Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#251) mackosajt válasza emiki6 (#245) üzenetére


mackosajt
addikt

mindegy, mert tudással pótolom ezt a hátrányt :D (és szerénységgel)

Azért szerencsére nem a mezőny végében szoktam lenni, kivéve, ha a kör közepe után csatlakozom.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#252) eugabesz


eugabesz
őstag

Na elkészült a facebook csoport,lehet csatlakozni,lájkolgatni,hátha lesz belőle valami..

[PETÍCIÓóóóÓÓ]

Osztani ér!!

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#253) lofagi válasza Snip3r_HUN (#244) üzenetére


lofagi
addikt

EZ JÓFÉLE! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#254) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#244) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

honnan szeded ezeket?

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#255) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Na, már csak egy ilyen cucc kellene, oszt nézhetne ki a fejéből a sok tetőkemper.[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#256) csongi válasza Snip3r_HUN (#244) üzenetére


csongi
veterán

En meg chuck norris megszegyenito kill sorozatot muveltem 10mp alatt 5 enemi kils,
Choperrel razuhantam az elleneseges csoportra. Ebbol 2 el is talatam de a chopper nem robbant fel. 2 ellent lelottem az 5. Pedig el akarta vinni a helit. Azt meg rpg vel likvidaltam. 10-15mp alatt mission complet :).
En is csak percekkel kesobb dolgoztam fel az atelteket :D

(#257) LLD válasza pendre54 (#255) üzenetére


LLD
aktív tag

+1 Szerintem is! :DDD Gyengén lehetne vele szét trollkodni az arcukat! ;]
(#256) csongi : Csodálom nem vágtak ki a szerverről! :C

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#258) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#254) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha gépnél leszek dobok linket.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#259) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#254) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Innen : Memebase

(#256) csongi: Még a béta alatt belőttem a saját "Only in Battlefield 4" momentumomat :DDD Only in Battlefield 4 : Epic Moment

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#260) csongi válasza Snip3r_HUN (#259) üzenetére


csongi
veterán

Ez is bann gyanús :)
Tegnap is sikerült egy 2*5ös killt megcsinálnom.
Chopperral jöttek megpakolva foglalni, leszállt, egy rpg és viszlát :), majd pár perc megint jöttek, kopogtattak. RPG viszlát. 10/0 banned, túl sok ölés rövid idő alatt :D
Köszönöm!! :R :C

Nah de hogy a túróba lehet HAVY armort szerezni a tankra?
És hogyan lehet bejutni az iramra ? :D

[ Szerkesztve ]

(#261) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Első köröm MG4-el, tényleg elég dara :DDD
Battlereport

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#262) r-chee válasza Snip3r_HUN (#261) üzenetére


r-chee
őstag

Ez a lőszerbazár eredménye :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#263) csibe1 válasza Gyula84 (#236) üzenetére


csibe1
addikt

Miért ne lenne? :) Használtan vettem kb. másfél éve, azóta is tökéletesen működik.

(#248) eugabesz

Ahogy már említették, egy mikrokapcsóló csere megoldja.Van egy MX510-esem is, abban is cserélve lett
az oldalsó kapcsoló.Semmi gond vele.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#264) LamaCube válasza csibe1 (#263) üzenetére


LamaCube
addikt

Ki se kell cserélni csak visszaforrasztani :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#265) spanglee001 válasza LamaCube (#264) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam csak az a gond, hogy a műanyag fáradt el, kiesett egy gomb, meg a d-pad sem úgy reagál mint régen,plusz a vízszintes görgő szorul.
Fél éves MMO7 egér, jövőhéten viszem gariztatni, remélem mire visszaér az egerem a játék is rendben lesz.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#266) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Nehéz a pilóták élete, néha nem árt megpihenni ;]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#267) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No ugye mondtam hogy battlelog app update óta (álló), nem tabletes módban indul telón a program, commander az OK, na ma Xposed modullal meghackeltem hogy tabletbe fusson így most oda csatlakozok ahova akarok, nem az autokeresővel kell bajlódnom, így haverok után is felmehetek végre :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#268) Algotis válasza SkyS1gn (#267) üzenetére


Algotis
addikt

Na nekiallok en is megcsinalni nexus 5-re:DDD
Azt mondod xposed frameworkkel meg lehet?

