Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) thornadoj válasza Ricsard001 (#36350) üzenetére


thornadoj
aktív tag

hogya set top box-ot használsz, annak a hangerőszabályzása független az opticától.

(#36352) Ricsard001 válasza thornadoj (#36351) üzenetére


Ricsard001
csendes tag

Nem, van médiakártya slot, és nem is szeretnék még egyszer set top box-ot használni.

(#36353) Geri9159


Geri9159
tag

Sziasztok!

Hangfal vásárlás előtt állok. Amit többen is ajánlotok Genius SP-HF1250B 2.0 hangfal és amit én szemeltem ki Microlab B 73 2.0 hangfal között vacillálok. Melyiket érné meg jobban megvenni?
Vagy ha ebben 10 és 20 ezer forint közötti ársávban van valami más, ami jobb lenne kérlek osszátok meg velem :)

Köszönöm a segítséget!

(#36354) nesquikkkk válasza Degeczi (#36224) üzenetére


nesquikkkk
csendes tag

Közben rájöttem, hogy a routerral nem kedvelték egymást. Most hogy távolabb vannak egymástól, semmi baja :))

(#36355) Degeczi válasza nesquikkkk (#36354) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sokan írtak már ilyet itt, igen.
Bár furcsa, mert egyrészt az ilyen zavar mindkét csatornára egyformán hat, hiszen az árnyékolatlan erősítő elektronika szedi össze, másrészt nem mély zúgás jellemző, az inkább analóg eredetű (mint földhurok, vagy hibás szűrőkondi), vagy mechanikus trafózúgás.

(#36356) Montliard


Montliard
csendes újonc

Sziasztok!
Ismét segítségre lenne szükségem; vettem egy 4k TV-t amin történetesen egyáltalán nem található meg már jack dugó (female) csatlakozó, csak digitális audio kimenet (optikai). Mivel PC, illetve PS4Pro volt az előző TV-n HDMI-vel és egy 2.1-es komolyabb PC hangfal szettel még működött a dolog mert azon volt female jack. Ezen a TV-n már csak az említett optikai audio kimenet van jelent. Nos én utánanéztem mi lehetne a megoldás és ami nem kerül persze egy vagyonba (ha nem muszáj), és erre bukkantam:

http://www.ebay.com/itm/Optical-3-5mm-Female-Mini-Jack-Plug-To-Digital-Toslink-Male-Audio-Adapter-/181050011238

Ez eddig mind szép és jó, de gyerekek, ne vicceljünk már hogy megint külföldről kelljen rendelnem egy itthon kb. 300 forintos átalakító adaptert. Ha lehet nem venném meg a 6000 forintost vagy még drágábbat tele számomra felesleges funkcióval. A webshoppok értelmezésében pedig nem igen található meg ez az átalakító adapter, de úgy egyáltalán a listákban sem látom sehol, ezért ha valaki már szemben állt ezzel a problémával és tudott itthon szerezni valahonnan egy ilyen egyszerű átalakítót, azt megkérném szépen ossza meg velem hogy honnan szerzett, vagy bárki más segítségét kérném aki tud ilyenről vagy akár egy értelmes webshopról az országban.

Köszönet érte!

(#36357) Bodz válasza Montliard (#36356) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Neked DAC kell, a linkelt adapter nem megoldás. A tv-n lévő optika digitális jelét ugye valamivel analóggá kellene alakítani.

(#36358) Montliard válasza Bodz (#36357) üzenetére


Montliard
csendes újonc

Akkor miért létezik átalakító adapter jack dugóra? Nem vagyok benne hogy tudom mi az a DAC de akkor már nem egyszerűbb venni egy olyan hangfal szettet ami digitális audio optikás kimenettel van megáldva?

(#36359) Bodz válasza Montliard (#36358) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mert optikai átvitelhez használnak pont 3.5mm-es dugót is, de ez nyilván nem ugyanaz, mint az analóg 3.5mm-es.
Hm, hát ez most olyan dolog, hogy kinek mi az egyszerűbb... :) Én biztos nem cserélném le a már bevált hangfalat ilyen miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36360) #59070464


