Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3230) TIT válasza Forza_JUVE (#3229) üzenetére


TIT
veterán

Szia!
Mélye nagyon jó-többen írták árgépen,hogy olyan mintha mélynyomó lenne benne-magas is elég jó,kényelmes fejpántnál is van szivacs.
Zárt rendszerű,elég jól hangszigetel de azért valami beszűrődik de nem vészes.
Néha a zártsága miatt néha kicsit levegőtlen a fülnek de sztem az ekkora fülesnél előfordul.
Fülemhez pont nem ér a szivacspárna úgyhogy pont jó,kényelmes,azért pár óra után nem árt kicsit levenni :) A hs 1000 testvére van ami usb-s is de a tesztekben 1 csillaggal jobb lett a fatality.
Azt a geniust én is néztem de tesztekben jobb volt a creative és árgépen is csak jókat írnak róla(geniust árgépen is lehúzzák)+ahol vettem 2 év garival(valahol csak 1 év)ott is azt mondták ez a legjobb kategórájában.
Nézd meg árgépen minden tipusnál a teszteket és a fatality a legjobb.
Összsségében nagyon jó telt hangzása van kegyetlen,tiszta méllyel(asszem pont a geniusra írták,hogy torzít a mély de már nem tudom melyikre annyit néztem :) ,asszem a hs03ra.
Úgyhogy ha nincs nagy elvárásod ez bőven megteszi szerintem.Valakinek árgépen Logitech volt valamelyik és ez sokkal jobb volt,sőt még a hs 600-nál is de gondolom az kissebb kategória.Táska nem volt benne ami elvileg benne kéne legyen,legalábbis youtube szerint.
Bocs a regényért csak 2 napig én is tanácstalanul keresgéltem nem sok segítséggel.
Ja microfonra nem panaszkodtak a heverok,ami előtte volt 700.-os kínai arra viszont igen :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.