Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#1243) kisza25 válasza gali777 (#1240) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak neked csak most ;] :
Amit én ajánlanék minimum és ajánlott gépigény:
szerintem is kell a 100 körüli FPS, aminek annyi az oka, hogy vannak FPS droppok és nem mindegy, hogy 100-ról esik 60-ra, vagy 80-ról 40-re, meg egyszerűen jobban bead mindent a játék...most i3-3250+ 260x-el játszom fullHD medium 90-120FPS (mantle)
előtte i7/i5 és 7870 volt, de azzal is medium beállításokkal játszottam, mert ott volt a legtöbb FPS és nem voltak olyan tereptárgyak amik high/ultrán igen, meg a drop/mikrolag minden esetben jelenvolt(i7-nél nem volt drop),
mikor i3-mat megkaptam játszhatatlan lett a játék, újrahúztam win7-et meg a DLC-ket és megszűntek a mikrolagok, a drop nem, valószínű i5-nél is megszűnt volna, i7-el viszont nem volt FPS drop korábban sem,
szóval én amondó vagyok, hogy ehhez a játékhoz is, mint minden multihoz kell egy erős proci a jelenlegi i3-mam a létminimum játszható, de vannak gyenge pillanatok mikor leesik az FPS, aranyközépút i5, de még jobb egy i7, VGA-ban a 260X alá se mennék teljesítménybe, ha valaki fullHD-ban szeretne élvezetesen játszani, 8GB RAM és SSD is ajánlott, mert különben kezdéskor nem nagyon kell járműbe szállni,
nemsokára kapok egy 750ti-t, majd arról is írok, mit teljesít.
szóval gondtalan élvezetes játék minimuma i7+ 260x fullHD medium 100+ FPS, lag, drop nélkül
némi dropppal és mikrolaggal i5+ 260x, a mikrolag lehet orvosolható újratelepítésel, sajnos ezt nem próbáltam ki,
erős kompromisszumokkal i3+ 260x ez már néha az élvezet rovására megy, még a böngészőt is érdemes kilőni a háttérből, vírusirtót játékmódba tenni és lehetőleg mindent kilőni a háttérből,
olyan helyzetekben is kapunk FPS dropot, ha hirtelen oda-vissza nézetet váltunk járműben(külső-belső), nem mindig, de azért előfordul.
szóval erre a játékra jobb választás pl. i5+ 260x, mint i3+ 7870, (7870-et i5-3470 sem hajtotta ki mediumon)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.