Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3805) Lmh válasza Lidl (#3804) üzenetére


Lmh
őstag

köszi szépen, végül is ide is kiírom, mert akár információértéke is lehet, bár pár napon belül én is leírom az érzéseimet a fülessel kapcsolatban.
Szóval emberek, vettem egy Speed-link Medusa NX 5.1 USB headsetet.

Idézet a Lidl-nek írt privátból:
"Pár bajom van vele
A hangkártyám integrált, de én ugye az USB-set vettem, szóval abban benne van elvileg az 5.1-es chip vagy valami ilyesmi. Nem is ez a lényeg.
Használat közben neked is villog a távirányítón folyamatosan ez a kék csík? Elég idegesítő...
Félek, hogy te nem használod a mikrofonját ventrilon vagy ilyesmin. A legnagyobb bajom vele ugyanis, hogy nem tudom rendesen beállítani a mikijét. Vagy minden szösszenésre bekapcsol, vagy csak ha dübörgetem a basszust a hangszálaimmal ( értem ez alatt, hogy mondjuk az ugyanolyan hangerejü suttogásomra nem kapcsol be, csak ha rezgetem a hangszálakat xD )
Játékostársaim panaszkodnak, hogy baromi hangosan beszűrődik a számítógép hangja holott egyáltalán nem hangos, előző füleseknél sem volt ezzel baj, szóval ez a voice cancelling ( ami nem tudom biztosan mit takar ) baromira nem működik nálam :SS Erre esetlen valami beállítási lehetőség a driverben vagy valahol?
Egyáltalán neked pl hogy néz ki a driver beállításod játékra?
Rendszerbemenet 2-3-4-5-6 CH?
Mi ez a DSP üzemmód?
Analóg kimenet?
... stb stb stb.

Előre is nagyon szépen köszöm a segítséget és elnézést a zavarásért!! :R"

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.