#59070464
törölt tag

Tartozkodik itt IsoAcoustics ISO-L8R130 tulaj? Nagy keresem lenne fele. Erdekelne negy olyan pontos adat, amit a neten vagy a specs-ben nem talalok meg. Szuksegem lenne arra a tavolsagra, ami a felso tarto bakokat illeti, amire a hangsugarzok ulnek. Szelteben es melyseget tekintve egyarant a kulso es kulonos tekintettel a belso mereteire millimeterben. Nem tudom, hogy a gyari 130x150 mm adatok a hangsugarzot tarto felso labainak kozeppontjara vagy a szelek tavolsagara utal. Nekem ennel a meretnel egy cseppet kisebb dobozom van, tehat igy eldolhetne, hogy erdemes-e ezekkel az allvanyokkal foglalkoznom a jovoben vagy sem. Elore is :R

[ Szerkesztve ]

(#36361) Shepherdke


Shepherdke
tag

Sziasztok.
Tudtok olyan 5.1-es hangfalat ajánlani aminél külön távirányítóval vagy esetleg magán a hangfalon tudom állítani a Center, Front, Rear hangszóró párok hangerejét?
Lehetőleg olyan max 20.000Ft legyen és 50W felett.

(#36362) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!

Kéne egy zegzugos, elég nagy helyiségbe (30+ nm) egy jó kis szett. Minden vacak rá lenne kötve, így jó lenne ha inputból jól el lenne látva. Sőt esetleg BT kapcsolat telónak (nem vájtfülűek a célszemélyek, a kényelem viszont észrevehető nekik is )

Szóval kiszemelt: logitech z623 45k környékén. Van vmi jobb vétel?
Sztem jó cucc, de kicsit túlárasnak érzem

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#36363) lezso6 válasza Shepherdke (#36361) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ingyen sör és örökélet nem kell? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36364) lezso6 válasza Kleroo (#36362) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha csak az érdekel, hogy aggya a méjjet, akkor a z623 tökéletes megoldás. Ha viszont jó hangminőséget szeretnél, akkor olvasd el a téma-összefoglalót.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36365) PreDox


PreDox
tag

Sziasztok
Szeretnél venni egy minőségi aktív 2.0-ás rendszert csak PC-hez.....elhalálozott az ős logitech s220-am :D
Panel lakás és kb 15m2 a szoba(az asztal nem középen van és közel van a falhoz)
A Z170 Pro Gaming lapon van SupremeFX azzal hajtanám vagy van még egy Asus Xonar Dg és még régről maradt ESI Prodigy X-Fi NRG hangkártya.(majd megmondjátok melyikkel érdemes)
Játékra és zenehallgatásra használnám (BF4,BF1,Division stb)(Drum&bass,minimal,deephouse)
Visszaolvasva ezer hozzászólást kb ezek maradtak:
-Microlab Solo 6C - 34k
-Alesis Elevate 5 - 43k
-Thonet & Vander Hoch 2.0 - 40k
-Microlab Solo 7C - 46k
-Behringer MS40 - 68k

Az ár kb ez a 70k max.
Várom a javaslatotokat...Köszönöm :R

(#36366) dime27 válasza PreDox (#36365) üzenetére


dime27
őstag

Üdv

Én az Edifier R1700BT ill Edifier R2730DB hangfalpárokat ajánlanám! :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#36367) PreDox válasza dime27 (#36366) üzenetére


PreDox
tag

Köszi ...csak és kizárólag magyar bolt jöhet szóba.
-Az Edifier R1700BT nem rendelhető abból a boltból ahol forgalmazzák itthon.
-Az Edifier R2730DB pedig 97k jóval a keret felett.
Ha 100k-t költenék akkor 2db KRK - Rokit RP5 G3 lenne a jó választás ???

(#36368) thornadoj válasza PreDox (#36367) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Itt többen a fórumon a jbl lsr305-öt mondták best buy-nak, de ha ennyi pénzt költenél el, akkor már illik meghallgatni mielőtt megveszed.

(#36369) PuMbA válasza PreDox (#36367) üzenetére


PuMbA
titán

Microlab Solo 6C, mert egyből jobban beleugrani a témába nem ajánlatos. 100k-s monitorokhoz már 40k-s hangkártya kell, szóval felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#36370) dime27 válasza PreDox (#36367) üzenetére


dime27
őstag

Itt megtalálod mindkettőt:

[link]

[link]

:R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#36371) Kleroo válasza lezso6 (#36364) üzenetére


Kleroo
veterán

Elolvastam, ezért is írtam...
Az "aggya a mélyet" elég lehet, viszont továbbra sem tudom h van e vmi jobb cucc, mert 45k kicsit soknak érződik tejfölösdobozokért

