Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#1051) beers válasza gali777 (#1050) üzenetére


beers
addikt

Ha az EA-n múlik, nem csinál semmit.....
Én még játszok bf1942 alapú modot a mai napig!

M&N

(#1052) Bjørgersson válasza gali777 (#1050) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na én meg azt nem ismerem, ilyen a GameRanger. Ezt is csak párszor használtam, a GRID miatt ismerem, mert ott is hamar leálltak a szerverek, de ezzel még mindig lehet multizni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1053) gali777 válasza beers (#1051) üzenetére


gali777
őstag

Hát ha más nem, a játékosok biztos találnak rá valami módot, hogy lehessen tovább játszani.

(#1052) kovy29: Lehet, hogy ezzel is meg lehetne oldani. Majd meglátjuk mi lesz belőle.

(#1054) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1055) odorgg


odorgg
addikt

Dice-nál egyre keményebben dolgoznak a bugok javításán:

;]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#1056) csibe1 válasza odorgg (#1055) üzenetére


csibe1
addikt

:DDD
Már csak arra kell figyelniük, hogy bele ne szakadjanak a nagy hajtásba. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1057) BomiBoogie válasza odorgg (#1055) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, kíváncsi vagyok, én hány bugot veszek észre, nekem az ilyenek nem szoktak feltűnni. :D

(#1058) mackosajt válasza BomiBoogie (#1057) üzenetére


mackosajt
addikt

Milyen néven tolod? Felvehetlek barinak? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1059) eugabesz válasza mackosajt (#1058) üzenetére


eugabesz
őstag

Én felajánlok egy VIP slot-ot IRAM-on.... :P :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1060) mackosajt válasza eugabesz (#1059) üzenetére


mackosajt
addikt

Persze, utána meg metabant osztasz ki neki :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1061) BomiBoogie válasza mackosajt (#1058) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A nevem ugyanaz, mint itt, nem is értem, miért játszanak az emberek százféle nicken. :)

(#1062) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Komolyan, ez több, mint bosszantó.

Hozzáadnak barátnak random fórumos emberek, és akkor keresgéljem a listából, hogy vajon ki lehet az, mert a nick és a fórumos név köszönőviszonyban sincs egymással. :D

(#1063) SkyS1gn válasza BomiBoogie (#1062) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ON topicban osszefoglaló alján van egy névlista :)

Amúgy nekem azért van más nickem mert az emberi lények nagy része a 99-ből arra asszociált hogy 12 éves vagyok... (őha most már 14 ;] ) és tököm teli lett vele! Itt átnevezném magam ha lehetne!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1064) BomiBoogie válasza SkyS1gn (#1063) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tudom, hogy van, de azért írtam, hogy mindig ott kell bogarászni. :D

Sajnos itt erre nincs lehetőség, csak úgy, ha ezt a nicket kitiltjuk és egy újat regelsz be. Egy nick, egy esély. :)

(#1065) @rglaaf válasza BomiBoogie (#1064) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azért gondolom van az a pénz amiért átirjátok:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#1066) Bjørgersson válasza BomiBoogie (#1061) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért mert itt nem lehet átírni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1067) SkyS1gn válasza @rglaaf (#1065) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs ilyen funkciójuk.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1068) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#1067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van egy-két stafftag, akinek átírták. Konkrétan kettőről tudok. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1069) @rglaaf válasza Bjørgersson (#1068) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igen szóval nem lehetetlen de legalább nincs az hogy 10 percenként átirkálja az ember mint steam-n origin is azt hiszem 2 hetente engedi

PSN:BiZzare_0 ️

(#1070) Gyula84 válasza @rglaaf (#1069) üzenetére


Gyula84
veterán

de idegesítő tud lenne az ember meg nem tudja ki az

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1071) SkyS1gn válasza Gyula84 (#1070) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja... de ha van rá megfelelő okod átírhatnák minthogy "akkor ezt töröljük és regelj újra"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1072) Bjørgersson válasza @rglaaf (#1069) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, nincs is azzal baj. De ha már van olyan stafftag, akinek átírták a nevét, akkor akár be lehetne hozni ugyanazt, mint az egyéni arcképekkel. Egy bizonyos rang és regisztráció óta eltelt idő után igény esetén átírják, aztán kétévente lehetne cserélgetni. Viszont egyszerre a kettőt nem, vagy nevet vagy arcképet cserél az ember. Teccikérteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1073) Gyula84 válasza SkyS1gn (#1071) üzenetére


Gyula84
veterán

persze az más dolog

ez úgy lenne jó mint ahogy kovy mondja

(#1074) VAN der BOSS
körülbelül igen :(

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1074) @rglaaf válasza Bjørgersson (#1072) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze értem én de amit leirtál szerintem az esélye egyenlő a 0-val

PSN:BiZzare_0 ️

(#1075) Bjørgersson válasza @rglaaf (#1074) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy még annyi se. Pedig szerintem kevesebb macerával járna, mint az arcképek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1076) emiki6 válasza Bjørgersson (#1075) üzenetére


emiki6
veterán

Ha van egyéni arckép és a név változik, akkor az se lenne baj, hogy nem ismerik meg.

Juteszembe, túl vagyok a 800 napon és a 2k hsz en (thx bf3 ontopic :P). Majd szerzek valami arcképet. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1077) mackosajt válasza BomiBoogie (#1061) üzenetére


mackosajt
addikt

Én azt nem értem, mire jó a hetente/kéthetente/havonta másik nevet váltók élete?
Nincs más öröm az életükben, és ezzel játszanak?

Viszont estére küldök egy felkérést. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1078) BomiBoogie válasza mackosajt (#1077) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mire kérsz fel? Táncra? :D

(#1079) eugabesz válasza BomiBoogie (#1078) üzenetére


eugabesz
őstag

Brummogásra....(kihagyhatatlan ziccer...)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1080) Bjørgersson válasza eugabesz (#1079) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig jobb lett volna kihagynod. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1081) BomiBoogie válasza eugabesz (#1079) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én nevettem. :D

(#1082) eugabesz válasza BomiBoogie (#1081) üzenetére


eugabesz
őstag

"'Ha egy nap egyszer nevettél valamin,az a nap már nem telt el hiába..." :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1083) Bjørgersson válasza emiki6 (#1076) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi az, hogy még nincs egyénid?! :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1084) Gyula84 válasza Bjørgersson (#1083) üzenetére


Gyula84
veterán

én meg se merem kérdezni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1085) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#1084) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De Gyula veled sok a baj, előbb leszel jómunkásember rangú minthogy egyedi képet kapj :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1086) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#1085) üzenetére


Gyula84
veterán

lehet :D na nem mintha tudnám mit is akarnék képnek :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1087) Bjørgersson válasza Gyula84 (#1084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy figyelmeztetésed volt az utóbbi egy évben, az semmi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1088) Gyula84 válasza Bjørgersson (#1087) üzenetére


Gyula84
veterán

amúgy nem tudom mennyi az annyi csak azt láttam mikor Ati kért neki azt hiszem egy évet mondtak két kirakással ezelőtt :D

amúgy mi a te avatárod?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1089) emiki6 válasza Gyula84 (#1088) üzenetére


emiki6
veterán

Assassin's Creed Revelations-ból "Juszuf"

Kovy: az volt komikus, amikor beöltöztek trubadúrnak és Juszuf feje ugyan úgy nézett ki, mint alapból (ahogy az avatarod is), amúgy meg harisnya, stb és úgy nagyon gázul nézett ki... :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1090) Bjørgersson válasza Gyula84 (#1088) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de ati milyen kitiltásokat kapott.. :D

(#1089) emiki6: Az arc nem lényeg, csak a ruha. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1091) emiki6 válasza Bjørgersson (#1090) üzenetére


emiki6
veterán

Nem is az arc, hanem a fej. Ugyanúgy kócos haj, kendő, egyszóval lol. :)

Engedélyt megkaptam az arcképhez. :C

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1092) kisza25 válasza Gyula84 (#1086) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a kép valahogy passzol hozzád :K
én eddig 1x váltottam arcképet a 9 év alatt:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1093) @rglaaf válasza kisza25 (#1092) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor te is itt vagy már pár éve a ph-n:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#1094) kisza25 válasza @rglaaf (#1093) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát igen, van itt 1-2 régi motoros, mondjuk én 21-22évesen vettem az első számítógépem, nem úgy voltam mint a mostani fiatalok, hogy okostelóval a kézben születnek:D Nagyfater volt elektroműszerész, tőle örököltem, azt, hogy mindent egyből szétszedek, hogy megnézzem hogyan működik:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1095) DeadMeat válasza kisza25 (#1094) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azok a boldog szép napok :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1096) =HG= válasza kisza25 (#1094) üzenetére


=HG=
addikt

És kitől örökölted, hogy össze is rakod? :) A szétszedésig én is jó voltam...

[ Szerkesztve ]

(#1097) Gyula84 válasza kisza25 (#1092) üzenetére


Gyula84
veterán

na jó de olyan sablonos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1098) eugabesz válasza =HG= (#1096) üzenetére


eugabesz
őstag

:DDD Az nekem is nagyon megy...sőt!Van már olyan is,hogy ha összerakom,nem marad alkatrész még egy géphez való... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1099) kisza25 válasza =HG= (#1096) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azt is nagyfatertől :P én össze is rakom, sőt meg is javítom(persze nem mindent, de egy számítógépnél 2perc alatt kiderítem mi a baja) első autómat is mindig én szereltem úgy, hogy utána sem néztem hogyan kell és sohasem tanultam, hanem kitaláltam mi lehet a rossz és megjavítottam rajta, az öreg amúgy feltaláló is volt, a számítógépnél is autodidakta módon tanultam meg mindent, mert a családban mindenki hót-hülye hozzá, van is melóm mindig családon belül:P tegnap 45perc alatt kicseréltem egy mini-itx gépben az alaplapot(ki kellett szerelnem még a merevlemezeket is hozzá, mert olyan kicsi a hely )

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1100) marilllyo válasza kisza25 (#1099) üzenetére


marilllyo
veterán

Felajánlom ajándékba a papírjaim. :) Nekem ez a szakmám... Értek is az IT-hez de a világból ki lehetne üldözni vele. Nagyon nem szeretem ezt ....itt a nyugat dunántúlon nem lehet belőle megélni... Csak anno ezt nem említették amikor régen pályaválasztás előtt álltunk. :( Haragszom rá mert ezt tanultam tizen évekig és most hót más körben dolgozom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.