Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Cooltib válasza cskamacska (#4790) üzenetére


Cooltib
csendes tag

Nem tudom hogy neked mi problémád van a G35-el mert én évekig használtam és messze jobban szol mint pl.roccat kave vagy a nem kicsit drága razer chimaera 5.1. A mikrofonja is kiváló minőségű. A TS-es barátaim mondták hogy a G35 volt eddig a legjobb. Ráadásul több órai játék után is kényelmes. És mint feljebb írták nekem is az a véleményem hogy nagyon szépen szól. Persze nem egy sennheiser de nem is kerül annyiba. Ami még praktikusabbá teszi hogy ha bedugom egyből azt teszi alapértelmezetté így mégy csak nem is kell állítgatni, átkapcsolni. Szerintem egy igazán jó választás mind zenére, játékra vagy filmre. Valószínű hogy a tied hibás volt. A másik fele hogy a Logitech support-ja híresen jó. Bármi probléma van kicserélik nem szarakodnak javítással ezt tapasztalatból mondom. Egy apró hibája van egyébként a fülesnek hogy 1,5-2 év után elkezdett kirepedni a bőr rajta de minden fülesnek csak ennyi legyen a hibája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.