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#36372) PuMbA válasza Kleroo (#36371) üzenetére


PuMbA
titán

Microlab Solo 6C :)

(#36373) PreDox válasza PuMbA (#36369) üzenetére


PreDox
tag

Köszönöm a segítséget !
Microlab Solo 6C lesz sztem.
Igazatok van nem érdemes annyira sok pénzt beleölni, ha nem munkára használja az ember.
Ez a Microlab Solo 6C sok helyről jó értékelést kapott ár/érték arányban.
Egy próbát megér nem egy ökör ára az a 33k.
Remélem azért valamennyi basszus lesz benne 1 méterre a fejemtől :D

-Ez a bejáratás dolog hogyan működik pontosan ?
Járatom olyan zenékkel amiket én szeretek fél hangerőn 15-20 órát ?
Valahol írtátok, hogy először nem ájul el tőle az ember,de ha ment x órát, utána sokkal jobb lesz?

40k-s hangkártya kell, hogy kihajtson két db 50 ezres studio monitort? komolyan ?
ESI Prodigy X-Fi NRG elég minőségi hangkártya vagy csak volt...nem elég ?

Bocs a sok láma kérdésért....Köszönöm a segítséget

(#36374) peq


peq
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat, ennyi pénzért úgy hiszem, a legjobb opcióra esett a válsztás a Microlab Solo 6C "személyében". Részletgazdag hangzás, kellemes mélyek. 1255B-ről váltottam, mely a maga árával verhetetlen. Megtaláltam az egy szinttel felette lévő bestbuyt. ASUS Xonar DX mellé szerintem nem is kell ennél több

A távirányítóhoz CR2025-ös elemet adtak, amivel nem nagyon akart működni. Ez kissé lelombozott, de alaplapokhoz használatos 2032-vel tökéletesen üzemel. Különbség a méretükben van, így feltehetőleg az érintkezéssel volt kínja.

(#36375) PuMbA válasza PreDox (#36373) üzenetére


PuMbA
titán

"Ez a bejáratás dolog hogyan működik pontosan ?"

Egyszerűen. Nem tekered fel max-ra a hangerőt és hallgatod a zenéket :)

"Valahol írtátok, hogy először nem ájul el tőle az ember,de ha ment x órát, utána sokkal jobb lesz?"

A lényeg annyi, hogy egy-két nap alatt nem lehet véleményt mondani egy hangfalról.

"40k-s hangkártya kell, hogy kihajtson két db 50 ezres studio monitort? komolyan ?
ESI Prodigy X-Fi NRG elég minőségi hangkártya vagy csak volt...nem elég ?"

Nem tudom, hogy milyen az ESI Prodigy. Lehet, hogy nagyon jó. Amit mondani akartam, hogy egy PC-s körben minőségi hangkártya nem jelenti azt, hogy amúgy is jó. A Hi-fi-ben külső "hangkártyákkal" operálnak.

[ Szerkesztve ]

(#36376) lezso6 válasza PreDox (#36373) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bejáratni két dolgot kell, ami négy: a hangfalakat és a füleidet. A hangfalakon elég simán csak zenét hallgatni, nem ész nélküli hangerővel. A füleid (pontosabban agyad) pedig azért kell bejáratni, mert ha nagyot ugrasz minőségben, akkor a füled az elején még nem érti, hogy mi van, s csalódás lehet az eredmény. Ez a legtöbb esetben azért van, mert fostos bögreszettről váltottál, melynek förtelmesen puffogó és tolakodó basszusa van. A másik "probléma" pedig a hatalmasra nőtt tér, amit az agy egy ideig nem tud értelmezni, s olyan mintha hiányos, gyenge lenne a középtartomány.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36377) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Adott ez a kérdés, de felteszem itt is, hátha... :U
A lényeg:
kilátásban van egy Dell soundbar, aminek RCA audio kimenete van aktív subokhoz. Kérdés, hogy egy kisebb teljesítményű házimozi subot keressek, vagy nézzek inkább valami 2.1-es PC szettet, amiből csak a mélyet használom?

Utóbbi esetében tudnak ezek a szettek úgy működni, hogy csak a mélyet kötöm rá a kimenetre, a szatelit hangsugárzókat nem? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#36378) BenQhunria válasza lezso6 (#36376) üzenetére


BenQhunria
tag

"Gyenge lenne a középtartomány.Puffogó és tolakodó basszusa van."
Ezt teljes mértékben megtudom erősíteni. :K

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#36379) lezso6 válasza BenQhunria (#36378) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én anno Z-2300 és a retro hifi (Orion, Videoton) között a térbeli furaságra emlékszem, az utóbbiak hangjától szinte szédültem, s nem éreztem a középtartományt. Aztán megszoktam, rájöttem, hogy a fülem értetlenkedett. Ugyanez megvolt stúdió monitoroknál is, amikor a Behringer B3031-ről váltottam Adam A7X-ekre. Bár itt volt több más probléma is: bejáratlanul az A7X-ek magasa förtelmes, jól kell vertikálisan pozícionálni, különben a középmagas tartomány lyukas, azaz állvány kellett. Ezek után, ha visszahallgattam ugyanaz a Behringereken, azonnal hallottam, hogy kásásabb a közepük, nem olyan részletező a magas, a tér pedig sokkal kisebb.

Basszussal szerencsére sosem volt illúzióm, engem a 100 Hz körül kiemelt, puffogó basszus mindig is zavart. Sokat szoptam anno azzal a retek Z-2300-zal is, hogy lemenjen elég mélyre, s ne rezonáljon annyira. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36380) gtasystem


gtasystem
őstag

sziasztok

valamelyik presonus ceres videóban volt, hogy automatikusan kikapcsol úgy mint a szubládája, ez csak a presonusnál van, vagy a többi is tud ilyet?..
mert akkor ehhez elvileg nem kell távirányító, telefonról elég lenne a pc-t vezérelni, viszont a paraméterei alapján szubláda nélkül nem az igazi..

a jbl lsr305 nem kapcsol le automatikusan?..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36381) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Edifier miben másabb mint a Microlab ?

(#36382) lezso6 válasza Rathrol (#36381) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Abban, hogy drágább.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36383) gtasystem válasza dime27 (#36370) üzenetére


gtasystem
őstag

el van írva pöppet annak az edifiernek a leírása..
30 Hz - 20 kHz-nek hirdeti az üzlet, az erős túlzás, a manualban is 60 Hz van.. :U
ettől függetlenül szólhat szépen, de ez így nem túl bizalomgerjesztő én biztos nem vásárolnék onnan..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36384) dime27 válasza gtasystem (#36383) üzenetére


dime27
őstag

Már vagy 20x vásároltam tőlük semmi baj a bolttal megbízhatóak és kedvesek, segítőkészek!Sőtt az én Edifierem nem is volt a bolt kinálatában irtam nekik egy emailt, hogy nem-e tudnák beszerezni és pár ora leforgása után már látszódott a webshopban!Az csak egy dolog, hogy leszedték hozzá a legelső googletalálat adatait és nem néztek utána körültekintően!Aki utánaolvas "rendesen" az R2730DB-nek az tudja ill megérti, hogy miért kerül annyiba amennyibe, ettől függetlenül én sosem fikáztam itt a Microlab hangfalakat! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#36385) gtasystem válasza dime27 (#36384) üzenetére


gtasystem
őstag

valamit félreérthettél én nem a hangfalakat fikáztam, hanem az üzletet és szerintem joggal..
egy ilyen hangfalra ilyen paramétereket odaírni ráadásul kétszer, ez nekem egyértelműen átverésnek tűnik, és nem tudom honnan googliznának össze ilyet, mert a gyári paraméter se ez..
de ha tegyük fel véletlen, akkor pedig ennyire azért értsenek már hozzá ha már ezzel foglalkoznak, ráadásul nem két forintba kerül..:U
na mindegy engem szerencsére nem érint.. :)

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36386) gtasystem


gtasystem
őstag

erre valaki?..

esetleg valakinek tapasztalata távirányítás ügyben?..
távirányított konnektor az megoldás lehet, vagy nem tenne jót a hangfalnak?..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36387) Sonja válasza gtasystem (#36386) üzenetére


Sonja
veterán

Olyat funkciót kell keresni, hogy standby. A JBL felhasználói kézikönyve (és egy német teszt) szerint nem tudja ezt a funkciót. De, majd valamelyik tulaj (pl. PuMbA) megerősít vagy megcáfol. :) Én annyit tudok biztosra, hogy a Focal Alpha tudja, mert azt veszek. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36388) gtasystem válasza Sonja (#36387) üzenetére


gtasystem
őstag

na jó de az drága.. :D
szerintem én elkaristolnék a kis jbl-el,(sub nélkül is) de ezt a távirányítás dolgot valahogy meg kellene oldani..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36389) PuMbA válasza Sonja (#36387) üzenetére


