Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3l3mér

    csendes tag

    válasz Tuco78 #7435 üzenetére

    Nálam a mikrofon a fontossági sorrendben a legutolsó helyen van annyi a lényeg hogy valami legyen rajta mert skype-on TS3-on azért használni szoktam. Annyi kell legyen benne hogy ha CS vagy COD közben halljam az ellenfelet merről jön stb. A hangminőség meg nekem annyit nem jelent mert botfülű vagyok az ilyenhez mondhatni. Annyi elég abba is hogy jó basszus legyen meg azért jól szóljon mert mégis csak egy x ezer forintos fülesről is van szó. Az a baj hogy nem vagyok jártas a fejhallgatókban és így nem tudom kiszűrni mi a jó és mi az amit egyáltalán nem éri megvenni. először néztem volna Razer orca-t ahogy itt olvastam nem rossz de nem ér annyit, utána jött a, Razer Electra az se tűnt rossznak csak drágább és nem tudtam róla semmit, a többi Razer fejhallgató meg vagy nagyon drága vagy nem felel meg az igényeimnek Logitech G35 az jó lenne csak még használtan is 20k ami több mint amennyit rászántam volna a sennheiser márka sem tűnik rossznak de az is vagy drága vagy nem jó az igényeimnek ezért nehéz dilemma :W :W :W

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés