Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7110) atenza válasza Cingáriusz (#7109) üzenetére


atenza
senior tag

CREATIVE Tactic3D Alpha szintű van más, amit ajánlanátok, mert nem igazán jön be kinézetre. Esetleg picit drágább valami? Alaplapi hangkártyám van, úgyh usb-s lenne jó, vagy olyan ami usb és jack-et is tud. Később lehet h beszerzek egy hangkártyát... Jelenleg egy logitech h360-am van, de elfáradt a műanyag és össze vissza törik...
Úgyh most rászántam magam egy minőségibb cuccra, habár eddig ellene voltam ezeknek a nagy fejeseknek, mert beleizzad a fülem meg azt azért nem akarom h annyira szigeteljen h megszűnik a világ körülöttem...A lényeg a lehetőségekhez képest a minél tisztább hang(sztereó elég nem kell 5.1) illletve hogy TS miatt a mikrofon is legyen valamennyire jó, ebben a logitechben azt szerettem h nem kellett h a számba lógjon, így tudok inni is közben.

Esetleg CORSAIR Vengeance 1300-ról vélemény?

Igazából a sony mdr-v55 jön be nagyon kinézetre, illetve nagyon jókat is mondanak róla, egy bajom van vele h nincs mikrofonja :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.