PuMbA
titán

Nem kapcsol le automatikusan :)

(#36390) gtasystem válasza PuMbA (#36389) üzenetére


gtasystem
őstag

ez még nem lenne baj, az a lényeg hogy ágyból le lehessen kapcsolni.. :)
erre nincs valami megoldás?..
távirányított konnektor az ártana neki?..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36391) lezso6 válasza gtasystem (#36390) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább távnyomós konnektor, az a biztos. Az automatikus kikapcsolást szerintem minden eszközön ki lehet lőni, legalábbis most van itt körülöttem 2 stúdió monitor, s azok tudják ezt. Amúgy no offense, de ez a mindentáramtalanítok dolgot nagyon szarrágó szokásnak tartom. :D Néha agyérgörcsöt kapok attól, amikor így kell valamit üzembehelyezni: elosztó bekapcs, eszköz főkapcsoló bekapcs, indít. :U Mondjuk lehet azért, mert már olyannal is találkoztam, aki azért kapcsolja le az elosztót, mert kiég benne a lámpa. :DDD :O

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36392) gtasystem válasza lezso6 (#36391) üzenetére


gtasystem
őstag

nem az áram miatt fontos a kikapcsolás, hanem hogy ne legyen semmi hang éjjel.. :D
és lehetőleg ne is világítson egész éjszaka ha nem muszáj..
ezért olyan zseniális találmány a stand-by, de stúdió monitorokon nem nagyon van (ahogy nézem) úgyhogy beírhatnád melyik az amelyiken van..:)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36393) lezso6 válasza gtasystem (#36392) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, értem. Hát a fényt biztos le lehet ragasztani valahogy, esztétikusan. Trafóbrumm nincs, az alapzaj meg nagyon minimális, 1 méterről nem hallható. A standby az fogyasztás miatt van elvileg, de sajnos lehet vele szopni. Pl nem kapcsol be, csak bizonyos, viszonylag magas hangerőnél. Meg filmeknél egy hosszabb halk jelenet közben tévesen kikapcsolhat.

Hogy melyiken van standby, azt meg tudod nézni az adatlapjukon, kívülről én sem tudom. :) Az Adam Sub8-amon van, az A7X-en nincs, a Behringer B3031-en van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36394) PpenoO válasza gtasystem (#36392) üzenetére


PpenoO
őstag

A Pioneer stúdió monitorokon is van auto standby (ki-bekapcsolható).

(#36395) padzso


padzso
tag

Dime27 kedves ajánlásával nemrég szóbakerült az Edifier R1280T. A régi 2.1 még mindig megvan, viszont az egyik boltban ráakadtam 19e kemény magyar forintért az előbb említettre. Igencsak fejvakarós szituáció, ennél olcsóbb már biztos nem lesz az R1280T.

Egyelőre lakás marad az életterem, szóval hangorkánt nem adhatok elő(szomszédok), szóval még mindig olyan kell, ami kis-közepes hangerőn "nagyot szól minőségi értelemben". ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#36396) gtasystem válasza PpenoO (#36394) üzenetére


gtasystem
őstag

köszi megnézem..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#36397) dime27 válasza padzso (#36395) üzenetére


dime27
őstag

Olyat sztem nem fox találni abban az árkategóriában amiben Te keresgélsz! Legközelebb alternatíva a Microlab 6C sztem! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#36398) Kolondrum

Üdv! Genius HF-1205 vagy Logitech Z313 legyen? Hátha addig mond valaki okosat még dönteni kell. (nem nekem kell) :R
Azt tudni kell laptophoz lenne csatlakoztatva főleg. Hp 2570p
Nekem a genius jobban bejön, elegánsabb meg az én HF-5000-esem lassan 9 éves- ~tartós.

[ Szerkesztve ]

(#36399) lezso6 válasza Kolondrum (#36398) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A híg vagy szilárd fekália dilemmája helyett inkább nyisd ki a füled, s válaszd a Genius 1250B-t.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36400) dime27 válasza Kolondrum (#36398) üzenetére


dime27
őstag

Szerintem is Genius 1250-es!!! :R

Persze csak ha ez a max keret! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.