Androidos Outlookból küldve

(#269) SkyS1gn válasza Algotis (#268) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

[link]

Xposed fel, aztán hozzá az app settings és ezeket írd be hozzá:

To make Battelog think it's in tablet mode use thee settings. This will not work for all phones
Quote:
Originally Posted by pdrugos View Post

DPI: 0
Font Scale: 130
Resolution: 1000x1600
xlarge Res: X
Locale: Default
[*}Fullscreen: Force
No Title: X
Keep screen on: X
Orientation: Normal rotation

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#270) r-chee válasza Snip3r_HUN (#266) üzenetére


r-chee
őstag

Jól be lehetett ütve, ha fényes nappal a sivatagban pilótaruhában és hangyász módjára becsövezett sisakban el tudott aludni :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#271) emiki6 válasza r-chee (#270) üzenetére


emiki6
veterán

Veterán csöves :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#272) csongi válasza Snip3r_HUN (#266) üzenetére


csongi
veterán

Ott van árnyék vaze :D

(#273) Snip3r_HUN válasza csongi (#272) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szegény kés által lelte halálát, kereste a gps-en merre van (mortar) de már soha nem jut haza ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#274) csongi válasza Snip3r_HUN (#273) üzenetére


csongi
veterán

Annyira gonosz vagy !!!! Nem szabad bantani a pilota bacsit! Foleg pihenes kozbe lekeselni:)
Es meg le is fotozod!Ez perverzitas ! :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#275) Snip3r_HUN válasza csongi (#274) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha nem késelem meg még mindig a napon állna, csak megelőztem hogy napszúrást kapjon a szadomazó álarcban :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#276) Algotis válasza SkyS1gn (#269) üzenetére


Algotis
addikt

Ajh az a bajom hogy az xplosed nem megy art-on csak dalvikon mert ugye nekem mar 4.4.2-m van es visszaallni dalvikra meg nem akarok, mert art sokkal jobb multitaskingban de azert koszi!:R

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#277) lofagi


lofagi
addikt

+55 SKILL ez igazán jól sikerült kör volt! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#278) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Battlefield 4 | Anti Air Montage by Snip3r_HUN

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#279) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Előbb soundloop-os crash-sel kivágott, egy nem mellesleg elég jó kis szerverről, most meg:

"Please choose a server in your own country!" :U

(#280) LamaCube válasza lofagi (#277) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez olyan baserape-es meccsnek tűnik :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#281) isizakhi03 válasza Snip3r_HUN (#278) üzenetére


isizakhi03
tag

remek vidi lett gg

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#282) Snip3r_HUN válasza LamaCube (#280) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:N Azt gátolja a robot AA :B

(#281) isizakhi03: Kösz :)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#283) LamaCube válasza Snip3r_HUN (#282) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi gátolja? :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#284) Snip3r_HUN válasza LamaCube (#283) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A bázisokon lévő "pilóta" nélküli anti air elkezd rád lőni ha egy bizonyos távolságon belülre érsz.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#285) Xaels válasza Snip3r_HUN (#282) üzenetére


Xaels
félisten

Amit simán ki lehet bírni ha van 2 engi aki javítja a Scout helit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#286) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ezt hívják szoros meccsnek:D

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#287) odorgg válasza kisza25 (#286) üzenetére


odorgg
addikt

Gyóvót, és most az egyszer ment is :D

Kör elején berusholtam F-re helivel, ott volt 2 enyemy heli, mindkettőt RPG-vel leszedtem. Egy pillanatra még én is elhidtem hogy tudok játszani :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#288) lofagi válasza LamaCube (#280) üzenetére


lofagi
addikt

Nem volt baserape, paracelen amúgy sem lehet szerintem, viszont volt egy jó szerelőm pendre személyében, aki sokat dobott azon,hogy ne tudjanak csak úgy kiszedni, illetve annyi ész már nem volt,hogy páran bepakolják a stingert. Innentől kezdve nyert helyzetem volt, commanderünk is tudta,hogy hova kell a scan. Csapatjáték volt ennyi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#289) LamaCube válasza lofagi (#288) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja, hogy helivel nyomultál? Még mondja valaki, hogy nerfelve lett a heli. :DDD Persze tudom, hogy csak meg kell vele tanulni játszani és minden tiszteletem azoké, akiknek ehhez van türelmük, de legalább te vagy az egyik élő példa, hogy felesleges a sírás a járművek miatt. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#290) gali777 válasza LamaCube (#289) üzenetére


gali777
őstag

A scout heli pont, hogy erősebb lett, ha meg javítják akkor kb kiszedhetetlen, de nem baj... :U Szép próbálkozás volt...

[ Szerkesztve ]

(#291) Snip3r_HUN válasza LamaCube (#289) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az attack heli lett nerfelve... De nem sírok miatta mer jön a népharag . :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#292) LamaCube válasza gali777 (#290) üzenetére


LamaCube
addikt

Én simán kiszedem AA-val. Még, ha ketten javítják is, mivel ez a fő profilom ;) :P

Általánosságban írtam a heli és a járművek nerfelését, de itt már számtalan ember megcáfolta ezt, azzal hogy megtanult vele játszani. Na mindegy...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#293) Gyula84 válasza LamaCube (#292) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem minden jármű jó kivéve az attack helit

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#294) LamaCube válasza Gyula84 (#293) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem sincs gond a földi járművekkel. A légiekről nincs véleményem, mert a 3-ban se játszottam velük és itt se. De azt tapasztalom, hogy azok is ölnek rendesen engem. :K Persze való igaz, hogy nem uralják az egész mapot, mint 3-ban és szerintem ez így jó. :K Mások szerint meg nem, de ez is így van rendjén. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#295) Gyula84 válasza LamaCube (#294) üzenetére


Gyula84
veterán

a scout heli (ha javítják) erősebb mint az attack heli szvsz tehát ez így azért nincs rendjén, de
az se volt az hogy bf3 ban a kezdőről eregették a tv-t

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#296) LamaCube válasza Gyula84 (#295) üzenetére


LamaCube
addikt

Ebben igazad van, mivel az attack-nak kellene erősebbnek lennie. De ilyen ez a bf4 ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#297) csongi válasza Gyula84 (#295) üzenetére


csongi
veterán

Bekaphatjátok :D Tegnap vagy 30* haltam zsinorba...Majdnem agyfaszt kaptam :).
számomra érthetetlen dolgok: Nincs a tankon Havyarmor mégis szinte nem lehet kilőni. Bár egyszer sikerül hegesztővel ketté vágni :) A heli lelőni mikor hegesztik ...pff :) Ezt kivehetnék a játékból, így erősebb mint egy AC64. Hihető.. :S Az mitől van, hogy az egyesek hamarabb elveszik a pontot, mint mire én újra éledek?
Vagy, játék kezdésnél mire pályára lépek már 2v3 pontot foglal az ellen. Ennyire csak nem lassú a gépem? :D
Azokat a tárgyakat amiket én nem tudok átlőni, a másik miért is tudja? Ez igaz járművel vagy jármű nélkül is.
Helivel átlövi a kontinert hosszára!!! Egy találat és nyekk. Nekem nem adja, pedig ugyan az a 25mm-es cucc van fent.
A killcamokban olyanokat láttam amitől le esett az a kevés hajam is :)

Az Attacheli egyébként jó cucc, ha van egy jó lövész, és mind két fél a megfelelő fegyvereket válassza ki, akkor földi és légi technikákat kegyetlenül lehet vele aprítani. Sajnos a páncélzata olyan mint a papír.
A chopikon hajon lévő forgócsöves géppuskák meg gyengébbek mint a légpuska..grrr jó fos. :D
Annyira lehet hallani ki makrózik, hogy az elképesztő!!!! :D

Amúgy nem volt rossz csörte :D.

(#298) gali777 válasza csongi (#297) üzenetére


gali777
őstag

Hogy hallod te azt, ha valaki macrozik? :D

(#299) LamaCube válasza gali777 (#298) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom a hangján, hogy jobban darál.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#300) Gyula84 válasza csongi (#297) üzenetére


Gyula84
veterán

Mi volt a neved? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.