerek és van még 3 sorstársam akit ua. :(

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1234) LLD válasza kisza25 (#1233) üzenetére


LLD
aktív tag

Gondolom te is rátudnál igazítani egy ilyet a tag fejére.Hihetetlen,hogy az értékelések alapján se lehet bizalmat adni már... :(

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1235) haly válasza kisza25 (#1233) üzenetére


haly
őstag

Na, akkor kicsit se érzem elszalasztott lehetőségnek. Szerintem egyértelműen kamu az egész. Ezt mondjuk nem értem miért nem figyelik itt PH-n, hogy kamu e-mail-el ne lehessen regisztrálni. :U
Sajnálattal hallom a sztorid. Olvastam fórumba, mert csodálkoztam is, hogy most i3 van a gépedbe.
Esély van amúgy rá, hogy visszakapd a pénzed? :U

(#1236) kisza25 válasza haly (#1235) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincs, csak úgy hogy bíróság elítélik első, majd másod fokon aztán polgári per

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1237) haly válasza kisza25 (#1236) üzenetére


haly
őstag

Hát az szívás. :( Nem is tudom mit csinálnék én ilyen helyzetben. :F

(#1238) lofagi válasza haly (#1237) üzenetére


lofagi
addikt

ne aggódj, tele van pénzzel, nem érdekli :D :D :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1239) kisza25 válasza lofagi (#1238) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát persze, legszívesebben letépném a füleit aztán a kezébe adnám:P
elment minden pénzem a házra, meg most a tetőre:(
de lesz egy szép házam :))

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1240) gali777


gali777
őstag

Istenem mi megy a BF4 topikban... 2-3 napja csak ez hány százalékon hajtja ki, ennek mennyin megy a proci, annak hány fps-e van... komolyan már kurva unalmas....

Komolyan nyissanak már egy topikot aztán ott verjék, hogy kinek mennyin megy a proci meg kinek mennyire hajtja ki a vga-ját :D

[ Szerkesztve ]

(#1241) Snip3r_HUN válasza gali777 (#1240) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha nem értik hogy miért annyi, miért nem fut jól meg miegymás, nem azért van a totyik hogy ezt meg lehessen esetleg beszélni ? Értem hogy már ezerszer át lett rágva de nem mindenki olvas vissza 1000 kommentet.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1242) pils00 válasza Snip3r_HUN (#1241) üzenetére


pils00
tag

Ebben teljesen igazad van.

Szerintem Galinak is a HD 4770, meg a -hatmagosprocinehogykevéslegyenmárabf4hez- esetnél szállt el az agya. :DDD :DDD

(#1243) kisza25 válasza gali777 (#1240) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak neked csak most ;] :
Amit én ajánlanék minimum és ajánlott gépigény:
szerintem is kell a 100 körüli FPS, aminek annyi az oka, hogy vannak FPS droppok és nem mindegy, hogy 100-ról esik 60-ra, vagy 80-ról 40-re, meg egyszerűen jobban bead mindent a játék...most i3-3250+ 260x-el játszom fullHD medium 90-120FPS (mantle)
előtte i7/i5 és 7870 volt, de azzal is medium beállításokkal játszottam, mert ott volt a legtöbb FPS és nem voltak olyan tereptárgyak amik high/ultrán igen, meg a drop/mikrolag minden esetben jelenvolt(i7-nél nem volt drop),
mikor i3-mat megkaptam játszhatatlan lett a játék, újrahúztam win7-et meg a DLC-ket és megszűntek a mikrolagok, a drop nem, valószínű i5-nél is megszűnt volna, i7-el viszont nem volt FPS drop korábban sem,
szóval én amondó vagyok, hogy ehhez a játékhoz is, mint minden multihoz kell egy erős proci a jelenlegi i3-mam a létminimum játszható, de vannak gyenge pillanatok mikor leesik az FPS, aranyközépút i5, de még jobb egy i7, VGA-ban a 260X alá se mennék teljesítménybe, ha valaki fullHD-ban szeretne élvezetesen játszani, 8GB RAM és SSD is ajánlott, mert különben kezdéskor nem nagyon kell járműbe szállni,
nemsokára kapok egy 750ti-t, majd arról is írok, mit teljesít.
szóval gondtalan élvezetes játék minimuma i7+ 260x fullHD medium 100+ FPS, lag, drop nélkül
némi dropppal és mikrolaggal i5+ 260x, a mikrolag lehet orvosolható újratelepítésel, sajnos ezt nem próbáltam ki,
erős kompromisszumokkal i3+ 260x ez már néha az élvezet rovására megy, még a böngészőt is érdemes kilőni a háttérből, vírusirtót játékmódba tenni és lehetőleg mindent kilőni a háttérből,
olyan helyzetekben is kapunk FPS dropot, ha hirtelen oda-vissza nézetet váltunk járműben(külső-belső), nem mindig, de azért előfordul.
szóval erre a játékra jobb választás pl. i5+ 260x, mint i3+ 7870, (7870-et i5-3470 sem hajtotta ki mediumon)

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1244) marilllyo


marilllyo
veterán

Én személy szerint inkább olvasom ezeket egy szakmai topicban mint az "ez egy fos és sose lesz jó fuck dice " hszeket. Mert eddig szinte csak az volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1245) haly válasza gali777 (#1240) üzenetére


haly
őstag

És neked mégis miért fáj, hogy mások miről folytatnak beszélgetést? A te 2 hsz-edre se volt senki kíváncsi, ráadásul semmi érdemit nem tettél hozzá a beszélgetéshez. marilllyoval tökéletesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#1246) emiki6 válasza gali777 (#1240) üzenetére


emiki6
veterán

Szerinted miért nem olvasom? :U :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#1247) gali777 válasza haly (#1245) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem arra se kíváncsi senki, hogy itt sírsz, hogy 100% helyett csak 99,99%-on megy valamelyik komponens a gépedben, meg leesik 1000 fpsről 999-re. Ugyanezt eljátszottad a 3-as topikban is és most itt is. De akkor ezentúl nem fogom megemlíteni, ha megint oldalakat fogtok írogatni erről :R :D

písz

(#1248) mackosajt


mackosajt
addikt

Az én apukám erősebb!!!

Kész!
Aki ezt vitatja, arra halál vár!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1249) haly válasza gali777 (#1247) üzenetére


haly
őstag

Egyáltalán nem erről volt szó, de ha beléd ennyi értelem se szorult, hogy értő olvasni tudjál, akkor sajnállak. Tudtam, hogy inkább nem is kellett volna ide írnom, de már a rendes topikban is kétszer visszafogtam magam. Könyörgöm mellőzd az ilyen gyökér hozzászólásaidat. Inkább maradj csöndben, aztán húzzál játszani. Senki se kíváncsi rád/tok. Hál' Istennek már csak te maradtál, bár szerintem nem sokáig. :)

[ Szerkesztve ]

(#1250) gali777 válasza haly (#1249) üzenetére


gali777
őstag

Hahahaha :C

"Könyörgöm mellőzd az ilyen gyökér hozzászólásaidat. Inkább maradj csöndben, aztán húzzál játszani. "

Majd én szabályzom, de azért köszi :D

"Hál' Istennek már csak te maradtál, bár szerintem nem sokáig. :)" Kedden visszatér ati is ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.